Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες του Δεκεμβριου 2012


pepitsa

Recommended Posts

Πω πω ειναι αδύνατο να κλείσω τα ματιά μου!!! Ο μπέμπης ειναι παρα πολυ ζωηρός εδω και και κανά τετραωρο!!! Πάει πέρα δώθε!!! Λέτε να ψάχνει να βολευτεί να πάρει θεση; Μακάρι!!!

Παπατρίκος περιμένουμε να μας γράψεις και τη δικια σου εμπειρία της γεννας και γιατι έκανες καισαρικη τελικα.


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!! Παραμονή Χριστουγέννων σημερα και περιμένουμε τα παιδάκια για τα κάλαντα!! Κι εγω πρέπει να κάνω μια εξέταση d dimmers δεν ξέρω αν την είχε κάνει καμία η οποία δείχνει για πνευμονικη εμβολη και τα αποτελέσματα θα βγουν Παρασκευή λόγω αργίας!!! Ελπίζω να προλάβω να τα πάρω!!

Κατα τα αλλα θέλω να πω συγχαρητήρια στη μπαρμπ είδα τις φωτο με τις τούρτες σπίτια και αυτοκίνητα κι έχω πάθει πλάκα!!! Βρε κορίτσι μου ειναι κανεις απο τους δυο σας ζαχαριπλαστης; Δεν τα κάνει αυτα ένας μέσος ανθρωπος!! Εδω μια τούρτα με παντεσπάνι κσι πάλι δεν μπορούμε να απλωσουμε τη σάντυγι γυρω γυρω! Χωριά ολα αυτα τα χρώματα γλασο που τα βρίσκετε;; Μπράβο και πάλι μπράβο!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα νυχτοπουλι μου!!!

Κι εγω ξενυχτησα χθες...με επιασε ενα κοψιμο ποποπο ξεγυρισμενο απ τις 4 ως τις 5.30!! Ευτυχως το καλο μου το παιδακι μετα κοιμηθηκε απ τις 5.30 μεχρι τις 9!!!!!!! Ηξερε που ηταν η μανουλα πτωμα και ξεραθηκε κι αυτος!!!:D:D

Χρονια πολλα στην Σοφια μας!!! Εχει γενεθλια σημερα!!!

Και καλες γιορτες σε ολες τις μανουλες, τον μπαμπακα και τις μελλουσες που απεμειναν ;););)


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααα....χθες εξαφανιστηκα γιατι ειχαμε δουλειτσες..ειχαμε επισκεψεις...ειχαμε κ μερα ζαχαροπλαστικης κ μετα οπως κ μεχρι τωρα ημουν κομματια....!!!

Σοφακι χρονιαπολλα κ απο εδω ευχομαι κ οοοοοτι καλυτερο...!!

νυχτεριδα μου φετινη εμπνευση ειναι ολα αυτα κ σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.....!!δεν ειμαστε ζαχαροπλαστες...κ χθες η μαμα μου που μας εβλεπε να τα φτιαχνουμε μου ελεγε οτι εγω δεν ημουν ετσι κ εχει μεινει αφωνη...!!

αλλα τι να κανω...το ειχα ταξει το τρενακι στον ενα κουμπαρο μας που γιορταζει αυριο..κ το αλλο ειναι για το βαφτηστηρι σημερα που μας εχουν τραπεζι...κ εφτιαξα κ μια τουρτα σημερα υστερα απο παραγγελια του κουμπαρου για να κερασουν σημερα μετα το φαγητο.....τραπεζι σηεμρα...τραπεζι αυριο...παπαπαπ....!!εδω βλεπω εχετε ολες τα θεματα με τα μωρακια κ τα σχετικα...εμενα ο μπεμπης καλα κρατει στις κλωτσιες κ ανυπομονω να βγω για να μπω κ εγω στην ιδια διαδικασια με εσας....!!σημερα το μενου εχει περιποιηση ομορφιας...κ το βραδυ φαγητοοοοοοοο....εχωκαταφερει αυτο τον μηνα κ πηρα μονο 1 κιλο περιπου κ σε 2 μερες θα τα παρω ολα...αντε να με πιστεψει ο γιατρος την Πεμπτη...αχαχαχα!!φιλακιααααααααααα!!!:D:D:D


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μμπαίνω στα γρήγορα.

Χαρά κούκλος ο γιος. Να μας περιμένετε μην βρείτε νύφη ακόμα.:P

Νενάκι δεν θυμάμαι αν σου ευχήθηκα. να σας ζήσει ο μπέμπης.

Σοφία χρόνια πολλά.

Εχουν γίνει πολλά από τότε που έχω να διαβάσω για αυτό συγχωρέστε με εαν ξεχνάω κάτι.

Εμείς τρέχουμε και δεν φτάνουμε. Όλα διπλά τα εχουμε.:tongue:

εύχομαι Καλά Χριστούγεννα σε όλες και να χαιρόμαστε τα μπεμπάκια.

στις εναπομείναντες maryy, chot kai barboula υπομονή και όλα να είναι καλά

καλά να περάσετε.


imQRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αρκουδομανουλίτσα μου σε τρέχουν οι κοράκλες σου εεε; Ε ναι μωρε εδω με ένα μωράκι ειναι δύσκολα ποσο μάλιστα με δυο!!! Οπότε μπορείς να μας γράφεις τα νεα σου!!

