Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts

kthaleia,

δε σου κρυβω πως σε ζηλευω!για που με το καλο?καλα να περασετε κ καλη ξεκουραση.

που κ τι σπουδασες εαν μου επιτρεπεις?

love44 καλως σε βρηκα.καλα,ενα θεμα με τα σκουπιδια παντα υπηρχε.ειδικα τους καλοκαιρινους μηνες:rolleyes: γιατι μετακομιζετε,εαν μου επιτρεπεις?θα πατε διακοπουλες φετος?


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

Προτελευταία μέρα σήμερα στη δουλειά... Να χαρώ ή να αγχωθώ??

Διακοπές θα πάμε στο χωριό της γιαγιά μου στη Λακωνία. Ωραία θάλασσα, ένα σωρό βόλτες γύρω-γύρω και τέλειο φαί!!

Η ναυτιλική σας μετακομίζει;;; Ελάχιστες έχουν μείνει πια στον Πειραιά... Τουλάχιστον δεν θα πάει πολύ μακριά για να κάνεις ολόκληρο ταξίδι...

Κατερίνα σπούδασα στο Westminster Business Administration & Human Resources Management. Όσο για διαμονή, και που δεν ήμουν! Marylebone, WoodGreen, Bayswater, Harrow on the Hill... όλη τη πόλη γύρισα... Ελπίζω κάποια στιγμή να ξαναπάω. Μου έχει λείψει.

Link to comment
Share on other sites

..........

love44 καλως σε βρηκα.καλα,ενα θεμα με τα σκουπιδια παντα υπηρχε.ειδικα τους καλοκαιρινους μηνες:rolleyes: γιατι μετακομιζετε,εαν μου επιτρεπεις?θα πατε διακοπουλες φετος?

Καλημέρα!

Προτελευταία μέρα σήμερα στη δουλειά... Να χαρώ ή να αγχωθώ??

Διακοπές θα πάμε στο χωριό της γιαγιά μου στη Λακωνία. Ωραία θάλασσα, ένα σωρό βόλτες γύρω-γύρω και τέλειο φαί!!

Η ναυτιλική σας μετακομίζει;;; Ελάχιστες έχουν μείνει πια στον Πειραιά... Τουλάχιστον δεν θα πάει πολύ μακριά για να κάνεις ολόκληρο ταξίδι...

............

Καλημέρα !

Ναι. Μεταφερόμαστε από Σεπτέμβριο λένε σε ιδιόκτητα γραφεία χαμηλά στη Λ. Συγγρού - στο ΔΕΛΤΑ Φαλήρου- ΟΚ, δεν είναι και τόσο μακριά --μικρό το "κακό" ! ;)

Λακωνία ???? Τί είπες τώρα ??? Την λατρεύω - βέβαια είμαι σε καταγωγή μισή από Μάνη (Κότρωνας) + μισή από Κρήτη (Χανιά)... χα χα δύσκολος συνδυασμός !!!

Όσο για τις διακοπές δεν έχουμε κανονίσει ακόμη τπτ. Αρχικά, αντιμετωπίζω πρόβλημα σοβαρό με τον Αύγουστο που θα παραμείνει όλο τον μήνα κλειστός ο σταθμός κι εγώ θα πάρω κλασικά 15 ημέρες άδεια... (1 αυτό)

2ον) όπου έχει κοιτάξει μέχρι στιγμής είναι οι τιμές στον Θεό... δεν ξέρω ... με 2 μωρά μου φαίνεται όνειρο άπιαστο...

Θα δείξει. Ας είναι αυτό όλο το πρόβλημά μας !!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια και από μένα!

kthaleia καλά να περάσετε στις διακοπούλες σας με τα ζουζούνια σου! Κι εγώ Πελοποννήσια είμαι αλλά από την Αρκαδία.

kat3r1na στην Σωτήρος εξακολουθεί να υπάρχει κίνηση παρά το γεγονός ότι έχουν κλείσει τόσα μαγαζιά. Είναι και ο μόνος δρόμος με τόση κίνηση άλλωστε! Όσο για τις δουλειές αυτές δεν τελειώνουν ποτέ!

