Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

καλησπερα.εμεις τελος με την ασκηση.ευχομαι να ειστε ολες καλα με τις οικογενειες σας.

κοριτσια περναμε εδω και μερες πολυ δυσκολα....ο μικρος μας 2,5χρονων εσπασε το χερακι του....ναι το χερακι του παρακαλω!!!και μαλιστα στον παιδικο!!!!και αυτος και εμεις ειμαστε πολυ χαλια...ταλαιπωρια,ταλαιπωρια...και το χειροτερο απο ολα δεν μας ειπαν τιποτα απο τον παιδικο.τιποτα,απλα ελατε να τον παρετε γιατι κλαιει...εχουμε αναστατωθει παρα πολυ...ειναι απαραδεκτοι...ασχετοι...τι να πω??θα ηθελα πολυ την γνωμη σας...αν θελει καποια κοπελα να το συζητησουμε θα μιλησω μονο αναλυτικα με πμ.υπαρχει λογος.ευχομαι να μην συμβει σε κανενα παιδακι σας αυτο που μας συμβαινει....

Περαστικά στο παιδάκι σου. Κατά τη γνώμη μου κινήγησέ τους γιατί έδειξαν ανευθυνότητα.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια δεν πάνε να μας κόψουν μετά το σημερινό που έμαθα λέω απλά να έχουμε την υγεία μας, πάνω απ'όλα.

Σκοτώθηκε συνάδελφος του συζύγου μου από ηλεκτροπληξία (ήταν εκτός δουλειάς) μπροστά στα μάτια του μικρού του γιου. Είχε δύο παιδιά.

Αυτά είναι τραγικά γεγονότα στη ζωή. Να είμαστε γεροί κι δυνατοί.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν πάνε να μας κόψουν μετά το σημερινό που έμαθα λέω απλά να έχουμε την υγεία μας, πάνω απ'όλα.

Σκοτώθηκε συνάδελφος του συζύγου μου από ηλεκτροπληξία (ήταν εκτός δουλειάς) μπροστά στα μάτια του μικρού του γιου. Είχε δύο παιδιά.

Αυτά είναι τραγικά γεγονότα στη ζωή. Να είμαστε γεροί κι δυνατοί.

Νιοβη σοκαριστικα ..πολυ κριμα:cry::cry:

Συμφωνω απολυτα την υγεια μας και να ημαστε εννωμενοι και αγαπημενοι και θα τα καταφερουμε..

Η γενια μας μεγαλωσε χωρις στερησεις και φοβομαστε να αντιμετωπησουμε ολο αυτο που γινετε.. θα βρουμε την λυση τουλαχιστον ενα πιατο φαι δεν πιστευω να μας λειψει..τα χειροτερα θα ερθουν στον ιδιωτικο τομεα τουλαχιστον εχουν οι αντρες μας μια σιγουρη δουλεια και ο μισθος τους σε σχεση με τους ιδιωτικους ειναι "ικανοποιητικος".Στον ιδιωτικο λεει θελουν κατω των 500 ευρω μισθους η τροικα.Εμεις σε σχεση με την ανεργια που επικρατει ,που μενουν απληρωτοι και εχουν τον φοβο της απολυσης παλι καλα να λεμε.Ουτε πλουσιοι θα γινουμε ποτε αλλα και ουτε θα πεινασουμε αλλα και να πεινασουμε οι δημοσιοι υπαλληλοι θα ειναι αυτοι που θα πεινασουν τελευταιοι;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.

σημερα ανχωθηκα λιγο και ειπα να σας ρωτησω γιατι ισως δεν ειμαι ενημερωμενη σωστα.

λοιπον μεχρι προχθες ελεγαν οτι εξαιρουντε απο την εφεδρεια τα σωματα ασφαλειας

απο εχθες που βγηκε το νομοσχεδιο σε καμια εξαιρεση δεν περιλαμβανοντε τα σωματα ασφαλειας.το προσεξατε?

ψαχνω και στα blogs αλλα σε καμια εξαιρεση δεν περιλαμβανοντε επισης τα σωματα ασφαλειας.εσεις μηπως ειστε καλυτερα ενημερωμενες

sorry αν σας χαλαω την ημερα αλλα με επιασε ενα ανχος.

