Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

clearblue...θετικό/αρνητικό


Recommended Posts

αδιαθέτισα πριν λίγο.Δεν ξανακάνω τετοιο τεστ πάντως!ηλεκτρονικό και με καθυστερηση!!!!

eyxomai την επομενη φορα να εισαι!σκεψου πριν μεινω στον γιο μου με ενα το ιδιο τεστ το εκανα μου εδειξε θετικο,ξεθωριασε κ μενα στο 10λεπτο κ την αλλη μερα η χοριακη φυσικα αρνητικη...τα νευρα μου τσαταλια..ετσι κ εγω υποσχεθηκα πως ξανα τεστ μονο με καθυστερηση οπως κ εγινε 6μηνες μετα ειχα ενα ωραιοτατο θετικο τεστ το οποιο φαινεται ακομα κ τωρα(ενα χρονο μετα)!ε κ τωρα επιτελους εχω αγκαλια το αγορακι μου!!!κ στα δικα σου:D:D!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

eyxomai την επομενη φορα να εισαι!σκεψου πριν μεινω στον γιο μου με ενα το ιδιο τεστ το εκανα μου εδειξε θετικο,ξεθωριασε κ μενα στο 10λεπτο κ την αλλη μερα η χοριακη φυσικα αρνητικη...τα νευρα μου τσαταλια..ετσι κ εγω υποσχεθηκα πως ξανα τεστ μονο με καθυστερηση οπως κ εγινε 6μηνες μετα ειχα ενα ωραιοτατο θετικο τεστ το οποιο φαινεται ακομα κ τωρα(ενα χρονο μετα)!ε κ τωρα επιτελους εχω αγκαλια το αγορακι μου!!!κ στα δικα σου:D:D!!!!

να είσαι καλά Αννα εύχομαι και σ εσένα με ένα δευτερο σύντομα!

Εχω κρατήσει κι εγω το τεστ της κόρης μου και είναι ακόμα θετικό (4 χρόνια)

Αυτό το άτιμο με μπερδεψε πολύ...θετικό είναι κι αυτό ακόμα αλλά αχνό..το κράτησα για να θυμάμαι το πάθημα μου και να μη ξανακάνω....

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά αύριο δέν περιμένω. Αλλά δέν αισθάνομαι τίποτα χαμηλά στη κοιλιά. Μάλλον θα αργήσει να έρθει

ευχομαι να αργήσει πολύ.....και 8 μήνες μη σου πω!;)

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι να αργήσει πολύ.....και 8 μήνες μη σου πω!;)
ευχαριστώ! Μακάρι να γίνει κανένα θαύμα να γλιτώσω απο αυτήν την ψύχοφθορα κατάσταση. Δυστυχώς υπάρχουν πολλές γυναίκες που θέλουν μωρο κ δυσκολεύονται! Ειναι γεμάτα τα κέντρα εξωσωματικης. Δεν το ευχομαι ούτε στον εχθρό μου. Επηρεάζεται πολυ κ η σχέση του ζευγαριού καταντας να έρχεσαι σε επαφή μόνο για να κάνεις παιδί κ οι συζητήσεις ειναι γύρω απο αυτό. Και μην ξεχνάμε οτι ειναι μεγάλη οικονομική επιβάρυνση οι θεραπείες ,οι εξωσωματικες κ οι γιατροί ειδικά σε αυτη την εποχή που οι μισθοί ειναι μικροί κ η ανεργία μπόλικη.

POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελπίζω να μην ήρθε!

:D δεν ήρθε! αλλά ώρες ώρες νιώθω κάτι περίεργα. Κάτι σαν κάψιμο στη μέση και στη κοιλιά. Το στήθος μου φούσκωσε απότομα...έχω την αίσθηση ότι δεν θα την γλιτώσω, θα έρθει!


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

:D δεν ήρθε! αλλά ώρες ώρες νιώθω κάτι περίεργα. Κάτι σαν κάψιμο στη μέση και στη κοιλιά. Το στήθος μου φούσκωσε απότομα...έχω την αίσθηση ότι δεν θα την γλιτώσω, θα έρθει!

ασε τις αισθήσεις!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τεστ πότε κάνεις?

Εγώ δεν είμαι γρήγορη στο θέμα τεστ όπως εσύ:D αργώ να πάρω στροφές και πολύ καλά κάνω γιατί θα είχα μαζέψει ολόκληρη συλλογή από λευκά τεστ. Κοντεύω να δοκιμάσω όλες τις μάρκες αλλά αυτό με το σταυρό μου ξέφυγε:tongue:Μήπως να το πάρω για να χαρώ έστω για λίγο αχνό σταυρό:tongue:Πλάκα κάνω!:tongue: Θα περιμένω γιατί τους τελευταίους 5μήνες ερχόταν στις 30μέρες πριν ερχόταν στις 32 οπότε μπορεί να του ήρθε να αλλάξει πορεία:tongue:


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!χθες περίμενα να αδιαθετησω οπότε σήμερα αποφάσισα να κάνω ένα τεστακι! Πήγε ο άντρας μου και πήρε το clearblue και βγήκε με σιγουριά αρνητικό.το θέμα είναι οτι το στήθος μου πονάγε αρκετές μέρες πριν και τώρα 3-4 μέρες έχει σταματήσει να πονάει.η θερμοκρασία μου ειναι στους 37 και σήμερα είχα απίστευτη τάση για εμετο.μηπως βιάστηκα να το κάνω?λετε να περιμένω κανά δυο μερουλες και αν δεν αδιαθετησω να το ξανακανω??


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Gema ως τώρα καλά πάμε. Δεν ήρθε! Μακάρι να γίνει το θαύμα γιατί θα είναι θαύμα μετά απο 2,5χρόνια προσπάθειας να είμαι έγκυος! Τουλάχιστον ως θαύμα το βλέπω εγώ.

Nikx είσαι βιαστική και εσύ:tongue: Η γνώμη μου είναι να μην βιαστείς να κάνεις δεύτερο τεστ...περίμενε να το κάνεις κάπου Πέμπτη γιατι σε περίπτωση που άργησε να γίνει η ωορρηξία να δείξει το επόμενο τεστ σίγουρα.

Εγώ τουλάχιστον κάπου Πέμπτη λέω να το κάνω αν δεν έρθει γιατί καμιά φορά συμβαίνει να αλλάξει ο κύκλος και είναι απόλυτα φυσιολογικό από ότι λέει και ο γιατρός μου.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριτσα σου ευχομαι να μην ερθει.Μια φιλη μου προσπαθούσε τόσα χρονια και τωρα ειναι 6 εβδομάδων...απλά χαλαρωσε και ηρθε!!!!

Η αλήθεια ειναι οτι βιαστηκα λιγακι! Θα περιμενω το επόμενο να το κανω πολυ αργοτερα...


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...