Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Λορέτα μου να μας ζήσουν τα αγοράκια μας...

Ίδια μέρα γενέθλια....Να τα χαιρόμαστε και να είναι γερά και δυνατά...

Πρίνσυ μου να σου ζήσει κοριτσάρα μου!!!!

Πολύ χάρηκα.....

Μπαίνω στα γρήγορα,όλα πάνε καλά....

Θηλάζουμε αποκλειστικά και τα πάμε πολύ καλά...Μέχρι την ημέρα που φύγαμε από το μαιευτήριο έπινε και ξένο (το οποίο δε το ήθελε...)Σήμερα ήρθε η παιδίατρος τον είδε όλα πολύ καλά....

Πάντως ομολογώ πως ακόμα δε το έχω πολυπιστέψει....

Όσο για τα ξενύχτια και τα υπόλοιπα εμείς οι πρωτομάνες δε πιστεύω να έχουμε παράπονο....Μια φορά θα έχουμε την ευχαρίστηση να έχουμε σε αποκλειστικότητα τόσο μικρά τα μωράκια μας...Γουστάρω με χίλια να ξενυχτάω με το Δροσουλάκι μας στο στήθος...

Του λέω καθημερινά αμέτρητα Σ'ΑΓΑΠΩ και δείχνει να τα καταλαβαίνει.....

Πολλά φιλάκια σε όλες σας,και στα θαυματάκια σας και στις εναπομείναντες κοιλίτσες πολλά πολλά φιλάκια και με το καλό να αγκαλιάσετε τα δικά σας θαύματα.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Λορέτα και μένα 45 λεπτά θηλάζει....

Μην αγχώνεσαι έτσι είναι στην αρχή......

Όσο για το βράδυ μπανάκι που κάναμε εχτές (ήρθε μια φιλενάδα της αδερφής μου που τελείωσε μαία)μου είπε να έχει ρευτεί και να έχουν περάσει τουλάχιστον 45 λεπτά...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Στεγια μου καλωσηρθες,να σου ζησει το μωρακι,παντα γερο και ευτυχισμενο.:PΠρινσι, ποτε γεννησες βρε;;;Να ζου ζησει κοριτσακι μου κι εσενα,να το δεις οπως επιθυμεις....:D


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites

Στέγια μου ευχαριστώ πολύ!

Να είναι γερά και ευτυχισμένα!!

Τόση αγάπη και συγκίνηση δε τη φανταζόμουν ποτέ :)

Εσύ έκανες παίδαρο ε? 57 εκατοστά?????? :idea:

Και μένα του δίνανε συμπλήρωμα αν και είχα πει οτι θηλάζω αποκλειστικά :mad:

Μανία έχουνε με τα συμπληρώματα όλοι... ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ

Αν δε ξυπνήσει μόνος του να τον ξυπνάω για να τον ταίσω? το βράδυ? αν κοιμηθεί σερί πολλές ώρες?


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στέγια μου ευχαριστώ πολύ!

Να είναι γερά και ευτυχισμένα!!

Τόση αγάπη και συγκίνηση δε τη φανταζόμουν ποτέ :)

Εσύ έκανες παίδαρο ε? 57 εκατοστά?????? :idea:

Και μένα του δίνανε συμπλήρωμα αν και είχα πει οτι θηλάζω αποκλειστικά :mad:

Μανία έχουνε με τα συμπληρώματα όλοι... ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ

Αν δε ξυπνήσει μόνος του να τον ξυπνάω για να τον ταίσω? το βράδυ? αν κοιμηθεί σερί πολλές ώρες?

Εγώ δε τον ξυπνάω από το 2# 24ωρο τον αφήνουμε να ξυπνήσει μόνος του....Έννοια σου ξέρουν πολύ καλά πότε πεινάνε...

Όσο για τα μαιευτήρια εγώ πήγα να σκοτώσω μια μαία (για το ξένο)...Αν και επειδή μείναμε πριβέ με τον μπαμπούλη τον είχαμε στο δωμάτιο....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Στεγια μου καλωσηρθες,να σου ζησει το μωρακι,παντα γερο και ευτυχισμενο.:PΠρινσι, ποτε γεννησες βρε;;;Να ζου ζησει κοριτσακι μου κι εσενα,να το δεις οπως επιθυμεις....:D

Κοριτσάρα μου σε ευχαριστώ πολύ και εσύ να χαίρεσαι την υπέροχη και μεγάλη οικογένειά σου!!!!

Έχεις δίκιο και εγώ που έλειψα λίγες μέρες και έχω χάσει τα αυγά και τα πασχάλια...

Α!!!!!Ας ξεκινήσει κάποιος την λίστα με τις γεννήσεις...

Η προηγούμενη λίστα χάθηκε....

Οπότε ......


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια λορετακι και στεγια να σας ζησουν τα μωρακια σας,εμεις εδω καλα τ απαμε με τους κολικους απο 4βραδια σερι ξενυχτι χτες μπορω να πω οτι ψιλοκοιμηθηκε λιγο..τωρα με την λιστα οντως κατι πρεπει να κανουμε..ας ξεκιναμε σιγα σιγανα γραφουμε οι κοπελες και οποια μπορει να την κανει..ξεκιναω λοιπον

πητ8/1/2010-02/01/2010 αγορακι χασιακος αρεταιειο #2


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα τσουπρίτσες μου!!

Τι χαρά σήμερα που μπήκα και είδα ότι επιστρέψανε οι μανούλες στέγια και λορέττα!!! Κοριτσάκια μου και πάλι να σας ζήσουν οι κούκλοι σας!!! Βλέπω έχετε ήδη γίνει σούπερ χαζομαμάδες και πολύ καλά κάνετε!!!! :P:p

Αααα..και γέννησε και η πριγκηποπούλα μας!!! (βλ. πρίντσι!!!) Πρίντσι μου πάντα τυχερό και ευτυχισμένο και το δικό σου μωράκι και περιμένουμε την επιστροφή σου!!!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αννια μου!!Σε ταλαιπωρει το παλικαρι σου ε;;;

αντρας δεν ειναι???:Dτι να κανω υπομονη εχει πολυ εντονους κολικους μωρε και δεν ξερω τι να κανω..πηρα κατι σταγονιτσες χτες και ευτυχως εχει ψιλοηρεμησει λιγο το χρυσο μου..


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...