Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

YOTOU την λατρευω αυτη την ιστορια!!!!Μου θυμιζει,οπως και σε πολλα ατομα αλλωστε,την παιδικη μου ηλικια!Που οποτε πλησιαζαν οι γιορτες περιμενα πως και πως για να δω το παιδικο στο καναλι της Ερτ!!!!

Ο γατος ειναι δικος σου?Χαχαχα!!!!Ειναι Τελειος καλε!!!!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

marilou01 το δεντρο σου ειναι τοσο ωραιο!Και πραγματικα οπως ειπε η ειρηνη και μενα δε μου φαινεται αδειο!Και αν σου πω πως δεν προτιμουσα τα ασπρα δεντρα!Παρα πολυ ωραιο!Και ο φωτισμος το αναδεικνυει περισσοτερο!Τι φωτακια εχεις βαλει?

Μαράκι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Μου φαίνεται κάπως άδειο επειδή όλα τα στολίδια είναι μικρά και δεν καλο-φαίνονται, αλλά άμα λέτε εσείς ότι είναι ΟΚ, πάσο! :D Τα φωτάκια είναι τρεις σειρές των 100 με λευκό καλώδιο, το χρώμα τους είναι το ενδιάμεσο ανάμεσα στο ψυχρό λευκό και το ζεστό λευκό..Ελπίζω να σε φώτισα! χαχαχα :D

Α! Και τιμή μόνο 7 ευρώ η σειρά, η καλύτερη που βρήκα, πιο φθηνά κι απ' του Jumbo! ;)


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

ravt να σαι καλα που ανεβασες την συνταγη με τα τρουφακια μανταρινιου!Τα εκανα σημερα και πραγματικα ξετρελαθηκαμε με τον αντρα μου!!!!!Ευχαριστω και την taz18 που συγκεντρωσε ολες τις συνταγες μαζι και μου ηταν πιο ευκολο να επιλεξω για το τι γλυκο θα κανω!!!!!Ελπιζω να μεινουν μεχρι την πεμπτη που γιορταζει ο αντρας μου,για να κερασω!!!!!;)

Ειστε τελειες κοριτσιααααα!!!!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Μου φαίνεται κάπως άδειο επειδή όλα τα στολίδια είναι μικρά και δεν καλο-φαίνονται, αλλά άμα λέτε εσείς ότι είναι ΟΚ, πάσο! :D Τα φωτάκια είναι τρεις σειρές των 100 με λευκό καλώδιο, το χρώμα τους είναι το ενδιάμεσο ανάμεσα στο ψυχρό λευκό και το ζεστό λευκό..Ελπίζω να σε φώτισα! χαχαχα :D

Α! Και τιμή μόνο 7 ευρώ η σειρά, η καλύτερη που βρήκα, πιο φθηνά κι απ' του Jumbo! ;)

Τιποτα ματια μου,ειλικρινα λεμε την αληθεια!Ξερεις τι ειναι αυτο που με εντυπωσιαζει?Θαρρεις και τα ιδια τα κλαδια φωτιζουν,φαινεται σα να μην εχει λαμπακια!Ισως να μου φαινεται τοσο εντυπωσιακος ο φωτισμος σε συνδιασμο με το δεντρο και να μην προσεχω πως χρειαζεται οπως λες και συ στολιδια!Αλλα οσο πιο απλο κατι,τοσο πιο ωραιο!!!!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μολις τελειωσα και γω τον στολισμο μου!!!!Τι ηρεμια που προσδιδει στο σπιτι το δεντρο αναμενο!!!!Μου ειχε λειψει τελικα η γλυκα των χριστουγεννων!!!!Ποσο χαιρομαι που χαρη σε σας την ανακαλυψα παλι!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!

Ιδου λοιπον....

Το δεντρακι μου....

DSCN1883.jpg

picture hosting

DSCN1884.jpg

image sharing

Και τα διαφορα διακοσμητικα σε σαλονι-κουζινα...