Στην Εύβοια θα πάω στο τέλος του Ιούλη για 2 εβδομάδες και τον Αυγουστο θα πάρουμε τα παιδιά και θα τα ανεβάσουμε για 15 μέρες και στο χωριό του άντρα μου που είναι στα Γιάννενα.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικούλα,

Θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για τον Γυν/γο που μου σύστησες...

Πήγα σήμερα και έμεινα πολύ ικανοποιήμενη... όντως, είναι ένας πολύ γλυκός και περιποιητικός γιατρός ! Όλα καλά σε πρώτη φάση - θα περιμένουμε και τα αποτελέσματα από το τεστ-ΠΑΠ και τον επόμενο μήνα θα κάνω και την 1η μου μαστογραφία -για προληπτικούς λόγους- !

Σε υπέρ-ευχαριστώ και πάλι ! Να είσαι καλά !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

love4four,

χαίρομαι που έμεινες ευχαριστημένη γιατί το αντίθετο θα μου έκανε τρομερή εντύπωση! Είδες πόσο γλυκός και ήρεμος είναι? Σε ρώτησε ποιός σε σύστησε?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

love4four,

χαίρομαι που έμεινες ευχαριστημένη γιατί το αντίθετο θα μου έκανε τρομερή εντύπωση! Είδες πόσο γλυκός και ήρεμος είναι? Σε ρώτησε ποιός σε σύστησε?

χα χα δεν περίμενα να με ρωτήσει... στις συστάσεις του ανέφερα το όνομά σου και χαμογέλασε...

είναι πολύ ήρεμος κι εκείνος και μου άρεσε που με ξε-ψείρισε (επειδή με έβλεπε 1η φορά βέβαια ο άνθρωπος)...

Link to comment
Share on other sites

Πάντα σε εξετάζει πολύ προσεκτικά όσο καλά και να σε ξέρει. Και δεν τον απασχολεί αν περιμένουν κι άλλοι έξω. Εκείνος θα κάνει την δουλεία του με τον καλύτερο τρόπο.

Καλά αποτελέσματα!

Η μαία του πως σου φάνηκε?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον σήμερα λόγω απεργείας δεν θα μπόρεσε να κατέβει στον Πειραιά. Είναι και εκείνη πολύ καλή κοπέλα και πολύ γελαστή. Πιθανόν να την γνωρίσεις όταν θα ξαναπάς.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?

kthaleia,

το πρωτο σπιτι που εμενα ηταν Bayswater.καθε φορα που ερχονται φιλοι μου εδω,οταν παμε βολτα τους ξεκιναω απο εκει το τουρ :D

μακαρι να σου δοθει η ευκαιρια κ να ανεβεις καμια βολτουλα.βρηκες ευκολα δουλεια στην ελλαδα οταν τελειωσες τις σπουδες σου?

love4four δεν εχεις παππουδογιαγιαδες να σε βοηθουν με τα μωρα?καταλαβαινω οι τιμες θα ειναι στα υψη,αλλα αν κοιταξεις σαρωνικο,ολο κ κατι οικονομικο θα βρεις.

κοριτσια εμενα ο παππους μου ηταν απο Μανη.δεν εχει τυχει να παω μεχρι στιγμης,αλλα ειναι μες στα σχεδια.πολυ γνωστο επωνυμο,μεγαλη οικογενεια

Αγγελικη2,αυτο ξαναπες το για τις δουλειες!ατελειωτες οι ριμαδες.οι γονεις κ τα πεθερικα σου δεν ειναι κοντα σας?μενουν μονιμα ευβοια κ γιαννενα ή πανε εκει για καλοκαιρι?

