Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ


CoffeeFilter

Recommended Posts

Kαλημέρα κορίτσια!

Τζο με το καλό να υποδεχτείς και εσύ το μωράκι σου, υπομονή λίγο έμεινε.Εγώ γέννησα στην 37η+4 και ενοιωθα ασήκωτη ενώ είχα πάρει μόνο 8 κιλά, η διπλανή μου στο μαιευτήριο πήρε 20 και ακόμη και αφού γέννησε δεν μπορούσε να ανασάνει.Θεσ/νικη γέννησα γιατί εκεί είναι ο γιατρός μου.Θήλαστρο αν χρειαστείς στην κλινική σου φέρνουν (τουλάχιστον εκεί που γέννησα εγώ), εγώ τώρα πήρα ένα δανεικό και μάλλον θα νοικιάσω το νοσοκομειακό.Μπουκάλια είχα πάρει όμως για παν ενδεχόμενο παρ'όλο που ήθελα να θηλάσω και ορίστε που τελικά χρειάστηκαν.Μην αγχώνεσαι όμως και κάτι να σου λείπει κάποιος θα πεταχτεί να στο φέρει.

Σόνια και εγώ στο δεύτερο θα μείνω μόνη μου και θα το έχω μαζί μου δεν την ξαναπατάω έτσι.Πάντως και με σύμβουλο θηλασμό που μίλησα μου είπε ότι και ο παιδίατρος ότι θα δίνω πρώτα στήθος και μέτα ξένο και μετά άντληση.Κια οι δυο είπαν πως μετά για να επαναφέρω την γαλουχία μπορώ να πάρω και το σύστημα sns της medela που τροφοδοτεί με ένα σωληνάκι το στήθος με γάλα και το μωρό πέρνει το ερέθισμα κια μόλις τελείωσει το γάλα το μωρό ενστικτωδώς συνεχίζει και τραβάει.Αύριο θα τον ζυγίσουμε και θα ξέρουμε.

Τι να πώ και εγώ που γέννησα 40 εβδομάδες με 9 κιλά και δεύτερο; Πραγματικά έννοιωθα ότι είμουν θορυκτό. Φαντάσου να είχα και πολλά κιλά τι θα γινόταν!

Άντε ελπίζω να έβαλε ο μπέμπης και να σε γλυτώσει και εσένα από τις πολλές αντλήσεις. Μην αγχώνεσαι καθόλου. Έχεις πολύ σωστή καθοδήγηση και θέληση οπότε είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις μια χαρά. Χίλια μπράβο στον παιδίατρο σου. Δεν τον ξέρω αλλά τον συμπάθησα μόνο που ασχολείται με τον θηλασμό. Εμένα ο δικός μου δεν ασχολείται αλλά ούτε και ο γυναικολόγος που είχα στο πρώτο και πάλευα μόνη μου. Ότι διάβαζα και με πολύ πείσμα. Αλλά τα κατάφερα. Τώρα στο δεύτερο είναι πολύ πιο εύκολα τα πράγματα. Σαν παιχνιδάκι ένα πράγμα.

Αλήθεια αν μπορείς ρώτησε τον. Η μικρή μου έκανε ατοπική δερματίτιδα μάλλον. Πρέπει να προσέξω κάτι στην διατροφή μου; Και τί σαμπουάν προτείνει αυτός; Που έχει ιατρείο; Μπορεί να τον επισκευτώ να δεί λίγο την μικρή μου γιατί έγινε λίγο χάλια το δερματάκι της.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 450
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλημέρα κορίτσια!

Είμαι πολύ χαρούμενη ήρθε ο παιδίατρος εχθές και ο μπέμπης μου έγινε 3320, έβαλε μισό κιλό σε μία εβδομάδα, έβαλε κια με το παραπάνω, περιμένα να έχει φτάσει τουλάχιστον τα κιλα που γεννήθηκε (3100).Η αλήθεια είναι ότι άλλαξε πολύ, έκανε μαγουλάκια το μωρόμου και ο παιδίατρος λέει πως αποκλείεται να τα έβαλε μόνο με το συμπλήρωμα, οπότε άρχισε να τρώεει και απο μένα.Σταματάμε μου είπε να τον ξυπνάμε όποτε ξυπνάει και ζητήσει ο ίδιος και σιγά σιγά πιστεύει πως θα κόψουμε το ξένο αφου είναι πολύ καλό μωρό αλλά με τόσο μπουκάλι θα το είχαν ξεχάσει το στήθος, αυτός ότι και να του δώσεις το παίρνει.Απόψε ξύπνησε μόνο μία φορά θήλασε ένα μισάωρο και μετά δεν ήθελε συμπλήρωμα, είναι μία αρχή πιστεύω.Τουλάχιστον πάω λίγο πιο χαλαρά, δεν έχω το άγχος ότι δεν έβαλε.

