Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      • Ευχή 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου, επιτέλους στολίσαμε και εμείς το δεντράκι μας. Είμαι ψώφια από την κούραση και χρειάζεται ακόμη μερικές λεπτομέρειες για να τελειώσει αλλά σε γενικές γραμμές είναι έτοιμο. Σας ανεβάζω μερικές φωτογραφίες να δείτε αν και επειδή τα χρώματα δεν είναι έντονα δεν φαίνεται πολύ καλά...

21931390.jpg

63706769.jpg

Λεπτομέρειες από το στολισμό

84955167.jpg

81814192.jpg

Και στολισμός από το έπιπλο στο σαλόνι μας... έχει και φωτάκια αλλά δεν τα έχω συνδέσει ακόμη. Αύριο θα σας βάλω και νυχτερινή λήψη...

92488752.jpg

40745188.jpg

84230043.jpg

Αυτά μέχρι στιγμής... έχει πολύ συνέχεια ακόμη, το υπόλοιπο σαλόνι, τα δωμάτια των παιδιών και το δικό μας, το μπαλκόνι, η είσοδος στο σπίτι... Παναγίτσα μου..... δεν πειράζει να είμαστε καλά όλοι μας και καλύτερα του χρόνου όλοι γεροί και ευτυχισμένοι να ξαναστολίσουμε!!!

Και του χρόνου κοριτσάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Στολίσαμε και το δικό μας δεντράκι χτες αλλά δεν βλέπω να ζει για πολύ γιατί ο μικρός το ταρακουνάει συνέχεια χαχαχαχαχαχαχα.

Να μια φωτό για να το δείτε

http://swanocean.blogspot.gr/2012/12/blog-post.html

και τα μπισκοτάκια Αγιοβασιλάκια που έφτιαξα σήμερα για να μπούμε στο κλίμα!!!!

http://swanocean.blogspot.gr/2012/12/blog-post_2.html

Χρόνια πολλά σε όλουυυυυυυυυυυυυυυυυυς!!!!!!!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσιααααααα!

ΤΙ ΟΜΟΡΦΟΙ ΣΤΟΛΙΣΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ?Πραγματικα δε ξερω απο που να ξεκινησω και που να τελειωσω!!!!

stavroulitsa μου αρεσουν πολυ τα χρωματα στις μπαλες:)Swanoceanκαι το δεντρο αλλα και τα μπισκοτακια τελειαmamavasiaενα και ενα τα διακοσμητικα που τοποθετησες σε καθε γωνια του σπιτιουχρυσα81 μου τι γλυκος ο χιονανθρωποςΤΙΓΡΑΚΙμου το χω πει και θα το ξαναπω,τρελενομαι για πανινους Αη Βασιληδες!!!Πολυ ομορφοι!Και γω διπλα στο τζακι τους βαζω!!!ravT ειναι ολα τελειααααα....δε ξερω ποια να πρωτοσυγχαρω!Παρα πολυ ωραια κοριτσια!Μπραβο!Φαινεται η καλη διαθεση που ειχατε!

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΑΞΙΩΣΕΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΟΜΟΡΦΥΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ "ΖΕΣΤΑΝΕΤΑΙ" ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΜΑΣ!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

jo89 Το δεντρο σου ειναι πραγματικα πανεμορφο!

Σε συγχαιρω για το γουστο σου!

Αχ βρε kourkoumpini τι με κανεις βραδιατικα με τα γλυκα σου...γερη να εισαι κοπελα μου αλλααααα....αναθεμα σεεεε,δε με λυπασαιιιιιιιιιιιιι?!!!!!!!!!!:eek:


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρια_thess ευχαριστώ πολύυυυ!!!!

Κορίτσια χαζεύω όλα τα δεντράκια σας κ είναι όλα υπέροχα!!!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ ειρηνη και μαρια μου, σας ευχαριστω... τωρα θα τα δειτε και αμπαλαρισμενα οπως τα προσεφερα για δωρο.....

στολισαμε και εμεις σημερα το πρωι. αντε και του χρονου τωρα με υγεια.

το δεντρο μας αν και δεν φαινεται καλα:cry:

002xmo.jpg

Uploaded with ImageShack.us

διαφορες συνθεσεις και διακοσμητικα. δεν τα φωτογραφησα ολα:oops:.

003qvx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

004jgt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

006lsb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

007vy.jpg

Uploaded with ImageShack.us

και τα σοκολατακια με περιτυλιγμα

014huu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

επισης κρεμασα και μποτουλες στα κρεβατια των παιδιων και στολιδια στην κρεμαστρα του δωματιου τους αλλα δεν τα εβγαλα φωτογραφια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ ειρηνη και μαρια μου, σας ευχαριστω... τωρα θα τα δειτε και αμπαλαρισμενα οπως τα προσεφερα για δωρο.....

