Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 41 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Παιδιά ΣΟΣ καρυότυπο ζεύγους έτσι και εμείς πολλά ωοθυλάκια μηδέν βλαστοκυστες στο τέλος έκανα αυτή την εξέταση είχα αμοιβαία μετάθεση και τελικά το έχει και ο πατέρας μου σας εύχομαι τα καλύτερα αλλά αν δεν κάνατε καρυότυπο να τον κάνετ χτες 

      Από τις πρώτες εξετάσεις που κάναμε ήταν ο καρυοτοπος! 

      πρίν από 35 λεπτά , Soho24 είπε:

      Μην αποκαρδιώνεσαι! Το ξέρω ότι είναι δύσκολο, προσπάθησε όμως. Εγώ έκανα 3 διεγέρσεις σε ηλικία 42 ετών και καταφέραμε να μαζέψουμε 6 βλαστοκύστες. Μόνο μία επέστρεψε υγιής από τον προεμφυτευτικό, και ήταν από την τελευταία διέγερση. Εσείς μαζέψατε 8 (!) βλαστοκύστες από μία και μόνο ωοληψία! Πολύ εντυπωσιακό νούμερο, αλλά σκέψου ότι ίσως ο συγκεκριμένος κύκλος να μην ήταν τελικά ποιοτικός. Τα νούμερα στην ηλικία μας είναι φυσικά απογοητευτικά, αλλά υπάρχει ελπίδα! Μην τα παρατάς. Κάνε και αυτή την εξέταση που ανέφερες, αλλά μην ξεχνάς ότι οι βλαστοκύστες προήλθαν όλες από έναν και μοναδικό κύκλο διέγερσης. 

      Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη αλλά πραγματικά σήμερα μου κόπηκαν τα φτερά με τα αποτελεσματα.. Όπως κ να έχει σίγουρα δεν εγκαταλείπω τον αγώνα, αλλά δυσκολεύουν ακόμη περισσότερο τα πράγματα κ στενεύουν τα περιθώρια να πάνε όλα καλά...

Ισπανικά-Αγγλικά-Γαλλικά μαθήματα - Γαλάτσι


Recommended Posts

Σήμερα που όλος ο κόσμος έχει γίνει μια μεγάλη γειτονιά, οι ξένες γλώσσες είναι τα μοναδικά πραγματικά εφόδια που χρειαζόμαστε!

Μαθήματα κατ'οίκον παραδίδονται από καθηγήτρια φιλόλογο (Αγγλικής & Γαλλικής φιλολογίας ΕΚΠΑ, Ισπανικής φιλολογίας ΕΑΠ) με πολυετή εμπειρία 20 χρόνων και σπουδές στο εξωτερικό.

Σύχρονη μέθοδος διδασκαλίας για εύκολη και βιωματική εκμάθηση της γλώσσας (με προφορική εξάσκηση, χρήση internet, video lessons, multimedia, talking cubes, παιχνίδια κα).

Άριστη, πλήρης και υπεύθυνη προετοιμασία των διπλωμάτων όλων των πτυχίων.

Παρέχονται πλήρεις σημειώσεις και extra υλικό για όλες τις γλώσσες.

Χρήση multimedia και δανειστικής βιβλιοθήκης.

Οικονομικές τιμές για ομαδικά μαθήματα.

Ειδικές προσφορές σε παιδιά δημοτικού, φοιτητές και ομαδικά μαθήματα

extra δωρεάν ώρες προετοιμασίας προφορικών για τα διπλώματα

Σύντομα μαθήματα μεσω skype για ακόμα πιο οικονομικές τιμές!!

tel: 6945 138187

email: [email protected]

http://www.facebook.com/OiXenesGlossesDenEinaiMakria

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...