Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλα ειμαι ζουζουνιτσα μου.Κι εμενα ο καλος μου υπηρεσια εχει σημερα.Εγω ειμαι στα Γιαννιτσα.Δουλειες,υποχρεωσεις τρεχω και δεν φτανω.Σημερα ειμαι στεναχωρημενη απο την ωρα που ξυπνησα,πηρα μηνυμα απο μια φιλη μου εδω,με τραγικη καταληξη της εγκυμοσυνης της στον 4ο μηνα.Δεν θα μπω σε λεπτομερειες!Το απογευμα θα παω να την δω 'η αυριο θα παω να την δω.

Αυτα...κατα τ'αλλα μια χαρα..ασχολουμαι με αγορες αυτες τις μερες....

Εσυ τι νεα?Η Ελενη καλα ειναι?Την βλεπεις?

ωχ,αυτα ειναι τα χειροτερα ειχα και εγω μια αποβολη αλλα ηταν πιο νωρις στεναχωρεθηκα μεν αλλα δεν ειχα προλαβει να το συνηδητοποιησω ακομη.. τελος παντων..

τι αγορες; ανοιξιατικες;

η Ελενη ειναι καλα με το μωρο ολα καλα,πηγαμε και βολτα 2 -3 φορες αυτες τις μερες που ειχε ζεστη πηρε μισο σαραντησμο και βγηκε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ωχ,αυτα ειναι τα χειροτερα ειχα και εγω μια αποβολη αλλα ηταν πιο νωρις στεναχωρεθηκα μεν αλλα δεν ειχα προλαβει να το συνηδητοποιησω ακομη.. τελος παντων..

τι αγορες; ανοιξιατικες;

η Ελενη ειναι καλα με το μωρο ολα καλα,πηγαμε και βολτα 2 -3 φορες αυτες τις μερες που ειχε ζεστη πηρε μισο σαραντησμο και βγηκε

Τωρα επεστρεψα ειχα βγει για καφεδακι με την νυφουλα μου.

Ναι ανοιξιατικες...θελω να παρω για μενα κανενα καλο ρουχο και ριχταρια για το σαλονι μου καινουργια.

Το Σαββατο ψωνισα για την ετοιμογεννη :D κοιλουμπα ...και τωρα ειπα να ασχοληθω και με μενα.Τα ριχταρια και τα ρουχα τα κερναει η μανουλα....:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Τωρα επεστρεψα ειχα βγει για καφεδακι με την νυφουλα μου.

Ναι ανοιξιατικες...θελω να παρω για μενα κανενα καλο ρουχο και ριχταρια για το σαλονι μου καινουργια.

Το Σαββατο ψωνισα για την ετοιμογεννη :D κοιλουμπα ...και τωρα ειπα να ασχοληθω και με μενα.Τα ριχταρια και τα ρουχα τα κερναει η μανουλα....:D

αφου ειναι κερασμενα δεν λεμε ποτε οοοοοοοοοχι!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΤΣΑ......ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

Καλα κουκλα μου χαζευω στο ιντερνετ κοιμουνται τα μωρα μου και εγω χαλαρωνω

εσυ πως εισαι; ο μπεμπης σου; τι λεει ο γιατρος εχουμε καμια προοδο προς τον τοκετο;

Link to comment
Share on other sites

Καλα κουκλα μου χαζευω στο ιντερνετ κοιμουνται τα μωρα μου και εγω χαλαρωνω

εσυ πως εισαι; ο μπεμπης σου; τι λεει ο γιατρος εχουμε καμια προοδο προς τον τοκετο;

ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ...ΑΦΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΩΡΑ ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ..ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑ...ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

ενταξει εχεις ακομη μερες οσο πιο πολυ μεινει στην κοιλια τοσο το καλυτερο για το μωρακι ωριμαζουν περισσοτερο τα πνευμονια του.. κανε υπομονη..λιγες μερες εμειναν ακομη..

Link to comment
Share on other sites

ΑΣΕ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....

Λογικο ειναι αλλα προσπαθησε να το αποβαλεις το αγχος σου οσο γινετε..

εγω φοβομουν πολυ ..την ημερα που πηγα στο γιατρο και μου ειπε αυριο γεννας μου κοπηκαν τα ποδια ,βουρκωσα ,μονο τα κλαμματα που δεν με πηραν οχι απο χαρα αλλα απο φοβο..ηθελα να μου πει εχουμε ακομα...

αλλα τελικα ολα πηγαν καλα και σημερα ουτε πονο θυμαμαι ουτε τιποτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


α οκ....δεν το ηξερα....εχω φοβαμαι πολυ και πιο πολυ ανησυχω μην παθω καμια κριση γιατι ειμαι πολυ φοβιτσιαρα.....ελπιζω να μου βγει αλλιως τοτε αλλα τι να πω....εγω στην θεση σου θα εκλαιγα ολη μερα....


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

α οκ....δεν το ηξερα....εχω φοβαμαι πολυ και πιο πολυ ανησυχω μην παθω καμια κριση γιατι ειμαι πολυ φοβιτσιαρα.....ελπιζω να μου βγει αλλιως τοτε αλλα τι να πω....εγω στην θεση σου θα εκλαιγα ολη μερα....

υπαρχουν και οι ηρεμιστηκες ενεσεις!!! εγω εκανα βεβαια καισαρικη και σε καποια στιγμη ανεβηκαν οι παλμοι μου απο το αγχος και γυρναω βλεπω τον αναισθησιολογο με μια ενεση και μετα ηταν οοολα πολυ ωραια και ηρεμα και χαρουμενα και καθολου αγχωτικα...βεβαια στο φυσιολογικο δεν ξερω τι γινετε

Εγω ξερεις τι σκεφτομουν να μην φοβαμαι;; κοιτουσα γυρω μου απο την εγκυμοσυνη ακομη και εβλεπα χιλιαδες ανθρωπους και ελεγα απο μεσα μου "ολους αυτους καποτε μια μανα πονεσε να τους γεννησει,αυτες πως μπορεσαν και εγω οχι;;; αρα η γεννα δεν ειναι τιποτα μια ρουτινα και μαλιστα στα χρονια μας ,ολα καλα θα πανε"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...