Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εμένα ο άντρας μου δουλεύει κέντρο και πηγαινοέρχεται με μηχανή. Λες να βρω και εγώ δουλειά στο κέντρο? :-)

Σου εύχομαι να παραμείνει έτσι και καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι Αγγελική! Είναι δύσκολες εποχές αλλά δεν το βάζω κάτω!

Προς το παρόν θα ευχαριστηθώ διακοπές με το παιδάκι μας. Να ξεκουραστεί και η μαμά μου... Εσένα ποιος τα κρατάει τα πιτσιρίκια;

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!

kthaleia τα παιδιά μου είναι από το Σαββατοκύριακο στην μαμά μου, στην βόρεια Εύβοια και έχουν ξεκινήσει τα μπάνια τους! Εγώ με τον άντρα μου θα πηγαίνουμε να τα βλέπουμε τα Σαββατοκύριακα. Εσείς θα φύγεται καθόλου?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια!

kthaleia τα παιδιά μου είναι από το Σαββατοκύριακο στην μαμά μου, στην βόρεια Εύβοια και έχουν ξεκινήσει τα μπάνια τους! Εγώ με τον άντρα μου θα πηγαίνουμε να τα βλέπουμε τα Σαββατοκύριακα. Εσείς θα φύγεται καθόλου?

Πω πω σας ζηλεύω (με την καλή έννοια εννοείται)... για εμάς μάλλον δεν προβλέπονται διακοπές !

Θάλεια,

"κράτα γερά" και κοίτα να ξεκουραστείς, να ευχαριστηθείς το σπορίδιό σου και να ανακτίσεις δυνάμεις !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Αγγελική,

Έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο σου την Τετάρτη το πρωΐ... άντε να δούμε !

Θα σου γράψω εντυπώσεις... τί τραβάω τώρα στα γεράματα η γυναίκα !!! Έχω πολύ άγχος !

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας!

βλεπω το καφε του πειραια παιρνει σιγα σιγα ζωη κ ειπα να γραψω ως πειραιωτακι :D

να συστηθω.γεννηθηκα κ μεγαλωσα πειραια,εμενα κ μενω οταν ερχομαι ελλαδα,στην παναγιτσα.ειδα εσεις ειστε αγ.παρασκευη,φρεατυδα,κ αγ βασιλειο?

τα τελευταια 6 χρονια ζω κ εργαζομαι στην Αγγλια,Λονδινο,αλλα σπουδασα ελλαδα.ειμαι νεα μαμα,κ ο χιονομπαλιτσας μου ειναι 8 μηνων.

για πειτε κοριτσια τα νεα απ την πολη μας?αν κ μαθαινω απο τις φιλες μου οτι εχουν κλεισει τα μισα μαγαζια στον πειραια λογω κρισης.σας διαβασα,που λεγατε για τις κουνιες,πως δεν ειναι καθαρες?κ εγω ως παιδι δε θυμαμαι παρκακι ή παιδικη χαρα,περα απ το δυρο που το εκλεισαν,καποιο καλο μερος για παιχνιδι.κ οι κουνιες στην καρπαθου,θυμαμαι ηταν καλο μερος.


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, χαίρομαι πολύ που υπάρχει και το καφέ του Πειραιά..δεν έχω διαβάσει προηγούμενες σελίδες να δω πως και τι, εγω μένω στην περιοχή της Ευαγγελίστριας, έχω ένα μικρο 22 μηνών, ασφυκτιούμε λίγο εδώ, δεν υπάρχει πράσινο(καθώς θα ξέρετε!).Αυτά, εις το επανιδέιν.


ge6sp2.png

bZcvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!

kat3r1na καλώς ήρθες στην παρέα μας! Τα νέα του Πειραιά είναι έτσι όπως ακριβώς σου τα λένε οι φίλες σου. Έχουν κλείσει πολλά μαγαζιά και δυστυχώς μάλλον θα κλείσουν κι άλλα. Οι κούνιες είναι μετρημένες στα δάκτυλα του ενός χεριού και γίνεται πανικός από παιδάκια. Όσο για την συντήρηση και την καθαριότητά τους....

Αλήθεια πως είναι να μεγαλώνεις παιδί σε μια πόλη σαν το Λονδίνο? Έχει μέρη να το πας βόλτα με το καρότσι? Από καιρό τι λέει?

Μητερούλα καλώς ήρθες κι εσύ! Μένεις λίγο πιο μακρυά μας αλλά δεν έχει σημασία. Ο Πειραιάς δεν είναι και καμιά τεράστια πόλη! Όσο για τον γυναικολόγο τσέκαρε στα προσωπικά σου μηνύματα.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Πειραιώτισες!

Γεια σου Μητερούλα!

Γεια σου Κατερίνα! Πως τα περνάς στο Λονδίνο; Ζούσα και εγώ εκεί για 4 χρόνια (όσο σπούδαζα) και μου λείπει πολύυυυ!! Ώρες-ώρες σκέφτομαι αν έκανα λάθος που γύρισα...΄

Σε λίγες μέρες περιμένω να λάβω το καινούριο σωσίβιο του σπόρου μου και φύγαμε για διακοπές!! Θα είμαστε οι 2 μας και τα ΣΚ θα έρχεται και ο μπαμπάς.

Link to comment
Share on other sites

Κat3r1na + Μητερούλα,

Καλώς ορίσατε ! Να χαίρεστε κι εσείς τα ζουζούνια σας !

Ο Πειραιάς που λες Κατερινάκι παραμένει όμορφος -ΟΚ, είναι εξαιρετικά για περαντζάδα πάντοτε χωρίς καρότσι έτσι...- σε πολλά σημεία του... Η αλήθεια είναι πως πολλά μαγαζιά κλείνουν (δυστυχώς), τώρα τελευταία μάλιστα και οι περισσότερες ναυτιλιακές "την κάνουν" για άλλες πολιτείες ( εχμμ κι εμείς μετακομίζουμε τον Σεπτέμβριο στο Δελτα Φαλήρου δλδ)... αλλά το κακό το χάλι με τα σκουπίδια έχει παραγίνει...

Εσύ Θάλεια,

Πού θα αράξετε για διακοπούλες ??? Και θα είσαι μόνη σου όλη την εβδομάδα βρε θηρίο ? Εγώ δεν θα άντεχα νομίζω... αλλά είναι και 2 θα μου πεις...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια κ σας ευχαριστω για το γλυκο σας καλωσορισμα :D

γεια σου μητερουλα κ εσυ νεα στην παρεα?

αγγελικη2,κριμα κ για τα μαγαζια κ τις παιδικες χαρες.εμαθα σωτηρος κλειστα τα περισσοτερα μαγαζια?θυμαμαι που καθε σαββατο γινοταν χαμος.

εδω εχει τα θετικα του κ τα αρνητικα του,οπως σε καθε χωρα αλλωστε.δε μπορεις κ να τα χεις ολα ε ? ;)

δε μενω κεντρο,αλλα προαστια λονδινου.εχουν πολλα παρκα κ παιδικες χαρες που τα διατηρουν σε αριστη κατασταση.αυτο τους ελειπε,μια κ που καθε μηνα δινουμε ποσα χρηματα σε δημοτικους φορους.

οσο για τον καιρο...:rolleyes:μεσα σε μια μερα 4 εποχες.το πρωι μπορει να χιονιζει κ το απογευμα να σκας απ τη ζεστη.παντως ο καιρος δεν ειναι προβλημα για το μωρο κ γενικα για τα παιδια εδω.

τελειωσες τις γενικες σου?θα πατε πουθενα διακοπες εκτος απ τα σ/κα στην ευβοια?


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...