Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2013


liana87

Recommended Posts

Αχ τι καλα κοριτσια ειμαστε κ οι τρεις κοντα αντε με το καλο να δουμε ωραια πραγματα.Λιαννα κ γω ειχα κ εχω τρελη ορεξη κ ειχα παρει απ την αρχη 2 κιλα αλλα χτες που ζυγιστηκα εχασα μισο.ενω στην αρχη ηθελα πολυ γλυκο γιατι ημουν απο πριν του γλυκου τωρα ουτε να το δω.κοριτσια εγω την τριτη μου πε ο γιατρος οτι ειμαι 6εβδομαδων κ 3 ημερων οποτε αυριο μπαινω στην εβδομη?sorry αλλα αμα εισαι πρωταρα δεν ξερεις.


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημεεεραααααα!!Τι κανετε??Πως ειστε σημερα?Τι σκοπευετε να κανετε σηερα κυριακη?

Εμεις τιποτα ιδιαιτερο μαλλον σπιτι θα τη βγαλουμε!Δεν εχει και πολυ καλο καιρο να παω τον μικρο κουνιες! :(

Τι ωραια κοριτσια!!Θα χουμε πολλα νεα εκεινη η μερα απ οτι βλεπω!!

Ιωαννακι ναι!Θα εισαι 7 εβδομαδων!Στην ουσια θα διανυεις την 8η!

Ειναι λιγο μπερδεμα ναι! Γιατι δε βαζεις ενα τικερακι να σου μετραει τις εβδομαδες?Ειναι τοσο ομορφα! :)


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια!! Τι κάνετε? Μιας που λέτε για κιλά, εγώ στα ίδια είμαι αν κ ρε κορίτσια πολύ μασα! Η αλήθεια είναι οτι τρωω πολύ, αλλά οχι σαχλαμάρες δεν τις θέλω.. Με τραβάνε πολύ οι αλμυρές γεύσεις, φέτα ελιές και καροτάκια μέσα στο ξύδι :P Κ συνέχεια κάτι μασουλάω! Δυστυχώς δεν μπορώ με τίποτα να κόψω τον καφέ.. πίνω κάθε μέρα έναν ελληνικό, αλλιώς είμαι όλη μέρα με πομοκέφαλο.. Εσείς? πινετε καφέ?

Κορίτσια σε εμάς καλούτσικο καιρό έχει σε λίγο πατέρας κ γιος θα πάνε για καφέ κ εγώ θα κάτσω πίσω γιατί έχω διάβασμα :(:(:(

Άντε τώρα να περάσουν οι μέρες να πάμε για την αυχενική, ανάποδα τις μετράω γιατί κάπου τότε τελειώνει κ η εξεταστική μου!! Οντοκτορ μου είπε οτι θα μου γράψει τότε κ κάποιες επαναληπτικές του προγεννητικού ελέγχου, έχετε καμιά ιδέα ποιες θα είναι?


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Καλημεεεραααααα!!Τι κανετε??Πως ειστε σημερα?Τι σκοπευετε να κανετε σηερα κυριακη?

Εμεις τιποτα ιδιαιτερο μαλλον σπιτι θα τη βγαλουμε!Δεν εχει και πολυ καλο καιρο να παω τον μικρο κουνιες! :(

Τι ωραια κοριτσια!!Θα χουμε πολλα νεα εκεινη η μερα απ οτι βλεπω!!

Ιωαννακι ναι!Θα εισαι 7 εβδομαδων!Στην ουσια θα διανυεις την 8η!

Ειναι λιγο μπερδεμα ναι! Γιατι δε βαζεις ενα τικερακι να σου μετραει τις εβδομαδες?Ειναι τοσο ομορφα! :)

Τιποτα το ιδιαιτερο κοριτσακι εδω σπιτι μωρε που να τρεχουμε εχει κρυο εδω.τι ειναι το τικερακι γλυκια μου κ πως το βαζω?

pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια!! Τι κάνετε? Μιας που λέτε για κιλά, εγώ στα ίδια είμαι αν κ ρε κορίτσια πολύ μασα! Η αλήθεια είναι οτι τρωω πολύ, αλλά οχι σαχλαμάρες δεν τις θέλω.. Με τραβάνε πολύ οι αλμυρές γεύσεις, φέτα ελιές και καροτάκια μέσα στο ξύδι :P Κ συνέχεια κάτι μασουλάω! Δυστυχώς δεν μπορώ με τίποτα να κόψω τον καφέ.. πίνω κάθε μέρα έναν ελληνικό, αλλιώς είμαι όλη μέρα με πομοκέφαλο.. Εσείς? πινετε καφέ?

Κορίτσια σε εμάς καλούτσικο καιρό έχει σε λίγο πατέρας κ γιος θα πάνε για καφέ κ εγώ θα κάτσω πίσω γιατί έχω διάβασμα :(:(:(

Άντε τώρα να περάσουν οι μέρες να πάμε για την αυχενική, ανάποδα τις μετράω γιατί κάπου τότε τελειώνει κ η εξεταστική μου!! Οντοκτορ μου είπε οτι θα μου γράψει τότε κ κάποιες επαναληπτικές του προγεννητικού ελέγχου, έχετε καμιά ιδέα ποιες θα είναι?