ουτε εμεις εχουμε κανονισει κατι ακομα για διακοπες.θα κοιταξω το τελευταιο λεπτο,σεπτεμβρη,που βαζουν πολυ καλα πακετα προσφορων


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

...........

love4four δεν εχεις παππουδογιαγιαδες να σε βοηθουν με τα μωρα?καταλαβαινω οι τιμες θα ειναι στα υψη,αλλα αν κοιταξεις σαρωνικο,ολο κ κατι οικονομικο θα βρεις.

κοριτσια εμενα ο παππους μου ηταν απο Μανη.δεν εχει τυχει να παω μεχρι στιγμης,αλλα ειναι μες στα σχεδια.πολυ γνωστο επωνυμο,μεγαλη οικογενεια

Κατερινάκι,

ΔΕΝ θα μετακομίσω εγώ (η οικογένειά μας δλδ) αλλά η δουλειά... οπότε, δεν ψάχνουμε ΚΑΙ για σπίτι... μακριά μας αυτά ιδίως τέτοιες εποχές, τέτοια λόγια !

Μάνη: να πας Κατερίνα με την πρώτη ευκαιρία. Έχει μια άγρια ομορφιά αυτός ο τόπος, είναι λίγο τραχύς αλλά σε γενικές γραμμές το επιβλητικό τοπίο σε κερδίζει !

Θάλεια,

Πότε σταματάς πουλί μου ? Σήμερα η τελευταία ? Πώς αισθάνεσαι ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Πειραιωτάκια!

Κατερίνα,

οι γονείς μου αλλά και η πεθερά μου δεν μένουν μόνιμα στην επαρχία. Φεύγουν μόνο το καλοκαίρι και παίρνουν και τα εγγόνια τους μαζί εκ περιτροπής!

Τα λέμε ξανά αργότερα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

This is the end κορίτσια....

Να σας πω την αλήθεια δεν ξέρω πως νιώθω γιατί τον τελευταίο καιρό υπήρχαν διάφορες εντάσεις και παρεξηγήσεις γιατί όλοι έχουμε τα προβλήματά μας μιας που κλείνουν τα γραφεία. Είναι παααρα πολύ περίεργο το συναίσθημα. Θέλω μόνο να γυρίσω σπίτι να κάνω αγκαλίτσες με το γιο μου και τον μπαμπά. Το καλύτερο θα είναι το Σάββατο το πρωί που θα είμαστε και οι τρεις αγκαλιά στο κρεβάτι, με το πρωινό μας και τα κινούμενα σχέδια!

Αυτή η Μάνη είναι παντού! Και η μαμά μου από το Γύθειο είναι. Δεν πάμε όμως εκεί. Παραθερίζουμε στο άλλο πόδι (Ελιά λέγεται το χωριό) και είμαστε κοντά στη Μονεμβάσια. Πάμε όμως πολλές βόλτες στη Μάνη.

Κατερίνα έμεινες και εσύ στο Bayswater?! H πιο ωραία γειτονιά από όλες μου!

Φιλιά σε όλες σας!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια,τι κανετε?

love4four,νομιζα πως εσεις φευγατε απο πειραια.ελπιζω να μη σε επηρεαζει πολυ που αλλαζουν γραφεια.πως πας στη δουλεια?εισαι φουλ ή παρτ ταιμ?

kthaleia,

το ξερατε καιρο πως η εταιρεια σας θα κλεισει?δυστυχως ειναι λογικο τα πνευματα να ειναι τεταμενα τετοιες ωρες.ποσο ατομα εχασαν τη δουλεια τους?αποζημιωση θα παρετε ή οχι?

περασα προσφατα απο Bayswater,ειχε ερθει η κουμπαροφιλεναδα μου πριν λιγες ημερες.καθε φορα που παω ολο κ αλλαγμενο!αλλα μου αρεσει κ εμενα πολυ αυτη η περιοχη.ακριβη....αλλα ομορφη.


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...