Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

οι στολισμοι σας ειναι τελειοι!!! ειναι υπεροχα κοριτσια μπραβο!!! το σκ που μας ερχεται θα στολισουμε κ εμεις κ θα σας βαλω φωτο!

22 μερες μονο για τα χριστουγεννα!!!!!

tree.php.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια τι υπέροχοι στολισμοί!!!

Και του χρόνου!!!!

Εγώ θα στολίσω εντος της εβδομάδας μπορεί και προς το τέλος.΄Θα χρειαστώ όμως βοήθεια,στο πως να σας ανεβάσω και γω τις φωτογραφίες μου!

Link to comment
Share on other sites

να και το δικο μας δεντρακι...

και ο στολισμος στο καθρεφτη του σαλονιου!

καλες γιορτες σε ολες με υγεια και χαρα!!:D

Πολύ ωραίο το δεντράκι σου και ο στολισμός στον καθρέφτη όλα τα λεφτά. Και του χρόνου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπελιές,καλό μήνα και καλές γιορτές να έχουμε όλες με τους αγαπημένους μας!

Βλέπω ότι στολίσατε όλες και έχετε φτιάξει πολύ ωραία πράγματα!

Μπράβο!

Στόλισα κι εγω χθες,αλλά πολύ λιτά,όπως σας ειχα πει,γιατί ο μικρός εξελίσσεται σε αδερφό του Ταρζάν...Αν δω ότι υποχωρησει κάπως η μανία του με το δέντρο,ίσως στολίσω δειλά-δειλά και κάποια άλλη γωνιά του σπιτιού

Και πάλι όμως,και με τα λίγα,υπάρχει εορταστικη ατμόσφαιρα που φτιάχνει τη διάθεση

Οπως φαίνεται ήταν το Σ/Κ του στολισμού αυτό,γιατί βλέπω ότι και οι γείτονες στόλισαν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου, επιτέλους στολίσαμε και εμείς το δεντράκι μας. Είμαι ψώφια από την κούραση και χρειάζεται ακόμη μερικές λεπτομέρειες για να τελειώσει αλλά σε γενικές γραμμές είναι έτοιμο. Σας ανεβάζω μερικές φωτογραφίες να δείτε αν και επειδή τα χρώματα δεν είναι έντονα δεν φαίνεται πολύ καλά...

21931390.jpg

63706769.jpg

Λεπτομέρειες από το στολισμό

84955167.jpg

81814192.jpg

Και στολισμός από το έπιπλο στο σαλόνι μας... έχει και φωτάκια αλλά δεν τα έχω συνδέσει ακόμη. Αύριο θα σας βάλω και νυχτερινή λήψη...

92488752.jpg

40745188.jpg

84230043.jpg

Αυτά μέχρι στιγμής... έχει πολύ συνέχεια ακόμη, το υπόλοιπο σαλόνι, τα δωμάτια των παιδιών και το δικό μας, το μπαλκόνι, η είσοδος στο σπίτι... Παναγίτσα μου..... δεν πειράζει να είμαστε καλά όλοι μας και καλύτερα του χρόνου όλοι γεροί και ευτυχισμένοι να ξαναστολίσουμε!!!

Και του χρόνου κοριτσάκια!!!

Υπέροχα, υπέροχα και τόσο μα τόσο πρωτότυπα χρωματικά!!!

Εύγε!!! Πολύ πολύ μου άρεσαν!!!

Και του χρόνου! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχα, υπέροχα και τόσο μα τόσο πρωτότυπα χρωματικά!!!

Εύγε!!! Πολύ πολύ μου άρεσαν!!!

Και του χρόνου! :P

Ειρηνάκι μου ευχαριστώ πολύ. Χαίρομαι πολύ που σου άρεσαν :P

Link to comment
Share on other sites

Στολίσαμε και το δικό μας δεντράκι χτες αλλά δεν βλέπω να ζει για πολύ γιατί ο μικρός το ταρακουνάει συνέχεια χαχαχαχαχαχαχα.

Να μια φωτό για να το δείτε

http://swanocean.blogspot.gr/2012/12/blog-post.html

και τα μπισκοτάκια Αγιοβασιλάκια που έφτιαξα σήμερα για να μπούμε στο κλίμα!!!!

http://swanocean.blogspot.gr/2012/12/blog-post_2.html

Χρόνια πολλά σε όλουυυυυυυυυυυυυυυυυυς!!!!!!!

Και του χρόνου καλή μου!!

Υπέροχο και το δέντρο σας και οι Αγιοι Βασίληδες που με τρέλαναν!!! :shock::shock: Τι χρυσοχέρα είσαι!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ ειρηνη και μαρια μου, σας ευχαριστω... τωρα θα τα δειτε και αμπαλαρισμενα οπως τα προσεφερα για δωρο.....

στολισαμε και εμεις σημερα το πρωι. αντε και του χρονου τωρα με υγεια.

το δεντρο μας αν και δεν φαινεται καλα:cry:

002xmo.jpg

Uploaded with ImageShack.us

διαφορες συνθεσεις και διακοσμητικα. δεν τα φωτογραφησα ολα:oops:.

003qvx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

004jgt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

006lsb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

007vy.jpg

Uploaded with ImageShack.us

και τα σοκολατακια με περιτυλιγμα

014huu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

επισης κρεμασα και μποτουλες στα κρεβατια των παιδιων και στολιδια στην κρεμαστρα του δωματιου τους αλλα δεν τα εβγαλα φωτογραφια.

