Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας βρε κοριτσια...Χρονια πολλα χριστος ανεστη!!..ξεχνιεμαι και εγω ξαναειδα τωρα κινηση και λεω αμαν ο ν.πιεριας...!!!:tongue::tongue:

Στελλα να σου ζησει κοριτσι μου.....να τον καμαρωσεις οπως θες να ναι γερος...!!

Μην στεναχωριεσαι με τον θηλασμο θα βρειτε τους ρυθμους σας σιγα σιγα...και θα κοψετε και τ ξενο αμα υπαρχει θεληση και διαθεση ολα γινονται με λιγο υπομονη...Οπως τα λεει η σονια στην αρχη λιγο δυσκολα...!!!

Σονια τι κανεις εσυ???

Κοριτσια να ρωτησω και εγω κατι???Θελω παιδιατρο για τ μεαυτηριο και για μετα αλλα για αρχη για τ μεαυτηριο....μου συστησαν την Κωτση...Την γνωριζει καμμια ειναι καλη???

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες και εσύ με το καλό να υποδεχτείς το νινί σου!

Την Κώτση δεν την ξέρω εγώ έχω τον Φωτιάδη Νίκο είναι πολύ καλός και αν σε ενδιαφέρει να θηλάσεις θα σε βοηθήσει πολύ είναι κατά των συμπληρωμάτων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 450
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλησπερα κοριτσια Χρονια Πολλα Χριστος Ανεστη!!!!

Τυχαια μπηκα και ειδα οτι το καφε μας εχει και παλι κινηση...χαρηκα πολυ γιατι καποια στιγμη μιλουσαμε καποιες κοπελες αλλα στην συνεχεια επεσε πολυ ησυχια

Ειμαι η Ιωαννα και εχω μια κορουλα 2,5 χρονων,μενουμε ομως Κιλκις λογω της δουλειας του αντρα μου

Γεια σου Ιωάννα καλως όρισες στην παρέα μας!

Link to comment
Share on other sites

Εμεις απο εχθές πάμε κάπως καλύτερα στο θέμα θηλασμού εχθες πήρε μόνο 60μλ ξένο το βράδυ μόνο που γύρω στις 17 ώρες είναι στο στήθος τώρα τρώει δεν τρώει θα φανεί.Σήμερα έχει πάλι ζύγισμα και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εμεις απο εχθές πάμε κάπως καλύτερα στο θέμα θηλασμού εχθες πήρε μόνο 60μλ ξένο το βράδυ μόνο που γύρω στις 17 ώρες είναι στο στήθος τώρα τρώει δεν τρώει θα φανεί.Σήμερα έχει πάλι ζύγισμα και βλέπουμε.

Mπραβο στελλιτσα.....τελεια....μια χαρα θα τρωει θα δεις....:P:p!!!

Θελει υπομονη και πεισμα...;);)!!!

Σαν μωρακι πως ειναι???ειναι ησυχος??κοιμασαι τα βραδυα??


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο στελλιτσα.....τελεια....μια χαρα θα τρωει θα δεις....:P:p!!!

Θελει υπομονη και πεισμα...;);)!!!

Σαν μωρακι πως ειναι???ειναι ησυχος??κοιμασαι τα βραδυα??

Δυστυχώς πήρε μόνο 10γρ.Απο εχθές φάνηκε να τρώει απο το στηθος και παρ'όλο που έχω γάλα πίνει και μετά κουράζεται.Ο παιδίατρος είπε πως δεν έχουμε περιθώρια είναι ήδη 2 εβδ.και δεν πήρε βάρος οπότε πρέπει να τον βάζω στο στήθος και καπάκι να δίνω ξένο μέχρι να δυναμώσει λίγο για να μπορεί να τραβάει.Αντε να δούμε γιατί στεναχωρέθηκα πολύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δυστυχώς πήρε μόνο 10γρ.Απο εχθές φάνηκε να τρώει απο το στηθος και παρ'όλο που έχω γάλα πίνει και μετά κουράζεται.Ο παιδίατρος είπε πως δεν έχουμε περιθώρια είναι ήδη 2 εβδ.και δεν πήρε βάρος οπότε πρέπει να τον βάζω στο στήθος και καπάκι να δίνω ξένο μέχρι να δυναμώσει λίγο για να μπορεί να τραβάει.Αντε να δούμε γιατί στεναχωρέθηκα πολύ.

