Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Μήπως, γνωρίζει καμία πότε βγαίνουν οι μεταθέσεις;

Μακαρι να ηξερα.. ο διευθυντης πεζικου που ειχε ερθει στην μοναδα μας τους ειχε πει οτι θα αργησουν και φετος οπως περυσι αλλοι παλι που εχουν βισμα λενε μεχρι το Πασχα μπορει να ξερουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χθες 14:59 penny_tol ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΧΙΟ litsa?

Χθες 15:03 pontikaki so simple!!!!! Μια ερωτηση ητανε η ολη υποθεση!!!

απλά δεν κατάλαβα για ποιο θέμα ρώτησε αν ειναι καλά στη χίο.....

Η Πενυ σε ρωτησε πως ειναι η ζωη γενικως στην Χιο απο ολες τις αποψεις και η απαντηση απο το ποντικακι " μια ερωτηση ητανε ολη η υποθεση " πηγαινε στο οτι ρωτησες τα φαρμακεια και σου ειπαν οτι εχουν συμβαση στρατου

ετσι δεν ειναι κοριτσια;

Link to comment
Share on other sites

αν είναι έτσι sorry δεν το καταλαβα...

καλά είναι στη χίο, είναι ήσυχα. δεν έχω πάει σε άλλη περιοχή να μείνω μόνιμα για να σε ενημερώσω, οπότε αν θέλεις να μάθεις κάτι συγκεκριμένο ρώτησε με! εγώ γεννήθηκα εδώ, δεν έχουμε έρθει με μετάθεση. κ αν είμαι τυχερή θα μείνουμε για αρκετά χρόνια εδώ, από οτι μου λένε!!!!!


"]

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως τα ειπε η Ιωαννα ειναι Λιτσα απλα ξεχαστηκα να σου απαντησω sorry,

Βρε κοριτσια οι εμθ δεν εχουν μονιμοποιηθει τα χαρτια τους κανανε για τη μονιμοποιηση δεν την υπογραψανε. αλλα για οποιους και να λενε ειναι κριμα και πολυ αδικο..........


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λιτσα στην Χιο εχεις την δυνατοτητα να μεινεις χρονια,ειναι δυσμενης μεταθεση 5 με 6 χαλαρα θα ειστε εκει... αφου ειναι η καταγωγη σου απο εκει μια χαρα σου εκατσε...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως τα ειπε η Ιωαννα ειναι Λιτσα απλα ξεχαστηκα να σου απαντησω sorry,

Βρε κοριτσια οι εμθ δεν εχουν μονιμοποιηθει τα χαρτια τους κανανε για τη μονιμοποιηση δεν την υπογραψανε. αλλα για οποιους και να λενε ειναι κριμα και πολυ αδικο..........

Σοβαρα; ειχα ακουσει οτι θα κανουν τα χαρτια τους και νομιζα οτι τους μονιμοποιησαν..αλλα για να γινει αυτο δεν θα επρεπε να ορκιστουν οπως οι αντρες μας κτλπ;Φυσικα και ειναι κριμα γιατι μερικοι εχουν 20 χρονια στο στρατο μιση ζωη ειναι δυνατον να μεινει ξαφνικα ανεργος;;;;

Link to comment
Share on other sites

αν είναι έτσι sorry δεν το καταλαβα...

καλά είναι στη χίο, είναι ήσυχα. δεν έχω πάει σε άλλη περιοχή να μείνω μόνιμα για να σε ενημερώσω, οπότε αν θέλεις να μάθεις κάτι συγκεκριμένο ρώτησε με! εγώ γεννήθηκα εδώ, δεν έχουμε έρθει με μετάθεση. κ αν είμαι τυχερή θα μείνουμε για αρκετά χρόνια εδώ, από οτι μου λένε!!!!!

Λιτσα αυτο που ενδιαφερει ολες μας οταν θα παρουμε μεταθεση σε καποιο μικρο νησι πιστευω πως πρωτα ειναι αν εχει γιατρους παιδιατρους ,γυναικολογους κτλπ..ποσο ακριβα ειναι τα ενοικια,τα σουπερ μαρκετ αν ειναι πιο ακριβα γιατι ετσι εχουμε ακουσει.

Αληθεια LIDL εχει εκει;

Link to comment
Share on other sites

Λιτσα αυτο που ενδιαφερει ολες μας οταν θα παρουμε μεταθεση σε καποιο μικρο νησι πιστευω πως πρωτα ειναι αν εχει γιατρους παιδιατρους ,γυναικολογους κτλπ..ποσο ακριβα ειναι τα ενοικια,τα σουπερ μαρκετ αν ειναι πιο ακριβα γιατι ετσι εχουμε ακουσει.

Αληθεια LIDL εχει εκει;

Δηλαδη σε οποιο Λιντλ και να παω θα σε πετυχαινω?:Dπλακιτσα..........

Καλησπερα σας κοπελιτσες μου.....τι κανετε?

Διαβασα και τα αρθρα!!Εγω λεω οτι ειναι βλακειουλες.Και οντως και γω εμαθα οτι οι ΕΜΘ δδεν εχουν μονιμοποιηθει ακομα:shock:.

Εμας κανενας δεν μας πειραζει!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη σε οποιο Λιντλ και να παω θα σε πετυχαινω?:Dπλακιτσα..........

Καλησπερα σας κοπελιτσες μου.....τι κανετε?

Διαβασα και τα αρθρα!!Εγω λεω οτι ειναι βλακειουλες.Και οντως και γω εμαθα οτι οι ΕΜΘ δδεν εχουν μονιμοποιηθει ακομα:shock:.

Εμας κανενας δεν μας πειραζει!

