Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα από τον προεμφυτευτικο... 8 βλαστοκυστες δεν έχουμε καμία καλή, κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά.. Ο γιατρός μου είπε μπορεί να είναι τυχαίο, σπάνιο μεν με τόσα έμβρυα... Μετράω κ 5 αποτυχημένες εμβρυομεταφορες... Ζήτησε να κάνουμε κ μια εξέταση fish στο σπέρμα κ να δούμε πως προχωράμε, πόσο κοστίζει ξέρετε? .. Έτυχε σε καμία με τόσες βλαστοκυστες κ αποτυχίες να είναι τυχαίο κ να βρήκε υγιές έμβρυο μετά? 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τωρα επεστρεψα ειχα βγει για καφεδακι με την νυφουλα μου.

Ναι ανοιξιατικες...θελω να παρω για μενα κανενα καλο ρουχο και ριχταρια για το σαλονι μου καινουργια.

Το Σαββατο ψωνισα για την ετοιμογεννη :D κοιλουμπα ...και τωρα ειπα να ασχοληθω και με μενα.Τα ριχταρια και τα ρουχα τα κερναει η μανουλα....:D

εγω φιλεναδα στ σπιτι μου ειμαι εσυ που γυρνασ τετοια ωρα εξω παντρεμενη γυναικα?ε?:Dαντε φιλη μου καληνυχτα και να ξερεις τελος οι μοναδες....φιλακια....


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

εγω φιλεναδα στ σπιτι μου ειμαι εσυ που γυρνασ τετοια ωρα εξω παντρεμενη γυναικα?ε?:Dαντε φιλη μου καληνυχτα και να ξερεις τελος οι μοναδες....φιλακια....

Γεια σας και καλη εβδομαδα γλυκες μου....τι κανετε?

Που να γυρναω παιδι μου....για μια μπυρα ειχα βγει με την Αργυρω.Και μετα μαζευτηκαμε παρεακι μεγαλο και καηκαμε στο ποκερ.Χιχιχι!!!Τι να κανω κι εγω.......παντρεμενη ειμαι αλλα χωρις υποχρεωσεις ουτε παιδια ουτε σκυλια...ποια ειναι η δουλεια μου???:D Εδω βγηκες εσυ εγκυος γυναικα και σου την επεσε κιολας καποιος...:D εγω δεν θα βγω?

Ο αντρουλης μου δεν εχει προβλημα που βγαινω...ξερει οτι μου κανει καλο...ξεφευγω απο το βασανακι μου..."ποτε θα γινω μανα"...:D:D:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και καλη εβδομαδα γλυκες μου....τι κανετε?

Που να γυρναω παιδι μου....για μια μπυρα ειχα βγει με την Αργυρω.Και μετα μαζευτηκαμε παρεακι μεγαλο και καηκαμε στο ποκερ.Χιχιχι!!!Τι να κανω κι εγω.......παντρεμενη ειμαι αλλα χωρις υποχρεωσεις ουτε παιδια ουτε σκυλια...ποια ειναι η δουλεια μου???:D Εδω βγηκες εσυ εγκυος γυναικα και σου την επεσε κιολας καποιος...:D εγω δεν θα βγω?

Ο αντρουλης μου δεν εχει προβλημα που βγαινω...ξερει οτι μου κανει καλο...ξεφευγω απο το βασανακι μου..."ποτε θα γινω μανα"...:D:D:D

καλα εκανες τζουτζουκα μου πλακα σου κανω.....γλεντα οσο μπορεις.....


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααα.Καμια εδω???

Πεννυ τι κανεις?Πως εισαι?Καλεεεεε γεννας σε περιπου 3 βδομαδες το αργοτεροοοο....:shock::!::D :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Πως περναει ο καιρος.....................


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπεραααα.Καμια εδω???

Πεννυ τι κανεις?Πως εισαι?Καλεεεεε γεννας σε περιπου 3 βδομαδες το αργοτεροοοο....:shock::!::D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Πως περναει ο καιρος.....................

ναι φιλεναδα μου...γενναω σε λιγο ποτε περασε ο καιροσ ουτε εγω καταλαβα....αστα να πανε...και νιωθω οτι δεν ξεκουραστηκα καθολου με τα σεμιναρια αλλα δεν πειραζει τι να κανουμε....ελπιζω ολα να πανε καλα μονο αυτο....αααααααα παρε προδερμ υγρο και παρε και μαλακτικο...θα χρησιμοποιησω τελικα....


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

Α θα στο ελεγα!!Εγω ρωτησα και εμαθα οτι δεν υπαρχει λογος να μην χρησιμοποιησεις μαλακτικο!!!Αλλωστε κι αυτο φαρμακο ειναι οπως και η σκονη και ισως και πιο αβλαβες!!!Οποιος στο ειπε ειναι λιγο υπερβολικος μαλλον.Η Ανατολη εχθες μου ειπε οτι στο αγορακι της χρησιμοποιουσε αριελ μετα τις 40 μερες του σαραντισμου.Κι αυτο γιατι στην κορη της ηταν πολυ ηταν ετσι με υποαλλεργικα και ειδικα για παιδια ολα μεχρι τα 2 της περιπου και τωρα συνεχεια εχει αλλεργιες και ειναι ευαισθητη ενω ο μικρος που του τα επλενε με αριελ δεν εχει παθει τιποτα απολυτως...!!!

