Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

καλο μηνα κ απο μενα να εχουμε ολοι καλες γιορτες με υγεια.ολοι οι στολισμοι σας ειναι αψογοι.πηρα ιδεες κ λεω σιγα σιγα να ξαναπερνω πισω απο τη μαμα κατι μεγαλα βαζα κυροπηγια που ειναι οτι πρεπει για στολισμα...κ ναι στολισαμε κ μεις το σαββατο......το μονο που με απογοητευσαι ειναι τα λαμπακια στην γυρλαντα του τζακιου,που πριν τα βαλω αναβαν κ μετα απο λιγο πανε.κ τα ειχα βαλει τοσο ομορφα :(:(,αλλα δεν τα εβγαλα ακομα γιατι δεν θυμαμαι πως τα καταφερα:confused:απο τυχη..σας φιλω ολες μια μια κ του χρονου να ξαναστολησουμε!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δυο πραγματάκια ακόμα από το στολισμό μας, ελπίζω να τα βρείτε νόστιμα... :P

Στο μπάνιο μας

DSC00798.jpg

Στο μπάνιο μας επίσης, κεράκι-χιονάνθρωπος

DSC00799.jpg

Ο καθρέπτης μας που ακόμα δεν έχω ασχοληθεί και δεν έχω καταλήξει πως θα τον στολίσω...

DSC00809.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

μπραβο! χιλια μπραβο σε ολες! υπεροχα δεντρακια, υπεροχοι στολισμοι και υπεροχες συνθεσεις! τι ωραια που ειναι να βλεπουμε επιτελους τις δικες μας φωτογραφιες, απο αληθινα, καθημερινα σπιτια! επειδη ειστε πολλες εσεις που στολισατε αυτες τις μερες, δεν προλαβαινω να σας σχολιασω καθε μια χωριστα..:( αλλα ενα κοινο που παρατηρησα σε ολα τα δεντρακια πλην της Swanocean, δεν βαζετε γιρλαντα βρε κοριτσια? ή εστω καποια κορδελα, κατι να στριφογυριζει τελοσπαντων. δεν ειναι πια της.. μοδος? :confused: εγω παντα εβαζα αυτα τα μπιλακια, και ομολογω οτι δεντρο χωρις γιρλαντα μου φαινεται καπως, σαν αδειο, σαν μισοτελειωμενο.. (σορυ κιολας-δεν θελω να θιξω καμια σας!) εμεις καλα να 'μαστε, ισως στολισουμε το επομενο σκ, θα δειξει.. θελω να κανω και με τον γιωργο χειροποιητα στολιδακια για το δεντρο μας, οποτε βλεπουμε για το ποτε..

και του χρονου! να ειστε ολες γερες και να ευχαριστηθητε τα ομορφα στολισμενα σπιτακια σας και τις γιορτες που ερχονται!

Αν πω ότι έτυχε κ μας περίσσεψε και την βάλαμε στο δέντρο τι θα πεις?χαχαχαχαχα συνήθως δε βάζουμε αλλά μπορώ να πω ότι μ'άρεσε τρομερά και την άφησα.Όχι ότι το θεωρώ εκτός μόδας απλά δεν τύχαινε.Και του χρόνου!!!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα!!!

Στολίσαμε κι εμείς αυτό το ΣΚ και ευλεπιστώ να μπορέσω μέσα στην εβδομάδα να σας δείξω φωτογραφίες.

Προς το παρόν θαυμάζω τις δικές σας υπεραπαραγωγές και τρελαίνομαι. Τι αριστουργήματα κάνετε βρε κορίτσια!!! Μπράβο σας! Δε χορταίνω να βλέπω τις φωτογραφίες που ανεβάσατε. Και του χρόνου με υγεία!

Ξετρελάθηκα και με τα αγιοβασιλιάτικα μπισκοτάκια. Εκπληκτικά!!!

Ευχαριστώ πολύ!!!Άντε περιμένουμε φωτό από το δεντράκι σας!!!

Και του χρόνου καλή μου!!

Υπέροχο και το δέντρο σας και οι Αγιοι Βασίληδες που με τρέλαναν!!! :shock::shock: Τι χρυσοχέρα είσαι!!!

