Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Σε νιώθω...και ειλικρινά στεναχωρεθηκα πάρα πολύ...ήμουν τόσο σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά...εύχομαι τουλάχιστον να πεσει γρήγορα η χοριακη όσο γίνεται να μπεις ξανά στην κανονικοτητα σου.... μεγάλο βάλσαμο που έχεις το παιδάκι σου! Πάρε όσο χρόνο χρειαστείς και να ξέρεις θα τα καταφέρεις συντομα! 🥰Το σώμα έχει μνήμη..όσες έχουν γίνει ήδη μανούλες συχνά είναι πιο εύκολο.

      2 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      Τι πέρασες......😔 Πολλες φορες σκέφτομαι γιατί πρέπει να τα περνάμε όλα αυτά...πόση αναμονή,  πόσα φάρμακα, πόσος πονος, πόση απογοήτευση...μετά σκέφτομαι ότι ο κάθε άνθρωπος έχει κάτι που το περνάει δύσκολα...Θα χαρούμε όλες πολύ στη θετική χοριακη σου!!!

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Αγαπημένη............ και του χρόνου!!!! ;);)

Πλάκα κάνεις! Εκανες μπάλες από γούνα και υφασμάτινες??? :shock::shock: Πω πω με τρέλανες τώρα!! Α ναι, αν μπορέσεις πολύ θέλω να δω καμιά φωτογραφία να πάρω ιδέες!!! :D:D

Ναι, θα ανεβάσω σύντομα, ίσως το βράδυ... Σε κατάστημα με εποχιακα μπάλα μεγάλη μιση γούνινη και μισή με γκλίτερ είχε 25?! Ήθελα τουλάχιστον 3 αλλά καλύτερα να μου κοβόταν το χέρι παρά να δώσω 75? για 3 μπάλες! .....μου άρεσαν τόσο πολυ όμως που με το που ήρθα σπίτι ήθελα να τις φτιάξω... δυστυχώς γουνάκι ολολευκο δεν είχα αλλά είχα ασπρόμαυρο ;) για μπάλα εσωτερικά χρησιμοποιησα τα καπάκι τα διάφανα απο fredo cappucino που πέρνουμε απ'εξω:rolleyes: (τα ένωσα με σελοτέιπ... πήγα σα μουρλή και ζήτησα καπάκια απο το καφέ κοντά στο σπίτι!!!)

για τις υφασμάτινες αγόρασα αφρολέξ μπάλες που τις πουλάνε για χειροτεχνίες και τις έντυσα με ύφασμα απο ενα μάλλινο πουλόβερ .... το υπόλοιπο έγινε μαξιλαροθήκη για μαξιλάρι του καναπέ... κάποια το είχε ποστάρει πολυ παλιά στο easy living ;)

με εμπνέετε -τι να κάνω?:D ασε που με τις χειροτεχνίες δεν σκέφτομαι άσχημα και στενάχωρα πράγματα... :|

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια,

υπέροχοι οι στολισμοί σας και του χρόνου να είσαστε καλά να ξαναστολίσετε με Υγεία.Εμείς θα στολίσουμε το Σάββατο που θα μας έρθει μιας και το Σάββατο ξεκινήσαμε το στρώσιμο,το οποίο θα ολοκληρωθεί το Σάββατο που θα στολίσουμε και το δέντρο.Την Παρασκευή και το Σαββατο φτιάχναμε στολίδια για το παζάρι του σχολείου και επιτέλους ναι επιτέλους τελείωσα τα ημερολόγια-ρόδια για τους νονούς.Αν θέλετε μπείτε να τα δείτε:

natapakomyxri.blogspot.gr.

Ειρήνη όχι μόνο είσαι κολλητή με τον Αγιο Βασίλη αλλά έχω την εντύπωση ότι είσαι η αρχηγός των ξωτικών.Πολύ ωραία έχεις στολίσει το σπιτάκι σου και μας δίνεις υπέροχες φωτογραφίες.