Nα μην στεναχωριεσαι οτι σου λεει ο γιατρος....θα φτιαξουν τα πραγματα...ας αρχισει αν δυναμωνει λιγο.....και μετα θα τα καταφερετε και σιγα σιγα θα κοψετε και το ξενο....;)

Καταλαβαινω ειναι δυσκολα χρειαζεται...πεισμα και γερα νευρα να μην στεναχωριεσαι και να μην τ βαζεις κατω!!


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

Σονια συμπεθερα τι κανεις;;;

Συμπεθέρα μου Ιωάννα!!!!!! Τί κάνετε; Πώς είναι η νύφη μου; Ακόμα Κιλκίς βλέπω έ;

Εγώ από ότι βλέπεις έκανα και δεύτερο. Κορίτσι αυτήν την φορά. Άντε σειρά σου να μας ετοιμάσεις τον γαμπρό.

Έχω μερικές μέρες που επέστρεψα δουλειά και είμαι ακόμη λίγο αποσυντονισμένη. Εσύ από δουλειά τί κάνεις;

Γεια σας βρε κοριτσια...Χρονια πολλα χριστος ανεστη!!..ξεχνιεμαι και εγω ξαναειδα τωρα κινηση και λεω αμαν ο ν.πιεριας...!!!:tongue::tongue:

Στελλα να σου ζησει κοριτσι μου.....να τον καμαρωσεις οπως θες να ναι γερος...!!

Μην στεναχωριεσαι με τον θηλασμο θα βρειτε τους ρυθμους σας σιγα σιγα...και θα κοψετε και τ ξενο αμα υπαρχει θεληση και διαθεση ολα γινονται με λιγο υπομονη...Οπως τα λεει η σονια στην αρχη λιγο δυσκολα...!!!

Σονια τι κανεις εσυ???

Κοριτσια να ρωτησω και εγω κατι???Θελω παιδιατρο για τ μεαυτηριο και για μετα αλλα για αρχη για τ μεαυτηριο....μου συστησαν την Κωτση...Την γνωριζει καμμια ειναι καλη???

Γειά σου Joe. Πώς τα πάς κορίτσι? Άντεχεις ακόμη; Τί λέει ο μικρούλης; Σίγουρα θα κλωτσάει συνέχεια τώρα.

Εμείς είμαστε καλά με τα παιδιά. Ο μεγάλος μου κάνει τις ζουζουνιές του. Η μικρή συνεχίζει με τον θηλασμό και βάζει περίπου μισό κιλό τον μήνα-οπότε πάμε καλά. Μόνο λίγο σαν δερματίτιδα μου παρουσίασε τώρα και πρέπει να της ενυδατώνω καλά το δέρμα. Έχω μερικές μέρες που επέστρεψα στην δουλειά και είμαι λίγο στα χαμένα μέχρι να ξανά μπώ στους ρυθμούς μου. Με δυσκολεύουν και οι αντλήσεις και οι αποστηρώσεις που πρέπει να κάνω κάθε μέρα. Βλέπεις στον γιο μου πήγα πιο αργά στην δουλειά και το είχα γλυτώσει αυτό. Αλλά θα στρώσω-που θα πάει.

Την παιδίατρο που λές δεν την ξέρω καθόλου. Καινούργια είναι? Το θέμα του παιδιάτρου είναι υποκειμενικό. Δυστυχώς δεν ξέρεις ποτέ αν είναι καλός ή όχι μέχρι να τον χρειαστείς σε κάτι σοβαρό. Αλλά το ίδιο ισχύει με όλους τους γιατρούς.

