Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

ειμαι οτι μου βγαζει καθενας.κ εσυ αν κ δεν σε ξερω μου βγαζεις κατι θετικο...δεν μπορω τους μιζερους ανθρωπους,χαιρομαι κ ζηλευω αυτους που παρα τα οσα προβληματα εχουν δεν το βαζουν κατω,κ ας ερθει ο κοσμος αναποδα..αυτο πιστευω οτι το εχεις..

Και πάλι σ' ευχαριστώ Ευα μου.

Ολα τα σπίτια έχουν τα προβληματα τους... ΟΛΑ ανεξαιρέτως! Αλλα σπιτια οικονομικά, άλλα επαγγελματικά άλλα οικογενειακά άλλα υγείας... κανένα σπίτι δεν υπάρχει που να μην έχει πρόβλημα... :? αλλά και πως θα ζήσουμε? Γινεται με τη μιζέρια?

Οι φίλοι μου λένε πως εμένα η χαρά ειναι στο DNA μου και έτσι θέλω να το κρατήσω! Και πάλι ευχαριστώ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

είμαι τόσο χαρούμενη που σας άρεσαν οι δημιουργίες!να ξέρετε βέβαια ότι σε εσας το χρωστάω αφού διαβαζα το θέμα και με εμπνεύσατε όλες με τις δικές σας δημιουργίες ;)

φέτος θα είναι τα πρώτα Χριστούγεννα χωρίς να έχω δίπλα μου εναν πολυ αγαπημένο μου άνθρωπο, αλλά αντί να σκεφτώ να μη στολίσω απλά σκέφτηκα ότι όχι μόνο θα στολίσω αλλά θα είναι και καλύτερα απο ποτέ-εξάλλου έτσι θα ήθελε και εκείνη...

Τονίζω ότι χάρη σε εσας όλες μπήκα στη διαδικασία να πιστεύω ότι μπορώ και εγώ να τα καταφέρω και να κάνω απλές κατασκευές με απλά υλικά και ελάχιστο κόστος που θα φαίνονται όμορφα.

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

stavroulitsa πολύ ωραία όλα,και του χρόνου.

κορίτσια το παν είναι να είμαστε υγιείς,όλα τα άλλα κουτσά στραβά θα τα βρούμε.

Ειρήνη μου πρέπει να το έχει το όνομα,κι εγώ αισιόδοξη είμαι πάντα ό,τι κι αν γίνει:)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όταν στολίζεις το σπίτι σου, (κρίνοντας από τον εαυτό μου) ξεχνιέσαι από τα προβλήματα, τις έννοιες, τις σκοτούρες και ασχολείσαι με κάτι δημιουργικό που θα κάνει το χώρο που ζεις και κινείσαι καλύτερο. Αυτό από μόνο του είναι ανεβαστικό. Στόλισε και εσύ, κάν' το το σπίτι άνω κάτω και θα δεις πως από μόνο του αυτό, ακόμη και αλλάζοντας θέση σε μία πολυθρόνα, ή βάζοντας διαφορετικά τα μαξιλάρια, ή πιάνοντας μια κουρτίνα θα σου αλλάξει η διάθεση. Ετσι κάνω και εγώ (το ίδιο είναι και ο καλός μου, αν δεν ταιριάζαμε.....) αλλάζω θέση σε πράγματα, έχω και δύο τρεις φτηνές κουρτίνες με διαφορετικά χρώματα και όταν βαριέμαι το ένα αλλάζω κουρτίνες και κάλυμα στους καναπέδες και τσουπ!!! αλλάζει και η διάθεση.

Συμφωνω απολυτα μαζι σου!και εγω καπως ετσι λειτουργω!Για να καταλαβετε φετος που τα πραγματα ζοριζουν πολυ εχω κανει το σπιτι τσιρκο!δεν πρεπει να μας περνει απο κατω!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου θελω να ευχηθω σε ολες Καλες γιορτες!!!!!Τα δεντρα σας ειναι ολα πανερμορφα!!!!!!Μου ειναι αδυνατον να σχολιασω σε καθεμια φωτο ξεχωριστα ομως ολες ειναι μοναδικες!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρωτη φορα στα χρονικα εκατσα κ διαβασα το θεμα αναλυτικα κ οχι στα πεταχτα. η μικρη κοιμηθηκε, αλλα για μενα ηταν αργα! (ηθελα να κοιμηθω κ εγω!) οποτε αποτελειωσα το 2ο καφεδακι μου με την γιορτινη σας παρεα!

κοριτσια ολα που εχετε κανει ειναι υπεροχα!!!ανυπομνωνω κ εγω να στολισω το σκ που μας ερχετε κ να σας βαλω τις φωτο μου. σημερα εκανα μια μινι γενικη, το απογευμα τα τζαμια κ ετοιμη για στολισμα!

το εχω ξανα πει παλια τα χριστουγεννα μου δημιουργουσαν μελαγχολια, τωρα ομως τα λατρευω!!! (σε αντιθεση με το πασχα ειναι μελαγχολικο!)

