Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Καμιά μαμά από Φλώρινα???


angel306

Recommended Posts

Καλησπέρα!!Αν και δεν νομίζω να έχει αλλά ας κάνω μια δοκιμή...Αν υπάρχει καμιά μαμά από Φλώρινα ας γράψει να γνωριστούμε!!δεν έχω συναντήσει προς το παρόν καμία...


h0i7p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλε ολες κοριτσακια εχουμε???χαχαχα

Βλεπω και η elzu κοριτσακι εχει.Δεν δουλευω ειμαι στο ψαχνω οπως ολοι σχεδον...μονο ο αντρας προς το παρον δουλευει.Εσεις δουλευετε?Πως περνατε την ημερα σας,πατε πουθενα με τα παιδακια σας?Αν θελετε να κανονισουμε μια συναντηση να γνωριστουμε!


h0i7p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια καλημερα! Και εγω κοριτσακι εχω 18 μηνων... και εγω ανεργη πανω απο 3 χρονια και ο συζυγος πηραμε την αποφαση να φυγουμε...και ετσι ειμαι εγω μονη στην Γερμανια τωρα και ο ανδρας μου με το μωρο ακομα στην Φλωρινα...μεναμε κοντα στον αγιο Δημητριο , στην πεθερα...


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια ...εδω φλωρινα!!! κρυο κοριτσια εεε??:cry:
Καλησπερα!!!Και που εισαι κατσε δεν πιασανε τα κρυα ακομη....παντως εμεις απο προχθες αναβουμε το καλοριφερ το βραδυ.
ναι στο δήμο δουλεύουμε με τα πεντάμηνα ναι να κανονίσουμε. πως σε λένε?

Με λενε Μπετυ.Εσενα να υποθεσω Δαναη:DΧαρηκα!Οποτε εχετε χρονο στειλε μου να κανονισουμε,μιας και αφου δεν δουλευω ολη μερα ελευθερες ειμαστε με την μπεμπα

να μπω κ εγω στη παρεα???

Ελα Αλικη καλως ηλθες!

Κοριτσια καλημερα! Και εγω κοριτσακι εχω 18 μηνων... και εγω ανεργη πανω απο 3 χρονια και ο συζυγος πηραμε την αποφαση να φυγουμε...και ετσι ειμαι εγω μονη στην Γερμανια τωρα και ο ανδρας μου με το μωρο ακομα στην Φλωρινα...μεναμε κοντα στον αγιο Δημητριο , στην πεθερα...

Να χαιρεσαι την μπουμπου σου την ομορφη!Πολυ κρημα που εχετε χωριστει ετσι...ευχομαι γρηγορα να βρεθειτε μαζι και να σας πανε ολα καλα!Ξερω στο περιπου πως ειστε και εμενα οι γονεις μου ειναι χρονια ετσι ο ενας εδω και ο αλλος εκει


h0i7p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...