Και του χρόνου

Link to comment
Share on other sites

Ναι, θα ανεβάσω σύντομα, ίσως το βράδυ... Σε κατάστημα με εποχιακα μπάλα μεγάλη μιση γούνινη και μισή με γκλίτερ είχε 25?! Ήθελα τουλάχιστον 3 αλλά καλύτερα να μου κοβόταν το χέρι παρά να δώσω 75? για 3 μπάλες! .....μου άρεσαν τόσο πολυ όμως που με το που ήρθα σπίτι ήθελα να τις φτιάξω... δυστυχώς γουνάκι ολολευκο δεν είχα αλλά είχα ασπρόμαυρο ;) για μπάλα εσωτερικά χρησιμοποιησα τα καπάκι τα διάφανα απο fredo cappucino που πέρνουμε απ'εξω:rolleyes: (τα ένωσα με σελοτέιπ... πήγα σα μουρλή και ζήτησα καπάκια απο το καφέ κοντά στο σπίτι!!!)

για τις υφασμάτινες αγόρασα αφρολέξ μπάλες που τις πουλάνε για χειροτεχνίες και τις έντυσα με ύφασμα απο ενα μάλλινο πουλόβερ .... το υπόλοιπο έγινε μαξιλαροθήκη για μαξιλάρι του καναπέ... κάποια το είχε ποστάρει πολυ παλιά στο easy living ;)

με εμπνέετε -τι να κάνω?:D ασε που με τις χειροτεχνίες δεν σκέφτομαι άσχημα και στενάχωρα πράγματα... :|

Α ναι! Εγώ σίγουρα είχα ποστάρει το μαξιλάρι με το γούνινο κάλυμμα, το είχα λατρέψει!!! :shock: Αχ βρε κόρη, μνήμη ελέφαντα έχεις! ;)

Πω-πω... από φαντασία σκίζεις!!! Με τρέλανες με τα καπάκια του καφέ!!! :shock:

Περιμένω να δω οτιδήποτε μπορέσεις να ανεβάσεις! Εύγε!!!

Και όντως είναι πανάκριβες οι γούνινες... :? αλλά είναι τόσο σικ!!!!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

υπέροχοι οι στολισμοί σας και του χρόνου να είσαστε καλά να ξαναστολίσετε με Υγεία.Εμείς θα στολίσουμε το Σάββατο που θα μας έρθει μιας και το Σάββατο ξεκινήσαμε το στρώσιμο,το οποίο θα ολοκληρωθεί το Σάββατο που θα στολίσουμε και το δέντρο.Την Παρασκευή και το Σαββατο φτιάχναμε στολίδια για το παζάρι του σχολείου και επιτέλους ναι επιτέλους τελείωσα τα ημερολόγια-ρόδια για τους νονούς.Αν θέλετε μπείτε να τα δείτε:

natapakomyxri.blogspot.gr.

Ειρήνη όχι μόνο είσαι κολλητή με τον Αγιο Βασίλη αλλά έχω την εντύπωση ότι είσαι η αρχηγός των ξωτικών.Πολύ ωραία έχεις στολίσει το σπιτάκι σου και μας δίνεις υπέροχες φωτογραφίες.

Και του χρόνου

Νασιούλα μου, φιλη μου, ευχαριστώ!

Να έρθεις για καφέ όποτε θέλεις! ;);)

Υ.Γ. Δεν μου ανοίγει το blog... :?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστώ πολύ Ειρήνη μου να το κανονίσουμε.

Γιατί άραγε δεν ανοίγει; Για ξαναδοκίμασε

http://natapakomyxri.blogspot.gr/

Οποτε θέλεις και μπορείς. Είσαι καλοδεχουμενη!