στολισαμε και εμεις σημερα το πρωι. αντε και του χρονου τωρα με υγεια.

το δεντρο μας αν και δεν φαινεται καλα:cry:

002xmo.jpg

Uploaded with ImageShack.us

διαφορες συνθεσεις και διακοσμητικα. δεν τα φωτογραφησα ολα:oops:.

003qvx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

004jgt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

006lsb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

007vy.jpg

Uploaded with ImageShack.us

και τα σοκολατακια με περιτυλιγμα

014huu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

επισης κρεμασα και μποτουλες στα κρεβατια των παιδιων και στολιδια στην κρεμαστρα του δωματιου τους αλλα δεν τα εβγαλα φωτογραφια.

Όλα είναι πανέμορφα... αλλά...... μήπως θα μπορούσα να έχω μερικά από τα σοκολατάκια σου;;;; ίσως και ΟΛΑ;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα!!!

Στολίσαμε κι εμείς αυτό το ΣΚ και ευλεπιστώ να μπορέσω μέσα στην εβδομάδα να σας δείξω φωτογραφίες.

Προς το παρόν θαυμάζω τις δικές σας υπεραπαραγωγές και τρελαίνομαι. Τι αριστουργήματα κάνετε βρε κορίτσια!!! Μπράβο σας! Δε χορταίνω να βλέπω τις φωτογραφίες που ανεβάσατε. Και του χρόνου με υγεία!

Ξετρελάθηκα και με τα αγιοβασιλιάτικα μπισκοτάκια. Εκπληκτικά!!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο! χιλια μπραβο σε ολες! υπεροχα δεντρακια, υπεροχοι στολισμοι και υπεροχες συνθεσεις! τι ωραια που ειναι να βλεπουμε επιτελους τις δικες μας φωτογραφιες, απο αληθινα, καθημερινα σπιτια! επειδη ειστε πολλες εσεις που στολισατε αυτες τις μερες, δεν προλαβαινω να σας σχολιασω καθε μια χωριστα..:( αλλα ενα κοινο που παρατηρησα σε ολα τα δεντρακια πλην της Swanocean, δεν βαζετε γιρλαντα βρε κοριτσια? ή εστω καποια κορδελα, κατι να στριφογυριζει τελοσπαντων. δεν ειναι πια της.. μοδος? :confused: εγω παντα εβαζα αυτα τα μπιλακια, και ομολογω οτι δεντρο χωρις γιρλαντα μου φαινεται καπως, σαν αδειο, σαν μισοτελειωμενο.. (σορυ κιολας-δεν θελω να θιξω καμια σας!) εμεις καλα να 'μαστε, ισως στολισουμε το επομενο σκ, θα δειξει.. θελω να κανω και με τον γιωργο χειροποιητα στολιδακια για το δεντρο μας, οποτε βλεπουμε για το ποτε..

και του χρονου! να ειστε ολες γερες και να ευχαριστηθητε τα ομορφα στολισμενα σπιτακια σας και τις γιορτες που ερχονται!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

αλλα ενα κοινο που παρατηρησα σε ολα τα δεντρακια πλην της Swanocean, δεν βαζετε γιρλαντα βρε κοριτσια? ή εστω καποια κορδελα, κατι να στριφογυριζει τελοσπαντων. δεν ειναι πια της.. μοδος? :confused: εγω παντα εβαζα αυτα τα μπιλακια, και ομολογω οτι δεντρο χωρις γιρλαντα μου φαινεται καπως, σαν αδειο, σαν μισοτελειωμενο.. (σορυ κιολας-δεν θελω να θιξω καμια σας!)[/b]

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες και να ευχηθώ και πάλι και του χρόνου σε όσους στολίσανε τα σπιτάκια τους!!!

Μarianna88 δεν σε παρεξηγώ καθόλου γιατί ακριβώς το ίδιο πιστεύω και εγώ. Απλά αν διάβασες τουλάχιστον στο δικό μου δέντρο περιμένω τη γιρλάντα που την έχω παραγγείλει για να τη βάλω. Και εμένα μου φαίνεται λιγουλάκι ... "άδειο" χωρίς ένα υφασματάκι βρε παιδάκι μου επάνω του το δεντράκι μου. Αλλά όλα είναι θέμα γούστου. Όταν ένα δέντρο έχει επάνω του έντονα χρώματα ίσως και να μην χρειάζεται κάτι περισσότερο. Το δικό μου που έχει πιο ουδέτερα χρώματα πιστεύω ότι το θέλει το κατιτίς του ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...