Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

clearblue...θετικό/αρνητικό


Recommended Posts


Διαφημίσεις

καλή χρονια!!

Αγχωμένη?εγω?αποκλείεται!!!

...γεννήθηκα αγχωμένη!!!!χαχαχαχαχαΚαλή επιτυχια αυριο!θα περιμενω νεα!

Καλή χρονιά Εύη μου!

Όχι αύριο...το έκανε ήδη σήμερα το πρωί. Τετάρτη ή Πέμπτη θα μάθουμε τα αποτελέσματα:? Σήμερα νιώθω λίγο ανακούφισή που τουλάχιστον τελειώσαμε με αυτή τη διαδικασία αλλά για τα αποτελέσματα....άσε τρέμω για το τι θα ακούσουν τα αυτάκια μου!

Πάντως δεν δυσκολεύτηκε το χει το άθλημα κάπου 10 λεπτά έκανε:D Οι προηγούμενοι μας καθυστέρησαν:tongue:

Ελπίζω να μην έχει τίποτα σοβαρό!


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

ααα σορι το εστειλες στις 12 το βραδυ το μηνυμα δεν το ειχα προσέξει:tongue::tongue::tongue::tongue: Ουφ ελπίζω να κινείτε τίποτα από το δείγμα που έδωσε...έχω πάρα πολύ άγχος φαίνεται;:tongue:


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εύη χάλια πολύ χάλια!!! Ολιγοασθενοσπερμία σοβαρού βαθμού... προσπαθούμε να μαζέψουμε τα κομμάτια μας για να συνεχίσουμε:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Πρέπει να κλείσουμε ραντεβού με ουρολόγο να δούμε τι θα γίνει:(:(:(:(:(


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Εύη χάλια πολύ χάλια!!! Ολιγοασθενοσπερμία σοβαρού βαθμού... προσπαθούμε να μαζέψουμε τα κομμάτια μας για να συνεχίσουμε:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Πρέπει να κλείσουμε ραντεβού με ουρολόγο να δούμε τι θα γίνει:(:(:(:(:(

κοιταξατε για κιρσοκληλη?


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

κοιταξατε για κιρσοκληλη?

Κοιτάξαμε και αυτή τη περίπτωση αλλά δεν έχει. Το τρίπλεξ οσχέου που έκανε είναι φυσιολογικό. Οπότε τώρα θα κάνουμε ορμονικό έλεγχο


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

γλυκια μου ήμουν αρρωστη κι εχω μ΄ερες να μπω!

τι εγινε τελικά???σας εξήγησαν κατι παραπάνω?

Εύη μου ο γιατρός είπε ότι μπορεί να είναι εντελώς ψυχολογικά τα αίτια αλλά συνεχίζουμε να ψάχνουμε την αιτία. Ως τώρα φαίνονται όλα φυσιολογικά αλλά δεν έχουμε τελειώσει το ψάξιμο. Μέσα στην εβδομάδα μάλλον θα ξέρουμε αν είναι από τις ορμόνες του.

Εσύ είσαι καλύτερα; περαστικά σου!


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοιτάξαμε και αυτή τη περίπτωση αλλά δεν έχει. Το τρίπλεξ οσχέου που έκανε είναι φυσιολογικό. Οπότε τώρα θα κάνουμε ορμονικό έλεγχο

Μια χαρα! οποτε κανετε και καμια ορμονη ...τεστοστερονη ,θυρεοειδη και ο,τι αλλο χρειαζεται και εδω ειμαστε παλι ...

παντως να ξερεις οτι και στον αντρα παιζει ρολο το ψυχολογικο ...(πως καμια φορα στην στυση ...:oops:) ετσι και στο σπερμα ..

συγνωμη ..αλλα κατι δεν μου παει καλα ...κοιταξατε για κιρσοκηλη και εινια οκ ? και εχει χαλια σπερμα? μηπωσ να πηγαινατε και σε εναν δευτερο ?

στο λεω γιατι ...κατα πολυ μεγαλο ποσοστο φταει η κιρσοκηλη...

κατι αλλο βασικο!!! μηπωσ περασε μεγαλος τιποτα μαγουλαδες ή καμια ...παιδικη αρρωστεια? παιζει ρολο !!! οταν λεω μεγαλος ...εστω και 18 χρονων ...φανταρος κι ετσι ...

