Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2013


liana87

Recommended Posts

Αρα δεν ειμαι η μονη που οταν τρωω σταματανε οι αναγουλες!!!!!πολυ χαιρομια κοριτσια!!!!!!!ευχομαι Μαρακι να ναι λογω εξεταστικης αυτα που νοιωθεις...εισαι δηλαδη κ μανουλα κ φοιτητρια?εχεις κια αλλο μωρακι σωστα?τι ηλικια?Λιαννα μου κ εσυ εχεις κι αλλο μωρακι?μαλλον το εντερο σου θα ναι γλυκια μου.εγω μια μερα ειχα πριστει τοσο που το επιανα το εντερο.κοριτσια απο που ειστε?εχω αυριο ραντεβου με το γιατρο αντε να ξημερωσει να παω................


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα μανουλίτσες!! Τι κάνετε? Άλλη μια δυσκολη μέρα έφτασε στο τέλος της, επιτέλους σπίτι!! Ιωαννάκι εχω τον Κωστή που είναι 3 ετών και τον έκανα ούσα προπτυχιακή φοιτήτρια και τώρα κάνω το μεταπτυχιακό μου! Στην ορκομωσία μου ο Κωστής μου έφερε λουλούδια!! Αθήνα μένουμε.. Τι ώρα έχετε ραντεβού αύριο??? Με το καλό να ακούσετε καρδούλα!!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Τι καλά που μαζευτήκαμε πολλές και τα λέμε! Αχ μακάρι να ναι το έντερο γιατί ώρες ώρες νιώθω πως είμαι 5 μηνών κ η κοιλιά τούμπανο! Σωστά βρε κορίτσια να συστηθούμε! Είμαι η Λιάνα από Λάρισα, ετών 25 κι έχω ένα γιο τον Αντώνη! 24/1 γίνεται δύο ετών!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!!εγω ειμαι η Ιωαννα ειμαι απο Μυτιληνη αλλα εδω κ 4 μηνες μενουμε ορεστιαδα,πηρε ο αντρας μου μεταθεση αλλα ειναι κ απο δω.οποτε εχω την πεθερα κοντα(τα νευρα μου).εγω ειμαι 27 κ ειναι το πρωτο μου.σε 2 ωριτσες εχω ραντεβου με τον γιατρο.Κοριτσια να τα χαιρεστε τα παιδακια σας κ με το καλο τα επομενα!!!!!!!!!!!


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι ωραία να σου φέρνει λουλούδια ο μικρός!!!!!!! Κουράγιο με την εξεταστική που θα πάει θα περάσει! Πως είναι το στομάχι σου??

Πλάκα είχε, αφού κάποια στιγμή τον ειχε σηκώσει ο συζυγος ψηλά για να με δει κ ξαφνικά τον ακουσα να λέει ''τι ωλαια που είναι η μαμα τη γιεπω τη γιεπωωωω!!!!'' (= τι ωραία που είναι η μαμα τη βλέπω τη βλέπωωωω) και έλιωσα εγώ η κουκουβάγια!!!Χαχαχα


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

όσο από στομάχι έιμαι καλύτερα από χθες. Γενικά προβληματίζομαι γιατί σε σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη είμαι σχεδόν σα να μην είμαι εγκυος (αναφορικά με τα συμπτώματα..) Αντε να πάω στο γιατρο να ηρεμήσω! Μια βδομάδα περίπου έμεινε..

Ιωαννάκι όταν γυρίσεις από το γιατρό περιμένουμε νεα!! Καλή επιτυχία κ όλα να πάνε καλά!!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!!!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 1 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΑΤΙ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΑΣΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΣΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ!!!Α ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΟΥΜΕ ΕΙΜΑΙ Η ΑΛΙΚΗ ΜΕΝΩ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΧΩ 1 ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΘΑ ΚΛΗΣΕΙ ΤΑ 3!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ειμαι πολυ χαρουμενη γυρισα απ τον γιατρο!!!!!!!ακουσαμε καρδουλα!!!!!!!!!τι τελειο συναισθημα!!!!!!!!!ημερομηνια τοκετου 24/08/2013.Θα κανω καισαρικη μου ειπε ο γιατρος λογω μυωπιας!!!!!


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλωσορισες στην παρεα μας Αλικη!!!!!!με το καλο το μωρακι σου!!!!!!κ εγω εχω πολλλες ανακατωσουρες κ με περνανε μονο οταν τρωω,το πα στο γιατρο κ μου πε οτι ναι να τρως κατι για να σου περνανε αλλα κατι του τυπου μια φρυγανια,για να μην παρω κιλα.


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

όσο από στομάχι έιμαι καλύτερα από χθες. Γενικά προβληματίζομαι γιατί σε σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη είμαι σχεδόν σα να μην είμαι εγκυος (αναφορικά με τα συμπτώματα..) Αντε να πάω στο γιατρο να ηρεμήσω! Μια βδομάδα περίπου έμεινε..

Ιωαννάκι όταν γυρίσεις από το γιατρό περιμένουμε νεα!! Καλή επιτυχία κ όλα να πάνε καλά!!!

Μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε.μια βδομαδα τι ειναι τιποτα.θα περασει γρηγορα


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ειμαι πολυ χαρουμενη γυρισα απ τον γιατρο!!!!!!!ακουσαμε καρδουλα!!!!!!!!!τι τελειο συναισθημα!!!!!!!!!ημερομηνια τοκετου 24/08/2013.Θα κανω καισαρικη μου ειπε ο γιατρος λογω μυωπιας!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!! Τι όμορφος ήχος.!! Ποτε ξαναέχεις ραντεβού? Α κ πόση μυωπία έχεις? Εγώ 7 στα 2 μάτια, 6.50 κ 7 για την ακρίβεια κ τον Κωστή τον γέννησα φυσιολογικά...


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!!!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 1 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΑΤΙ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΑΣΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΣΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ!!!Α ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΟΥΜΕ ΕΙΜΑΙ Η ΑΛΙΚΗ ΜΕΝΩ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΧΩ 1 ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΘΑ ΚΛΗΣΕΙ ΤΑ 3!!

Συγχαρητήρια και σε εσάς.. Όσο για τα συμπτώματα.. Μόνο υπομονή μπορείς να κάνεις!! Να σου ζήσει το αγοράκι σου!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!! Τι όμορφος ήχος.!! Ποτε ξαναέχεις ραντεβού? Α κ πόση μυωπία έχεις? Εγώ 7 στα 2 μάτια, 6.50 κ 7 για την ακρίβεια κ τον Κωστή τον γέννησα φυσιολογικά...

Μαρακι εχω 8 στο ενα κ 6,5 στο αλλο.ραντεβου εχω ξανα στις 17/2 για την αυχενικη αλλα μου δωσε εξετασεις να κανω οποτε την αλλη βδομαδα θα ξαναπαω.


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...