Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λες και το ήξερα, κορίτσια! Στις 29.07 έγραψα ότι σε λίγο καιρό γεννάω και γέννησα δύο μέρες μετά έναν υπέροχο μπέμπη!!! Ήρθε δύο βδομαδούλες νωρίτερα. Ήταν μικρούλης, μόλις 2,5 κιλά. Όμως τρώει πολύ γαλατάκι της μαμάς και έχει πάρει ένα κιλό!!!

Να σας ζησει ο μπεμπουλης! Να εινα γερος και καλοτυχος και να συνεχισει να πινει το γαλατακι της μαμας του!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλιτες..τι κανετε????

Αντε παει και το καλοκαιρακι καλο φθινοπωρο να εχουμε....

Εμεις ειμαστε καλα μεγαλωνουμε και κοπαναμε συνεχεια...

Η μετακομιση τελειωσε και τωρα ξεκουραζομαι....

Καλα να περνατε κουκλες.......φιλια πολλα....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Τι κάνετε όλες/όλοι καλά;

Χαθήκαμε...

Καλή σχολική χρονιά για όσα από τα παιδάκια σας ξεκινούν σχολείο.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα σε ολες!!!!!!!!!!!!!μετακομισαμε επιτελους και μετα απο ενα μηνα εχουμε τηλεφωνο και ιντερνετ.να σας ζησουν τα μωρακια σας!!!!!τελικα ολα καλα με το σπιτι.βαλαμε με 1,5ευρω διχτυ σε ολο το μπαλκονι και πηρε ο αντρας μου λεπτα σιδερα απο σιδερα και το εδεσε πανω.ολα καλα.βαλαμε και στα μπατζουρια ασφαλειες και ετσι τον ελεγχουμε τον μικρο μας.ευχομαι να ειστε πολυ πολυ καλα!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!! Πως ειστε; Εμεις πλεον ειμαστε κάτοικοι Ορεστιάδας!!

Εχω τραβήξει μεγάλο ζορι αλλα αντέχω!! Τα κοριτσια μου ειναι καλα, εχουμε θεματάκια ζηλιας απο την μεγάλη που την έχει δει παιχνίδι την αδελφη της!! Εκει που την φιλάει της σκάει και σφαλιάρα!!

@Λ+Ν@ με το καλο να αγκαλιάσεις το αντράκι σου!! Πως τα πατε με την εγκυμοσύνη;

Ποντικακι εχουμε τακτοποιηθει πλεον!! Εσείς πως είστε;

Νιόβη στο 3ο γραφείο θα είναι πάλι ο δικός μου!! Λες να γνωρίζονται; Η ράδιο αρβύλα λεει πως δεν θα γίνει η άσκηση. Δεν πιστεύω πως ισχύει κάτι τέτοιο αν και πολύ θα το ήθελα. ΄Εχετε ακούσει κάτι σχετικά;

tangobsession συγχαρητήρια!! Να τον χαίρεσαι τον γιόκα σου. Πάντα γερός και δυνατός!!Πως είστε;

Δέσι κουραγιο με τον ταλιμπανακο σας!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσακια μου να μαι και γω καλη σχολικη χρονια σε ολα τα παιδακια!!! χαθηκαμε ολες τι γινεται ακομη ειμαστε στους ρυθμους του καλοκαιριου?

Μαρια μου τι επαθες και τραβηξες ζορι με τις μικρες η τη μετακομιση? Εμας το καλοκαιρι μας δεν ητανε και το καλυτερο μας αν και θα επρεπε και πανω που πηγαμε να παρουμε μια ανασα τη φαγαμε τη σφαλιαριτσα μας. Αντε να δουμε ποτε θα χαμογελασουμε.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκλιτσες γεια σας...καλο φθινοπωρο και επισημα και καλη σχολικη χρονια σε ολα τα παιδακια.

Τι κανετε?

Μariamg μου σε ευχαριστω κουκλα μου ολα πανε πολυ καλα αισιως κλεινουμε και τον πεμπτο και προχωραμε.

Εσυ με τις μικρουλες σου ολα καλα?

Τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανουν?

Γεια σου ποντικακι κι απο εδω....

Καλα να περνατε ομορφουλες και αντε να μαζευομαστε γιατι πολυ αραιωσαμε ε!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Ποντικάκι με την γέννα, την μετακόμηση, τις μικρές και διάφορα αλλα!!!!!! Τελος πάντων, ολα θα γίνουν εμείς να είμαστε καλά!!! Τα κορίτσια μου μου δινουν δυνάμη για τα πάντα!!

Αντε με το καλο!! Μετακομήσατε τελικά; το δωμάτιο του το ετοιμάσατε;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα! Γυναίκα στρατιωτικού είμαι κι εγώ. Ξέρετε μήπως κανέναν καλό παιδίατρο από το ταμείο του στρατού στην Αθήνα; (Κατά προτίμηση βόρεια προάστια)...

Γνωρίζω μια στο Παγκράτι (το ιατρείο της) μένει Βριλήσσια. Εσείς που μένετε?


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

mariamg

Καλή διαμονή στην Ορεστιάδα, είναι ήσυχη πόλη, οπότε ότι πρέπει για τα παιδάκια σου. Επίσης, υπομονή με τις μικροζήλιες.

Μπορεί κι να γνωρίζονται οι δικοί μας, ο δικός μου είναι σε ίλη.

@Λ+Ν@ σίγουρα θα αρχίζεις να ανυπομονείς για τη φατσούλα του.

pontikaki ...και πάλι υπομονή...


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

για σας κοριτσια καλη σχολικη χρονια,αντε ερχετε ο χειμωνας θα αρχεισουμε παλι να μιλαμε,χαθηκαμε λογο του καλοκαιριου,τι ακουτε?θσ μας κοψουν 250 ε?ηρθε χαρτι στις μοναδες ?ειναι αληθεια?

Link to comment
Share on other sites

για σας κοριτσια καλη σχολικη χρονια,αντε ερχετε ο χειμωνας θα αρχεισουμε παλι να μιλαμε,χαθηκαμε λογο του καλοκαιριου,τι ακουτε?θσ μας κοψουν 250 ε?ηρθε χαρτι στις μοναδες ?ειναι αληθεια?

Γεια σας κοριτσια.

Εμενα ο αντρας μου, μου ειπε οτι θα μας κοψουν 270 αυτον τον μηνα.

Χαρτι νομιζω οτι δεν εχει ερθει ακομη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...