Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

με το καλο!!!!:P:p:pτι κανετε?τι καιρο εχετε?

Πολυ καλο καιρο και ζεστη... με την μικρη πηραμε τους δρομους καθε πρωι ημαστε στις κουνιες αλλα το απογευματακι μερικες ερες μας συννεφιασε αλλα δεν με χαλαει γιατι δουλευω εκεινη την ωρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΠΩ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΠΙΑ.....ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ...ΕΧΩ ΞΕΠΑΤΩΘΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ...ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ:D:D:D

Αντε με το καλο και με ενα πονο!!!!!!!! Μωρε και να περπατας αν δεν θελει να βγει... εγω περπατουσα αλλα γεννησα πανω στην πιθανη και με καισαρικη αλλιως με τπτ δεν θα εβγαινε ακομη εγκυος θα ημουν:D:tongue::confused:

Link to comment
Share on other sites

α ωραια... και εγω εβλεπα πολλες καταγγελιες στο τροκτικο και τρομακτικο πλεον που ελεγαν συνεχεια να τους μονιμοποιησουν κτλπ.αρα δεν κυνδυνευετε αυτο ελειπε μετα απο τοσα χρονια..αν υσχιουν τα δημοσιευματα χτυπαει η καμπανα για την 4η σειρα ΕΠΟΠ και πανω

Για να είμαι ειλικρινής εύχομαι με όλη μου την καρδιά να μην ασχοληθούν καθόλου ούτε με τους ΕΜΘ ξανά, ούτε με τους ΕΠΟΠ, ούτε με κανέναν. Άλλωστε διάβασα πως σκοπεύουν να κάνουν και πάλι προσλήψεις στον στρατό, άρα αν θέλουν να διώξουν τους παλιούς γιατί να πάρουν καινούριους; Όπως είπα και πριν πάντως, θα δείξει...


ixhPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια Χρονια Πολλα αν εχετε καποιον που γιορταζει να τον χαιρεστε..Λιτσα Ευαγγελια σε λενε αν ναι χρονια σου πολλα,πολυχρονη!!

Κανανε σημερα παρελαση οι αντρες σας;;Ο δικος μου αυτη την φορα την γλιτωσε,εμενα μαρεσει οταν κανει εκεινον παλι οχι. Σκεφτομουνα πως οταν μεγαλωσει η μικρη και παει σχολειο θα κανουν και 2 μαζι θα ειναι πολυ ωραια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια μου.Χρονια πολλα για σημερα και να χαιρεστε Ευαγγελους και Ευαγγελιες.

Ιωαννα μου κι εμενα καθε χρονο εκανε παρελαση.Και στις 28 οκτ,και τωρα.Φετος την γλιτωσε τωρα στις 25 γιατι οταν τους διαλεγανε ειχαμε αδεια..Τον οκτωβριο τον εδειξε και η τηλεοραση και τον καμαρωνα ..ολοι με παιρνανε τηλεφωνο και μου λεγανε τον ειδαμε κλπ...χιχι!!!

Ειναι ψηλοι οι αντρες μας.....οποτε παντα θα ειναι υποψηφιοι...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΨΗΛΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΣΕ ΠΑΡΕΛΑΣΕΙΣ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΕΣΤΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.....ΕΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ....ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ.....


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πιστεύω πως δεν θα απολύσουν κανέναν, είτε είναι κάποιος λίγα ή πολλά χρόνια στο τέλος άνεργος δεν θα είναι; Τι θα απογίνει κι το χειρότερο όταν υπάρχει κι μια οικογένεια από πίσω.

Ας μην προσλάβουν άλλους!

penny_tol με το καλό να γεννήσεις ένα υγιέστατο μωράκι.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πιστεύω πως δεν θα απολύσουν κανέναν, είτε είναι κάποιος λίγα ή πολλά χρόνια στο τέλος άνεργος δεν θα είναι; Τι θα απογίνει κι το χειρότερο όταν υπάρχει κι μια οικογένεια από πίσω.

Ας μην προσλάβουν άλλους!

penny_tol με το καλό να γεννήσεις ένα υγιέστατο μωράκι.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ....


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια τι κανετε; Η μικρή πλεον τρέχει παντου και δεν προλαβαίνω να μπω!!! Αφηστε που χαλασε και ο υπολογιστής του ανδρα μου και μου εχει παρει το λαπτοπ, οποτε καταλαβαίνετε!!!

Εμεις καλά ειμαστε, η μικρη ταλιμπανίζει, η μικρη μικρη μεγαλώνει και κλωτσαει ολο και περισσότερο.Εγω πονάω αρκετα στην τομη και στην μητρα μου και περιμενω να περασει ο καιρος ελπιζοντας το καλυτερο!!!

