Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια βοηθεια με το τικερακι..κανω επικολληση το καινουργιο ομως τζιφος.καμια ιδεα?

diale3es to pseudoHTTML...??? pas boh8hmata epe3ergasia ypografhs sbhneis to palio kai kollas to kainourio

egw exw ligoterh roh apo periodo alla einai spastiko akoma ... ki egw exw anapsei apo tis serbietes (foraw k lastex) kai bazw dyo serbietakia th nyxta polles fores anti gia serbieta


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααα....ε...μαλλον...καλησπεραααααααα!!!Μανιτσρακι να σου ζησει το μωρακι σου κοριτσι μου γλυκο!!!Γερο και καλοτυχο σε ολη του τη ζωη!!Εγω αυτη τη φορα δεν ειχα πολλα λοχεια,οσον αφορα τη ροη εννοω γιατι απο διαρκεια...ακομα δε καθαρισα!Στον μεγαλο ομως ειχα πολυ αιμα!Κελακο μου!!!Εδω ειμαι ματακια μου...χτες ετρεχα στα νοσοκομεια...κολικος νεφρου......χαλιααααααααα...α!και ουρολοιμωξη!!Τελεια;;;;;;;Δε πειραζει μωρε..να περνανε μονο!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

mammycool ευχαριστω ελπιζω να τα καταφερω.ειμαι

και λιγο χαζουλα να το πω:rolleyes:

ελενακι ευχαριστω για τις ευχες σου εγω η γαιδουρα ακομα δεν ευχηθικα σε κανενα απο τα θεματα για ευχες.

σου ευχομαι περαστικα κι εμενα αυτος ειναι ο φοβος μου "(η ουρολιμωξη)

για το μωρο.μετα απο 2 γιους τι να κανω........


izE6p2.png?S6UQkQqM
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μανιταρι μου εγω επαθα ουρολοιμωξη οχι το μωρο...ευτυχως δηλαδη γιατι αυτο ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Χέλοου!!! Τα ζουζουνάκια μου κοιμούνται κι αντί να πάω να την πέσω κι εγώ να 'μαι πάλι στο ιντερνέτι! Ήρθε η παιδίατρος και μας είδε, σούπερ λέει η μπουμπούκα έχει αρχίσει και παίρνει τα πάνω της από βάρος αφού σε 3 μέρες πήρε 220 γρ. την έχω βέβαια συνέχεια στο στήθος, αφού προς το παρόν έχω βοήθεια με το μικρό (είναι η μαμά μου συνέχεια εδώ) και δε με πειράζει να τη βάζω συνέχεια να τρώει! Τώρα τι θα γίνει μετά δεν έχω ιδέα! Ο Γιωργάκης μου θέλει συνέχεια να τη χαιδεύει, να την αγκαλιάζει και να τη φιλάει, αλλά βάζει λίιιιιγο περισσότερη δύναμη και θα μου το κατσιάσει το μωρό! Αφήστε που η παιδίατρος είπε να τα έχουμε σε απόσταση γιατί ο μικρός περνάει πάλι ιωσούλα, αλλά μου φαίνεται πάρα πολύ δύσκολο αυτό! Αυτά με τα δικά μας! Οι εγκυούλες μας πού είναι, τι νιώθουν? Princi να με ενημερώσεις αν θέλεις όταν γεννήσεις! Πάντως οι εντυπώσεις μου από το ΛΗΤΩ είναι αρκετά καλές, αλλά μην ξεχνάς να ζητάς βοήθεια για το οτιδήποτε γιατί αλλιώς δεν σου την προσφέρουν! Υπάρχουν κάποιες μαίες που είναι πραγματικά φοβερές αλλά και κανά δυό που είναι για τα μπάζα!

Ελενάκι τι ταλαιπωρία είναι αυτή που πέρασες ακόμα δε σαράντησες! Γρήγορα περαστικά σας!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

μανιταρι μου εγω επαθα ουρολοιμωξη οχι το μωρο...ευτυχως δηλαδη γιατι αυτο ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

Ελενιτσα μου περαστικα.Αμα σου πω οτι νομιζω οτι εχω κι εγω θα το πιστεψεις;Αυτο σκεφτομουν τωρα πως να κανω εξεταση που δεν εχω κανεναν να κρατησει το μωρο,μαλλον θα πω του αντρα μου να φυγει λιγο πιο αργα το πρωι η θα του τα δωσω να τα παει εκεινος.Αυτα ειναι τα ωραια μετα τη γεννα,εχουμε πριν,εχουμε και μετα.:confused:


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρινακι ευχαριστω πολυ κοριτσαρα μου!Κι εσυ περαστικα στον γιοκα σου!Ακριβως το ιδιο ειπε και σε εμενα η παιδιατρος...αλλα...επισης πολυ δυσκολο...

Κελακο μου δε το πιστευω!!!!γρηγορα κανε καλλιεργεια μη το αφησεις γιατι εγω ετσι τη πατησα και ετρεχα στα νοσοκομεια αφου με χτυπησε στα νεφρα...Περαστικα ματακια μου!!Μου λειπεις φιλεναδααααααααα!!!!!!!!!!!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ όλες πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!!

Είμαι μια τρελαμένη χαζομαμά που δε χορταίνω κάθε στιγμή μαζί του!!!Να είστε όλες καλά και εσείς και οι οικογένειές σας...

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας και με το καλό όσες τα περιμένετε εντός μηνών, εβδομάδων,ημερών και ωρών....

Πολλά φιλάκια σε όλες σας........

Με συγκινήσατε όλες σας μια μια ξεχωριστά....

Για τα πρακτικά γέννησα με Φ.Τ. και επισκληρίδιο στις 18/1/2010 (ακριβώς στην Π.Η.Τ. δηλ).Οι πόνοι ξεκίνησαν την Κυριακή 17/1/2010 τις 14:20 και γέννησα μετά από 24 υπέροχες ώρες...

Τις απολάψαμε μαζί με τον μπαμπούλη όλες μαζί ενωμένοι....

Μου συμπαραστάθηκε τόσο πολύ και εγώ τον ερωτεύτηκα άλλες 1000000 φορές....

Ήταν μαζί μου μέχρι το τέλος στις 14:17 που αντικρίσαμε το Δροσουλάκι μας ο οπόιος ζύγιζε 3860 γρ και 57 εκ....

Είναι μελαχροινούλης και μοιάζει και στους 2 με μια έμφαση στη μανούλα...

Έχει πάρα πολλά μαλλιά...και μια υπέροχη φωνούλα...

Αυτά για την ώρα θα επανέλθω με περισσότερες λεπτομέρειες...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Λορέτα να σου ζήσει το ζουζουνάκι....

Κορίτσια όλα καλά εεε?

Εγώ θηλάζω οπότε συνέχεια με το στήθος έξω...Είναι και φαγάνας οπότε καταλαβαίνετε...

Εμείς είχαμε ένα τέλειο τοκετό αν και στις εξωθήσεις ψιλοπαιδευτήκαμε,καθώς εκτός οτι ήταν μεγάλος έβγαινε μαζί με το κεφάλι και το χέρι σα το Σούπερμαν....Είχα και ένα κόκκαλο (κόκκυγας) που ενοχλούσε...

Αν είχα άλλο γιατρό σίγουρα θα έκανα καισαρική...

Όλα καλά....

Φιλάκια......


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...