Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Κοριτσια μπραβο σε ολες για τους υπεροχους στολισμους σας!;)Τα ειδα ολα αλλα που χρονος να τα σχολιασω οοολα ενα ενα?:cool:

Ειρηνη μου,,μου αρεσει πολυ που δεν αφηνεις καμια γωνια ανεκμεταλλευτη!Ακομα και στο μπανιο!!:tongue:Εγω βεβαια ξερεις τι αλλο προσεξα??Το ποτηρακι με τις οδοντοβουρτσες!!ΤΕΛΕΙΟ???;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειρήνη μου, το λάτρεψα αυτό το αγγελάκι στο μπάνιο σου, εγώ θα το έβαζα κάπου στο υπνοδωμάτιό μου όλο το χρόνο να το βλέπω! :)

Να το και το δικό μας δεντράκι! Στη φωτό δεν δείχνει καλά γιατί είναι απ' το κινητό..Θα ήθελα να του βάλω κι άλλα στολίδια, αλλά τι να κάνουμε, σιγά-σιγά θα το γεμίσουμε! :)

92378011.jpg

Είναι υπέροχο! Παραμυθένιο με υπέροχα στολίδια! Στην φωτογραφία δεν βλέπω "κενά" στο δέντρο σου, οπότε να μην στεναχωριέσαι που δεν το γέμισες! Φαίνεται ακριβώς όπως πρέπει! ;)

Και του χρόνου αγαπημένη μου και σ ευχαριστω πολυ για τα καλά σου λόγια! :D:D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

http://www.flickr.com/photos/12149124@N00/sets/72157632158388865/detail/

done! έχω περιγραφή κάτω απο τις φωτό.

Θέλω να μου γράψετε τι ΔΕΝ χτυπά καλά στο μάτι! Ευχαριστώ!

Αυτό που δεν μου χτυπάει καλά στο μάτι είναι το δέντρο-led, το οποίο θα ταίριαζε νομίζω καλύτερα στο... σπίτι μου! :mrgreen::mrgreen: χχαχαχαχα

Λοιπόν, έχεις κάνει εξαιρετική δουλειά! Οι γούνινες μπάλες (και τα 2 είδη) είναι σούπερ και η γυάλα είναι υπέροχη! Με τα μαξιλαράκια δε έπαθα πλάκα! :shock: Θέλω να δοκιμάσω και γω κάποια στιγμή!

Και χρονου! Και του χρόνου!!! Εύγε!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ειρηνη μου κ συ να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου...βαλε κ αλλα μας αρεσουν....φιλια πολλα

Ευχαριστώ Ευα μου!! Ευχαριστώ! :P:p Ελπίζω να μην σας πρήζω!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μπραβο σε ολες για τους υπεροχους στολισμους σας!;)Τα ειδα ολα αλλα που χρονος να τα σχολιασω οοολα ενα ενα?:cool:

Ειρηνη μου,,μου αρεσει πολυ που δεν αφηνεις καμια γωνια ανεκμεταλλευτη!Ακομα και στο μπανιο!!:tongue:Εγω βεβαια ξερεις τι αλλο προσεξα??Το ποτηρακι με τις οδοντοβουρτσες!!ΤΕΛΕΙΟ???;)

Εννοείται και το πρόσεξες γιατί εσύ είσαι κόρη μου και εγώ σαν μάνα σου αυτό θα πρόσεχα και γω!! :tongue: Οπότε σου πέρασα το γονίδιο!!! :twisted::twisted:

Ευχαριστώ Χριστιάνα μου!:P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Ευα μου!! Ευχαριστώ! :P:p Ελπίζω να μην σας πρήζω!
εισαι τρελληηηηηηηηηηηηηηη?μακαρι να μας επρηζαν ολοι ετσι!!!!θα ηταν το καλυτερο πρηξιμο κ θα παρακαλουσαμε κ για αλλο.να εισαι γερη να μας πρηζεις....το χρειαζομαστε ολοι πιστευω....;);)
Link to comment
Share on other sites