Αη βρες!!!Αυριο 'η μεθαυριο θα αγορασω σκονη και μαλακτικο μη ανησυχεις.Τα πραγματα σημερα ερχονται τελικα?


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Κουκλες τι κανετε;;

εγω τα ρουχα της Μαριας τα επλενα με προδερμ ,μαλακτικο χρησιμοιποιησα μετα τις σαραντα μερες.Το παιδικο απορρυπαντικο το χρησιμοποιουν οπως ειπε και η Λενα καθαρα για αλλεργιες οσο πιο μικρο το μωρο

τοσο πιο ευαισθητο ,βεβαια εξαρτατε και στο παιδι.Απλα εγω για να ειμαι σιγουρη εβαζα και εξτρα ξεβγαλμα σε καθε πλυση να μην μενουν υπολλοιματα απορρυπαντικου και ποτε δεν δημιοργηθηκε προβλημα ,ευτυχως! Πεννυ να τα πλενεις με παιδικο γιατι μυριζει μωρουδιλα..μμμμμ! εγω στο χρονο της το αλλαξα γιατι πλεον δεν εβγαιναν οι λεκεδες απο τα φαγητα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ιωαννα μου καλα ειμαι εγω.Εδω στην μανουλα ακομα!!Αυριο 'η μεθαυριο θα ερθω κι εγω στο Κιλκις.

Οσο για τα απορρυπαντικα τα παιδικα οντως δεν βγαζουν τους λεκεδες.Απο τοτε που αρχιζουν τα φρουτα αρχιζουν και οι δυσκολοι λεκεδες.

Αλλα αυτο το αρωμα...μωρουδιλα...μμμ..τελειοοοοο!!!

Χαιρομαι που θα βοηθησω την Πεννυ με το πλυσιμο των μωρουδιακων...

θα μυριζει το σπιτι μωρουδιλα..και θα απλωσω και θα σιδερωσω μωρουδιακα για πρωτη φορα στην ζωη μου...τι καλα...:D

Και 10 σακουλες ρουχα να μου εδινε να τις ετοιμασω θα τα εκανα με πολυ μερακι και χαρα.....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ιωαννα μου καλα ειμαι εγω.Εδω στην μανουλα ακομα!!Αυριο 'η μεθαυριο θα ερθω κι εγω στο Κιλκις.

Οσο για τα απορρυπαντικα τα παιδικα οντως δεν βγαζουν τους λεκεδες.Απο τοτε που αρχιζουν τα φρουτα αρχιζουν και οι δυσκολοι λεκεδες.

Αλλα αυτο το αρωμα...μωρουδιλα...μμμ..τελειοοοοο!!!

Χαιρομαι που θα βοηθησω την Πεννυ με το πλυσιμο των μωρουδιακων...

θα μυριζει το σπιτι μωρουδιλα..και θα απλωσω και θα σιδερωσω μωρουδιακα για πρωτη φορα στην ζωη μου...τι καλα...:D

Και 10 σακουλες ρουχα να μου εδινε να τις ετοιμασω θα τα εκανα με πολυ μερακι και χαρα.....

για αυτο σε αγαπαω φιλεναδιτσα μου...και εγω θα εκανα τα παντα για σενα και το ξερεις...μην παρεις σκονη παρε υγρο απορρυπαντικο....


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


για αυτο σε αγαπαω φιλεναδιτσα μου...και εγω θα εκανα τα παντα για σενα και το ξερεις...μην παρεις σκονη παρε υγρο απορρυπαντικο....

Α,οκ..να με κατατοπιζετε γιατι δεν ξερω..υγρο απορρυπαντικο και μαλακτικο λοιπον....εγινεεεεε!!!!

Αχ φιλεναδα...και να ηξερες...σημερα ασχοληθηκα με τα πραγματα του μπεμπουλη.....:D

Μην ρωτας και πολλα...ο Τολης θα τα δει...αλλα εσυ μολις επιστρεψεις με το καλο...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε;; που χαθηκατε καλε δεν εχει καθολου κινηση εδω!

Εγω ειμαι σπιτι εχω και την μαμα μου εδω και αραζω λιγο περισσοτερο.Σημερα εχω ρεπο και μια που εχει και καλη μερα θα βγουμε βολτιτσα το απογευματακι..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ιωαννα μου καλα ειμαι εγω.Εδω στην μανουλα ακομα!!Αυριο 'η μεθαυριο θα ερθω κι εγω στο Κιλκις.

Οσο για τα απορρυπαντικα τα παιδικα οντως δεν βγαζουν τους λεκεδες.Απο τοτε που αρχιζουν τα φρουτα αρχιζουν και οι δυσκολοι λεκεδες.

Αλλα αυτο το αρωμα...μωρουδιλα...μμμ..τελειοοοοο!!!

Χαιρομαι που θα βοηθησω την Πεννυ με το πλυσιμο των μωρουδιακων...

θα μυριζει το σπιτι μωρουδιλα..και θα απλωσω και θα σιδερωσω μωρουδιακα για πρωτη φορα στην ζωη μου...τι καλα...:D

Και 10 σακουλες ρουχα να μου εδινε να τις ετοιμασω θα τα εκανα με πολυ μερακι και χαρα.....

Θα σου φερει γουρι και θα σε κολλησουν οξια εγκυμονιτιδα τοσα μωρουδιακα ρουχαλακια:D σου ευχομαι να την κολλησεις για 9 μηνες αυτη την "αρρωστια"..

καλα κανεις και την βοηθας ,ειναι ωραιο να εχεις καλους φιλους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...