Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Σε καταλαβαινω απολυτα ..εγω υπεφερα πολυ στον θηλασμο..δεν μπορουσε να πιασει την θηλη μου τα παντα εκανα και πονοοοοο καθε μια ωρα την θηλαζα .Ειχε ματωσει κιολας ειπιε και αιμα λιγο το μωρο ,τα ειχα κανει πανω μου

ασε με ειχε κουρασει και ψυχολογικα και σωματικα αν δεν πιανει το μωρο καλα και λιγο η δικη μας απειρια ειναι λιγο δυσκολο.Κανε υπομονη ...

ευχαριστω πολυ ιωαννα μου για την στηριξη....:P


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλε???

Μπηκα κι εγω με μια χαρα να δω κανενα νεο......

που ειστε ολες????

ΞΕρω...ξερω...σας επιασε η Ανοιξη κι αρχισατε τις τσαρκες!!!!Χαχαχα!!!Καλα κανετε!!!!

Εγω ειμαι πολυ καλα...αυριο φευγουμε με αδειουλα και ειμαι πολυ χαρουμενη...

Ανοιξε ο καιρος και θα ειμαι και καθε μερα στην παραλια μας για καφε με τον αντρουλη μου....ανυπομονω!!!!

ΘΑ αφησω και το θεμα μωρο στην ακρη για αρκετο καιρο..για να ζησω λιγο οπως παλια!!!Μου εχει λειψει αυτη η ξεγνοιασια στην σχεση μας..

Επεσα με τα μουτρα λες και δεν υπαρχει αυριο 'η με κυνηγαει κανενας!!!

Ειμαστε πολυ νεοι για να μιζεριαζουμε απο τωρα με τον καλο μου και γι'αυτο το πηρα αποφαση οτι θα σταματησω να ασχολουμαι οπως τωρα και θα σχεδιαζω σιγα σιγα τα του γαμου μας(θρησκευτικου)!!!!

Ηρθε ο καιρος να σκεφτουμε σοβαρα οτι πρεπει να παντρευτουμε στην εκκλησια...γιατι ειχα δωσει εναν ορκο που δεν κρατησα και οσο το αφηνω τοσο με τρωει!!!

Να ειστε ολες καλα..να περνατε σουπερ...να εχετε καλες γιορτες...και να χαιρεστε οσους γιορταζουν αυτες τις μερες!!!

Σας φιλωωωωωωωω......


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Κουκλες μου τι κανετε;;

Λενα ωραια η υπογραφη σου.... Καλο ταξιδι να εχετε και οταν επιστρεψεις σε περιμενω για καφεδακι..

Πεννυ μου πως τα πας με τον μικρο; με τον θηλασμο ολα καλα; Προχθες οι αντρες μας ειχαν μαζι υπηρεσια

Αχ,κοριτσια σημερα που γυρνουσα απο την δουλεια πατησα μια γατα με το αυτοκινητο:-( ηταν αηδιαστικο:shock: το λυπηθικα το καημενο,αν και δεν τις συμπαθω ιδιαιτερα ετρεχε γρηγορα να ξεφυγει απο κατι αλλο και ηρθε πανω μου φρεναρα αλλα μεχρι να σταματησει το αυτοκινητο εγινε χαλκομανια!:shock:

Link to comment
Share on other sites

Καλε???

Μπηκα κι εγω με μια χαρα να δω κανενα νεο......

που ειστε ολες????

ΞΕρω...ξερω...σας επιασε η Ανοιξη κι αρχισατε τις τσαρκες!!!!Χαχαχα!!!Καλα κανετε!!!!

Εγω ειμαι πολυ καλα...αυριο φευγουμε με αδειουλα και ειμαι πολυ χαρουμενη...

Ανοιξε ο καιρος και θα ειμαι και καθε μερα στην παραλια μας για καφε με τον αντρουλη μου....ανυπομονω!!!!

ΘΑ αφησω και το θεμα μωρο στην ακρη για αρκετο καιρο..για να ζησω λιγο οπως παλια!!!Μου εχει λειψει αυτη η ξεγνοιασια στην σχεση μας..

Επεσα με τα μουτρα λες και δεν υπαρχει αυριο 'η με κυνηγαει κανενας!!!

Ειμαστε πολυ νεοι για να μιζεριαζουμε απο τωρα με τον καλο μου και γι'αυτο το πηρα αποφαση οτι θα σταματησω να ασχολουμαι οπως τωρα και θα σχεδιαζω σιγα σιγα τα του γαμου μας(θρησκευτικου)!!!!

Ηρθε ο καιρος να σκεφτουμε σοβαρα οτι πρεπει να παντρευτουμε στην εκκλησια...γιατι ειχα δωσει εναν ορκο που δεν κρατησα και οσο το αφηνω τοσο με τρωει!!!