Marilou εξαιρετικό το δεντράκι σας!
ΤΕΛΕΙΟ ειναι!!:D
Marilou μου αρέσει πολύ - πολύ - πολύ το δέντρο σου. Και του χρόνου.
Είναι υπέροχο! Παραμυθένιο με υπέροχα στολίδια! Στην φωτογραφία δεν βλέπω "κενά" στο δέντρο σου, οπότε να μην στεναχωριέσαι που δεν το γέμισες! Φαίνεται ακριβώς όπως πρέπει! ;)

Και του χρόνου αγαπημένη μου και σ ευχαριστω πολυ για τα καλά σου λόγια! :D:D

Καλημέρα κορίτσια, ευχαριστώ πολύ πολύ! :D Έχω παραγγείλει στον ανθοπώλη μου κι ένα "χριστουγεννιάτικο" (αυτό το κλασσικό λουλούδι, δεν θυμάμαι πώς το λένε αν κι έχει ωραίο όνομα), μόλις το πάρω θα ανεβάσω και φωτο της τραπεζαρίας :D

http://www.flickr.com/photos/12149124@N00/sets/72157632158388865/detail/

done! έχω περιγραφή κάτω απο τις φωτό.

Θέλω να μου γράψετε τι ΔΕΝ χτυπά καλά στο μάτι! Ευχαριστώ!

4 U, τι να πω..γούνινες μπάλες από καπάκια freddo..είσαι θεά!! :D Με έβαλες στην πρίζα να το κάνω κι εγώ, με ύφασμα από ένα πουλόβερ που έχω και δεν το φοράω ;) ;) Τις είδα τις φωτο σου και μου άρεσαν όλες πάαααρα πολύ, και το δέντρο σου και η σύνθεση με τα κουκουνάρια!

ΥΓ. Κορίτσια να σας πω ότι από αύριο το ΙΚΕΑ θα έχει -20% σε όλα τα κεριά, αν ενδιαφέρεστε :)


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, ευχαριστώ πολύ πολύ! :D Έχω παραγγείλει στον ανθοπώλη μου κι ένα "χριστουγεννιάτικο" (αυτό το κλασσικό λουλούδι, δεν θυμάμαι πώς το λένε αν κι έχει ωραίο όνομα), μόλις το πάρω θα ανεβάσω και φωτο της τραπεζαρίας :D

Καλημέρα κοριτσάκια...

Marilou01 εννοείς την πουασέντια;;; (ή κοινώς αλεξανδρινό;;;) Και εγώ έχω παραγγείλει ένα για να το βάλω .... εμ...... στο μπάνιο μου :oops: και ένα λευκό για τον πάγκο της κουζίνας. Και εμένα μου αρέσει πολύ αυτό το λουλούδι, από μόνο του φέρνει Χριστούγεννα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εχθές έκανα αρκετές δουλίτσες χριστουγεννιάτικου χαρακτήρα.

Ήρθε και το δίχτυ μου και "νομίζω" ότι τελείωσα με το δέντρο εκτός από την ποδιά του που ακόμη ψάχνω να βρω τί θα είναι. Θα σας ανεβάσω φωτογραφία (όπως έχετε καταλάβει είμαι του "πολύ", γι' αυτό και βάζω αρκετά πάνω στο δεντράκι μας).

Επίσης τελειώνω και το υπνοδωμάτιό μας. Άλλαξα κουρτινούλα και έβαλα την μπορντώ μας, και όλοι οι χρωματισμοί είναι στο κόκκινο. Ακόμη φωτό δεν έχω βγάλει, θα σας ανεβάσω όταν θα είναι ετοιμη κι αυτή. Έφτιαξα και μία σύνθεση για το τραπέζι του σαλονιού που τη φωτογράφησα. Για πάνω στο έπιπλο που έβαλα φωτογραφία προχθές δεν είμαι σίγουρη ακόμη. Κάτι δεν μου πάει καλά και το ξαναάλλαξα αλλά μάλλον θα το ξαναξανααλλάξω χαχαχα. Αυτά... και πάλι καλημέρα σας