Ειρήνη μου σ'ευχαριστώ πολύυυυυυυ!!!!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιαααα!Καλη εβδομαδα να εχουμε!

Τι ωραια,οι στολισμοι στα σπιτακια αυξανονταιιιι!Ποσο σας ζηλευω που εχετε χωρο να βαλετε το δεντρο σας!!!Τα βλεπω ομως και χαιρομαι,πραγματικα!

Εγω δυστυχως δεν εχω τον χωρο που θελω,θα σας βαλω φωτογραφια οταν με το καλο στολισω και γω!!!!:cry:...

Μου αρεσαν επισης και οι στολισμοι στις γυαλες!!!!Ποτε μου δεν ειχα διακοσμησει γυαλα!!!!Να κατι διαφορετικο που μπορεις να κανεις!!!!

Εγω παντα οταν στολιζω ή οταν κανω γλυκακια βαζω και ακουω χριστουγεννιατικα!!!!!!!

Σας τα αφιερωνω κοριτσια....με κανατε να αγαπησω τα χριστουγεννααααααα!

Υ.Γ:Ακουστηκε οτι μπορει να ριξει χιονονερο στην Κοζανη!!!!!:shock:...Λες να εχουμε λευκα χριστουγεννα????!!!!:eek:


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Swanocean μου,θελω να σε ρωτησω,το γλασο στα μπισκοτακια το βαζεις αφου πρωτα ψηθουν σωστα?Αργει να σταθεροποιηθει?Λογικα χρησιμοποιεις χρωματα ζαχαροπλαστικης!Γνωριζεις εαν μπορει ενα μικρο παιδακι να το φαει?Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δυο πραγματάκια ακόμα από το στολισμό μας, ελπίζω να τα βρείτε νόστιμα... :P

Στο μπάνιο μας

DSC00798.jpg

Στο μπάνιο μας επίσης, κεράκι-χιονάνθρωπος

DSC00799.jpg

Ο καθρέπτης μας που ακόμα δεν έχω ασχοληθεί και δεν έχω καταλήξει πως θα τον στολίσω...

DSC00809.jpg

Αχ βρε Ειρηνη,πραγματικα σε βαπτιζω πνευμα των χριστουγεννων:)!!!!Τοσο ομορφα πραγματα που βαζεις!!!!Δεν αφηνεις γωνια ανεκμεταλλευτη!!!!Σε επιβραβευω κοπελα μου!!!!Μου αρεσει πολυ το κρεμαστο αγγελακι!!!!Τοσο γλυκουληηηη!!!!Στον καθρεφτη θα μου αρεσε να δω φιογκακια ή αγγελακια χρυσα,που θα ταιριαζαν και με την κορνιζα απο τον καθρεφτη σου!!!!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιαααα!Καλη εβδομαδα να εχουμε!

Τι ωραια,οι στολισμοι στα σπιτακια αυξανονταιιιι!Ποσο σας ζηλευω που εχετε χωρο να βαλετε το δεντρο σας!!!Τα βλεπω ομως και χαιρομαι,πραγματικα!

Εγω δυστυχως δεν εχω τον χωρο που θελω,θα σας βαλω φωτογραφια οταν με το καλο στολισω και γω!!!!:cry:...

Μου αρεσαν επισης και οι στολισμοι στις γυαλες!!!!Ποτε μου δεν ειχα διακοσμησει γυαλα!!!!Να κατι διαφορετικο που μπορεις να κανεις!!!!

Εγω παντα οταν στολιζω ή οταν κανω γλυκακια βαζω και ακουω χριστουγεννιατικα!!!!!!!

Σας τα αφιερωνω κοριτσια....με κανατε να αγαπησω τα χριστουγεννααααααα!