Να ειστε ολες καλα..να περνατε σουπερ...να εχετε καλες γιορτες...και να χαιρεστε οσους γιορταζουν αυτες τις μερες!!!

Σας φιλωωωωωωωω......

και να δεις που με αυτο το σκεπτικο θα μεινεις πιο γρηγορα εγκυος... εχεις απολυτο δικιο. αντε με το καλο και οι ετοιμασιες του γαμου......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κουκλες μου τι κανετε;;

Λενα ωραια η υπογραφη σου.... Καλο ταξιδι να εχετε και οταν επιστρεψεις σε περιμενω για καφεδακι..

Πεννυ μου πως τα πας με τον μικρο; με τον θηλασμο ολα καλα; Προχθες οι αντρες μας ειχαν μαζι υπηρεσια

Αχ,κοριτσια σημερα που γυρνουσα απο την δουλεια πατησα μια γατα με το αυτοκινητο:-( ηταν αηδιαστικο:shock: το λυπηθικα το καημενο,αν και δεν τις συμπαθω ιδιαιτερα ετρεχε γρηγορα να ξεφυγει απο κατι αλλο και ηρθε πανω μου φρεναρα αλλα μεχρι να σταματησει το αυτοκινητο εγινε χαλκομανια!:shock:

Σε ευχαριστω αγαπη μου να εισαι καλα!!!

Και εννοειται καφεδακι οταν γυρησω...τωρα που ανοιγει και ο καιρος θα πινουμε συχνα καφεδακια και στις βεραντες!!!

στην δικη σου θα κανουμε κουνια και την μικρη!!!:D:D

Ευχαριστω και για την υπογραφουλα...δεν χρειαστηκε να γραψω και πολλα...αυτο τα λεει ολα για εμενα!!!

Και ο πελαργουλης τελειος εεεε?????χιχι!!!!

Οσο για την γατα...............τι να πω..............να ζησουν οι φιλες τις να την θυμουνται!!!!!

Κριμα το ζωντανο......ΦΟΝΙΑ!!!!!!!:D:D:D

φιλεναδα χρονια πολλα και για τον αντρουλη σου(αλλαξε η μερα..)....να τον χαιρεσαιαιαιαιαι....και οτι επιθυμει!!!!

Βεβαια θα μιλησουμε και αυριο απο το τηλ.......θα σας παρουμε οταν με το καλο φτασουμε!!!!

Φιλιαααααα......


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

και να δεις που με αυτο το σκεπτικο θα μεινεις πιο γρηγορα εγκυος... εχεις απολυτο δικιο. αντε με το καλο και οι ετοιμασιες του γαμου......

Ο καλος Θεουλης ξερει ποτε πρεπει να ερθει παντως και το αφηνω πανω του!!!

εγω δεν μπορω να κανω τιποτα....

Μακαρι να ερθει οταν θελει και να ειναι γερο πανω απ'ολα και ας περασει οσος καιρος θελει!!!

Μαλλον παραπονεθηκα αρκετα......γι'αυτο σταματησα !!!!

Ο Θεος χρωσταει σε αλλες γυναικες πρωτα!!!Ας περιμενω εγω λιγακι....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Κουκλες μου τι κανετε;;

Λενα ωραια η υπογραφη σου.... Καλο ταξιδι να εχετε και οταν επιστρεψεις σε περιμενω για καφεδακι..

Πεννυ μου πως τα πας με τον μικρο; με τον θηλασμο ολα καλα; Προχθες οι αντρες μας ειχαν μαζι υπηρεσια

Αχ,κοριτσια σημερα που γυρνουσα απο την δουλεια πατησα μια γατα με το αυτοκινητο:-( ηταν αηδιαστικο:shock: το λυπηθικα το καημενο,αν και δεν τις συμπαθω ιδιαιτερα ετρεχε γρηγορα να ξεφυγει απο κατι αλλο και ηρθε πανω μου φρεναρα αλλα μεχρι να σταματησει το αυτοκινητο εγινε χαλκομανια!:shock:

ιωαννα μου ολα καλα...ζοριζομαι αρκετα με τον θηλασμο γιατι η μια θηλη δεν λεει να γινει με τιποτα καλα και ουρλιαζω απο τον πονο...ολα καλα..ο μικρουλης μου ειναι υπεροχος και πολυ ησυχος...δοξα το θεο...και εγω απο 26 θα ερθω και θα τα πουμε απο κοντα....

οσο για την φιλη μου την λενα ελπιζω ολα να πανε τελεια γιατι την αγαπαω πολυ και θελω το καλυτερο για αυτην και οτι την κανει ευτυχησμενη....δεν εχω προλαβει και να την χαρω καθολου γιατι λειπω καιρο και εχουμε λαιρο να μεινουμε μονες....σαγαπαω φιλη μου.....


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...