Link to comment
Share on other sites

ες με Τι να πώ και εγώ που γέννησα 40 εβδομάδ9 κιλά και δεύτερο; Πραγματικά έννοιωθα ότι είμουν θορυκτό. Φαντάσου να είχα και πολλά κιλά τι θα γινόταν!

Άντε ελπίζω να έβαλε ο μπέμπης και να σε γλυτώσει και εσένα από τις πολλές αντλήσεις. Μην αγχώνεσαι καθόλου. Έχεις πολύ σωστή καθοδήγηση και θέληση οπότε είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις μια χαρά. Χίλια μπράβο στον παιδίατρο σου. Δεν τον ξέρω αλλά τον συμπάθησα μόνο που ασχολείται με τον θηλασμό. Εμένα ο δικός μου δεν ασχολείται αλλά ούτε και ο γυναικολόγος που είχα στο πρώτο και πάλευα μόνη μου. Ότι διάβαζα και με πολύ πείσμα. Αλλά τα κατάφερα. Τώρα στο δεύτερο είναι πολύ πιο εύκολα τα πράγματα. Σαν παιχνιδάκι ένα πράγμα.

Αλήθεια αν μπορείς ρώτησε τον. Η μικρή μου έκανε ατοπική δερματίτιδα μάλλον. Πρέπει να προσέξω κάτι στην διατροφή μου; Και τί σαμπουάν προτείνει αυτός; Που έχει ιατρείο; Μπορεί να τον επισκευτώ να δεί λίγο την μικρή μου γιατί έγινε λίγο χάλια το δερματάκι της.

Τίποτα δεν πήρες, μπράβο σου!

Εχθές άκουσα τον παιδίατρο που μιλούσε στο τηλέφωνο για κάτι σχετικά με το θηλασμό και τον ρώτησα απο που ξέρει ότι ξέρει, έχει λέεί παρακολουθήσει πάρα πολλά σεμινάρια και έχει διαβάσει πολύ.Πράγματι ότι μου έχει πει ακριβώς το ίδιο λέει και η Πατσούρου.Ιατρείο έχει πάνω απο τα μακντοναλντς πλατεία ελευθερίας 1, αν θες και τηλέφωνα πες μου.Φυσικά και μπορώ να τον ρωτήσω αυριο θα τον πάρω όπως μου είπε να τον ενημερώσω για όποια πρόοδο κα΄ναμε με τον θηλασμό και θα τον ρωτήσω και θα σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιαααααα:tongue::tongue:

Καλο μηνα.....πως περασατε???

Στελλιτσα μπραβο στον μικρο σου φτου φτου....και συμφωνω μπραβο και στον παιδιατρο που ασχολειται!!:P:p:p!!!

Σονια μου εγω πηρα 17 κιλα :confused::rolleyes::rolleyes:!!!

Σε οποιον το λεω με κοροιδευει δεν φαινονται γιατι και πριν ημουν αδυνατη και τωρα δεν με λες και χοντρη.....λιγο μαγουλακι και μπρατσακι εκανα τα ποδια καλαμακια παραμενουν:tongue::tongue:!!!

Αλλα εστω και που δεν φαινονται πολλα ρε γ@@το!!!και τα περισσοτερα τα πηρα στην αρχη με το καλημερα σας:tongue:


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Στέλλα! Τέλεια τα νέα σας.

Αχ τι καλά. Πολύ καλά πάει ο μπέμπης σου. Φτου φτου. Είδες που ανησυχούσες. Όλα καλά θα πάνε. Έχεις ένα από τα καλύτερα παιδιά φαίνεται.

Αν μπορέσεις να τον ρωτήσεις καλό θα ήταν. Αν πάλι όχι δεν πειράζει.

Η αλήθεια είναι ότι δεν έβαλα κιλά ούτε στην πρώτη ούτε στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου. Στην πρώτη 6 και στην δεύτερη 9.