οπωσ επεισησ παιζει ρολο αν εχει κανει κανα χειρουργειο και εχει παρει για πολυ καιρο αντιβιωσεισ χαπια κλπ...

ρωτα ..(γιατι συνηθωσ οι αντρεσ δεν θυμουνται ..καμια πεθερα σου ,αν εχεισ την οικιοτητα...που θα ξερει στα σιγουρα!(τι και ποτε το περασε ο δικος σου )

καπου μεσα σε αυτα που προανεφερα θα υπαρχει απαντηση πιστευω ...

(καποια παιδικη αρρωστεια μεγαλος, θυρεοειδη (γενικα ορμονες) και μπολικα χαπια!)


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα! οποτε κανετε και καμια ορμονη ...τεστοστερονη ,θυρεοειδη και ο,τι αλλο χρειαζεται και εδω ειμαστε παλι ...

παντως να ξερεις οτι και στον αντρα παιζει ρολο το ψυχολογικο ...(πως καμια φορα στην στυση ...:oops:) ετσι και στο σπερμα ..

συγνωμη ..αλλα κατι δεν μου παει καλα ...κοιταξατε για κιρσοκηλη και εινια οκ ? και εχει χαλια σπερμα? μηπωσ να πηγαινατε και σε εναν δευτερο ?

στο λεω γιατι ...κατα πολυ μεγαλο ποσοστο φταει η κιρσοκηλη...

κατι αλλο βασικο!!! μηπωσ περασε μεγαλος τιποτα μαγουλαδες ή καμια ...παιδικη αρρωστεια? παιζει ρολο !!! οταν λεω μεγαλος ...εστω και 18 χρονων ...φανταρος κι ετσι ...

οπωσ επεισησ παιζει ρολο αν εχει κανει κανα χειρουργειο και εχει παρει για πολυ καιρο αντιβιωσεισ χαπια κλπ...

ρωτα ..(γιατι συνηθωσ οι αντρεσ δεν θυμουνται ..καμια πεθερα σου ,αν εχεισ την οικιοτητα...που θα ξερει στα σιγουρα!(τι και ποτε το περασε ο δικος σου )

καπου μεσα σε αυτα που προανεφερα θα υπαρχει απαντηση πιστευω ...

(καποια παιδικη αρρωστεια μεγαλος, θυρεοειδη (γενικα ορμονες) και μπολικα χαπια!)

Είναι και το ψυχολογικό αλλά πιστεύω ότι είναι και τα κιλά που έχασε. Έχασε 20κιλά σε μικρό διάστημα γι' αυτό ο γιατρός ψάχνει να δει μήπως από αυτή την αλλαγή οι ορμόνες τα έχουν παίξει.

Από παιδικές αρρώστιες δεν έχει περάσει μαγουλάδες αλλά είχε συνέχεια πυρετό από αμυγδαλές τις οποίες τις έβγαλε πέρσι και είχε πάρει αρκετή αντιβίωση κατά καιρούς.

Θυρεοειδή πέρσι που έκανε εξετάσεις δεν είχε.

Δεν έχει χτυπήσει στη περιοχή ούτε επέμβαση έχει κάνει εκεί. Το δέρμα του είναι αρκετά λείο και σφιχτό οπότε δεν φαίνεται ούτε κιρσοκήλη να έχει αλλά το επιβεβαίωσε και ο γιατρός με το τρίπλεξ.

Δεν ξέρω μήπως έπαιξε ρόλο η αγωγή για μύκητες που έκανε το Νοέμβρη και κακώς που δεν το θυμήθηκα να το πω στο γιατρό. Αλλά ήταν πολύ ελαφριά μια κρέμα έβαζε μόνο επειδή στη καλλιέργεια μου φαινόταν ότι ο οργανισμός μου κάποιους μύκητες αντιμετώπιζε αλλά δεν είχε εξελιχθεί το προλάβαμε στην αρχή του.

Στο δεύτερο σπερμοδιάγραμμα θα δείξει αν είναι κάτι περιστασιακό!


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι και το ψυχολογικό αλλά πιστεύω ότι είναι και τα κιλά που έχασε. Έχασε 20κιλά σε μικρό διάστημα γι' αυτό ο γιατρός ψάχνει να δει μήπως από αυτή την αλλαγή οι ορμόνες τα έχουν παίξει.