DSCN1885.jpg

host images

DSCN1886.jpg

photo sharing sites

DSCN1887.jpg

image sharing

DSCN1889.jpg

image ru

Και στη βιβλιοθηκη μου.....

DSCN1890.jpg

picture hosting

Λιγα διακοσμητικα στη κρεβατοκαμαρα,στο παιδικο,πανω στον απορροφητηρα..και ΤΕΛΟΣ!!!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

μαρια thess ειναι ολα τελεια κ του χρονου με υγεια να χαιρεσαι την οικογενεια σου.λοιπον θελω κ γω τους μουσατους κυριους αλλα ειναι πανακριβοι:(:(:(μετα θελω κ τον υπναρα,την κριση μου μεσα!!!!ααααααα!!!!!κ τον νεαρο απο τις φωτο στο γραφειο σου:oops::oops:ζηταω πολλα?:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Μολις τελειωσα και γω τον στολισμο μου!!!!Τι ηρεμια που προσδιδει στο σπιτι το δεντρο αναμενο!!!!Μου ειχε λειψει τελικα η γλυκα των χριστουγεννων!!!!Ποσο χαιρομαι που χαρη σε σας την ανακαλυψα παλι!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!

Ιδου λοιπον....

Το δεντρακι μου....

DSCN1883.jpg

picture hosting

Ουάου!! Πανέμορφο δέντρο και τα στολίδια σου φαίνονται να τα έχεις διαλέξει ένα-ένα..σωστά;; :) Και του χρόνου!!

Άσχετο, έχεις βάλει μια καταπληκτική ταπετσαρία πάνω στο τζάκι ή μου φαίνεται;; :D


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μολις τελειωσα και γω τον στολισμο μου!!!!Τι ηρεμια που προσδιδει στο σπιτι το δεντρο αναμενο!!!!Μου ειχε λειψει τελικα η γλυκα των χριστουγεννων!!!!Ποσο χαιρομαι που χαρη σε σας την ανακαλυψα παλι!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!

Ιδου λοιπον....

Το δεντρακι μου....

DSCN1883.jpg

picture hosting

DSCN1884.jpg

image sharing

Και τα διαφορα διακοσμητικα σε σαλονι-κουζινα...

DSCN1885.jpg

host images

DSCN1886.jpg

photo sharing sites

DSCN1887.jpg

image sharing

DSCN1889.jpg

image ru

Και στη βιβλιοθηκη μου.....

DSCN1890.jpg

picture hosting

Λιγα διακοσμητικα στη κρεβατοκαμαρα,στο παιδικο,πανω στον απορροφητηρα..και ΤΕΛΟΣ!!!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!

Ολες οι φωτο ειναι φανταστικες!Μπραβο σου!Και του χρονου να εισαστε καλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μολις τελειωσα και γω τον στολισμο μου!!!!Τι ηρεμια που προσδιδει στο σπιτι το δεντρο αναμενο!!!!Μου ειχε λειψει τελικα η γλυκα των χριστουγεννων!!!!Ποσο χαιρομαι που χαρη σε σας την ανακαλυψα παλι!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!

Ιδου λοιπον....

Το δεντρακι μου....

DSCN1883.jpg

picture hosting

DSCN1884.jpg

image sharing

Και τα διαφορα διακοσμητικα σε σαλονι-κουζινα...

DSCN1885.jpg

host images

DSCN1886.jpg

photo sharing sites

DSCN1887.jpg

image sharing

DSCN1889.jpg

image ru

Και στη βιβλιοθηκη μου.....

DSCN1890.jpg

picture hosting

Λιγα διακοσμητικα στη κρεβατοκαμαρα,στο παιδικο,πανω στον απορροφητηρα..και ΤΕΛΟΣ!!!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!

Ολα έιναι πολύ όμορφα!!!Και του χρονου!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το δεντράκι μας...