Jo μην αγχώνεσαι με τον θηλασμό τα κιλά χάνονται στο φτερό. Θα γίνεις όπως ήσουν πρίν χωρίς να το καταλάβεις. Στο πρώτο στις 40 μέρες είχα χάσει τα 6 που έβαλα και 3 επιπλέον. Τώρα στο δεύτερο στις 40 ημέρες μου είχαν μείνει μόνο 3 κιλά. Αλλά από τότε δεν ζυγίστικα ξανά για να δώ αν τα έχασα και αυτά. Εγώ τουλάχιστον έτρωγα του σκασμού και έχανα κιόλας με τον θηλασμό. Η καλύτερη φάση ήταν. Ότι έβρισκα μπροστά μου κατέβαζα. Όχι ότι τώρα δεν το κάνω αλλά τώρα μου έχει μείνει και κάτι. Στο πρώτο τίποτα.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και απο μένα!

Τζο μην αγχώνεσαι τα κιλά θα τα χάσεις γρήγορα, ήσουν και αδυνατή όπως λες και όντως με το θηλασμό χάνονται εύκολα.

Σόνια θα τον πάρω σήμερα και φυσικλά μπορώ να τον ρωτήσω και θα σου πω.Πράγματι και εγώ τρώω ότι να'ναι, ένα κιλό μου έμεινε απο την εγκυμοσύνη και δεν βάζω με τίποτα λόγω θηλασμού όπως είπες.

Καλό μήνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Τι κάνετε;

Πώς τα πάτε Στέλλα;

Jo αντέχεις ακόμα; Τι λέει ο γιατρός για τον μπέμπη;

Συμπεθέρα που είσαι καλέ; Τι κάνει η νύφη μου;


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Τι κάνετε;

Πώς τα πάτε Στέλλα;

Jo αντέχεις ακόμα; Τι λέει ο γιατρός για τον μπέμπη;

Συμπεθέρα που είσαι καλέ; Τι κάνει η νύφη μου;

Aντεχω σονια μου....εγω ναι ο μπεμπης δεν ξερω πηγαμε σημερα ειμαστε 3200:tongue::tongue:και ακομα 2 εβδομαδες μεγαλυτεροι βγαινουμε!! ειμαι ετοιμη ειναι στην καταλληλη θεση......ο γιατρος δν μ εβαλε χερι γιατι λεει αν σου βαλω τωρα θα γεννησεις:tongue::tongue:

Θα παω σε 10 μερες και τοτε θα γεννησω ειπε λογικα αν δεν μας προλαβει ο μπεμπης πιο πριν!!:tongue::tongue:

Τι κανεις εσυ???ολα καλα????


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

Aντεχω σονια μου....εγω ναι ο μπεμπης δεν ξερω πηγαμε σημερα ειμαστε 3200:tongue::tongue:και ακομα 2 εβδομαδες μεγαλυτεροι βγαινουμε!! ειμαι ετοιμη ειναι στην καταλληλη θεση......ο γιατρος δν μ εβαλε χερι γιατι λεει αν σου βαλω τωρα θα γεννησεις:tongue::tongue:

Θα παω σε 10 μερες και τοτε θα γεννησω ειπε λογικα αν δεν μας προλαβει ο μπεμπης πιο πριν!!:tongue::tongue:

Τι κανεις εσυ???ολα καλα????

Καλά κάνεις και αντέχεις ακόμη κορίτσι! Άσε το παιδάκι να βγεί με την ησυχία του. Όσο μένει μέσα τόσο καλύτερο για αυτό είναι. Μια χαρά που έχει κατάλληλη θέση. Όσο για το βάρος του καλύτερα να υπολογίζεις λιγότερο από ότι λέει ο γιατρός γιατί οι υπέρηχοι είναι πάντα συν-πλήν 300 γραμμάρια από το πραγμάτικό. Στα δικά μου παιδιά πάντα ήταν 300 πάνω ο υπέρηχος και τα μωρά πιο μικρά όταν βγήκαν. Ο γιος μου 3170 και η κόρη 3112.

Εγώ πήζω το πρωί στην δουλειά. Η εβδομάδα που μας πέρασε ήταν πολύ πίκρα γιατί ήταν αρχή του μήνα. Αλλά είπα δεν θα αφήσω να με πάρει από κάτω γιατί θα τρελαθώ μέχρι το φθινόπωρο που είμαι μόνη μου στο πόστο.

Κατα τα άλλα τα παιδιά μου είναι μια χαρά και εμείς το ίδιο-οπότε στη τελική όλα είναι μια χαρά.