80561176.jpg

Ααα ξέχασα να σας πω... η κορυφή του δέντρου είναι η συλλεκτική μπάρμπι άγγελος της μικρής μου. Το είχα σκεφτεί από την αρχή που αποφάσισα για αυτά τα χρώματα στο δέντρο να τη βάλω για κορυφή μιας και είναι άγγελος και τα χρώματά της ταιριάζουν τόσο πολύ με το όλο σκεπτικό. Όταν δε το είπα στη μικρή πέταγε από ευτυχία, η δική της κούκλα κορυφή στο δέντρο;;; Μαγεία σκέτη!!! Περιττό βέβαια να σας πω ότι ο ποκοπίκος μου (ο γιος μου) με το που τη βλέπει κορυφή μου λέει "εντάξειειειειει, φέτος η μπάρμπι, του χρόνου όμως θα βάλουμε κορυφή μακουίν". Πέθανα στα γέλια :D

89901034.jpg

Και μία από πιο μακριά. Με το χρυσό του δίχτυ και τις λεπτομέρειες από τυρκουάζ πουά κορδελίτσες.

75035418.jpg

Αυτό το δίσκο λοιπόν, τον θυμήθηκα προχθές τη νύχτα γύρω στις 4 που άλλαζα πλευρό. Μου ήρθε φλασιά, τον έβγαλα εχθές, τον γυάλισα και νάτος φάτσα κάρτα στο σαλόνι. Ήταν η τυχερή του να βγει από την "αφάνεια" χιχιχι;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα,

έχουμε στολίσει και εμείς εδώ και μια εβδομάδα... τι ομορφα που είναι.

Με έχετε ξεσηκώσει όλες σας, με αυτά που ποστάρετε καθημερινά και φέτος έκανα και μόνη μου στολίδια ... έφτιαξα γούνινες μπάλες μεγάλες και τις κρέμασα απο το κουρτινόξυλο αλλά και υφασμάτινες μάλλινες για το δεντράκι μας. Θα ανεβάσω φωτο κάποια στιγμή να μου πείτε τη γνώμη σας :)

Ειρήνη, σας διαβάζω πάντα ;) φιλια

Πολύ ομορφες οι μπάλες! Στην κουρτίνα ειδικά,δειχνουν τόσο ωραίες!Μπραβο για τη δημιουργικότητά σου!Θα σε αντιγραψουμε....;):P


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εχθές έκανα αρκετές δουλίτσες χριστουγεννιάτικου χαρακτήρα.

Ήρθε και το δίχτυ μου και "νομίζω" ότι τελείωσα με το δέντρο εκτός από την ποδιά του που ακόμη ψάχνω να βρω τί θα είναι. Θα σας ανεβάσω φωτογραφία (όπως έχετε καταλάβει είμαι του "πολύ", γι' αυτό και βάζω αρκετά πάνω στο δεντράκι μας).

Επίσης τελειώνω και το υπνοδωμάτιό μας. Άλλαξα κουρτινούλα και έβαλα την μπορντώ μας, και όλοι οι χρωματισμοί είναι στο κόκκινο. Ακόμη φωτό δεν έχω βγάλει, θα σας ανεβάσω όταν θα είναι ετοιμη κι αυτή. Έφτιαξα και μία σύνθεση για το τραπέζι του σαλονιού που τη φωτογράφησα. Για πάνω στο έπιπλο που έβαλα φωτογραφία προχθές δεν είμαι σίγουρη ακόμη. Κάτι δεν μου πάει καλά και το ξαναάλλαξα αλλά μάλλον θα το ξαναξανααλλάξω χαχαχα. Αυτά... και πάλι καλημέρα σας

80561176.jpg

Ααα ξέχασα να σας πω... η κορυφή του δέντρου είναι η συλλεκτική μπάρμπι άγγελος της μικρής μου. Το είχα σκεφτεί από την αρχή που αποφάσισα για αυτά τα χρώματα στο δέντρο να τη βάλω για κορυφή μιας και είναι άγγελος και τα χρώματά της ταιριάζουν τόσο πολύ με το όλο σκεπτικό. Όταν δε το είπα στη μικρή πέταγε από ευτυχία, η δική της κούκλα κορυφή στο δέντρο;;; Μαγεία σκέτη!!! Περιττό βέβαια να σας πω ότι ο ποκοπίκος μου (ο γιος μου) με το που τη βλέπει κορυφή μου λέει "εντάξειειειειει, φέτος η μπάρμπι, του χρόνου όμως θα βάλουμε κορυφή μακουίν". Πέθανα στα γέλια :D

89901034.jpg

Και μία από πιο μακριά. Με το χρυσό του δίχτυ και τις λεπτομέρειες από τυρκουάζ πουά κορδελίτσες.

