Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Δεσι μου και λιγα λες τι ωμη ΜΑΝΑ εισαι! Αν δε μπορεις να μιλησεις αυριο παρε ενα χαρτι και γραψτα!!! χαχαχαχαχαχαχα

Το θετικο ειναι οτι παει καλα το χερακι του παιδιου σας.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεσι μην ζητας συγνωμη εχεις απολυτο δικιο πες και αλλα χωσε οσα θες ... δεν παρεξηγουμε ουτε να σκεφτω τετοιο πραγμα...ουτε σκι στα χιονια να εκανε δεν θα ειχε τετοιο ασχημο χτυπημα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε?πως τα παιρνατε?θα ηθελα να σας αναφερω χωρις παρεξηγησει στις δυσκολες εποχες που βρισκομαστε μια φιλη μου απο ανατολικη θεσσ/νικη ψαχνει εργασια ειναι φιλολογος για φυλαξει παιδιων καθως και για μελετη παιδιων δημοτικου και αγγληκα τιμες προσιτες,ευχαριστω για την κατανοησει γιατι ξερω οτι υπαρχει αλλη σελιδα ,αλλα εχει αμεσει αναγκη,σας ευχαριστω.:P:p:p:pμαθατε αν θα πληρωθουμε κανονικα η οχι?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μπετυ και εγω τον μικρο αρρωστο τον εχω με ιωση και ακομη να συνελθει , του δινω και αντιβιωση αλλα η αγχωμενη μανα ξεχασα να ρωτησω τη γιατρο ποσες μερες θα του τη δωσω μηπως ξερεις ποσες μερες δινουμε στα παιδακι την αντιβιωση?

Ειμαστε μεσα στο σπιτι μια εβδομαδα ελειπε και ο μπαμπας μας και εχουμε λαλησει και οι δυο! Περιμενω την Παρασκευη που θα φυγουμε με αδεια να αλλαξουμε παραστασεις λιγο! Εχουμε και ενα κρυοοοοοοοοοοοοοοο χιονιας........ Δεν το γλυτωνουμε το καλοριφερ.

Περαστικα σας και γρηγορα!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω πολυ πολυ Μπετυ μου και παλι περαστικα σας!

Σε μας χιονιζει σημερα ο αντρας μου εχει υπηρεσια και εγω δεν ξερω να ανοιγω τον λεβητα καλο ε? Θα παγωσουμε με τον μικρο..........


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια για την σομπα πελλετ εχετε ακουσει;; ειναι ακριβες στην αγορα τους αλλα στην οικοδομη μας δεν εχουμε καμια συννενοηση με το πετρελαιο και ελεγα να παρουμε τετοια μπας και ζεσταθουμε.Δεν ξερω ομως κατα ποσο θα ζεστενει ολο το σπιτι.Εχετε κανενα γνωστο που να εχει βαλει και να εμεινε ευχαριστημενος;

Link to comment
Share on other sites

καταρχάς καλησπέρα σε όλες.

pontikaki περαστικά σας. Η δοσολογία αντιβίωσης εξαρτάται από τη σοβαρότητα της ασθένειας, οπότε καλά είναι να ρωτήσεις το γιατρό σου. Το σύνηθες στις δοσολογίες αυτές είναι μεταξύ 5-10 μέρες.

μπέτυ περαστικά στη μικρούλα σου.

δέσι κυνήγησέ τους. μιλάμε για το παιδάκι σου. Τι κι αν είναι του στρατού.