Α να σου πώ σήμερα κάτι που έγινε να γελάσεις. Πήγα να βάλω βενζίνη στο αυτοκίνητο και η κοπέλα που μου έβαζε ήταν σε απόσταση μερικών μέτρων από εμένα και περιμέναμε να τελειώσει για να την πληρώσω. Βλέπει τον γιο μου στο αυτοκίνητο και με ρωτάει ' έχετε και βρεφάκι;' Την απάντάω ναι και τί μου λέει ' Μυρίζετε βρεφική μυρωδιά!'

Έπαθα πλάκα. Πολύ καλή όσφρηση η κυρία. Γιατί όντως θα το δείς και εσύ σε λίγο καιρό ότι μυρίζεις σαν το μωρό. Εκείνη η όμορφη μωρουδίλα που λέμε. Αλλά να το πάρει χαμπάρι από τόσο μακρυά. Μπράβο της.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα κορίτσια!

Τζο μην ανυσηχείς και εμείς 2-3 εβδομάδες παραπάνω βγαίναμε πάντα, όλα καλά θα πάνε, θα μπείς στο μήνα σου και θα γεννήσεις.όσο για τον υπέρηχο σ'εμένα έπεσε μέσα στα κιλά μου έλεγε ο γιατρός αυτό που είπε η Σόνια + - 200, 300 αλλά έπεσε ακριβώς και γεννήθηκε μεγαλούτσικος παρ'όλο που πήρα μόνο 4 μέρες από τον μήνα μου.

Σόνια λαγωνικό η κυρία.............Σήμερα το πρωί με αγκάλιασε ο άντρας μου και μου λέει μυρίζεις μωρό.....είναι αυτή η τέλεια μυρωδια που δεν θες να φύγει απο πάνω σου.

Link to comment
Share on other sites

Σόνια ρώτησα εχθές τον παιδίατρο για την δερματίτιδα.Δεν έχει κάποιο συγκεκριμένο σαμπουάν να συστήσει και λέει πως αν δεν το έχεις αλλάξει και έπαθε την δερματίτιδα δεν ευθυνεται αυτό, και συνήθως ουτε η διατροφή πολλά μωράκια το έχουν στο μήνα που είναι η δικιά σου, βάζε κρεμούλες και θα περάσει.Καλύτερα να τη δεί όμως.

Link to comment
Share on other sites

Σόνια ρώτησα εχθές τον παιδίατρο για την δερματίτιδα.Δεν έχει κάποιο συγκεκριμένο σαμπουάν να συστήσει και λέει πως αν δεν το έχεις αλλάξει και έπαθε την δερματίτιδα δεν ευθυνεται αυτό, και συνήθως ουτε η διατροφή πολλά μωράκια το έχουν στο μήνα που είναι η δικιά σου, βάζε κρεμούλες και θα περάσει.Καλύτερα να τη δεί όμως.

Σε ευχαριστώ πολύ που τον ρώτησες.

Τι κάνει ο μπέμπης; Πώς τα πάτε με το θηλάσμο; Η δικιά μου άρχισε να βάζει ένα σχετικό πρόγραμμα στο φαγητό της και έκανε τα γεύματα της 5 με 6 το 24ωρο. Έκανε και κάτι μαγουλάκια. Την Πέμπτη θα πάμε παιδίατρο να δούμε πόσο έβαλε.

Για το μπάνιο της χρησιμοποιούσα ένα αφρόλουτρο της California Baby που είναι χωρίς χημικά και αρώματα και τα παίρνω από Αμερική. Αλλά παρατήρησα από την ώρα που γεννήθηκε ότι το δερματάκι της ήταν με τάση να γίνει ξηρό στο μέλλον. Τώρα της έβαλα ένα bath oil για την ατοπική δερματίτιδα και έχει υποχωρήσει αισθητά. Στο σώμα δεν έμεινε σχεδόν τίποτα και με την ενυδατική είναι μια χαρά και στο κεφάλι έμεινε πολύ λίγο. Αλλά τώρα θα το σταματήσω και θα βάλω πάλι το παλιό αφρόλουτρο για να δώ τί θα γίνει. Αν το ξαναβγάλει θα πάω να τον δώ τον γιατρό σου. Και εγώ διάβασα ότι εμφανίζεται στον 3 μήνα αλλά είπα μήπως έκανα εγώ κάτι λάθος.

