Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

βαπτιση στην τηνο


Mariasp

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια τον Σεπτεμβρη βαφτιζουμε την μπουμπουκα μας στην τηνο εαν εχετε κατι να προτεινεται για διαμονη,τραπεζι και φωτογραφιες κατι καλο και οικονομικο:D:D:D:DΕυχαριστω πολυ:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια τον Σεπτεμβρη βαφτιζουμε την μπουμπουκα μας στην τηνο εαν εχετε κατι να προτεινεται για διαμονη,τραπεζι και φωτογραφιες κατι καλο και οικονομικο:D:D:D:DΕυχαριστω πολυ:P:p:p:p

καλημερα μαρια κ να σας ζησει η μπουμπουκα σας..!!!εγω δεν ξερω να σου προτεινω κατι αλλα κ εμενα με ενδιαφερει ομως,γιατι του χρονου με το καλο θα κανουμε κ εμεις την βαπτιση στην τηνο.!!!!


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με το καλο το μωρακι σας!!!!!οποτε οτι υλικο μαζεψω σχετικα με την βαφτιση θα το δωσω και σε εσενα για του χρονου!!!!!

ευχαριστω πολυ!!θα το εκτιμησω πολυ!!εκτος αν κανω κ εγω την βαπτιση στο απιτι του παρασχου...χαχαχα κ δεν θα χρειαστει να ψαχνω...


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια.Περυσι τετοιο καιρο βαφτησα κι εγω την κορη μου στην Τηνο (βλεπετε μετα απο τοσο αγωνα απεκτησα κι εγω παιδακι.Ηταν ο,τι καλυτερο μου εχει συμβει.Απλα και λιτα στο μυστηριο, φωτογραφο οποιον και να διαλεξετε στο νησι ειναι προσητες οι τιμες, εμενα τουλαχιστον πανω κατω τα ιδια μου ειχαν πει ολοι.Εγω πηγα σε καποιον Λασκαρη , πολυ ευχαριστημενη.Για φαγητο υπαρχουν πολλες ταβερνες.Εμεις πηγαμε στον Ταρσανα, λιγο τσιμπημενα αλλα πολυ καλο φαγητο.Ευχομαι με το καλο να γινουν ολα και να απολαυσετε το μυστηριο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα να χαιρεσαι το παιδακι σου!!!!!!!!Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες τον φωτογραφω τον βρηκα και μου εστειλε προσφορα τωρα θα κοιταξω και για την ταβερνα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Kαλησπερα εχει βαφτισει καμια μανουλα αφηνοντας το μωρακι της στην οικονα της μεγαλοχαρης Παναγιας της Τηνου???και να το παρει καποιος να το βαφτισει????εχει κανει κατι αναλλογο καπνενα ζευγαρι??και αν ποιες οι εντυπωσεις????ψαχνω βαφτιστηρι και μου ειπαν να παω στην Τηνο και τα ξαπλωνουν κατω μπροστα απο την οικονα και οποιος το παρει το βαφτιζει!!αυτα ειναι τα παιδακια ταμενα στην Μεγαλοχαρη Παναγια της Τηνου!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 χρόνια μετά...

Κορίτσια καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποια έχει κάνει τραπέζι βάπτισης στην Τήνο και συγκεκριμένα στο Aeolis ή στο Ammos beach bar στα Κιόνια(ξενοδοχείο Κιόνια hotel) επίσης κάποιο dj ή κάποια ορχήστρα μικρή;Και φωτογράφο;Και εάν γνωρίζετε το ζαχαροπλαστείο μπασκες;;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποια έχει κάνει τραπέζι βάπτισης στην Τήνο και συγκεκριμένα στο Aeolis ή στο Ammos beach bar στα Κιόνια(ξενοδοχείο Κιόνια hotel) επίσης κάποιο dj ή κάποια ορχήστρα μικρή;Και φωτογράφο;Και εάν γνωρίζετε το ζαχαροπλαστείο μπασκες;;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...