Από παιδικές αρρώστιες δεν έχει περάσει μαγουλάδες αλλά είχε συνέχεια πυρετό από αμυγδαλές τις οποίες τις έβγαλε πέρσι και είχε πάρει αρκετή αντιβίωση κατά καιρούς.

Θυρεοειδή πέρσι που έκανε εξετάσεις δεν είχε.

Δεν έχει χτυπήσει στη περιοχή ούτε επέμβαση έχει κάνει εκεί. Το δέρμα του είναι αρκετά λείο και σφιχτό οπότε δεν φαίνεται ούτε κιρσοκήλη να έχει αλλά το επιβεβαίωσε και ο γιατρός με το τρίπλεξ.

Δεν ξέρω μήπως έπαιξε ρόλο η αγωγή για μύκητες που έκανε το Νοέμβρη και κακώς που δεν το θυμήθηκα να το πω στο γιατρό. Αλλά ήταν πολύ ελαφριά μια κρέμα έβαζε μόνο επειδή στη καλλιέργεια μου φαινόταν ότι ο οργανισμός μου κάποιους μύκητες αντιμετώπιζε αλλά δεν είχε εξελιχθεί το προλάβαμε στην αρχή του.

Στο δεύτερο σπερμοδιάγραμμα θα δείξει αν είναι κάτι περιστασιακό!

ειδες που ξεχασες αυτο για την αρρωστεια? οχι για την αλοιφη που ελεγες..

οσο για χειρουργειο η χτυπημα ..εννοουσα γενιακ στο σωμα του ..

ο δικος μου ειχ σπασει ποδι ...πολυ ασχημα ..εμεινε 1.5 χρονο με πατεριτσεσ .και επαιρνε ...τα φαρμακα!!!

και λεμε μηπωσ επηρεαστηκε απο αυτο ..δεν λεω οτι εχκανε κατι στα γεννητικα οργανα ...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

ειδες που ξεχασες αυτο για την αρρωστεια? οχι για την αλοιφη που ελεγες..

οσο για χειρουργειο η χτυπημα ..εννοουσα γενιακ στο σωμα του ..

ο δικος μου ειχ σπασει ποδι ...πολυ ασχημα ..εμεινε 1.5 χρονο με πατεριτσεσ .και επαιρνε ...τα φαρμακα!!!

και λεμε μηπωσ επηρεαστηκε απο αυτο ..δεν λεω οτι εχκανε κατι στα γεννητικα οργανα ...

Για το χειρουργείο το είπα στο γιατρό και γενικότερα για τις αμυγδαλές που του ανέβαζαν πυρετο αλλά δεν έδωσε κ πολύ σημασία. Από ότι κατάλαβα ο πυρετός επηρεάζει αν έγινε μέσα στο τελευταίο 3μηνο ή τα φάρμακα. Τα κιλά τον προβλημάτισαν και γενικότερα η κακή ψυχολογία που είχε για μεγάλο χρονικό διάστημα.

Ο γιατρός ακόμα δεν έβγαλε κάποιο συμπέρασμα...θα ψάξουμε είπε όλα τα ενδεχόμενα ένα ένα για να βρούμε την αιτία και να την αντιμετωπίσουμε. Μπορεί να είναι και τυχαίο γεγονός...αυτό μπορεί να συμβεί και σε έναν φυσιολογικό αντρα κ μετα να φτιάξει.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για το χειρουργείο το είπα στο γιατρό και γενικότερα για τις αμυγδαλές που του ανέβαζαν πυρετο αλλά δεν έδωσε κ πολύ σημασία. Από ότι κατάλαβα ο πυρετός επηρεάζει αν έγινε μέσα στο τελευταίο 3μηνο ή τα φάρμακα. Τα κιλά τον προβλημάτισαν και γενικότερα η κακή ψυχολογία που είχε για μεγάλο χρονικό διάστημα.

Ο γιατρός ακόμα δεν έβγαλε κάποιο συμπέρασμα...θα ψάξουμε είπε όλα τα ενδεχόμενα ένα ένα για να βρούμε την αιτία και να την αντιμετωπίσουμε. Μπορεί να είναι και τυχαίο γεγονός...αυτό μπορεί να συμβεί και σε έναν φυσιολογικό αντρα κ μετα να φτιάξει.

καλημερα....! και ποτε θα ξανακανει τωρα? μηπως απλα ετυχε? μετα απο 3 μηνες? η πιο κοντα?


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...