Καλα μπαρμπ έχω μείνει άφωνη!! Απο κάπου τα βλέπετε ομως σαν οδηγίες μη μου πεις οτι τα εμπνευστήκατε μόνοι σας γιατι θα τρελαθω!! Συγχαρητήρια πάντως και του χρόνου με το γιο!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

στο περιπου marry τα βρηκαμε απο ενα σαιτ για να κανουμε το 1ο 1ο σπιτακι..τα υπολοιπα με πολυ φαντασιαααααα!!!παω να κανω μπανακιιιιιιι κ να ετοιμαστωωωωωω.......!!φιλακιαααααααα κ καλες γιορτεςςςς κ χρονια πολλα για αυριο γιατι δεν θα μπω καθολου......!!φιλακιααααααα!


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσακια εγω μίλησα τελικα με Αιματολόγο συνεχίζω τις ενέσεις μου κανονικα απλα αν τύχει κάτι έκτακτο δεν θα μπορω να κάνω επισκληριδιο για 12-24 ώρες!! Ελπίζω ο μπεμπούλης μου να κρατηθεί μεχρι τη Παρασκευή που έχω ραντεβου με το γιατρο να δούμε που βρισκόμαστε!!!! Επίσης με εχει τρελανει ο γιος μου!! Τωρα ειναι σίγουρα πανω απο 3 κιλα!! Κουνιέται κι όλη η κοιλια μου σείεται ολόκληρη!!! Παει πέρα δώθε και βλεπω την κίνηση απο τα πόδια και τα χέρια του!!! Τι απίστευτο συναίσθημα Θεέ μου τόσο συγκινητικό!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε αρκουδιτσα μου!!! Να σαι καλα να χαιρεσαι τα κοριτσουδια σου!!!

Αντε Μαιρουλα κοντευεται κι οι υπολοιπες...μην ανυσηχεις θα κρατηθει ο μπεμπακος σου κι ολα καλα θα πανε ;) ;)

Καλα Χριστουγεννα Μπαρμπουλα!!!!! :D :D


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια κ χρονια πολλα!!!καλα χριστουγεννα με υγεια κ γερα μωρακια

παπατρικος μου εγω δινω μονο δικο μου γαλα, αλλα με μπιμπερο, ξενο καθολου, τιποτα,ουτε σταλα, προχτες που ηρθε η παιδιατρος ειπε πολυ ηλιο κ πολλα υγρα, κ να σου πω καλο μου απο χτες που τον βαζουμε στον ηλιο, κ τρωει κανονικα, μας φαινεται οτι εφυγε τελειως, βεβαια κ εγω καθομαι σε αναμμενα καρβουνα κ λεω να παω για μετρηση, θα δειξει..

οσο γι αυτο που λες στο φεις, οτι εχεεις ταλιμπανακι, ελα να κανουμε παρεα εχει 2-3 βραδια απο τις 3 μεχρι τις 6-7 ειμαστε στο ποδι, υπομονηη

λινακι μου ψευδοθηλη δοκιμασα ναι , αλλα δυστυχως δεν βολευει στο στηθος μου μ ετιποτα, παντως εννοειται οτι με το που φτιαξουν οι θηλες σταματαω αντληση, ευτυχως τουλαχιστον δικο μου κ μονο γαλα δινω κ οχι ξενο

σοφακι μου χρονια σου πολλα, πολυχρονη, με υγεια κ οτι επιθυμεις!!

μαιρουλα μου ο μπεμπης προσπαθει να βολευτει ?αντε να παρει θεση , να ετοιμαζεται σιγα σιγα!!οσο για τις ενεσεις ετσι ειναι , αλλα φανταζομαι δνε θα γινει κατι , οποτε μην αγχωνεσαι;);););)

μπαρμπ μου τι να πω για τις δημιουργιες σου?απλως τελειεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

αρκουδιτσα μου ολα διπλα ε?εδω εμεις με ενα κ ψιλοχανομαστε, φαντασου με 2, υπομονηηηη

χαρα μου κοψιμο ε ?αχ μωρε πρεπει να προσεχουμε, εκτος αν σε πειραξε καποια τροφη, τι καλα που κοιμαται τοσες ωρες, τελειααααα

απο το απογευμα νιωθω κ εγω μια ενοχληση στο λαιμο κ φοβαμαι..:(:(

φιλια πολλα για την ωρα κ αυριο με υγεια


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλες, μπεμπάκια, μέλλουσες μανούλες και μπαμπάκα!! Καλα Χριστούγεννα σε όλους!!! Να χαίρεστε τις οικογένειες σας και καλη λευτεριά σε εμάς τις υπόλοιπες!!! Να περάσετε πολυ όμορφα σημερα αν και νομίζω οτι αυτα ειναι τα πιο όμορφα Χριστούγεννα αγκαλια με τα μωράκια σας!!!

Κι εμείς σε λιγο θα πάμε να κοινωνήσουμε!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλα χριστουγεννα σε ολους!!!Να χαιρεστε τα μωρακια σας και να ειμαστε παντα ετσι ευτυχισμενοι ολοι οπως φετος!!!Καλη λευτερια και σε εμας που απομειναμε και με το καλο να αγκαλιασουμε γερα μωρακια!!!!!

Ευχομαι να περασετε ολοι πολυ ομορφα σημερα!!!!!!!!!!!!


wsUfp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στις μανούλες, τον μπαμπάκα και τις μέλλουσες μας μανούλες! Καλή λευτεριά στις φουσκίτσες μας!!!!

Σήμερα 40ρήσαμε και πήγαμε και στην εκκλησία για τις ευχές!!! :P

Η Γεωργία μας ανέβασε φώτο του κούκλου της στο φεις!!! Ένα ακόμη πανέμορφο μωράκι προστέθηκε στη παρέα μας :cool:


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...