Nα μην στεναχωριεσαι οτι σου λεει ο γιατρος....θα φτιαξουν τα πραγματα...ας αρχισει αν δυναμωνει λιγο.....και μετα θα τα καταφερετε και σιγα σιγα θα κοψετε και το ξενο....;)

Καταλαβαινω ειναι δυσκολα χρειαζεται...πεισμα και γερα νευρα να μην στεναχωριεσαι και να μην τ βαζεις κατω!!

Συμφωνώ μαζί σου.

Στέλλα υπομονή και επιμονή χρειάζεται για να πετύχει ο θηλασμός. Αν δυναμώσει το παιδί θα τρώει καλύτερα από εσένα και θα κόψεις το συμπλήρωμα. Απλά εσύ να τον βάζεις συνέχεια στο στήθος για να πέρνει το ερέθισμα και μετά να του δίνεις συμπλήρωμα. Να μην παραλείπεις ποτέ το στήθος.

Και τον δικό σου παιδίατρο δεν τον έχω ακούσει. Ούτε καν σαν όνομα. Πάντως αν υποστηρίζει το θηλασμό μπράβο του γιατί οι περισσότεροι παιδίατροι έχουν μαύρα μεσάνυχτα γύρω από τον θηλασμό. Δεν ξέρω γιατί αδιαφορούν τόσο προκλητικά.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια.

Σόνια έχεις δίκιο για τον θηλασμό, δεν τον ξεχνάω ποτέ, πρώτα μπαίνει στο στήθος μετά συμπλήρμα και μετα βγάζω με το θήλαστρο.Απλά για να εδραιώσουμε την γαλουχία απ'ότι είπε και ο παιδίατρος πρέπει να νοικιάσω ένα νοσοκομειακό θήλαστρο, σήμερα κιόλας θα πάρω να μου το στείλουν.Ελπίζω να τα καταφέρουμε αν δεν είχα τον παιδίατρο που τον υποστηρίζει τόσο και είναι τέλεια ενημερωμένος θα τα είχα παρατήσει.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Στέλλα που προσπαθείς. Εγώ πιστεύω ότι αν η μαμά έχει πραγματική θέληση για αυτό που κάνει ότι και αν βρεθεί μπροστά της θα τα καταφέρει. Φυσικά αν έχεις και υποστήριξη από το άμμεσο περιβάλλον και μετά από τον γιατρό σου τότε είναι ακόμη καλύτερα τα πράγματα γιατί δεν νοιώθεις ότι παλεύεις μόνη σου. Και ειδικά στην αρχή είναι πολύ συμαντικό γιατί έχεις και το άγχος και τις ορμόνες που κάνουν τραμπάλα. Μετά από λίγο καιρό είσαι σίγουρη για αυτό που κάνεις και δεν σκάς και πολύ. Αλλά η αρχή είναι λίγο δύσκολη.

Σου εύχομαι πραγματικά αφού αυτό είναι που θέλεις να το πετύχεις. Νοσοκομειακά θήλαστρα για ενοικίαση εχει στην Θεσ/νίκη η Klinikum και ένα μαγαζί Φατσούλες-νομίζω Καλαμαριά ότι είναι.

Πώς είναι ο μπέμπης γενικά σαν μωρό?


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Στέλλα που προσπαθείς. Εγώ πιστεύω ότι αν η μαμά έχει πραγματική θέληση για αυτό που κάνει ότι και αν βρεθεί μπροστά της θα τα καταφέρει. Φυσικά αν έχεις και υποστήριξη από το άμμεσο περιβάλλον και μετά από τον γιατρό σου τότε είναι ακόμη καλύτερα τα πράγματα γιατί δεν νοιώθεις ότι παλεύεις μόνη σου. Και ειδικά στην αρχή είναι πολύ συμαντικό γιατί έχεις και το άγχος και τις ορμόνες που κάνουν τραμπάλα. Μετά από λίγο καιρό είσαι σίγουρη για αυτό που κάνεις και δεν σκάς και πολύ. Αλλά η αρχή είναι λίγο δύσκολη.