Και του χρόνου kourkoumpinaki μου!!! Και του χρόνου!~

Υ.Γ. Αυτός ο άγιος βασίλης... θέλω να βουτύξω μέσα το χέρι μου!!!! :twisted::twisted:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα!!!

Στολίσαμε κι εμείς αυτό το ΣΚ και ευλεπιστώ να μπορέσω μέσα στην εβδομάδα να σας δείξω φωτογραφίες.

Προς το παρόν θαυμάζω τις δικές σας υπεραπαραγωγές και τρελαίνομαι. Τι αριστουργήματα κάνετε βρε κορίτσια!!! Μπράβο σας! Δε χορταίνω να βλέπω τις φωτογραφίες που ανεβάσατε. Και του χρόνου με υγεία!

Ξετρελάθηκα και με τα αγιοβασιλιάτικα μπισκοτάκια. Εκπληκτικά!!!

Και του χρόνου κοριτσάκι μου!!! :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπραβο! χιλια μπραβο σε ολες! υπεροχα δεντρακια, υπεροχοι στολισμοι και υπεροχες συνθεσεις! τι ωραια που ειναι να βλεπουμε επιτελους τις δικες μας φωτογραφιες, απο αληθινα, καθημερινα σπιτια! επειδη ειστε πολλες εσεις που στολισατε αυτες τις μερες, δεν προλαβαινω να σας σχολιασω καθε μια χωριστα..:( αλλα ενα κοινο που παρατηρησα σε ολα τα δεντρακια πλην της Swanocean, δεν βαζετε γιρλαντα βρε κοριτσια? ή εστω καποια κορδελα, κατι να στριφογυριζει τελοσπαντων. δεν ειναι πια της.. μοδος? :confused: εγω παντα εβαζα αυτα τα μπιλακια, και ομολογω οτι δεντρο χωρις γιρλαντα μου φαινεται καπως, σαν αδειο, σαν μισοτελειωμενο.. (σορυ κιολας-δεν θελω να θιξω καμια σας!) εμεις καλα να 'μαστε, ισως στολισουμε το επομενο σκ, θα δειξει.. θελω να κανω και με τον γιωργο χειροποιητα στολιδακια για το δεντρο μας, οποτε βλεπουμε για το ποτε..

και του χρονου! να ειστε ολες γερες και να ευχαριστηθητε τα ομορφα στολισμενα σπιτακια σας και τις γιορτες που ερχονται!

Εμένα Μαριαννούλα, δεν μου αρέσει η γιρλάντα. Μ αρεσει η κορδέλα αλλά όχι γύρω-γύρω αλλά "κάθετα" από την κορυφή στο κάτω μέρος του δέντρου. Δυστυχώς όμως το δέντρο μας είναι τεράστιο και θα ήθελα τουλάχιστον 4 τέτοιες κορδέλες οπότε για οικονομικούς λόγους... :? καταλαβαίνεις.

Αλλά δεν μ αρεσει στο δικό μου δέντρο. Εχω δει σε άλλα δεντρα με γούστο και μου άρεσε πολυ! :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

να και το δικο μας δεντρακι...

dsc02780k.jpg

και ο στολισμος στο καθρεφτη του σαλονιου!

dsc02783pl.jpg

καλες γιορτες σε ολες με υγεια και χαρα!!:D

Και του χρόνου κορίτσι μου!!!

Στο μεταξύ μου έδωσες υπέροχη ιδέα γιατί έχω παρόμοιο καθρέπτη {τον οποίο έχω φωτογραφίσει για να σας τον βάλω μόλις βρω χρόνο} και δεν ήξερα πως ακριβώς να τον στολίσω και ήθελα ιδέες!!! ;);)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπελιές,καλό μήνα και καλές γιορτές να έχουμε όλες με τους αγαπημένους μας!

Βλέπω ότι στολίσατε όλες και έχετε φτιάξει πολύ ωραία πράγματα!

Μπράβο!

Στόλισα κι εγω χθες,αλλά πολύ λιτά,όπως σας ειχα πει,γιατί ο μικρός εξελίσσεται σε αδερφό του Ταρζάν...Αν δω ότι υποχωρησει κάπως η μανία του με το δέντρο,ίσως στολίσω δειλά-δειλά και κάποια άλλη γωνιά του σπιτιού

Και πάλι όμως,και με τα λίγα,υπάρχει εορταστικη ατμόσφαιρα που φτιάχνει τη διάθεση

Οπως φαίνεται ήταν το Σ/Κ του στολισμού αυτό,γιατί βλέπω ότι και οι γείτονες στόλισαν...

:tongue::tongue: αδερφός ή πρωτο-ξάδερφος???!!!

Και του χρόνου, λατρεμένο μου!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνάκι μου ευχαριστώ πολύ. Χαίρομαι πολύ που σου άρεσαν :P

Εννοείται μου άρεσαν αφού είναι όλα με πολύ γούστο!

Ειδικά το δέντρο σου είναι εξαιρετικό!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Α εγώ έχω 2 χρόνια να βάλω κορδέλα. Γιρλάντα την έχω καταργήσει εδώ και πολλά χρόνια και στο πατρικό μου (ναι, εγώ το στόλιζα και αυτό). Τις κορδέλες του δέντρου τώρα τις έχω στην εξώπορτα. Πάντως κάθε χρόνο βάζω κάτι τις στο δέντρο. Να, τώρα ετοιμάζομαι να ανάψω το τζάκι και να δέσω κορδελίτσες σε φιόγκους στο δέντρο, να γεμίσει γιατί είναι λίγο άδειο αλλά χρήματα δεν έχουμε για επιπλέον στολίδια.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...