θα με ανεχεσε θες δεν θες...αντε μην νευριασω και οταν ερχεσε κρυβω τις πουτιγκες απο το ραφι:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πριν ξαπλωσω ειπα να μπω και διαβασα το μηνυμα σου και γελασα!!!:D:D

Παρακολουθεις τι ψωνιζει ο κοσμος ??????Να η κουτσομμμπολα του σουπερ μαρκετ!!!:D

Καλα φανταστικες οι πουτιγκες του Λιντλ δεν τις αλλαζω με τιποτα λεμε!!!

Τι κανεις κοριτσακι?Πως και ξενυχτακι τετοια ωρα?


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Πριν ξαπλωσω ειπα να μπω και διαβασα το μηνυμα σου και γελασα!!!:D:D

Παρακολουθεις τι ψωνιζει ο κοσμος ??????Να η κουτσομμμπολα του σουπερ μαρκετ!!!:D

Καλα φανταστικες οι πουτιγκες του Λιντλ δεν τις αλλαζω με τιποτα λεμε!!!

Τι κανεις κοριτσακι?Πως και ξενυχτακι τετοια ωρα?

εγω ειμαι εκει να δουλευω οχι να κουτσομπολευωωω.....

μου εχεις πει πολλες φορες οτι σου αρεσουν και το ξερω... για ποιες λες ομως ; την 4αδα που εινι σοκολατα και εχει και βανιλια; γιατι εχει και την αλλη που ειναι σε ποτηρακι..

ειχε υπηρεσια ο Λαζαρος και το ξενυχτουσα δεν μαρεσε να κοιμηθω μονη:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Λιτσα αυτο που ενδιαφερει ολες μας οταν θα παρουμε μεταθεση σε καποιο μικρο νησι πιστευω πως πρωτα ειναι αν εχει γιατρους παιδιατρους ,γυναικολογους κτλπ..ποσο ακριβα ειναι τα ενοικια,τα σουπερ μαρκετ αν ειναι πιο ακριβα γιατι ετσι εχουμε ακουσει.

Αληθεια LIDL εχει εκει;

Γιατρούς έχουμε, το λέω μιας κι έχω αρχίσει κι εγώ να το ψάχνω λόγω του ότι μόλις μπήκα στην ασφάλεια του άντρα μου. Από σούπερ μάρκετ είναι λογικό να είναι πιο τσιμπιμένες οι τιμές γιατί βάζουν κ μεταφορικά. τώρα σε σχέση με άλλα νησια δεν ξερω... Από σούπερ μάρκετ έχουμε βερόπουλο, lidl, dia, μαρινόπουλο κ 3-4 χιώτικα. τώρα μπορεί να ξέχασα κ κανένα!!!!!!

σ'αυτό που δεν πιανόμαστε κορίτσια είναι η βενζίνη (για την ώρα ελπίζω)!!!!!!!! έχω βρεί 2 τα οποία την έχουν 5 λεπτά πιο φθηνά!!! άλλωστε το λέει κι εδώ: http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=279147&cid=23

τώρα για ενοίκιο απότι μου λένε δεν είναι πανάκριβα, ανάλογα κ τον σπιτονοικοκύρη που θα βρείς ενοείται!!!

ότι άλλο θέλετε να ρωτήσετε είμαι στη διάθεσή σας!!!!

Λιτσα στην Χιο εχεις την δυνατοτητα να μεινεις χρονια,ειναι δυσμενης μεταθεση 5 με 6 χαλαρα θα ειστε εκει... αφου ειναι η καταγωγη σου απο εκει μια χαρα σου εκατσε...

είναι 8 χρόνια στη χίο. φυσικά ήταν η πρώτη περιοχή που πήγε, δεν ήταν αλλόυ κ τον έφεραν χίο. είναι εποπ. κι εγώ σκέφτομαι μην έρθει καμιά μετάθεση ουρανοκατέβατη φέτος που γεννάω κιόλας. πέρσυ φοβόμουν μην έρθει μετάθεση πριν το γάμο κ πάνε όλες οι ετοιμασίες τζαμπα..... ποιος ξέρει?


"]

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως τα ειπε η Ιωαννα ειναι Λιτσα απλα ξεχαστηκα να σου απαντησω sorry,

Βρε κοριτσια οι εμθ δεν εχουν μονιμοποιηθει τα χαρτια τους κανανε για τη μονιμοποιηση δεν την υπογραψανε. αλλα για οποιους και να λενε ειναι κριμα και πολυ αδικο..........

Γειά σας κορίτσια και συγνώμη για την παρέμβαση! Και εγώ σύζυγος συναδέλφου και μάλιστα ΕΜΘ. Οι ΕΜΘ μονιμοποιήθηκαν μόλις πέρασε η πρώτη πενταετία, έδωσαν εξετάσεις όπως και οι ΕΠΟΠ και ορκίστηκαν και η κατάσταση τους μετατράπηκε απο 5 έτη σε αορίστου χρόνου.

Τα χαρτιά που τους ζήτησαν να κάνουν τώρα τελευταία αφορούν τα πρώτα πέντε χρόνια της θητείας τους που δεν ήταν μόνιμοι και τους ασφάλιζαν στο ΙΚΑ και τώρα προσπαθούν να βρούνε τρόπο να τους τα αναγνωρίσουν γιατί τότε δεν υπήρχε για αυτούς ολοκληρωμένη νομοθεσία όπως τώρα για τους ΕΠΟΠ.

Έτσι είναι αν δεν κάνω λάθος - και φυσικά απο ότι μας λένε γιατί στον Ελληνικό στρατό επικρατεί το χάος. Στο τέλος κανείς δεν ξέρει τι γίνεται...


ixhPp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΠΩ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΠΙΑ.....ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ...ΕΧΩ ΞΕΠΑΤΩΘΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ...ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ:D:D:D


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...