Σου εύχομαι πραγματικά αφού αυτό είναι που θέλεις να το πετύχεις. Νοσοκομειακά θήλαστρα για ενοικίαση εχει στην Θεσ/νίκη η Klinikum και ένα μαγαζί Φατσούλες-νομίζω Καλαμαριά ότι είναι.

Πώς είναι ο μπέμπης γενικά σαν μωρό?

Η αλήθεια είναι πως το παλεύουμε όσο μπορούμε αλλά δεν νομίζω πως καταφέρνω και πολλά.Απο την klinikum θα πάρω της medela αυτό που φέραν και στην κλινική αλλά θα περιμένουμε λίγο μήπως και ο μπέμπης αρχίζει και τραβάει περισσότερο είπε ο παιδίτρος, την άλλη εβδομάδα που θα τον ζυγίσουμε θα δούμε.Γενικά είναι πολύ καλό μωρό, μην το μιατάξω.Κοιμάται τρώει και ήσυχος ξανακοιμάται, αν έχει να φάει είναι ήρεμος και το μπανάκι του αρέσει πολύ και το ευχαριστιόμαστε όλοι μαζί.

Τελικά για την κλινική είχες δίκιο, αυτοί φταίνε που πέτρωσε το στήθος και έμεινα πίσω με το θηλασμό, ήμουν και πρωτάρα....την επόμενη φορά θα είμαι πιο υποψιασμένη δεν υπάρχει περίπτωση να δώσουν το μωρό ξένο.Τους έλεγα πως θέλω να θηλάσω και το μωρό ερχόταν ζαβλακωμένο απο το πολύ φαί, πως να τραβήξει σωστά χορτάτο.Μετά τους φώναζα οτι το στηθος αρχίζει να πρήζεται και τίποτα αυτοί, ευτυχώς που ήρθε η μαία του γιατρού μου, να'ναι καλά, και με βοήθησε, μου είπε πως την επόμενη φορά δεν θα φύγει απο την βάρδια της για να θηλάσουμε κατευθέιαν (την ώρα που έμπαινα για καισαρική έφυγε).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η αλήθεια είναι πως το παλεύουμε όσο μπορούμε αλλά δεν νομίζω πως καταφέρνω και πολλά.Απο την klinikum θα πάρω της medela αυτό που φέραν και στην κλινική αλλά θα περιμένουμε λίγο μήπως και ο μπέμπης αρχίζει και τραβάει περισσότερο είπε ο παιδίτρος, την άλλη εβδομάδα που θα τον ζυγίσουμε θα δούμε.Γενικά είναι πολύ καλό μωρό, μην το μιατάξω.Κοιμάται τρώει και ήσυχος ξανακοιμάται, αν έχει να φάει είναι ήρεμος και το μπανάκι του αρέσει πολύ και το ευχαριστιόμαστε όλοι μαζί.

Τελικά για την κλινική είχες δίκιο, αυτοί φταίνε που πέτρωσε το στήθος και έμεινα πίσω με το θηλασμό, ήμουν και πρωτάρα....την επόμενη φορά θα είμαι πιο υποψιασμένη δεν υπάρχει περίπτωση να δώσουν το μωρό ξένο.Τους έλεγα πως θέλω να θηλάσω και το μωρό ερχόταν ζαβλακωμένο απο το πολύ φαί, πως να τραβήξει σωστά χορτάτο.Μετά τους φώναζα οτι το στηθος αρχίζει να πρήζεται και τίποτα αυτοί, ευτυχώς που ήρθε η μαία του γιατρού μου, να'ναι καλά, και με βοήθησε, μου είπε πως την επόμενη φορά δεν θα φύγει απο την βάρδια της για να θηλάσουμε κατευθέιαν (την ώρα που έμπαινα για καισαρική έφυγε).