Α, το δικό σου είναι??? Ειμαι εντελώς μπούφος!!! :?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλό μήνα κι από μένα! Έχω λίγες μέρες να μπω στο θέμα οπότε κάτι θα ξεχάσω, αλλά όλες οι φωτογραφίες σας είναι υπέροχες και πιο πολύ μου αρέσει που είναι αληθινές :)

jo89 εντάξει, το δέντρο σου δεν υπάρχει! Μπράβο σου! :)

stavroulitsa, επίσης πανέμορφο το δέντρο σου, μου αρέσει πάρα πολύ που είναι "γεμάτο" αλλά όχι φορτωμένο ;)

kourkoumpinaki μου γεια στα χέρια σου!! Απορώ πού προλαβαίνεις και φτιάχνεις τόσο ωραία πράγματα με δύο ταλιμπαν μες στο σπίτι :D

ravT τέλειος ο στολισμός σου με τους τόνους του τυρκουάζ!

Ειρήνη μου, το λάτρεψα αυτό το αγγελάκι στο μπάνιο σου, εγώ θα το έβαζα κάπου στο υπνοδωμάτιό μου όλο το χρόνο να το βλέπω! :)

Να το και το δικό μας δεντράκι! Στη φωτό δεν δείχνει καλά γιατί είναι απ' το κινητό..Θα ήθελα να του βάλω κι άλλα στολίδια, αλλά τι να κάνουμε, σιγά-σιγά θα το γεμίσουμε! :)

92378011.jpg


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και του χρόνου Ευούλα μου!

Να είστε πάντα καλά! :P

ευχαριστω ειρηνη μου κ συ να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου...βαλε κ αλλα μας αρεσουν....φιλια πολλα
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ ειρηνη και μαρια μου, σας ευχαριστω... τωρα θα τα δειτε και αμπαλαρισμενα οπως τα προσεφερα για δωρο.....

στολισαμε και εμεις σημερα το πρωι. αντε και του χρονου τωρα με υγεια.

το δεντρο μας αν και δεν φαινεται καλα:cry:

002xmo.jpg

Uploaded with ImageShack.us

διαφορες συνθεσεις και διακοσμητικα. δεν τα φωτογραφησα ολα:oops:.

003qvx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

004jgt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

006lsb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

007vy.jpg

Uploaded with ImageShack.us

και τα σοκολατακια με περιτυλιγμα

014huu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

επισης κρεμασα και μποτουλες στα κρεβατια των παιδιων και στολιδια στην κρεμαστρα του δωματιου τους αλλα δεν τα εβγαλα φωτογραφια.

kourkoumpini όλα είναι πολύ ωραία!πού βρίσκεις αυτό το περιτύλιγμα?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να το και το δικό μας δεντράκι! Στη φωτό δεν δείχνει καλά γιατί είναι απ' το κινητό..Θα ήθελα να του βάλω κι άλλα στολίδια, αλλά τι να κάνουμε, σιγά-σιγά θα το γεμίσουμε! :)

92378011.jpg

ΤΕΛΕΙΟ ειναι!!:D


zPebKet.jpgW5KDp2.png
Link to comment
Share on other sites

ξέχασα πριν να σχολιάσω τις φωτογραφίες,όλες τέλειες.δεν θυμάμαι ποιας κοπέλας είναι τι αλλά μου άρεσαν όλα πάρα πολύ.αν έχεις τελικά μεράκι και με τα πιο απλά υλικά φτιάχνεις καλλιτεχνήματα.

μπράβο σας κορίτσια


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

http://www.flickr.com/photos/12149124@N00/sets/72157632158388865/detail/

done! έχω περιγραφή κάτω απο τις φωτό.

Θέλω να μου γράψετε τι ΔΕΝ χτυπά καλά στο μάτι! Ευχαριστώ!

ειναι απλα υπεροχα ολα.μπραβο κ του χρονου με υγεια να ξαναφτιαξεις.εμενα μου αρεσουν οπως ειναι.παιζουμε στα ιδια χρωματα στο δεντρο,κ γω ασπρες κ μου αρεσουν πολυ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...