Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts

Καλημέρα Πειραιωτάκια!

Έπιασε ζέστη και δεν βλέπω την ώρα να περάσει η εβδομάδα και να πάω διακοπές! Θα λείπω για τις επόμενες 2 εβδομάδες οπότε και θα σας πω νέα όταν γυρίσω.

Μπράβο Αγγελικούλα !

Με το καλό ! Πού θα πας ? Στην μανούλα σου στην Εύβοια ή κάπου αλλού ?

love4four η βόρεια Εύβοια είναι όντως πολύ ωραίος προορισμός για οικογενειακές διακοπές. Στο Πευκί που πηγαίνω εγώ είναι όλο οικογένειες με πιτσιρίκια. Έχει κι έναν μεγάλο πεζόδρομο που προσφέρεται για βόλτες, νομίζω ότι είναι ιδανικός προορισμός. Αν σε ενδιαφέρει μπες καταρχήν στο internet να δεις φωτογραφίες και αν δεις κάποια δωμάτια που να σου αρέσουν πες μου να σου πω αν όντως αξίζουν.

Ναι λίγο που κοίταξα θα το έχω στα υπόψη για του χρόνου πρώτα ο Θεός... τελικά κλείσαμε κοντά στο Ναύπλιο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειτόνισες και μη καλό μεσημέρι!

Ετοιμάζομαι να φύγω για διακοπές το απόγευμα και σήμερα ναι μεν το σώμα μου είναι στην δουλειά το μυαλό μου όμως είναι ήδη στο Πευκί!!

Θα τα πούμε ξανά όταν επιστρέψω και εύχομαι όσες φύγεται να περάσετε καλά. Αλλά και όσες μείνετε πίσω να περνάτε κι εσείς καλά!!!

Φιλιά!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια,ειστε ολες για διακοπουλες?σας ευχομαι να περασετε υπεροχα.

love εισαι εδω?τι κανεις?

Εδώ είμαι, απλά ξεμυαλίστηκα γιατί κλείσαμε για Ρώμη 4 μερούλες (01-04/Μαρτίου) και μου βγήκαν τα μάτια μέχρι να βρω κατάλυμα της προκοπής....

Διακοπές από 15/08 και μετά... αργούμε ακόμη !

Αγγελικούλα,

Καλά να περάσετε !

Link to comment
Share on other sites

love4four μπράβο για το ταξιδάκι στην Ρώμη! Είμαι σίγουρη ότι θα περάσετε τέλεια. Μόνο οι δυό σας υποθέτω.....

Ήρθα Πειραιά για λίγες ώρες, για να παρακολουθήσω την συναυλία των Bon Jovi και αύριο πρωί ( προς μεσημέρι δηλαδή! ) επιστρέφω ξανά Πευκί.

Θα σας πω νέα όταν επιστρέψω στο τέλος του μήνα!

Φιλιά!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Hallo girls! I'm back!!!!

Λοιπόν η συναυλία ήταν ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ! Ένιωθα σαν μαθητριούλα 15-16 χρονών που χόρευει και τραγουδάει στον ρυθμό των τραγουδιών! Έφυγα από την συναυλία και εκτός του ότι δεν μπορούσα να μιλήσω γιατί είχε κλείσει η φωνή μου, δεν μπορούσα να πιστέψω πως ο Jon Bon Jovi παραμένει αγέραστος και κούκλος!!

Κατά τα άλλα οι διακοπές μου ήταν σχετικά κουραστικές μιας και ο Χρηστάκος μου ξεκινάει να περπατάει και δεν κάθεται λεπτό σε ένα μέρος. Στο καρότσι κάθεται λίγο και όλο θέλει να γυρνάει και να δοκιμάζει ότι είναι στο οπτικό του πεδίο!!!!

Εσεις τι κάνετε?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Βρε, βρε καλώς την !!!!

Διακοπές με παιδί ίσον κούραση, αλλά, δεν βαριέσαι... γερά να είναι ! Να δεις που θα μεγαλώσουν και θα την κάνουν μόνα τους γι' άλλες πολιτείες... και τότε θα μας κακοφαίνεται !

Πολύ χαίρομαι που σου άρεσε πραγματικά η συναυλία !

Καλό χειμώνα δεν λέω ! Εμείς ακόμη δεν φύγαμε... no no no :::

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα!

Ούτε κι εγώ λέω ακόμη καλό χειμώνα γιατί κι εμείς κάθε Σαββατοκύριακο θα την κάνουμε. Τώρα το δρομολόγιο θα αλλάξει λίγο γιατί θα πάρουμε τα παιδιά από την Εύβοια και θα τα πάμε Γιάννενα στην άλλη γιαγιά. Οπότε για όλο τον Αύγουστο τις Παρασκευές όταν θα τελειώνουμε από την δουλειά θα ανηφορίζουμε κατά την Ήπειρο!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Δεν με χαλάει καθόλου που θα πηγαίνω κάθε Σαββατοκύριακο. Είναι μία κάλή απόδραση από τον Πειραιά τώρα το καλοκαίρι. Άλλωστε μου αρέσουν πολύ τα ταξίδια....

Όσο για τα Γιάννενα είναι όντως πολύ όμορφα! Μέχρι και μόνιμα θα μπορούσα να μείνω!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι!!

kat3r1na ήταν μια χαρά οι διακοπές. Δεν μπορώ να πω ότι ξεκουράστηκα με τον μικρό αλλά και μόνο ότι το πρωί κατέβαινα στην παραλία κι έπινα τον καφέ μου κοιτάζοντας την θάλασσα και μετά έπαιζα με τον μικρό και το κουβαδάκι του μέχρι να βουτήξουμε μου έφτανε!

love4four να περάσετε καλά στις διακοπούλες σας και περιμένουμε να μας γράψεις τα νέα σου όταν επιστρέψεις.

Εμείς φεύγουμε για το τριήμερο του δεκαπενταύγουστου για τα Γιάννενα. Αυτή την εποχή έχει πολλά πανιγύρια οπότε όπου γάμος και χαρά.......

Αυτά φιλεναδίτσες, αν δεν τα ξαναπούμε να περάσετε καλά το τριημεράκι!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...