Καλα ειμαστε Μαρακι εσυ?καφε εναν την ημερα μου πε ο γιατρος οτι επιτρεπεται,εγω ομως δεν πινω γιατι εκοψα το τσιγαρο οποτε δεν μου κανει κεφι.καλο κουραγιο με την εξεταστικη καλο διαβασμα


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καφε κοριτσια κι εγω δεν πινω πλεον καθε μερα γιατι κι εγω εκοψα το τσιγαρο και δεν τον ευχαριστιεμαι!Αν θελησω ομως καμια φορα πινω ενα γαλικο!

Ιωαννα, το τικερακι ειναι αυτο που εμφανιζεται κατω απο το κειμενο μου οπως και απο το κειμενο της Μαριας, δε θυμαμαι αν εχει και καποια αλλη κοπελα και δειχνει σε τι σταδιο της εγκυμοσυνης εισαι και πως ειναι το μωρο!

Το βαζεις παντωντας σε καποιο που σου αρεσει και στη σελιδα που σου βγαζει φτιαχνεις το δικο σου!Μετα το μεταφερεις εδω!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?Λιανα μου το εφτιαξα αλλα δεν ξερω πως να το μεταφερω.αυτο εμφανιζεται καθε φορα μονο του οταν γραφεις κατι η πρεπει να το κανεις καθε φορα copy?


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα εμφανιζεται καθε φορα που γραφεις απο κατω!

Πατας να παρεις τον κωδικο απο το τικερακι σου και τον κανεις αντγραφη!

Μετα πας εδω στον πινακα ελεγχου, στα αριστερα σου επεξεργασια υπογραφης και με καποιο τροπο το κανεις add εκει!

Αυτο που διαλεξες δεν ξερω πως ακριβως μπαινει!Δε το εχω ψαξει!

Μαρια μπορεις να βοηθησεις?

Κοριτσια εκλεισα σημερα ραντεβου τελικα για αυχενικη, οντως 18/2 μ εβαλε!

16:00 το απογευμα! Ανυπομονωωωω!!! :D

Σημερα ειμαι πολυ νταουν ψυχολογικα!Χωρις να υπαρχει καποια αιτια!

Ξεκινησαν οι ψυχολογικες μεταπτωσεις φαινεται!Και τα νευρα μου χτυπανε ταβανι!:? Κατα τα αλλα νιωθω κουραση αρκετη και ξεκινησαν και καποιες ζαλαδες!Το στηθος δε ενα φοβερο πραμα!Τοσο πονο ακομα που δεν μπορω καν να το αγγιξω!Στον Αντωνη δεν ειχα τετοιο θεμα!Εσεις πως ειστε?


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!! Τι κάνετε? Αχ εγώ κούραση κούραση κ υπνηλία! Κ δυσκοιλιότητα.. Αυτό το είχα και στον Κωστή.. Νεύρα κομ σι κομ σα..

Λιάνα τέλεια αντε να μετράς αναποδα τις μέρες..

Ιωαννάκι κάνεις ακριβώς οτι σου είπε η Λιάνα, εκεί που έφτιαξες το τικεράκι έχει έναν κωδικό τον αντιγράφεις κ τον κάνεις paste κ μετά αποθήκευση αλλαγών!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα κορίτσια!!!!

Μαράκι είμαι και εγω πτώμα.... και την τουαλέτα τη βλέπω σπάνια! Τα νεύρα απ αυτό τα έχω!!!

Προσπάθησα να βάλω και τικεράκι άλλα κάτι κάνω και εγώ λάθος! Θα ξαναπροσπαθήσω κάπου αλλού.

Αχ κορίτσια πλησιάζει η αυχενική και αγχώνομαι....

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κ απο μένα.Εμείς χτες πηραμε κάποιες εξετάσεις για στίγμα και εγώ και ο αντρας μου είμαστε αδιευκρίνιστοι!Αυτό σημαίνει οτι μπορεί και να έχουμε μπορεί και όχι!Εχω αγχωθεί αρκετα..κυρίως γτ στην πρώτη εγκυμοσύνη μου δν είχε φανεί κατι τέτοιο.Τώρα μάλλον θα πρέπει να το ψάξουμε με πιο εξειδικευμένες εξετάσεις.


i8prp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κ απο μένα.Εμείς χτες πηραμε κάποιες εξετάσεις για στίγμα και εγώ και ο αντρας μου είμαστε αδιευκρίνιστοι!Αυτό σημαίνει οτι μπορεί και να έχουμε μπορεί και όχι!Εχω αγχωθεί αρκετα..κυρίως γτ στην πρώτη εγκυμοσύνη μου δν είχε φανεί κατι τέτοιο.Τώρα μάλλον θα πρέπει να το ψάξουμε με πιο εξειδικευμένες εξετάσεις.

Naya μου αυτή η εξέταση είναι υποχρεωτική? γιατί έμενα δε μου την έδωσε..

Πότε κάνεις αυχενική? Νομίζω οτι κάνεις πιο νωρίς απ όλες μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...