Κανεις δεν μπορει να ειναι ενημερωμενος σωστα αφου και η ιδια η κυβερνηση δεν ξερει τι της γινετε συνεχεια αλλαζουν τα λεγομενα τους.Ειδα και εγω την λιστα με τις εξαιρεσεις στην εφεδρια και οντως δεν εξαιρει τις ενοπλες δυναμεις .Ο υπουργος διαβεβαιωσε και καλα οτι δεν προκειτε να πειραξουν το στρατο..τα ιδια ελεγε ομως και πριν πως στα σωματα ασφαλειας δεν θα μειωσουν τους μισθους και ειδαμε ποσο το κρατησαν αυτο.

Πιστευω πως οσοι ειναι μονιμοι δεν εχουν να φοβηθουν κατι απλα τα πραγματα θα ειναι δυσκολα για οσους ακομα δεν εχουν μονιμοποιηθει.Μπορει να μην τους βγαλουν σε εφεδρεια απλα οταν θα ερθει η ωρα της μονιμοποιησης ισως κανουν πιο αυστηρα τα κριτηρια και δεν μονιμοποιησουν πολυ κοσμο.Θα δειξει........

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.εμεις τελος με την ασκηση.ευχομαι να ειστε ολες καλα με τις οικογενειες σας.

κοριτσια περναμε εδω και μερες πολυ δυσκολα....ο μικρος μας 2,5χρονων εσπασε το χερακι του....ναι το χερακι του παρακαλω!!!και μαλιστα στον παιδικο!!!!και αυτος και εμεις ειμαστε πολυ χαλια...ταλαιπωρια,ταλαιπωρια...και το χειροτερο απο ολα δεν μας ειπαν τιποτα απο τον παιδικο.τιποτα,απλα ελατε να τον παρετε γιατι κλαιει...εχουμε αναστατωθει παρα πολυ...ειναι απαραδεκτοι...ασχετοι...τι να πω??θα ηθελα πολυ την γνωμη σας...αν θελει καποια κοπελα να το συζητησουμε θα μιλησω μονο αναλυτικα με πμ.υπαρχει λογος.ευχομαι να μην συμβει σε κανενα παιδακι σας αυτο που μας συμβαινει....

Καλημερα εμεις σημερα αρχισουμε τον γολγοθα της ασκησης και εχει και παλιοκαιρο ο μπαμπας μας πηγε με γαστρεντεριτιδα εγω ειμαι μια απο τα ιδια αλλα σε ηπια μορφη και ο μικρος με 38 πυρετο τι ωραια εβδομαδα που θα περασουμε!!!!

Ακου εκει να σπασει το παιδακι το χερακι και να σας πουν απλα ελατε να τον παρετε ειναι απαραδεκτοι. Να μη το αφησεις ετσι αυτο να κανεις οτι χρειαστει τι ανευθυνοτητα ειναι αυτη υποτιθεται οτι απο τη στιγμη που τους αφηνεις το παιδι σου ειναι υπευθυνοι και οχι ανευθυνοι.

Εμαθες πως εγινε? τι σου ειπανε? απαντησε μου σε πμ.

Η γενια μας μεγαλωσε χωρις στερησεις και φοβομαστε να αντιμετωπησουμε ολο αυτο που γινετε.. θα βρουμε την λυση τουλαχιστον ενα πιατο φαι δεν πιστευω να μας λειψει..τα χειροτερα θα ερθουν στον ιδιωτικο τομεα τουλαχιστον εχουν οι αντρες μας μια σιγουρη δουλεια και ο μισθος τους σε σχεση με τους ιδιωτικους ειναι "ικανοποιητικος".Στον ιδιωτικο λεει θελουν κατω των 500 ευρω μισθους η τροικα.Εμεις σε σχεση με την ανεργια που επικρατει ,που μενουν απληρωτοι και εχουν τον φοβο της απολυσης παλι καλα να λεμε.Ουτε πλουσιοι θα γινουμε ποτε αλλα και ουτε θα πεινασουμε αλλα και να πεινασουμε οι δημοσιοι υπαλληλοι θα ειναι αυτοι που θα πεινασουν τελευταιοι;)

