Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 4/5/2024 at 2:43 ΜΜ, Faith22 είπε:

      Κορίτσια μου πρότειναν έναν γιατρό στο δημόσιο,στο Αλεξάνδρας.Δεν είναι τεράστιο ρίσκο λέτε?

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

Μαθήματα Αγγλικών Νότια προάστια


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Είμαι πτυχιούχος αγγλικής φιλολογίας του παν/μίου Αθηνών και τα τελευταία χρόνια εργάζομαι ως καθηγήτρια αγγλικών.

Παραδίδω μαθήματα κατ' οίκον σε μεμονωμένους μαθητές ή σε ολιγομελή γκρουπ (2-3 ατόμων).

Αναλαμβάνω μαθητές από επίπεδο pre-junior μέχρι προετοιμασία πτυχίων γλωσσομάθειας.

Περιοχές: Βάρη, Βάρκιζα, Βουλιαγμένη, Βούλα, Άνω Γλυφάδα και γύρω περιοχές.

Επικοινωνία μέσω π.μ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Θερινά τμήματα με χαμηλές τιμές.

Επωφεληθείτε από τα θερινά μαθήματα και αξιοποιήστε στο έπακρο ένα μέρος του ελεύθερου χρόνου που έχουν οι μαθητές το καλοκαίρι ώστε να κερδίσουν μια ολόκληρη τάξη ή να προετοιμαστούν για τις εξετασεις πτυχίων γλωσσομάθειας.

Για τις τάξεις από A Junior έως Proficiency.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
×
×
  • Δημιουργία νέου...