Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

      Δε θυμαμαι αν αναφέρει το άρθρο τι έλαβαν υπόψη τους στις ποιοτητες. Μη ξεχναμε οτι τα ποσοστα δεν ειναι ποτε κατι σταθερο γιατι ο καθε κυκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικος. Αρα τα ποσοστα τα λαμβανουμε υποψη με 5% πιο πανω ή πιο κατω. Σας παραθετω το αρθρο οποια κοπελα θελει να δει πιο πολλα. Λεει για τον προεμφυτευτικο ελεγχο:

      P-253 Clinical efficacy of PGT-A according to maternal age and embryo quality in blastocyst stage

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts

Κατερινάκι,

Ξέχασα να σε ρωτήσω (κι όλο το σκεφτόμουν αλλά πούουου μυαλό) είναι ΟΚ η κατάσταση εκεί που μένετε ???? επειδή έχω ψιλο-τρομάξει με τις εικόνες που βλέπω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμείς φεύγουμε για το τριήμερο του δεκαπενταύγουστου για τα Γιάννενα. Αυτή την εποχή έχει πολλά πανιγύρια οπότε όπου γάμος και χαρά.......

χαχαχαχαχαχαχα!κ εμενα μου αρεσουν πολυ τα πανιγυρια!!καλα να περασετε αγγελικη.εμεις εδω δεν εχουμε 15αυγουστο,αν κ η τελευταια δευτερα του αυγουστου,εδω ειναι αργια.

δεν ειναι το ιδιο βεβαια...τες πα

Κατερινάκι,

Ξέχασα να σε ρωτήσω (κι όλο το σκεφτόμουν αλλά πούουου μυαλό) είναι ΟΚ η κατάσταση εκεί που μένετε ???? επειδή έχω ψιλο-τρομάξει με τις εικόνες που βλέπω....

σ ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου.το Λονδινο ειναι τεραστια πολη.κ οπως ολες οι πολεις,εχει <καλες> κ <κακοφημες> περιοχες.εγω μενω ανατολικα προαστια του λονδινου κ η περιοχη θεωρειται <posh> αν κ δεν καταλαβαινω το λογο,τιποτα δεν εχουμε εδω!:rolleyes:

οποτε εμεις δεν ειχαμε προβλημα.

οι καταστροφες εγιναν/ξεκινησαν σε περιοχες οπου η πλειοψηφια των πολιτων ειναι <εγχρωμοι>

που θα πατε διακοπουλες κ για ποσο?να περασετε καλα οπου κ οσο να κατσετε!!!


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Δόξα τω Θεώ που είστε καλά ... σε είχα στο μυαλό μου !!!

Εμείς φεύγουμε αύριο πρωί-πρωί για Χαλκιδική. Θα κάτσουμε εκεί μια εβδομάδα και μετά 4-5 μερούλες στο χωριό των πεθερικών στα Άγραφα, που λέγαμε... κατά τις 24-25/08 μας βλέπω να γυρνάμε Πειραιά γιατί θέλω να προλάβω να πλύνω και να σιδερώσω αυτόν τον ορυμαγδό άπλυτων που θα κουβαλάω... κι από Δευτέρα 29 τα κεφάλια πάλι "μέσα" εμείς δουλειά + τα παιδάκια μου σταθμό....

Ευχαριστώ για τις ευχές !!!

Καλά να περάσετε κι εσείς ότι κι αν κάνετε... τα λέμε !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

love4four καλά να περνάτε!

kat3r1na χαίρομαι που οι ταραχές δεν είναι κοντά σας! Για φαντάσου να ζούσες όλο αυτά σκηνικά και να μην ήξερες τι να κάνεις για να προστατέψεις κυριώς τα παιδάκια σου! Ποπο ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.....

Όσο για τις αργίες και τα πανιγύρια πουθενά δεν έχει σαν την Ελλαδίτσα μας!!!

Σας φιλώ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αγγελικουλα,

σ ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον.δυστυχως ομως υπηρξαν οικογενειες με παιδια που ειτε δε μπορουσαν να γυρισουν σπιτι τους ειτε εμειναν <εγκλοβισμενοι> σπιτι τους.

καποια παιδακια ειπαν στην τιβι πως φοβηθηκαν να κοιμηθουν τη νυχτα :(:( ειναι λυπηρο.

ευτυχως ομως τους επιασαν κ τους κοβουν τον κ@λο τωρα,με το μπαρδον.

κ εμενα μου αρεσουν τα πανηγυρια,αλλα δε νομιζω πλεον πως ειναι τα ιδια με εκεινα των παιδικων μου χρονων...εκεινα ηταν τα καλυτερα!παλαιοτερα δεν ηταν μονο οι παγκοι που χαζευες,κ τα καραμελωμενα μηλαρακια αλλα σχεδον παντα στην πλατεια ζωντανη μουσικη με κλαρινα,με παραδοσιακο χορο με στολες...πανε χρονια βεβαια απο τοτε που βρεθηκα σε ενα τετοιο.


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σου kat3r1na!

Όταν λέω πανηγύρια εννοώ αυτά που έχουν κυρίως κλαρίνα και άντε κανένα μικροπωλητή που ψήνει καλαμπόκια ή φτιάχνει λουκουμάδες. Τα άλλα με τους πάγκους δεν τα θεωρώ πανηγύρια. Έτσι τα θυμάμαι από μικρή στην Πελλοπόνησο από όπου κατάγομαι κα έτσι τα βρήκα και στα Γιάννενα από τον άντρα μου.