75035418.jpg

Αυτό το δίσκο λοιπόν, τον θυμήθηκα προχθές τη νύχτα γύρω στις 4 που άλλαζα πλευρό. Μου ήρθε φλασιά, τον έβγαλα εχθές, τον γυάλισα και νάτος φάτσα κάρτα στο σαλόνι. Ήταν η τυχερή του να βγει από την "αφάνεια" χιχιχι;)

όλα είναι υπέροχα!Ο γιος σου ,εχει κάτι ιδεες!!!χαχαχα!Πρεπει πες του να βρει ,όμως το ίδιο χρωμα...


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

εισαι τρελληηηηηηηηηηηηηηη?μακαρι να μας επρηζαν ολοι ετσι!!!!θα ηταν το καλυτερο πρηξιμο κ θα παρακαλουσαμε κ για αλλο.να εισαι γερη να μας πρηζεις....το χρειαζομαστε ολοι πιστευω....;);)

Είσαι πολύ γλυκιά μαζί μου, σ' ευχαριστώ πολύ... :D:D:D:D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εχθές έκανα αρκετές δουλίτσες χριστουγεννιάτικου χαρακτήρα.

Ήρθε και το δίχτυ μου και "νομίζω" ότι τελείωσα με το δέντρο εκτός από την ποδιά του που ακόμη ψάχνω να βρω τί θα είναι. Θα σας ανεβάσω φωτογραφία (όπως έχετε καταλάβει είμαι του "πολύ", γι' αυτό και βάζω αρκετά πάνω στο δεντράκι μας).

Επίσης τελειώνω και το υπνοδωμάτιό μας. Άλλαξα κουρτινούλα και έβαλα την μπορντώ μας, και όλοι οι χρωματισμοί είναι στο κόκκινο. Ακόμη φωτό δεν έχω βγάλει, θα σας ανεβάσω όταν θα είναι ετοιμη κι αυτή. Έφτιαξα και μία σύνθεση για το τραπέζι του σαλονιού που τη φωτογράφησα. Για πάνω στο έπιπλο που έβαλα φωτογραφία προχθές δεν είμαι σίγουρη ακόμη. Κάτι δεν μου πάει καλά και το ξαναάλλαξα αλλά μάλλον θα το ξαναξανααλλάξω χαχαχα. Αυτά... και πάλι καλημέρα σας

80561176.jpg

Ααα ξέχασα να σας πω... η κορυφή του δέντρου είναι η συλλεκτική μπάρμπι άγγελος της μικρής μου. Το είχα σκεφτεί από την αρχή που αποφάσισα για αυτά τα χρώματα στο δέντρο να τη βάλω για κορυφή μιας και είναι άγγελος και τα χρώματά της ταιριάζουν τόσο πολύ με το όλο σκεπτικό. Όταν δε το είπα στη μικρή πέταγε από ευτυχία, η δική της κούκλα κορυφή στο δέντρο;;; Μαγεία σκέτη!!! Περιττό βέβαια να σας πω ότι ο ποκοπίκος μου (ο γιος μου) με το που τη βλέπει κορυφή μου λέει "εντάξειειειειει, φέτος η μπάρμπι, του χρόνου όμως θα βάλουμε κορυφή μακουίν". Πέθανα στα γέλια :D

89901034.jpg

Και μία από πιο μακριά. Με το χρυσό του δίχτυ και τις λεπτομέρειες από τυρκουάζ πουά κορδελίτσες.

75035418.jpg

Αυτό το δίσκο λοιπόν, τον θυμήθηκα προχθές τη νύχτα γύρω στις 4 που άλλαζα πλευρό. Μου ήρθε φλασιά, τον έβγαλα εχθές, τον γυάλισα και νάτος φάτσα κάρτα στο σαλόνι. Ήταν η τυχερή του να βγει από την "αφάνεια" χιχιχι;)

Το δέντρο σου πλέον είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ! Υπέροχο φίλη μου! Εύγε και το χρόνου! Το λάτρεψα!

Ο δίσκος δε.... όνειρο βρε μπουμπου!!! :shock:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...