Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ χθες δ ήμουν καλα κάθισα σπιτι  είχα τραβήγματα στις ωοθήκες  …. Ναι εκεί 4 εβδομάδων κ κάτι ήμαστε … σήμερα τα τραβήγματα έρχονται κ φεύγουν …παίρνω για θρομβοφιλια παίρνω προγεστερονη μόνο κολπικά φολικο οξυ βιταμίνη d και από μόνη μ παίρνω μαγνήσιο γενικά εγώ το έχω χαμηλό και παθαίνω Ονείρωξη όλη την ώρα σα να κάνει συσπάσεις η μητρα ρε γαμωτο και έτσι πήρα μαγνήσιο .. εαυ το δοσολογία μαγνήσιο παίρνεις ;;; 

      Εμένα στο ίντερνετ με βγάζει 4 εβδομάδων και 5 ημερών.

      Παίρνω cyclacur άσπρα, προγεστερονη και με utrogestan και με vasclor, filicine, salospir, βιταμίνη D, προβιοτικα, κορτιζόνη (την θέλει η αιματολογος). Και τώρα ξεκίνησα και μαγνήσιο solumag Forte 243,4 MG. Μου είπαν να προσέχω πολυ τις ιώσεις που ακομα υπαρχουν γιατί δε θέλουμε να ανεβάσει πυρετό ο οργανισμός. Άρα σε μέρη με πολυ κόσμο φοράω μάσκα και με κοίτανε κάπως...😄 λέω ότι είχα γρίπη...

      • Μου αρέσει 1

ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ(ΝΕΟ)


Recommended Posts

kalυτερα...απο την στιγμη που εβγαλα τα χαλια στον πανω οροφο (υπνοδωματια)δεν βηχει και κατω ομως ωρες βρες βηχει....ρε κοριτσια αν βγαλω τα χαλια ολα θα παγωσουμε....ηδη πανω ειναι πολικο το ψυχος χωρις καλοριφερ....βεβαια πανω παμε μονο για υπνο....κοιμαται τωρα πανω αμα ξυπνησει μπορει να ειναι παγακι το παιδι μου....


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 188
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

επισης ειμαι λιγο νταουν....παλι καλα ξεσκονισα με τον καλο μου και ανεβηκα

ο λογος ειναι οτι πηρα στο ξενοδοχειο που δουλευα να δω πως πανε και μου ειπε ο προσωπαρχης χωρις να ειναι τπτ σιγουρο οτι φετος μπορει να μην εχουν καν kids club εκει που ημουν εγω...ο f&b μου ειχε πει οτι με ηθελε να μιλησουμε για δημοσιες σχεσεις στα εστιατορια αλλα δεν μαρεσει να ειμαι και πρωτη μουρη....αφηστε αν δεν δουλεψω καλοκαιρι καηκα...οικονομικα πανω απο ολα αλλα και ψυχολογικα καθολου δεν μαρεσει να καθομαι....εχω μαθει να δουλευω απο οταν τελειωσα την σχολη και απο 9 χρονων καθε καλοκαιρι δουλευα οσο περιεργο να ακουγεται....οχι για οικονομικους λογους αλλα ο αδερφος της μαμας μου δεν εχει παιδια και ηθελε να με κανει να μαθω τι σημαινει δουλεια....εμαθα απο την καλη και απο την κακη.....


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

kalυτερα...απο την στιγμη που εβγαλα τα χαλια στον πανω οροφο (υπνοδωματια)δεν βηχει και κατω ομως ωρες βρες βηχει....ρε κοριτσια αν βγαλω τα χαλια ολα θα παγωσουμε....ηδη πανω ειναι πολικο το ψυχος χωρις καλοριφερ....βεβαια πανω παμε μονο για υπνο....κοιμαται τωρα πανω αμα ξυπνησει μπορει να ειναι παγακι το παιδι μου....

χριστινούλα μου τα χαλάκια είναι μαλλινα? δεν εχεις κανενα πιο παλιο να δοκιμάσεις?