Aμαν ποσο εκνευριζομαι με τις κλινικες που κανουν ετσι δεν περιγραφεται κωτακιδη γεννησες στελλα???? η θεσσνικη??εγω οταν πηγα κωτακιδη να μιλησω μ ειπαν και καλα πως ειναι πολυ υπερ του θηλασμου θα δειξει...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:!!!!

αχ μωλε ησυχουλης ειναι.....μπραβο το αγορακι σου.....να του δωσεις ενα γλυκο φιλακι απο μενα;);)

Σονια συμφωνω μαζι σου...τι κανεις εσυ ολα καλα???;);)

Κοριτσια θηλαστρο και ζυγαρια ειναι απαραιτητο να νοικιασουμε οταν θα ερθουν στο μεαυτηριο???Γιατι δεν ξερουμε αν τα χρειαστουμε σιγουρα......:|:-| η κανω λαθος??

Κοριτσια εγω δεν αντεχω αλλο βαρυνα πολυ ουτε να κουνηθω μπορω......αφου σκεφτομαι τις κοπελες που εχουν παραπανω κιλα και λεω πω πω τι θα τραβανε....:|:-| αντε να περασουν οι μερες να γεννησω και εγω να τελειωνω να τον εχω αγκαλιτσα...!!!!


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Μπράβο Στέλλα που έχεις ήσυχο αντράκι. Άντε μπορεί να βάλει αυτή την εβδομάδα και να είστε καλύτερα. Μην αγχώνεσαι ότι δεν θα τα καταφέρεις αν το θέλεις πραγματικά τίποτα δεν θα σε σταματήσει.

Ναι αυτό με τις κλινικές είναι πράγματι πολύ μεγάλο θέμα. Γι' αυτό στο δεύτερο γέννησα στο νοσοκομείο από επιλογή. Εκεί είχα το μωρό μου δίπλα από την πρώτη ώρα της ζωής του και έκανα αυτό που ήθελα εγώ και κανένας άλλος. Η μπέμπα δεν είπιε καθόλου ξένο γάλα.

Jo δεν χρειάζεται να πάρεις ζυγαριά ή θήλαστρο αμέσως. Θα δείς πώς πάνε τα πράγματα και αναλόγος μετά πράτεις. Ούτε και αποστειρωτής και μπουκάλια χρειάζεται αν θέλεις να θηλάσεις. Άν κάτι χρειαστείς μετά μπορείς να το αγοράσεις. Άλλωστε τα μαγαζιά όλα δίπλα είναι. Βλέπεις πώς θα πάς για αρχή.

Εγώ δεν είχα αγοράσει τίποτα. Το μωρό το ζύγιζε ο παιδίατρος, θήλαστρο αγόρασα 4 μήνες μετά γιατί θα επέστρεφα στην δουλειά και ήθελα το μωρό να πίνει δικό μου αντλημένο. Το μωρό όμως αρνίθηκε και έτσι δεν το χρησιμοποίησα σχεδόν καθόλου. Όπως και το γάλα που είχα στην κατάψυξη πήγε χαμένο. Τώρα στο δεύτερο το χρησιμοποιώ το θήλαστρο γιατί είναι μικρή και δεν έχει άλλη επιλογή από το να πιεί το γάλα μου. Και αποστειρωτή πήρα έναν δανεικό για να κάνω την δουλειά μου. Γι'αυτό σου λέω μην πάρεις τίποτα στην αρχή και θα δείς στην πορεία τί θα χρειαστείς.

Κάνε λίγη υπομονή και δεν έμεινε πολύ ακόμα. Έτσι δεν είναι? Πάντως στην κλινική να επιμένεις για αυτό που θέλεις. Έπρεπε να δείς εμένα 2η μέρα στις 2 το ξημέρωμα να μαλώνω με την υπεύθυνη ορόφου και να ζητάω τον διευθυντή της κλινικής γιατί δεν ήθελε να μου αφήσει το μωρό το βράδυ σε μονόκλινο παρακαλώ. Φυσικά και έγινε αυτό που ήθελα εγώ.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!

