Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 23 minutes ago, Σποράκι said:

      Κορίτσια χρόνια πολλά!!! Χρόνια πολλά σε όσες είναι ήδη μανούλες, σε όσες θα είναι σύντομα και σε όλες εμάς που ακόμα προσπαθούμε και αργά ή γρήγορα θα γίνει! Μας αξίζει 🥰

      Χρόνια πολλά με υγεία !!! Να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα και όλων τον γυναικών φυσικά !!!! Σύντομα να πετάς σε πελάγη ευτυχίας ! 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

το δεντράκι μας...

DSC07064.jpg

το καλοριφερ μας ..μια και δεν εχουμε τζάκι..χα,χα

λέτε ο Αγιος Βασιλης να βάλει χρήματα για να το ανάψουμε κιολας...

DSC07065.jpg

το τραπεζάκι του σαλονιου

DSC07067.jpg

η λεπτομέρεια της κουρτίνας

DSC07068.jpg

η κουρτινα του κουζίνας

DSC07071.jpg

λεπτομέρεια πάνω στην κουρτινα..χα.χα

DSC07049.jpg

Πολύ ωραία όλα. Μου αρέσει πολύ ο άγιος βασίλης θήκη που κρέμεται από τηνν κουρτίνα της κουζίνας (μάλλον)

Και του χρόνου με υγεία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ!Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΥΓΕΙΑ,ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΣΑΣ!

YOTOU μου ομοιως,δε θα ηθελα καποιο τατραποδο μεσα στο σπιτι!Ειδικα γατα!!!!Ας με συγχωρεσουν οσοι εχουν τετραποδα κατοικιδια!!!!Φαινοταν ομως σα να τραβηξες εσυ τι φωτογραφια!!!!Και η ιδεα να στολισεις το ενυδρειο.....ΧΑΧΑΧΑ...καλο!!!!Αυτο θα ηθελα να το δω!!!!

MUMSOFIA μου,πολυ ομορφος ο στολισμος στο σπιτι σου!Μακαρι ο Αγιος να σας γεμιζει με ΟΤΙ πραγματικα χρειαζεστε και εχετε αναγκη!!!!Μου αρεσε παρα πολυ ο στολισμος στο τραπεζι και ξετρελαθηκα με τη λεπτομερεια του ξωτικου στην κουρτινα!!!!Μαλλον θα σου κλεψω λιγουλαααακι την ιδεα!!!!!:oops:(Οι κουρτινες σου τελειες!!!Πολυ ωραιο γουστο!Αν καποια στιγμη αλλαζα τις δικες μου θα επελεγα να παρω παρομοια σχεδια και χρωματα με αυτες που εχεις!!!!)

marilou01 μου,τα περισσοτερα στολιδια μου τα εχουν δωσει η πεθερα μου και η κουνιαδα μου!Ποτε μου δε θα αγοραζα στολιδι με 2 ευρω!Παντα μου αρεσαν τα πανινα στολιδια,αλλα θεωρουσα υπερβολη να σπαταλησω τοσα λεφτα!Η πεθερα μου το εκανε,και αφου τα βαρεθηκε,τα εδωσε σε μενα!!!!Αυτο που φαινεται στο τζακι δεν ειναι ταπετσαρια!Το εχει κανει ο πεθερος μου με χρωματα και σφουγγαρι!!Ειναι ελαιοχρωματιστης!;)

ευα32 μου χαρισμα σου κουκλα μου!!!!!!Απο οσους βλεπεις,εχω παρει μονον εναν μουσατο,γυρω στα 15 ευρω εαν θυμαμαι καλα!Ολα τα αλλα που βλεπεις ειναι δωρα!Τα πονω και γω τα λεφτα για να τα εδινα σε τοσο ακριβα πραγματα,ασχετα ενα τρελενομαι για πανινους μουσατους!!!!Οποτε ευχαριστω αυτους που μου τους πηραν!!!!Αχχχ,ο νεαρος ειναι ο γιος της κολλητης μου!!!!Και λυπαμαιιιιιιιιιι,αλλαααααααααα αυτον τον κραταω για μεναααααααααα!Χεχεχεχεχε!;)


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

είμαι τόσο χαρούμενη που σας άρεσαν οι δημιουργίες!να ξέρετε βέβαια ότι σε εσας το χρωστάω αφού διαβαζα το θέμα και με εμπνεύσατε όλες με τις δικές σας δημιουργίες ;)

φέτος θα είναι τα πρώτα Χριστούγεννα χωρίς να έχω δίπλα μου εναν πολυ αγαπημένο μου άνθρωπο, αλλά αντί να σκεφτώ να μη στολίσω απλά σκέφτηκα ότι όχι μόνο θα στολίσω αλλά θα είναι και καλύτερα απο ποτέ-εξάλλου έτσι θα ήθελε και εκείνη...

