Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ(ΝΕΟ)


Recommended Posts

53527.gifKαλο μεσημερι κοριτσακια μου!!να περνατε ομορφα και να χαμογελατε!τιποτα δεν εχει τελειωσει....!τα καλυτερα ειναι μπροστα!!!!!!!!!φιλακια!!μαλλον θα τα πουμε αυριο το πρωι!!χι!χα!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 188
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

ναι! δεν το πιστεύω!

τα κατάφερα! μπήκα!

Ιωάννα και Renita μου ευχαριστώ για τη βοήθεια!

thani.gif

Τελικά από εδώ θα τα λέμε;

Για να ξέρω που θα γράφω!!!!!!

441467-Royalty-Free-RF-Clip-Art-Illustration-Of-A-Valentine-Smiley-Emoticon-Blowing-Heart-Kisses.jpg

Nαφι!μας βρηκες?ακολουθησες τους σπορους σαν τον κοντορεβυθουλη?......μπραβοοοοοο!η απουσια σου ειναι αισθητη!!Μια μεγαλη αγκαλια απο εμενα στην ποιο ευαισθητη ψυχουλα του καφε.....!!!

Link to comment
Share on other sites

images?q=tbn:ANd9GcQ87wXyOepTlrbEajv60zVBUNW0Oc5Nbj-8lKumlBZI0Vs9JZ8H_GQJhCT15AΜχαρακι,πως τα πας με το κρυο προσεχεις?τικερακι να βαλεις οποτε θελεις!!σημασια εχει οτι εισαι εγκυουλα!!!!!!!!!!αντε και στα δικα μας!φιλακια,γλυκεια μου!!

Βιβουλα,καλες δουλειες!να τις κανεις τωρα γιατι μετα θα αραξεις στην καναπεδαρα σου...χι!χα!

ευχαριστω ζουζου!καλα ειμαι..σημερα δεν εχω μαγειρεψει δεν εχω σηκωθει καθολου χτες σηκωθηκα κ εκανα δυο δουλιτσες με τον καλο μου κ σημερα μ ποναει η μεση ειχα κ προβλημα απο πριν τωρα με βλεπω σε πληρη ακινησια..αντε μ το καλο ολες σας ν αραξετε στις καναπεδαρες σας κ εμεις θα σας κανουμε παρεουλα..:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

ηρθα κι εγωω!!

ιωαννακι καλα να περασετε!;););)

καλως τη ναφουλα μας!!!:Pτι κανεις?

mvas φιλακια γλυκεια μου και τα λεμε ;)

φιλακια σε ολες ,παω να χαλαρωσω:P:p:p

ρενιτακι εχει κοπελα μου ο θεος!!!!!παντως εγω θα εφευγα με τα χιλια για καμια αυστραλια η καναδα.η ελλαδιτσα οσο ωραια και να ειναι τρωει τα παιδια της:(αλλα επειδη ο καλος μου ειναι ηδη 24 χρονια στο δημοσιο δε θελει να φυγει και να πανε χαμενα!!!!


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


good-luck000.gif

Καλη επιτυχια,Βιβουλα!!!θα περιμενουμε νεα σου!η παραγωγη ειναι σουπερ!!ολα θα πανε μια χαρα.....μανουλα θα γινεις...θετικη σκεψη και μη ξεχνας παντα χαμογελαμε!!!

Μια μεγαλη αγκαλια και στο Τινακι μας!!ευχομαι την Δευτερα μια θετικοτατη χοριακη!!ενα γλυκο φιλι απο εμενα!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΙΩΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ:tongue:ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!;)


[url=http://lilypie.com][img]http://lb2m.lilypie.com/nq3hp2.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...