Link to comment
Share on other sites

ολομαλλα ειναι και πανακριβα της πεθερας μου ειναι αλλα ηταν 4 χρονια κλειστα και με ναφθαλινη τα στρωσαμε αρων αρων για να μπουμε και δεν τα αερισαμε καθολου!!!!!!!!!!!!!!!!!!μαβλακεια καναμε....


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επισης ειμαι λιγο νταουν....παλι καλα ξεσκονισα με τον καλο μου και ανεβηκα

ο λογος ειναι οτι πηρα στο ξενοδοχειο που δουλευα να δω πως πανε και μου ειπε ο προσωπαρχης χωρις να ειναι τπτ σιγουρο οτι φετος μπορει να μην εχουν καν kids club εκει που ημουν εγω...ο f&b μου ειχε πει οτι με ηθελε να μιλησουμε για δημοσιες σχεσεις στα εστιατορια αλλα δεν μαρεσει να ειμαι και πρωτη μουρη....αφηστε αν δεν δουλεψω καλοκαιρι καηκα...οικονομικα πανω απο ολα αλλα και ψυχολογικα καθολου δεν μαρεσει να καθομαι....εχω μαθει να δουλευω απο οταν τελειωσα την σχολη και απο 9 χρονων καθε καλοκαιρι δουλευα οσο περιεργο να ακουγεται....οχι για οικονομικους λογους αλλα ο αδερφος της μαμας μου δεν εχει παιδια και ηθελε να με κανει να μαθω τι σημαινει δουλεια....εμαθα απο την καλη και απο την κακη.....

με τέτοια μούρη κουκλίτσα μου κανεις για πρώτη μούρηηηηηηη:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ολομαλλα ειναι και πανακριβα της πεθερας μου ειναι αλλα ηταν 4 χρονια κλειστα και με ναφθαλινη τα στρωσαμε αρων αρων για να μπουμε και δεν τα αερισαμε καθολου!!!!!!!!!!!!!!!!!!μαβλακεια καναμε....

εκτος απο την ναφθαλίνα εχω παρατηρήσει οπως σου ειχα πει και την αλλη φορά οτι πιο πολύ δημιουργουν προβλημα τα ολομαλλα και ακριβά χαλια΄! ενα περιεργο πραγμα. το είχε παθει μια φίλη και πήγε και πήρε φθηνά απο το παζάρι και βρήκε την υγεία της. για αυτό λεω αν εχεις κανενα παλιο να δοκιμασετε. η καμία φλοκάτη που ειναι και της μόδας

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα ......αλλα δεν μαρεσει να μην μιλαω στην γλωσσα μου....αυτο με χαλαει...με ολους τους πελατες ειχα αριστη σχεση και αυτο ειδε ο f&b και με ηθελε αλλα η γλωσσα με χαλαει....


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσάκια μου.! βιβούλα, χριστινούλα τι μου κανετε?

ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ:(ΑΛΛΑ ΟΚ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ:lol:ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΖΕΣΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ!Α!ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΕΡΟΖΑΝ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΗ ΓΙΝΩ ΠΑΓΑΚΙ:lol:


[url=http://lilypie.com][img]http://lb2m.lilypie.com/nq3hp2.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να σαι καλα ......αλλα δεν μαρεσει να μην μιλαω στην γλωσσα μου....αυτο με χαλαει...με ολους τους πελατες ειχα αριστη σχεση και αυτο ειδε ο f&b και με ηθελε αλλα η γλωσσα με χαλαει....

ελα βρε πουλάκι μου..... θα μιλάς με τους υπόλοιπους στην γλώσσα μας. αφού θελεις να δουλεψεις εγώ λεω να την δεχτείς την θεση . μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα.

Link to comment
Share on other sites

τα καινουργια που εχω τα φθηνα δεν ειχα προβλημα....σε κανενα σπιτι με αυτα επαθα....καλα και εγω εχω αλλεργια στο χρυσο

ναι παιδι μου ενα περιεργο πραγμα.! βάλε αυτά παιδί μου να περάσουν τα κρύα να δεις αν θα σταματήσει το παιδί!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...