και του χρονου κοριτσακια μου!!!

ειρηνη εισαι τρελο chistmas spirit!!!

paganismos.jpg

διαβαστε κ αυτο...

http://edelweiss-s.blogspot.gr/2008/12/blog-post_24.html

Link to comment
Share on other sites

Marilou01 εννοείς την πουασέντια;;; (ή κοινώς αλεξανδρινό;;;) Και εγώ έχω παραγγείλει ένα για να το βάλω .... εμ...... στο μπάνιο μου :oops: και ένα λευκό για τον πάγκο της κουζίνας. Και εμένα μου αρέσει πολύ αυτό το λουλούδι, από μόνο του φέρνει Χριστούγεννα.

Ναι ναι αυτό λέω! Μα δεν είναι υπέροχο;;Δεν ήξερα ότι βγαίνει και σε λευκό, θα είναι πανέμορφο! Μου φαίνεται θα αλλάξω την παραγγελία :D

stavroulitsa χαχαχαχ απίθανος ο γιος σου!! :D Και πανέμορφη η μπάρμπι στην κορυφή, δεν την είχα προσέξει..Νομίζω όμως ότι δεν το γλυτώνεις το μακουινόδεντρο του χρόνου! Για την ώρα, έχει φέρει ο Σκλαβενίτης χιονόμπαλες χριστουγεννιάτικες μακουιν (οχι ορίτζιναλ όμως) με 1,30 ευρώ..Εμείς πήραμε μία φυσικά και τη βάλαμε δίπλα στο κρεβάτι, με αυτή κοιμόμαστε ;)

Είναι εκπληκτικό!Πολλά μπραβο Μαριλού!Η ποδια του δεντρου νομίζω είναι η ωραιότερη που εχω δει!και του χρόνου!:)

Χρύσα μου σε ευχαριστώ πολύ! :D Την ποδιά την πήρα τώρα τις προάλλες από το Διάφανο, είχε και πιο ωραίες αλλά τελείωσαν γρήγορα..Η προηγούμενή μου ήταν σκέτη λευκή και νομίζω "έχανε" κάτω απ΄το λευκό δέντρο, πήρα αυτή να κάνει αντίθεση ;)

vivianpar ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι, καλή επιτυχία στα μελομακάρονα! :)

Τονίζω ότι χάρη σε εσας όλες μπήκα στη διαδικασία να πιστεύω ότι μπορώ και εγώ να τα καταφέρω και να κάνω απλές κατασκευές με απλά υλικά και ελάχιστο κόστος που θα φαίνονται όμορφα.

Ευχαριστώ :)

4 U κι εγώ το ίδιο! Πήρα πολλές ιδέες από αυτό το θέμα και κυρίως μπήκα στο κλίμα των Χριστουγέννων - γιατί κορίτσια, έξω στον κόσμο η κατήφεια είναι απίστευτη - κι ενώ είχα πέσει ψυχολογικά απ'το οικονομικό στρίμωγμα, τελικά είμαι πολύυυ χαρούμενη που θα δωρίσω δώρα που έφτιαξα η ίδια :D Και να δείτε που φέτος ειδικά, που είναι τα πιο δύσκολα Χριστούγεννα για όλους μας, μπορεί να είναι και τα πιο αληθινά! ;)


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιαααα!!!!

stavroulitsa μου,ωραια η πινελια στο δεντρακι σου,η συνθεση ομως στο δισκο ειναι ΑΨΟΓΗ!Μου αρεσε παρα πολυ!

Ειρηνη μου,για μια ακομη φορα μεγαλουργησες!Η καμπανουλα με το ρεσο μεσα ειναι θεεικη!Θαρρω με κλειστα φωτα και αναμενο κερι μεσα σε ξεκουραζει!!!

marilou01 το δεντρο σου ειναι τοσο ωραιο!Και πραγματικα οπως ειπε η ειρηνη και μενα δε μου φαινεται αδειο!Και αν σου πω πως δεν προτιμουσα τα ασπρα δεντρα!Παρα πολυ ωραιο!Και ο φωτισμος το αναδεικνυει περισσοτερο!Τι φωτακια εχεις βαλει?

4 U _ μ'εστειλες με τις γουνινες τις μπαλες!Δεν εχω λογια κοπελα μου!Ειναι θαυμασιες!!!Καλα θα κανεις και θα στολισεις!Το πενθος μας,δεν εχει να κανει με τον στολισμο του σπιτιου!Τα αγαπημενα μας προσωπα παντα θα ειναι στις καρδιες μας!Πριν 3 χρονια ''εφυγε'' η γιαγιακα μου,λιγες μερες πριν τα χριστουγεννα,στις 13 δεκεμβριου,ενα μεγαλο πληγμα για μενα!Φυσικα και στολισα ομως,τραγουδωντας τα τραγουδακια που μου ελεγε οταν ημουν μικρη,τις γιορτες!Ενιωσα τετοια αγαλλιαση!Ηξερα πως ηταν διπλα μου και χαιροταν κι αυτη!:)


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...