Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

clearblue...θετικό/αρνητικό


Recommended Posts

μια φορα μόνο μου ετυχε να μου ερθει με 37 αλλά Αυγουστο...ίσως απ τη ζεστη!

Μήπως ήσουν παγωμένη?μέτρα στο στομα καλύτερα πριν φας ή πιεις!

Τελικά μου ήρθε σήμερα το πρωί αίμα κ έχω απογοητευτεί


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μην το σκεφτεσαι Μαριτσα.Να δεις αν χαλαρωσεις και αυτο το μηνα το "γλεντησεις" απλα, το 13 θα σε βρει με πραγματοποιημενη ηδη την μεγαλυτερη σου επιθυμια...Και αδιαθετησα χθες!!!τζαμπα το τεστ.


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Μην το σκεφτεσαι Μαριτσα.Να δεις αν χαλαρωσεις και αυτο το μηνα το "γλεντησεις" απλα, το 13 θα σε βρει με πραγματοποιημενη ηδη την μεγαλυτερη σου επιθυμια...Και αδιαθετησα χθες!!!τζαμπα το τεστ.

Καλά λες...τώρα όσο κ να στεναχωρηθώ δεν αλλάζει. Θα το παλέψω!

Φάνηκε κ για τις δυο μας αφού έπεσε η θερμοκρασία ήρθε κ η άτιμη!

Ας ελπίσουμε ότι ο καινούργιος χρόνος θα είναι πιο γόνιμος


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά λες...τώρα όσο κ να στεναχωρηθώ δεν αλλάζει. Θα το παλέψω!

Φάνηκε κ για τις δυο μας αφού έπεσε η θερμοκρασία ήρθε κ η άτιμη!

Ας ελπίσουμε ότι ο καινούργιος χρόνος θα είναι πιο γόνιμος

Ενα πράγμα να έχεις πάντα στο μυαλό σου! Ενα μωρό για να πιαστεί θέλει χαλαρούς γονείς,μια εγκυμοσύνη για να τελειώσει θέλει μια ήρεμη μαμά και ένα παιδάκι για να μεγαλώσει χαρουμενο θέλει ήρεμη ατμόσφαιρα στο σπίτι...

Οπότε εσύ για αρχή έχεις να κανεις το πιο απλό: μουσικουλα,κρασακι και........... ;) μη σκέφτεσαι "λες αυτό το μήνα να το πιάσαμε?",να σκέφτεσαι "ωραία περάσαμε πάλι" Χιχιχι!


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχα ωραία αυτή η λογική! :tongue::tongue::tongue: Εμένα μου λέει δεν πειράζει υπάρχει κ η εξωσωματική...θα αφεθούμε στα χέρια των ειδικών :tongue::tongue::tongue:

....και πάντα μου έρχεται στο μυαλό το "ξένος κ@λος ,100 σφαλιάρες!"

τη συζητάς πολύ την εξωσωματική αλλά νομίζω πως με τις θεραπείες θα λυθει το πρόβλημα σας και χωρίς τα "χέρια του ειδικού"..;)

Link to comment
Share on other sites

....και πάντα μου έρχεται στο μυαλό το "ξένος κ@λος ,100 σφαλιάρες!"

τη συζητάς πολύ την εξωσωματική αλλά νομίζω πως με τις θεραπείες θα λυθει το πρόβλημα σας και χωρίς τα "χέρια του ειδικού"..;)

Για να δούμε τι θα γίνει μακάρι να λυθεί πιο εύκολα αλλά αυτή τη περίοδο ούτε που συζητάω για επόμενη κίνηση...είμαστε κ δύσκολα οικονομικά οπότε η εξωσωματική κ να θέλαμε δεν μπορεί να γίνει άμεσα. Θα κάνουμε πιο απλές κινήσεις αλλά πάμε με ρυθμούς χελώνας αναγκαστικά


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ετσι και έτσι Εύη μου! Παρόλο που βγήκα παραπάνω αυτές τις μέρες έχει πέσει η ψυχολογία. Τα χριστουγεννιάτικα δεν τα έχω ανάψει καθόλου αυτές τις μέρες...στεναχωρήθηκα ξέρεις!


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγινε κάτι?

Απλά εγώ προσπαθώ να σπρώξω την κατάσταση κ να κάνουμε καμιά κίνηση παραπάνω μπας κ καταφέρουμε και κάνουμε κανένα μωρό και ο δικός μου κάνει ακριβώς το αντίθετο όλο ''έλα μωρέ μικρή είσαι τι βιάζεσαι'' και κάτι τέτοια.

Δεν νομίζω ότι είναι κάτι που τον ενδιαφέρει πολύ αυτή τη στιγμή!! Το λάθος μου είναι ότι όταν μου είχε πει κλείσε ραντεβού για το σπερμοδιάγραμμα εγώ του είχα πει να μην το κάνει γιατί είχα κάνει την σαλπιγγογραφία που βγήκε καλή κ φοβήθηκα μην είναι χάλια η δικιά του εξέταση. Είπα να πάρω μια ανάσα αλλά κ πάλι ίσως κάθε εμπόδιο για καλό γιατί εξαιτίας του μικροβίου σίγουρα θα έβγαινε χάλια.

Αυτός είναι ένας λόγος που έχω πέσει ψυχολογικά αλλά ούτε κ εγώ για να πω την αλήθεια είμαι σε πολύ καλή φάση για να ξεκινήσω πάλι. Αν δεν υπάρχει κ ενθάρρυνση όμως λογικό να συμβαίνει κ αυτό!

Ισως τα παρατήσω όλα κ γόνιμες κ τα πάντα...


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Απλά εγώ προσπαθώ να σπρώξω την κατάσταση κ να κάνουμε καμιά κίνηση παραπάνω μπας κ καταφέρουμε και κάνουμε κανένα μωρό και ο δικός μου κάνει ακριβώς το αντίθετο όλο ''έλα μωρέ μικρή είσαι τι βιάζεσαι'' και κάτι τέτοια.

Δεν νομίζω ότι είναι κάτι που τον ενδιαφέρει πολύ αυτή τη στιγμή!! Το λάθος μου είναι ότι όταν μου είχε πει κλείσε ραντεβού για το σπερμοδιάγραμμα εγώ του είχα πει να μην το κάνει γιατί είχα κάνει την σαλπιγγογραφία που βγήκε καλή κ φοβήθηκα μην είναι χάλια η δικιά του εξέταση. Είπα να πάρω μια ανάσα αλλά κ πάλι ίσως κάθε εμπόδιο για καλό γιατί εξαιτίας του μικροβίου σίγουρα θα έβγαινε χάλια.

Αυτός είναι ένας λόγος που έχω πέσει ψυχολογικά αλλά ούτε κ εγώ για να πω την αλήθεια είμαι σε πολύ καλή φάση για να ξεκινήσω πάλι. Αν δεν υπάρχει κ ενθάρρυνση όμως λογικό να συμβαίνει κ αυτό!

Ισως τα παρατήσω όλα κ γόνιμες κ τα πάντα...

Βρε κοριτσακι μπορει να θελει να σε χαλαρωσει ο ανθρωπος.μην τον αδικεις...το εχουμε εμεις οι γυναικες όταν δεν ειμαστε καλα οοολα να τα παρεξηγουμε.καλα σου λεει μικρη εισαι.κοιτα να χαλαρωσεις απολαυσε τις στιγμες,παψε να σκεφτεσαι τις γονιμες μερες και να δεις όλα θα αλλαξουν ξαφνικα!!!!


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...