Τονίζω ότι χάρη σε εσας όλες μπήκα στη διαδικασία να πιστεύω ότι μπορώ και εγώ να τα καταφέρω και να κάνω απλές κατασκευές με απλά υλικά και ελάχιστο κόστος που θα φαίνονται όμορφα.

Ευχαριστώ :)

Χαίρομαι ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!

Εκτιμώ πολύ το γεγονός ότι το έγραψες και το ανέφερες και μου γλυκαίνει την καρδιά... Εστω και ένας άνθρωπος να ένιωσε καλύτερα μέσα απ αυτό το θεματάκι είναι μεγάλο βραβείο για μας που συμμετέχουμε!!!

Πολύ χαίρομαι για σένα! :D:D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσόπουλα...

Μάλλον τελικά κατέληξα στο στολισμό πάνω στο έπιπλο του σαλονιού. Πήρα ένα ελατάκι για να το δοκιμάσω και μου άρεσε. Άρα μένει να αγοράσω ακόμη ένα και να το στολίσω για να τελειώσει και αυτό.

76779848.jpg

Εχθές έστρωσα και τα ριχτάρια στους καναπέδες μου.

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα σπίτια έχουν τα προβληματα τους... ΟΛΑ ανεξαιρέτως! Αλλα σπιτια οικονομικά, άλλα επαγγελματικά άλλα οικογενειακά άλλα υγείας... κανένα σπίτι δεν υπάρχει που να μην έχει πρόβλημα... :? αλλά και πως θα ζήσουμε? Γινεται με τη μιζέρια?

Οι φίλοι μου λένε πως εμένα η χαρά ειναι στο DNA μου και έτσι θέλω να το κρατήσω! Και πάλι ευχαριστώ!

Μπράβο συνονόματη! Συμφωνώ απόλυτα με όσα έγραψες! Μακάρι να είσαι πάντα έτσι!;)

Link to comment
Share on other sites

Μολις τελειωσα και γω τον στολισμο μου!!!!Τι ηρεμια που προσδιδει στο σπιτι το δεντρο αναμενο!!!!Μου ειχε λειψει τελικα η γλυκα των χριστουγεννων!!!!Ποσο χαιρομαι που χαρη σε σας την ανακαλυψα παλι!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!

Ιδου λοιπον....

Το δεντρακι μου....

DSCN1883.jpg

picture hosting

DSCN1884.jpg

image sharing

Και τα διαφορα διακοσμητικα σε σαλονι-κουζινα...

DSCN1885.jpg

host images

DSCN1886.jpg

photo sharing sites

DSCN1887.jpg

image sharing

DSCN1889.jpg

image ru

Και στη βιβλιοθηκη μου.....

DSCN1890.jpg

picture hosting

Λιγα διακοσμητικα στη κρεβατοκαμαρα,στο παιδικο,πανω στον απορροφητηρα..και ΤΕΛΟΣ!!!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!

Ζωγράφισες Μαράκι μου!!! :shock:

Και το δεντράκι τέλειο, εντελώς του γούστου μου και ειδικά ο Ρούντολφ... ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΣ!!!

Εύγε και του χρόνου με υγεία!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Οι στολισμοι σας ειναι ολοι τελειοι. Μπραβο κοριτσακια και του χρονου με υγεια.

Σας διαβαζω και χαζυω τις φωτογραφιες και μπαινω στο κλιμα για τα καλα.

Ελπιζω να βαλω και εγω φωτογραφιες συντομα.


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μολις τελειωσα και γω τον στολισμο μου!!!!Τι ηρεμια που προσδιδει στο σπιτι το δεντρο αναμενο!!!!Μου ειχε λειψει τελικα η γλυκα των χριστουγεννων!!!!Ποσο χαιρομαι που χαρη σε σας την ανακαλυψα παλι!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!

Ιδου λοιπον....

Το δεντρακι μου....

DSCN1883.jpg

picture hosting

DSCN1884.jpg

image sharing

Και τα διαφορα διακοσμητικα σε σαλονι-κουζινα...