Απʼ ότι μαθαμε οι μεταθεσεις θα αργήσουν να βγουν φετος όπως περισυ!! Ξέρει καποια κατι άλλο;

Οσο για το φαρμακειο, μεχρι τωρα και εγω πηγαινα με τα κουπονια του βιβλιαριου και τα επαιρνα δωρεαν!! Αναφορες καναμε μονο για την γιατρο της μικρης οπου δεν είναι συμβεβλημένη!! Η φαρμακοποιός μου όμως μου ειπε πως από τον αλλον μηνα θα πρεπει να πληρωνω και μετα να κανω αναφορα γιατι θα τον κοψουν τον στρατο μιας και εχουν παρα πολύ καιρο να πληρωθουν!!! Στην Αθηνα που εψαχνα τοεμβολιο την προηγουμενη εβδομάδα πηγα σε 17 φαρμακεια και κανενα δεν μου το εδινε με τα κουπονια!! Ολοι μου ελεγαν πως εχουν κοψει τον στρατο και πρεπει να πληρωσω!!

Πενυ με το καλο να αγκαλιασεις το αγγελουδι σου!!! Να σκεφτεσαι μονο πως θα το σφιξεις στην αγκαλια σου επιτέλους, τιποτα άλλο!!! Οντως αλλαζει ολη σου η ζωη!!! Για εμένα δεν υπάρχουν αρνητικές αλλαγες, ακομα και οι δυσκολίες οσο μεγάλες κ μοναχικές κι αν είναι καποιες φορες αξίζουν!!! Τα πάντα αξίζουν και με το παραπάνω!!! Είναι φυσικο να αλλαξει η σχεση σου με τον ανδρα σου!!! Θα αλλαξει ριζικα η ζωη σας και εσεις οι ιδιοι ως ανθρωποι!! Θα βρειτε νεες ισορροπιες, νέεους τροπους επικοινωνιας και νέο δεσιμο!! Πλεον θα ειστε οικογενεια και όχι ανδρογυνο και αυτό θα σας δεσει ακομα περισσοτερο!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια,ακουσατε το σημερινο οτι μας δωσαν 45 μερες να τα τακτοποιησουμε τις εκρεμοτητες?:shock::shock::shock::shock:που θα βρουν τοσα χρηματα οεο???:?::?:καταλαβα καλα:?::?::?:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?

Μπετυ που το ακουσες αυτο?Κι εγω δεν παρακολουθω καθολου ειδησεις αυτες τις μερες!

Ιωαννα αν καταλαβα καλα εννοει το ΔΝΤ και τα δανεια μας.Σε 45 μερες???Εδω δεν τα καταφεραμε τοσα χρονια...σιγα μην τα τακτοποιησουμε σε 45 μερες!!!!ΑΝ ισχυει φυσικα!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?

Μπετυ που το ακουσες αυτο?Κι εγω δεν παρακολουθω καθολου ειδησεις αυτες τις μερες!

Ιωαννα αν καταλαβα καλα εννοει το ΔΝΤ και τα δανεια μας.Σε 45 μερες???Εδω δεν τα καταφεραμε τοσα χρονια...σιγα μην τα τακτοποιησουμε σε 45 μερες!!!!ΑΝ ισχυει φυσικα!

Τι κανεις κουκλα μου;;; εγω σπιτι επλυνα τα χαλια μου σημερα που δεν δουλευω ,ο Λαζαρος εχει υπηρεσια ,εχω και τους γονεις μου εδω...

μαλλον αυτο εννωει η Μπετυ αστα απο το κακο στο χειροτερο παμε..ουτε εγω βλεπω ειδησεις με απελπιζουν ασε που ολοκληρο το ΣΚ η τηλεοραση παιζει μονο alter

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαι ζουζουνιτσα μου.Κι εμενα ο καλος μου υπηρεσια εχει σημερα.Εγω ειμαι στα Γιαννιτσα.Δουλειες,υποχρεωσεις τρεχω και δεν φτανω.Σημερα ειμαι στεναχωρημενη απο την ωρα που ξυπνησα,πηρα μηνυμα απο μια φιλη μου εδω,με τραγικη καταληξη της εγκυμοσυνης της στον 4ο μηνα.Δεν θα μπω σε λεπτομερειες!Το απογευμα θα παω να την δω 'η αυριο θα παω να την δω.

Αυτα...κατα τ'αλλα μια χαρα..ασχολουμαι με αγορες αυτες τις μερες....

Εσυ τι νεα?Η Ελενη καλα ειναι?Την βλεπεις?


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...