Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

στελλιτσα μου τι κανεις??

Όλα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

Πώς είσαστε?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

όχι δε πήρα,δόξα τον Θεό από την πρώτη στιγμή έπιασε σωστά το Δροσουλάκι μας...Και τον έβαλα μόνη χωρίς να με βοηθήσει καμία μαία..Πιστεύω βοήθησε και το ότι μου τον έβαλαν πάνω μου στο στήθος με το που βγήκε....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

ΜΑΖΕΥΤΗΤΕ ΟΛΕΣ!

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΠΡΙΝΣΙ ΜΑΣ !

Η ΠΡΙΝΣΙ ΜΑΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 22/01 ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΤΗΣ ΣΤΙΣ 5:30 ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΥΝ ΑΚΡΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΠΡΙΝΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΚΑΙ ΥΓΙΑΙΣΤΑΤΟΣ ΠΑΝΤΑ !!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!:wink::wink::lol::lol::tongue::P:p


ticker.php?pic=a0em4vsvf5sm3yqy

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

ΜΑΖΕΥΤΗΤΕ ΟΛΕΣ!

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΠΡΙΝΣΙ ΜΑΣ !

Η ΠΡΙΝΣΙ ΜΑΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 22/01 ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΤΗΣ ΣΤΙΣ 5:30 ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΥΝ ΑΚΡΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΠΡΙΝΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΚΑΙ ΥΓΙΑΙΣΤΑΤΟΣ ΠΑΝΤΑ !!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!:wink::wink::lol::lol::tongue::P:p

καλημερα κοριτσια σε ολες!πρινσι να σου ζησει ο μπεμπουκος και να τον βλεπεις παντα οπως ποθεις!οσο για εμας θα παμε μαλλον 3 μερες μετα την πητ.την δευτερα θα κανω μια καμπυλη ζαχαρου γιατι μου βρηκε την μπεμπα 3,900kg,πηρε βαρος αποτομα και την πεμπτη εχω καρδιοτοκογραφημα.μου ειπε οτι ειμαστε λογικα μεχρι το σαββατο για να γεννησουμε.θα ξεκινησουμε με προκληση αν ειναι και αν δεν ξεσφηνωσει η μικρη παμε για καισαρικη.


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γυρισα με το μωρό μου!!!!

δεν έχω διαβάσει τίποτα ακόμη απο τα παλιά!

Είμαι μεσα στην ευτυχία, έχω το αγόρι μου δίπλα μου! Είναι υπέροχος, δε περίμενα να αισθάνομαι έτσι!

Γέννησα με καισαρική (θα σας πω κάποια στιγμή την ιστορία) στις 18/1 στις 8μιση το πρωί! Το μωρό μου γεννήθηκε 3400 και 51 εκ και βγήκε απο την κλινική 3520!

Ειναι γλυκός και ήσυχος!

Να ευχηθώ στην Στέγια και την πρίνσι που διάβασα οτι γέννησαν!

Θα διαβάσω κάποια στιγμή και τα παλιά!

Η νουνου γέννησε? ¨ήρθε η γλυκιά μου και μ'εψαξε στην κλινική! Μέσα στην αγωνια μου οταν μ'επιασαν οι πονοι δε της έγραψα καμιά πληροφορία αλλά με βρήκε! (είναι κούκλα παρεπιπτόντως)

θηλάζω αποκλειστικά και θα το προσπαθήσω όσο μπορώ!

σας φιλωωωω

μου λείψατε


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει λορέτα και πάλι (τα κορίτσια σου ανοίξαν και ποστ για ευχές μπες να το διαβάσεις!)

Καλά σούπερ ο μπέμπης, πήρε και βάρος στην κλινική μπράβο του!

Περιμένουμε κι άλλες λεπτομέρειες...πολλά φιλιά στον μπέμπη σου!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γυρισα με το μωρό μου!!!!

δεν έχω διαβάσει τίποτα ακόμη απο τα παλιά!

Είμαι μεσα στην ευτυχία, έχω το αγόρι μου δίπλα μου! Είναι υπέροχος, δε περίμενα να αισθάνομαι έτσι!

Γέννησα με καισαρική (θα σας πω κάποια στιγμή την ιστορία) στις 18/1 στις 8μιση το πρωί! Το μωρό μου γεννήθηκε 3400 και 51 εκ και βγήκε απο την κλινική 3520!

Ειναι γλυκός και ήσυχος!

Να ευχηθώ στην Στέγια και την πρίνσι που διάβασα οτι γέννησαν!

Θα διαβάσω κάποια στιγμή και τα παλιά!

Η νουνου γέννησε? ¨ήρθε η γλυκιά μου και μ'εψαξε στην κλινική! Μέσα στην αγωνια μου οταν μ'επιασαν οι πονοι δε της έγραψα καμιά πληροφορία αλλά με βρήκε! (είναι κούκλα παρεπιπτόντως)

θηλάζω αποκλειστικά και θα το προσπαθήσω όσο μπορώ!

σας φιλωωωω

μου λείψατε

loretta να χαιρεσαι τον μπεμπουλινο σου!


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να 'μαι κι εγώ! Μου έστειλε μήνυμα η Πρίνσι μας χτες βράδυ ότι έγινε μανούλα αλλά με τα δυό μικρά δεν πρόλαβα να μπω να σας ενημερώσω! Πάντως 5 ώρες μετά από καισαρική και εκείνη έστελνε μηνύματα, άρα μια χαρά πήγαν όλα και θα αναρρώσει γρήγορα!Τυχερό να είναι το παιδάκι της!

Λορεττάκι και Στεγία να σας ζήσουν και από εδώ! Καλέ Στεγία έπαθα πλάκα, διάβασα καλά 57 εκ???? Είναι το πιο ψηλό νεογέννητο που έχω ακούσει!Καλά κουράγια με το θηλασμό γιατί λογικό είναι να πεινάει συνέχεια ολόκληρος άντρας καλέ! Αν θέλεις φέρε να του δώσω κι εγώ λίγο μιας και μου περισσεύει και γίνομαι χάλια!!:)!

Babyjes είσαι η επόμενη? Βέβαια και η Νουνού δεν έγραψε σήμερα οπότε...

Η μπουμπούκα μου κοιμάται ακόμα! Ξυπνάει περίπου στο 3ωρο θηλάζει και χουπς! Μας δίνει χρόνο να προσαρμοστούμε μέχρι να αρχίσει τα δικά της!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να'μαι παλι

εγώ έχω μπερδευτεί με τις γέννες...μαρινάκι σου ευχήθηκα? ξεχνάω πότε γέννησες! Αν οχι, να σου ζήσει κορίτσι μου!

Εμένα τρώει 45 λεπτά κάθε φορά...είναι φυσιολογικό? στην κλινική έβαλε 120 γρ...

και μια ερώτηση ακόμη: το βράδυ πρώτα το ταίζουμε και μετά μπάνιο? η το αντίθετο?

η νουνου λέτε να γέννησε?


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...