Για αργότερα όταν μεγαλώσει ο μπέμπης πολύ καλό σαμπουάν είναι το Earth Mama Angel Baby αλλά τσούζει στα μάτια-γι αυτό λέω για μετά. Εγώ το χρησιμοποιώ στον γιο μου και μυρίζει πορτοκάλι-σου έρχεται να το φάς το μωρό. Τέλεια είναι όμως η κρέμα για το σύγκαμα της ίδιας σειράς. Με την μια το εξαφανίζει. Και κάνει και για κάψιμο και γενικά ερεθισμό στο δέρμα-και από το κρύο ακόμα. Την βάζω και εγώ καμιά φορά. Αν θέλεις δες στο σαιτ www.iherb.com

Αν βάλεις παραγγελία βάλε τον κωδικό KID315 και θα σου μειώσει $5 στην πρώτη παραγγελία.

Καλό βράδυ


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω βρε σονια οντως τι λαγονικο η κυρια??χαχαχχαχαχα:tongue::tongue::tongue:

θελω και εγω να μυριζω μωρουδιλααααααααααααα χεχε!!!

Ανοιγω την συρταριερα που τα εχω πλυμμενα σιδερωμενα και παιρνω αρωμα...:tongue::tongue::tongue:

σονια μου δουλευεις ε????πω πωωω και η μικρη???


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ που τον ρώτησες.

Τι κάνει ο μπέμπης; Πώς τα πάτε με το θηλάσμο; Η δικιά μου άρχισε να βάζει ένα σχετικό πρόγραμμα στο φαγητό της και έκανε τα γεύματα της 5 με 6 το 24ωρο. Έκανε και κάτι μαγουλάκια. Την Πέμπτη θα πάμε παιδίατρο να δούμε πόσο έβαλε.

Για το μπάνιο της χρησιμοποιούσα ένα αφρόλουτρο της California Baby που είναι χωρίς χημικά και αρώματα και τα παίρνω από Αμερική. Αλλά παρατήρησα από την ώρα που γεννήθηκε ότι το δερματάκι της ήταν με τάση να γίνει ξηρό στο μέλλον. Τώρα της έβαλα ένα bath oil για την ατοπική δερματίτιδα και έχει υποχωρήσει αισθητά. Στο σώμα δεν έμεινε σχεδόν τίποτα και με την ενυδατική είναι μια χαρά και στο κεφάλι έμεινε πολύ λίγο. Αλλά τώρα θα το σταματήσω και θα βάλω πάλι το παλιό αφρόλουτρο για να δώ τί θα γίνει. Αν το ξαναβγάλει θα πάω να τον δώ τον γιατρό σου. Και εγώ διάβασα ότι εμφανίζεται στον 3 μήνα αλλά είπα μήπως έκανα εγώ κάτι λάθος.

Για αργότερα όταν μεγαλώσει ο μπέμπης πολύ καλό σαμπουάν είναι το Earth Mama Angel Baby αλλά τσούζει στα μάτια-γι αυτό λέω για μετά. Εγώ το χρησιμοποιώ στον γιο μου και μυρίζει πορτοκάλι-σου έρχεται να το φάς το μωρό. Τέλεια είναι όμως η κρέμα για το σύγκαμα της ίδιας σειράς. Με την μια το εξαφανίζει. Και κάνει και για κάψιμο και γενικά ερεθισμό στο δέρμα-και από το κρύο ακόμα. Την βάζω και εγώ καμιά φορά. Αν θέλεις δες στο σαιτ www.iherb.com

Αν βάλεις παραγγελία βάλε τον κωδικό KID315 και θα σου μειώσει $5 στην πρώτη παραγγελία.

Καλό βράδυ

O μπέμπης καλά είναι με το θήλασμό προσπαθούμε πολύ σκληρά, πρώτα τον θηλάζω κια μετά του δίνω συμπλήρωμα είτε ξένο είτε δικό μου που έχω αντλήσει άλλες φορές πίνει πολύ συμπλήρωμα και άλλες όχι, τί να πω εγώ πάντως προσπαθώ πολύ.Και εμείς την Τρίτη θα πάμε και μου είπε πως αν συνεχίζει και παίρνει τόσο βάρος θα τουθ κόψουμε το μπουκάλι τελείως μήπως και τον παιδέψουμε και αρχίζει και πίνει και δεν τεμπελιάζει.

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες, αν παραγγείλω αυτήν για το σύγκαμα θα την πάρω σίγουρα.Αυτός ο κωδικός που είπες τί είναι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...