Εγω Ιωαννα μου μεγαλωσα με στερησεις μεγαλωσα πολυ καλα και ειμαι πολυ περηφανη για τον τροπο που με μεγαλωσανε οι δικοι μου και ηθελα και γω και ο αντρας μου να κανουμε για το παιδι μας το καλυτερο οπως ολοι μας αλλωστε και να μη του λειψει τπτ ουτε υλικο ουτε οι γονεις του σαω παρουσια εννοω να μην αναγκαζομαστε να λειπουμε ολη μερααπο το σπιτι για να δουλευουμε οπου βρουμε (αν βρουμε καποια στιγμη δουλεια) και ταυτοχρονα να μη μπορουμε να βγαλουμε το μηνα και να ειμαστε μες το αγχος και τη στεναχωρια

Νομιζω οτι πλεον ειτε εισαι στο δημοσιο ειτε στον ιδιωτικο τομεα με ολα αυτα ειναι το ιδιο ολοι εχουν το φοβο της μειωσης μισθου και της απολυσης........


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!

κοριτσια συμφωνω μαζι σας.

και εγω μεγαλωσα με στερησεις και με το πατερα μου μακρια για να βγαλει το μεροκαματο να μας μεγαλωσει να μην μας λειψουν τα βασικα και φυσικα μαθαμε να μην ζηταμε παραλογα πραγματα.το θεμα ειναι με τις μειωσεις οτι οκ θα στερηθουμε αλλα θα τα καταφερουμε αλλα αυτο το ανχος αν θα εχουμε και το μεροκαματο πλεον ειναι που με τρομαζει γιατι ειδικα στην πολη μου αν απολυθουμε δεν προκειται να βρουμε ουτε μεροκαματο.

το μονο θετικο αν γυρισουμε στο πατρικο γιατι εννοειται δεν θα εχουμε να πληρωσουμε ενοικιο ειναι οτι τα πεθερικα μου εχουν κηπο και κοτες οποτε ενα μαρουλι και ενα αυγο θα το φαμε βρε αδερφε.αν θα αφησουν τιποτα γιατι αρχισαν οπως παλια και κλεβουν κοτες και μπουγαδες.

αισιοδοξια λοιπον να δουμε μεχρι ποτε.την υγεια μας παναγιτσα μου να εχουμε και κατι θα γινει.

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια; Επέστρεψε και ο δικός μου από την ασκηση!!! Η μεγάλη του κράταγε κατι μουτρα από την μια γελάγαμε από την άλλη στεναχωρηθήκαμε!!! Η μικρη δε τον υποδέχτηκε με γελάκια και κραυγουλες!!!!

@Λ+Ν@ μεγαλώνουν και από την μια με γεμίζουν ευτυχία και από την άλλη αγχος!!!!!!! Είναι η δυναμη μου τα κορίτσια μου!!!!!!! Είμαι τοσο τυχερη που τις έχω!!!!!!! Για ολους ισχύει το νέο ωράριο!! Δεν είναι ετσι!! Μπορει να μπαίνει ο μισθός αλλα εμεις θέλουμε 350 το μηνα για ενοίκιο, αλλα 270 για πάνες και γάλα, αν σταματήσω τον θηλάσμό θα θέλω 370 ευρω!! Βάλε ρεύμα, νερό, τηλέφωνα, διατροφή, πετρέλαιο, κοινόχρηστα, δόσεις, βεντζινη, ασφάλειες, σήματα και ρουχα/παπουτσια για τις μικρες που αλλάζουν συνέχεια νούμερα; Πως θα ζήσω μʼαυτά τα λεφτα; Εχουμε κοψει τα παντα, απιστευτη οικονομία ή μαλλον στέρηση γιατι δεν μπορω να μιλάω για οικονομία πλεον και πάλι όμως δεν βγάινουμε!! Απελπισία!!!!!!

Ποντικάκι, προσπαθούν να σταματησουν την προπληρωμή του μήνα εξου και αλλαζουν ημερομηνία πληρωμής!!! Εμας μας οφείλουν εδώ και ένα χρονο ιατρικά εξοδα της μικρης!!