Υ.Γ:Ακουστηκε οτι μπορει να ριξει χιονονερο στην Κοζανη!!!!!:shock:...Λες να εχουμε λευκα χριστουγεννα????!!!!:eek:

Γιατί Μαράκι μου λες, πως δεν έχεις όσο χώρο θα ήθελες? Και τι έγινε κοριτσάκι μου? Σε παρακαλώ, να μη στεναχωριέσαι για τέτοια ζητήματα γιατί δεν αξίζουν ούτε δεύτερη σκέψη. Μόνο να είστε καλά και είμαι σίγουρη πως θα εκμεταλλευτείς τους χώρους σου, περίφημα!!! :P:p

Υ.Γ. Στο εύχομαι!!!!!!!:P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια είναι πολύ ομορφες οι φωτογραφίες από τους στολισμούς σας.Κορδελα και εγω δεν βαζω τα δυο τελευταια χρόνια,τωρα την εκοψα και την εδεσα σε μια γιρλάντα που μετετρεψα σε στεφανι.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα,

έχουμε στολίσει και εμείς εδώ και μια εβδομάδα... τι ομορφα που είναι.

Με έχετε ξεσηκώσει όλες σας, με αυτά που ποστάρετε καθημερινά και φέτος έκανα και μόνη μου στολίδια ... έφτιαξα γούνινες μπάλες μεγάλες και τις κρέμασα απο το κουρτινόξυλο αλλά και υφασμάτινες μάλλινες για το δεντράκι μας. Θα ανεβάσω φωτο κάποια στιγμή να μου πείτε τη γνώμη σας :)

Ειρήνη, σας διαβάζω πάντα ;) φιλια

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Ειρηνη,πραγματικα σε βαπτιζω πνευμα των χριστουγεννων:)!!!!Τοσο ομορφα πραγματα που βαζεις!!!!Δεν αφηνεις γωνια ανεκμεταλλευτη!!!!Σε επιβραβευω κοπελα μου!!!!Μου αρεσει πολυ το κρεμαστο αγγελακι!!!!Τοσο γλυκουληηηη!!!!Στον καθρεφτη θα μου αρεσε να δω φιογκακια ή αγγελακια χρυσα,που θα ταιριαζαν και με την κορνιζα απο τον καθρεφτη σου!!!!

Καλέ ναι! Αφού ειμαι το κολλητάρι του χοντρού με τα κόκκινα!!! :tongue::tongue:

Ευχαριστώ που λες πως είμαι το πνεύμα των χριστουγέννων και δεν λες πως είμαι "ζουρλή" που έχω κάνει το σπίτι... λαμπόγυαλο!! :tongue:

Επίσης ευχαριστώ για τα ζεστά σου, γλυκά σου λόγια... μου έφτιαξαν το απογευμα, να το ξέρεις!!!!!!!!!!!!!! :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα κ απο μενα να εχουμε ολοι καλες γιορτες με υγεια.ολοι οι στολισμοι σας ειναι αψογοι.πηρα ιδεες κ λεω σιγα σιγα να ξαναπερνω πισω απο τη μαμα κατι μεγαλα βαζα κυροπηγια που ειναι οτι πρεπει για στολισμα...κ ναι στολισαμε κ μεις το σαββατο......το μονο που με απογοητευσαι ειναι τα λαμπακια στην γυρλαντα του τζακιου,που πριν τα βαλω αναβαν κ μετα απο λιγο πανε.κ τα ειχα βαλει τοσο ομορφα :(:(,αλλα δεν τα εβγαλα ακομα γιατι δεν θυμαμαι πως τα καταφερα:confused:απο τυχη..σας φιλω ολες μια μια κ του χρονου να ξαναστολησουμε!!!!!!!

Και του χρόνου Ευούλα μου!

Να είστε πάντα καλά! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχουμε στολίσει και εμείς εδώ και μια εβδομάδα... τι ομορφα που είναι.

Με έχετε ξεσηκώσει όλες σας, με αυτά που ποστάρετε καθημερινά και φέτος έκανα και μόνη μου στολίδια ... έφτιαξα γούνινες μπάλες μεγάλες και τις κρέμασα απο το κουρτινόξυλο αλλά και υφασμάτινες μάλλινες για το δεντράκι μας. Θα ανεβάσω φωτο κάποια στιγμή να μου πείτε τη γνώμη σας :)

Ειρήνη, σας διαβάζω πάντα ;) φιλια

Αγαπημένη............ και του χρόνου!!!! ;);)

Πλάκα κάνεις! Εκανες μπάλες από γούνα και υφασμάτινες??? :shock::shock: Πω πω με τρέλανες τώρα!! Α ναι, αν μπορέσεις πολύ θέλω να δω καμιά φωτογραφία να πάρω ιδέες!!! :D:D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...