Τζο με το καλό να υποδεχτείς και εσύ το μωράκι σου, υπομονή λίγο έμεινε.Εγώ γέννησα στην 37η+4 και ενοιωθα ασήκωτη ενώ είχα πάρει μόνο 8 κιλά, η διπλανή μου στο μαιευτήριο πήρε 20 και ακόμη και αφού γέννησε δεν μπορούσε να ανασάνει.Θεσ/νικη γέννησα γιατί εκεί είναι ο γιατρός μου.Θήλαστρο αν χρειαστείς στην κλινική σου φέρνουν (τουλάχιστον εκεί που γέννησα εγώ), εγώ τώρα πήρα ένα δανεικό και μάλλον θα νοικιάσω το νοσοκομειακό.Μπουκάλια είχα πάρει όμως για παν ενδεχόμενο παρ'όλο που ήθελα να θηλάσω και ορίστε που τελικά χρειάστηκαν.Μην αγχώνεσαι όμως και κάτι να σου λείπει κάποιος θα πεταχτεί να στο φέρει.

Σόνια και εγώ στο δεύτερο θα μείνω μόνη μου και θα το έχω μαζί μου δεν την ξαναπατάω έτσι.Πάντως και με σύμβουλο θηλασμό που μίλησα μου είπε ότι και ο παιδίατρος ότι θα δίνω πρώτα στήθος και μέτα ξένο και μετά άντληση.Κια οι δυο είπαν πως μετά για να επαναφέρω την γαλουχία μπορώ να πάρω και το σύστημα sns της medela που τροφοδοτεί με ένα σωληνάκι το στήθος με γάλα και το μωρό πέρνει το ερέθισμα κια μόλις τελείωσει το γάλα το μωρό ενστικτωδώς συνεχίζει και τραβάει.Αύριο θα τον ζυγίσουμε και θα ξέρουμε.

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθέρα μου Ιωάννα!!!!!! Τί κάνετε; Πώς είναι η νύφη μου; Ακόμα Κιλκίς βλέπω έ;

Εγώ από ότι βλέπεις έκανα και δεύτερο. Κορίτσι αυτήν την φορά. Άντε σειρά σου να μας ετοιμάσεις τον γαμπρό.

Έχω μερικές μέρες που επέστρεψα δουλειά και είμαι ακόμη λίγο αποσυντονισμένη. Εσύ από δουλειά τί κάνεις;

Σονια μου εμεις ακομη στο Κιλκις ευτυχως δεν φυγαμε με μεταθεση.Δεν εχω αποφασισει να κανω ακομη δευτερο αλλα καποια στιγμη θα το παρω αποφαση.Δουλευω και εγω κανονικα ευτυχως.....

Να σου ζησει η κοπελαρα σου.....

Link to comment
Share on other sites

Σονια μου εμεις ακομη στο Κιλκις ευτυχως δεν φυγαμε με μεταθεση.Δεν εχω αποφασισει να κανω ακομη δευτερο αλλα καποια στιγμη θα το παρω αποφαση.Δουλευω και εγω κανονικα ευτυχως.....

Να σου ζησει η κοπελαρα σου.....

Γειά σου συμπεθέρα. Μια χαρά σας βρίσκω που δεν φύγατε με μετάθεση. Ναι ειδικά τώρα είναι πολύ σημαντικό που δουλεύεις και εσύ γιατί τα πράγματα όσο πάνε και αγριεύουν. Άντε πάρε την απόφαση για δεύτερο. Ήρθε ο καιρός πλέον. Άντε να κάνεις τον γιο αυτή τη φορά! Χεχε Εκτός από νύφη να έχω και γαμπρό για την κόρη μου! Καλό....

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου. Να είναι πάντα γερά τα μικρά μας για να μας κάνουν ευτυχισμένους. Και φυσικά όλα τα παιδάκια του κόσμου να είναι γερά γιατί πολλά ακούς γύρω σου και σε πιάνει ψυχοπλάκωμα.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...