Δέσι τι να πω; Περαστικά σας; Ποσο θα το κρατησει σε γυψο; Είναι απαραδεχτοι από τον παιδικο σταθμό!! Τους μιλησες; Τι σου ειπαν;

Νιόβη δυο παιδια είχε; Ο ανδρας μου μου ειπε πως ειχε ένα!! Δεν έχω λογια γιʼαυτό που εγινε!! Για ένα δέντρο, απίστευτο μου φαίνεται!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.σας ευχαριστω πολυ κοριτσια,να ειστε ολες καλα.

εμεις προσπαθουμε,οπως ολοι φανταζομαι.περαστικα στους αρρωστουλιδες και γρηγορα να γινεται καλα.αυτο το περασαμε εμεις περσυ με την ασκηση

και εγω και ο μικρος αρρωστοι και μολις γυρισε ο μπαμπας μας τον κωλησαμε.

οσο για τον μικρο μας ειναι τωρα 2,5βδομαδες στον γυψο και σε μια 1 βδομαδα θα τον

βγαλουμε...το πως εγινε το μαθαμε απο το ιδιο το παιδι.τον πηρε ο μπαμπας του απο τον

παιδικο κοιμησμενο,και δεν ειπαν τιποτα,τον ειχαν βαλει για υπνο γιατι εκλαιγε λεει πολυ.

αν ειναι δυνατον,ολοι ξερουμε και ο ποιο ασχετος οτι οταν καποιος πεφτει δεν πρεπει να κοιμηθει γιατι αν εχει χτυπησει στο κεφαλι μπορει να μην ξανα ξυπνησει!!!!!!!!!αλλα η δασκαλα το θεωρησε φυσιολογικο να τον βαλει για υπνο και το μονο που ειπε στον αντρα μου...μαλλον εχει ιωση....κουβεντα για το πεσιμο.και αν τον ειδαν!!!και αν ηταν μπροστα απορω!!!!οταν ηρθαν σπιτι ελεγε συνεχεια το παιδι ποναω ποναω,ενα παιδακι με εσπρωξε απτην τσουληθρα.......σημερα εγινε η εδε,αντε να δουμε τι θα βγει...

μας εχουν βαλει σε μια ταλαιπωρια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεσι μου και παλι περαστικα σας και κουραγιο πιστευω να πηγες και να τους τα ειπες ενα χερακι και φυσικα στον προεδρο των παιδικων σταθμων να γινει γνωστο τι ανευθυνες δασκαλες εχουνε. μη σου πω να το γραψεις και σε κανενα blog ετσι για να ξερουν οτι δεν παιζεις με τις ζωες των παιδιων μας.

Μαρια μου εγω εχω μπερδευτει περυσι δε θυμαμαι ποτε ακριβως δεν αλλαξανε την ημερομηνια πληρωμης ετσι ωστε να μην προπληρωνομαστε αλλα να περνουμε το μηνα που τρεχει? με εκεινον τον τροπο ειχανε κρατησει ενα μισθο αν ξαναγινει ξανακρατανε αλλον ενα κανω λαθος?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση σας κοριτσια.οσο για την καταθεση,την εδωσε ο αντρας μου σημερα στον "προεδρο" οπως γραφει και το pontikaki που τυχαινει να ειναι...στην ταξιαρχια...ωω,ναι...ειναι στρατιωτικος παιδικος σταθμος....ο σταθμος που τους εμπιστευτικαμε το παιδι μας...το στειλαμε λεει για καλυτερα εκει...οι ασχετοι,ασχετοι,ασχετοι!!!ακομη και σημερα δεν εχει παρει κανεις ενα τηλεφωνο απο τους υποτιθεμενους δασκαλους να ρωτησει για το παιδι(μοναχα μια φορα στην αρχη η διευθυντρια,και αυτη δεν ηξερε τιποτα για το γεγονος γιατι ελειπε με υπηρεσια...πεταξε ενα συγνωμη και καθαρισε).

πειτε μου...εχω αδικο να θελω να παω εκει και να τους βρισω?ή μηπως δεν ''πρεπει'' να παω γιατι ειναι του στρατου???