DSC07064.jpg

το καλοριφερ μας ..μια και δεν εχουμε τζάκι..χα,χα

λέτε ο Αγιος Βασιλης να βάλει χρήματα για να το ανάψουμε κιολας...

DSC07065.jpg

το τραπεζάκι του σαλονιου

DSC07067.jpg

η λεπτομέρεια της κουρτίνας

DSC07068.jpg

η κουρτινα του κουζίνας

DSC07071.jpg

λεπτομέρεια πάνω στην κουρτινα..χα.χα

DSC07049.jpg

Link to comment
Share on other sites

YOTOU την λατρευω αυτη την ιστορια!!!!Μου θυμιζει,οπως και σε πολλα ατομα αλλωστε,την παιδικη μου ηλικια!Που οποτε πλησιαζαν οι γιορτες περιμενα πως και πως για να δω το παιδικο στο καναλι της Ερτ!!!!

Ο γατος ειναι δικος σου?Χαχαχα!!!!Ειναι Τελειος καλε!!!!

κ εμενα μου αρεσει πολυ!!!!

οχι δεν εχω γατο, δεν τα θελω τα κατοικιδια μεσα στο σπιτι, εχω ομως ενυδριο, λετε να στολισω τα ψαρια??? χαααχαχ!!!

images?q=tbn:ANd9GcRF220UALjNJ22-Qj31s7rqX4grsJyPVeEPbziMV0Tf4tgdwUlZ

Καλα θα κανεις και θα στολισεις!Το πενθος μας,δεν εχει να κανει με τον στολισμο του σπιτιου!Τα αγαπημενα μας προσωπα παντα θα ειναι στις καρδιες μας!Πριν 3 χρονια ''εφυγε'' η γιαγιακα μου,λιγες μερες πριν τα χριστουγεννα,στις 13 δεκεμβριου,ενα μεγαλο πληγμα για μενα!Φυσικα και στολισα ομως,τραγουδωντας τα τραγουδακια που μου ελεγε οταν ημουν μικρη,τις γιορτες!Ενιωσα τετοια αγαλλιαση!Ηξερα πως ηταν διπλα μου και χαιροταν κι αυτη!:)

:(:(:(

Ναι ναι αυτό λέω! Μα δεν είναι υπέροχο;;Δεν ήξερα ότι βγαίνει και σε λευκό, θα είναι πανέμορφο! Μου φαίνεται θα αλλάξω την παραγγελία :D

αααααααααααα θελω κ εγω!!!

καλημερα ειπα? δεν ειπα!!!

images?q=tbn:ANd9GcSgGaYFKFOLiAQF2K1SOnCThOztOUTWcDY6Xml09hBDbmqAa8AU

Link to comment
Share on other sites

Μολις τελειωσα και γω τον στολισμο μου!!!!Τι ηρεμια που προσδιδει στο σπιτι το δεντρο αναμενο!!!!Μου ειχε λειψει τελικα η γλυκα των χριστουγεννων!!!!Ποσο χαιρομαι που χαρη σε σας την ανακαλυψα παλι!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!

Ιδου λοιπον....

Το δεντρακι μου....

DSCN1883.jpg

picture hosting

DSCN1884.jpg

image sharing

Και τα διαφορα διακοσμητικα σε σαλονι-κουζινα...

DSCN1885.jpg

host images

DSCN1886.jpg

photo sharing sites

DSCN1887.jpg

image sharing

DSCN1889.jpg

image ru

Και στη βιβλιοθηκη μου.....

DSCN1890.jpg

picture hosting

Λιγα διακοσμητικα στη κρεβατοκαμαρα,στο παιδικο,πανω στον απορροφητηρα..και ΤΕΛΟΣ!!!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!

Πολύ πολύ ωραία όλα τα πράγματα. Και το δέντρο σου και οι φοβεροί άγιοι βασίλιδές σου. Και του χρόνου με υγεία κοριτσάκι μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...