Τελικά κανονίσατε που θα πάτε για διακοπές?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικουλα,

δε μπορω να κλεισω ακομα κατι γιατι περιμενω να βγει το νεο διαβατηριο κ του παιδιου μου επισης.

κοιταζουμε για ισπανια,εχουν βαλει πολυ καλες προσφορες για καμια βδομαδουλα να κανουμε κανα μπανακι,να ξεκουραστουμε κ εχω υποσχεθει στην οικογενεια,που πεφτει <ψηστηρι> πως θα ερθουμε ελλαδα χριστουγεννα

δεν εχουν αδικο,θελουν να δουν το μωρο,αλλα ειναι πολλοι ρε γμτ που να τους προλαβω ολους?

τι κανετε εσεις?πως τα περνατε?


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Κατερινάκι όποτε και για όπου και να κλείσετε σου εύχομαι να περάσετε καλά και να ξεκουραστείτε!

Όσο για τα Χριστούγεννα μέχρι τότε έχει ο Θεός!

Εμείς ετοιμαζόμαστε να φύγουμε μόλις σχολάσω για Γιάννενα. Πάμε να δούμε την Κωνσταντίνα και τον Χρηστάκο που είναι με την γιαγιά.

Αυτα!!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

α,ναι το ξεχασα καθε σ/κο πατε πανω ε?για ποσο ακομα?

λειπει κ η λοβ για διακοπουλες

μαλλον κλεινει το πειραιωτικο καφε το σ/κο

ελπιζω να περασετε ομορφα.

οσο για τα χριστουγεννα που σου ειπα,στην περιπτωση μας αυτα πρεπει να τα κανονιζουμε απο νωρις,λογω εισητηριων.

επισης,συνηθως στις γιορτες,ερχονται καποιοι φιλοι μου,οποτε θελει οργανωση.ποιος θα ερθει για ποσο κλπ

φετος θα ηθελα να κατεβουμε στις γιορτες,γιατι πρωτον εχω να κατεβω απ το 2007 για χριστουγεννα κ δευτερον ε,να με περιποιηθουν κ εμενα λιγακι ετσι για αλλαγη ;)


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Κατερίνα τα δρομολόγια μας θα κρετήσουν μέχρι να ανοίξουν τα σχολεία, δηλαδή γύρω στις 10 Σεπτέμβρη. Δεν με πειράζει όμως γιατί περνάω καλά!

Δεν είναι καθόλου άσχημη ιδέα να έρθεις και να σε έχουν στα όπα-όπα εδώ! Οπότε κανόνισε το εγκαίρως....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα

Αγγελικη τι κανετε? πως τα περασατε σ/κο?τι κανουν τα μωρακια σου?

ετοιμο το διαβατηριο μου,οποτε ψαχνω διακοπουλες για σεπτεμβριο,αν κ η αδεια μου ξεκινησε απο χθες ;) εχω 3 βδομαδουλες ξεκουρασης


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κατερινάκι!

Σου εύχομαι καλή ξεκούραση και να περάσεις την αδειούλα σου όσο καλύτερα γίνεται!!!

Τα μικρά μου είναι μια χαρά!

Ο Χρηστάκος τώρα που ξεκίνησε και περπατάει γυρίζει όλη την αυλή στο χωριό και θέλει να βγαίνει και στην πλατεία με τα μεγαλύτερα παιδιά! Όποτε βλέπει κάποιον να τρώει τρέχει κατά πάνω του φωνάζοντας μαμ-μαμ! Έχει πολύ πλάκα!!

Η Κωνσταντίνα μου σαν πιο μεγάλη έχει τις παρέες της και βγαίνει στην πλατεία, πηγαίνει με το ποδήλατο βόλτες....

Περιμένω να έρθει το επόμενο Σαββατοκύριακο να πάμε ξανά αλλά αυτή την φορά με μηχανή και όχι αυτοκίνητο.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αγγελικουλα κ σ ευχαριστω πολυ.μας περιμενει δυσκολος χειμωνας οποτε λιγη ξεκουραση χρειαζεται.

τι σου ελεγα χθες??σημερα μου τηλ μια φιλη,εκλεισε τα εισητηρια της για τις γιορτες.:D

πολλα πολλα μπραβο στο μικρουλη σου!!

κ εμενα αρισε να περπαταει.μες στο σπιτι ολο ζαβολιες κανει,εξω με παπουτσακια δεν περπαταει ανετα,πρεπει να του κραταω το χερακι.ειδικα αμα δει κοριτσι,πεφτει κατω!

εχουν πολυ πλακα!

ποσες ωρες κανετε με το αμαξι κ ποσες με τη μηχανη?αντε,λιγες μερες εμειναν μεχρι να πατε παλι.


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια Κατερίνα!

Το ότι η φίλη σου έρχεται Λονδίνο τις γιορτές σημαίνει πως έσυ δεν έρχεσαι Ελλάδα? Θα την φιλοξενήσεις? Ή εσύ θα προγραμματίσεις κανονικά τις δικές σας διακοπές?

Στα Γιάννενα με το αμάξι πάμε σε 5 με 5,30 ώρες περίπου. Με την μηχανή το κάνουμε γύρω στις 4,30 ίσως και 4. Είναι πιο ευέλικτη βλέπεις και δεν κολλάς σε κίνηση.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικουλα

ναι,θα φιλοξενησω τη φιλη μου.θα ερθει μετα τις 25 κ θα φυγει 30,οποτε θα πρεπει να ερθω ή πριν ή μετα τις δικες της διακοπες.μαλλον μετα.

αντε αλλη μια μερουλα σου εμεινε.καλα να περασετε!


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...