δεν μπορω...ελεγα δεν θα το ανεφερα εδω...αλλα δεν μπορω πραγματικα...θα σκασω.ολες αυτες τις μερες το παιδι δεν κοιμαται,ποναει,μας μιλαει συχνα για το γεγονος μονο του...εμεις δεν θελουμε να του το θυμιζουμε και ομως ο μικρος,ευτυχως παναγια μου ειναι πολυ εξυπνος,που μας λεει συνεχως και αναλυτικα το γεγονος,ακομη και το ονομα του παιδιου που το εσπρωξε απτην τσουληθρα...αν ειναι δυνατον δηλαδη..να μαθαινεις απο το 2,5χρ.παιδακι τι εγινε?και αυτοι τιποτα?το μονο που ειχαν να πουν οταν τον πηρε ο αντρας μου απο εκει ηταν''μαλλον εχει ιωση γιαυτο κλαιει και ειναι ανυσηχος''????

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!!!!!!!ΟΙ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Aπορω πως κρατιεσαι και δεν πας εκει να τα κανεις ολα ανω κατω για πηγαινε και πες τους τα ενα χερακι τι ειναι αυτα και μαλιστα να τους τονισεις ποσο κακο μπορουσανε να του κανουνε που τον βαλανε για υπνο και το σημαντικοτερο οτι σας το κρυψανε αν ητανε το δικο τους παιδι το ιδιο θα κανανε? Και γιατι να γραφουμε μονο οταν κατι ειναι καλο και οταν δεν ειναι να το κρυβουμε?

Το καημενουλη το παιδακι για τον πονο δε μπορεις να του δωσεις κατι τουλαχιστον να μπορει να κοιμαται λιγο και οσο για το οτι μιλαει συνεχεια για το τι εγινε τι να του πειτε μονο οτι συμβαινει μερικες φορες και καποια παιδακια βιαζοντε και σπρωχνουνε τα αλλα αλλα δεν ειναι σωστο γιατι μπορει να χτυπησει οπως ο ιδιος.

Και παλι περαστικα σας υπομονη κουραγιο και ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΤΕ ΕΤΣΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΕΧΕΤΕ!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παρα πολυ.να ειστε ολες καλα.βγαλαμε ακτινα πανω απο τον γυωο και δοξα το Θεο δενει καλα το χερακι του.με καλεσαν αυριο να καταθεσω.αυριο θα τα πω ΟΛΑ!!!!ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΑ!!!!να μαθουν οτι με τις ζωες των παιδιων μας δεν παιζουν και δεν κανουν πειραματα!!!!ακου...''το εβαλαν να κοιμηθει γιατι γκρινιαζε πολυ!!!!'' ????και αν ειχε χτυπησει στο κεφαλι του και δεν ξυπνουσε ποτε????αλλα ειναι τοσο ασχετοι που ουτε αυτο το ξερουν,οταν καποιος χτυπαει δεν τον αφηνεις να κοιμηθει γιατι το καταγμα,το σοβαρο χτυπημα φερνει υπνηλια.ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΤΟ ΛΕΝΕ!!!!

γιατι βαζουν ασχετους να προσεχουν τα παιδια μας???ΓΙΑΤΙ???

τι θα μας ελεγαν αν εσπαγε το κεφαλι του???

δεχομαι οτι ειναι παιδακια και θα σπρωχτουν,και θα χτυπησουν,

αντε και καμια γρατζουνια...

αλλα ΚΑΤΑΓΜΑ ΒΡΑΧΙΩΝΑ(ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΟΚΑΛΑ ΣΠΑΣΜΕΝΑ) και ΕΞΑΡΘΡΩΣΗ ΑΓΚΩΝΑ???

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ???αυτο ΡΩΤΑΜΕ και ΞΑΝΑ ΡΩΤΑΜΕ και ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ....''ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΕΣΜΕΝΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΤΣΟΥΛΗΘΡΑ!!!"

ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ Ή ΟΧΙ????ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΣΑΣΤΑΝ????

συγνωμη για το μεγαλο κειμενο...και συν της αλλης εδω και 2μερες με εχουν αρρωστησει με ολη την ιστορια...εχω αμυγδαλιτιδα..ειμαι με αντιβιωση...αντε να δω πως θα μιλησω αυριο...ισα που ακουγομαι...στεναχωριεμαι παρα πολυ γιαυτο που επαθε το παιδι μου και θελω δικαιωση και τιμωρια...συγνωμη αν ειμαι ωμη...αλλα μιλαμε για ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ!!! να ειστε ολες καλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...