DSCN1885.jpg

host images

DSCN1886.jpg

photo sharing sites

DSCN1887.jpg

image sharing

DSCN1889.jpg

image ru

Και στη βιβλιοθηκη μου.....

DSCN1890.jpg

picture hosting

Λιγα διακοσμητικα στη κρεβατοκαμαρα,στο παιδικο,πανω στον απορροφητηρα..και ΤΕΛΟΣ!!!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!

Πάρα πάρα πολύ όμορφα Μαρία όλα! Όλα προσεγμένα!

Μια ερώτηση μόνο:τι εννοείς στολίζεις τον απορροφητήρα ?

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κι εγώ! Στόλισα κι εγώ σχεδόν όσα ήθελα. Εκτός κι αν ο σύζυγος ξέχασε να μου ανεβάσει όλες τις κούτες με τα χριστουγεννιάτικα από την αποθήκη :tongue::tongue::tongue:

Ιδού η λατέρνα μας, εεεε το δέντρο μας εννοώ...:tongue::rolleyes:

PC040176.jpg

PC040174.jpg

PC040173.jpg

PC050188.jpg

PC050189.jpg

από πάνω

PC050190.jpg

η καρδούλα που έφτιαξε η μεγάλη στο σταθμό για τη γιορτή της μητέρας

PC050192.jpg


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω......

Η ποδιά του δέντρου

PC050194.jpg

Το μοναδικό πράγμα πάνω στο τραπέζι σαλονιού

PC050195.jpg

Πάγκος/πάσο κουζίνας

PC050197.jpg

PC050198.jpg

PC050202.jpg

το μίνι δεντράκι

PC050201.jpg

η μποτούλα στο παιδικό

PC050199.jpg

και αυτοκόλλητο παραθύρου

PC050200.jpg

η εξόπορτα

PC050186.jpg


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Η κουπίτσα του πρωινού καφέ (όσο κοιμόταν το μωρό πρόλαβα να βγάλω φωτό μόλις τέλειωσα με τις ανακατατάξεις μου)

PC050183.jpg

η ορχιδέα μου (αλουλούδιαστη)

PC050182.jpg

πίσω από την εξώπορτα

PC050178.jpg

Μπάνια εγώ ΔΕΝ στόλισα... ούτε αυτοκίνητο φυσικά!!! χαχαχα


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη μου,πνευμα των χριστουγεννων μου,σε ευχαριστω πολυ!Παντως εχω μια ερωτηση!Επειδη στολιζοντας χθες ζαλιστηκα με το να σκεφτομαι που πρεπει να τοποθετησω το καθε διακοσμητικο,οχι οτι εχω πολλα,αλλα εστω και αυτα τα λιγα,εσυ βρε πουλακι μου,πως μπορεσες και τα ταιριαξες ολα τοσο ωραια μεσα στο σπιτι σου?!!!Στην καθε γωνια!!!!

3xmama σε ευχαριστω τοσο πολυ!!!Χιχι...ευλογη η απορια σου...

Αυτο εννοω.....

DSCN1893.jpg

online photo sharing

Turwethiel τελειος ο στολισμος σου!Το ξυλινο δεντρο ειναι εξαιρετικο!Γενικα η διακοσμηση επανω στο πασο!Μπραβο σου!Και το δεντρο σου πολυ ομρφο!Τελικα αυτα τα στολιδια-σταλακτιτες αρχιζουν να με εξιταρουν!Τα ειδα στολισμενα και στο δεντρο αλλης κοπελας εδω!Του χρονου,πρωτα ο θεος,θα παρω και γω!:tongue:!Και η μποτουλα στο παιδικο πολυ γλυκια,αλλα γενικα τα χρωματα απο το παιδικο τελειααααα!Θα μου επιτρεψεις να δειξω τη φωτογραφια στον αντρα μου μπας και γλυκαθει και αρχισουμε να ετοιμαζουμε το δωματιο της μικρης(να μου τη δωσει πρωτα ο θεος γερη).!!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..........Αν και στολισα και πραγματικα η ψυχη μου γεμισε με φως,νιωθω τετοια αισιοδοξια οταν βλεπω σπιτια στολισμενα!Ειλικρινα νιωθω πως ο κοσμος,παρολες τις δυσκολιες που περναμε,δεν επαψε να γεμιζει με χρωματα τη ζωη του!!!!!!!

Ευα3 περιμενουμε και τις δικες σου!!!!Με το καλο κοπελα μου!!!!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...