Εγώ προσωπικά για το παιδί μου θα τους είχα τσακίσει.

joannakip αυτή η σόμπα λειτουργεί με ρεύμα;


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Νιοβη η σομπα λειτουργει με βιοκαυσιμο πελλετ ειναι πριονιδι συμπιεσμενο κυριως αλλα και αλλα υλικα.Μπαινει και στο ρευμα γιατι εχει θερμοστατη κτλπ.Το πελλετ κανει 0.23 λεπτα το κιλο εχουν περισσοτερη αποδοση απο την απλη ξυλοσομπα αλλα ειναι ακριβες απο 1500ευρω και πανω και βγαζουν ζεστο αερα.Απλα δεν ξερω αν την παρω αν θα ζεστενει ολο το σπιτι ικανοποιητικα. Δες και εδω διαφορα μοντελα αλλα λιγο ακριβα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια δυστηχως δεν γνωριζω κατι γι αυτες τις σομπες πρωτη φορα τις ακουω,σημερα βρεχει εδω,και αρχησε το κρυο για τα καλα,η μικρη εχει και ωτιτιδα:(:(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;

Εμεις για τριτη μερα στην σειρα ζούμε μια φρίκη!! η μικρή εχει απίστευτα πονάκια σε σημέιο να μην σταματάει τον οδυρμό ολο το 24ωρο!! Ματωνει η καρδια μου να βλεπω το μωράκι μου να υποφέρει τοσο πολύ!!! Η μεγάλη περιέργως συμπεριφέρεται καλά για τα δεδομένα μας!! Εγω περίμενα να κάνει πολύ χειρότερα που ασχολουμαι τοσο πολυ με την μικρή και δεν την παίζω οπως την έπαιζα!!!

Δεσι πως ειναι ο μικρός σου!! Αν επιτρέπεται σε ποιον στρατιωτικό παιδικό είστε; Το να αναφέρω ποσο απαράδεκτοι ειναι ειναι πολύ λιγο!!! Καλά θα κανεις να τους τα ψάλεις!! Οφείλουν να ειναι πιο προσεκτικοι με τα παιδια μας ή αν μη τι αλλο αν συμβει καποιο ατύχημα γιατι παιδακια ειναι γινονται διάφορα να ειναι πιο υπευθυνοι και να μας ενημερώνουν άμεσα!!! Ελεος δηλαδη!!!

Ιωάννα εμεις το ψάχνουμε για την σομπα πελλετ!! Είναι αρκετά ακριβή αλλα απ' οτι λένε μέσα σε ενα χρόνο κάνεις απόσβεση!!Σε σχέση με το πετρέλαιο ειναι πολυ οικονομική!! Αν υπολογίσω πως χωρίς την αύξηση πετρελαίου θέλω γύρω στα 1200-1600 ευρώ για το χειμερινό μας πετρέλαιο τοτε θα βγει μια η αλλη!! Ο δικός μου προβληματισμός ειναι κατα πόσο θα κατανέμει την θερμοκρασία σε ολο το σπίτι!! Θέλω να πω πως οσο δυνατή κι αν ειναι, την στιγμή πουι δεν ειναι ενιαίως ο χώρος φοβάμαι μήπως είναι πολυ ζεστό το σαλόνι και κρυα τα υπνοδωμάτια!! Ουσιαστικά η λειτουργία του ειναι σαν ενα μεγάλο αερόθερμο!!

Μπέτυ περαστικά σας!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια δυστηχως δεν γνωριζω κατι γι αυτες τις σομπες πρωτη φορα τις ακουω,σημερα βρεχει εδω,και αρχησε το κρυο για τα καλα,η μικρη εχει και ωτιτιδα:(:(

Περαστικουλια σας!

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;

Εμεις για τριτη μερα στην σειρα ζούμε μια φρίκη!! η μικρή εχει απίστευτα πονάκια σε σημέιο να μην σταματάει τον οδυρμό ολο το 24ωρο!! Ματωνει η καρδια μου να βλεπω το μωράκι μου να υποφέρει τοσο πολύ!!! Η μεγάλη περιέργως συμπεριφέρεται καλά για τα δεδομένα μας!! Εγω περίμενα να κάνει πολύ χειρότερα που ασχολουμαι τοσο πολυ με την μικρή και δεν την παίζω οπως την έπαιζα!!!

Μαρια κολικους εχει το μωρο σου? δε της δινεις τις σταγονες? ουτε κανενα κολπο πιανει? μπρουμητα στα χερια σας και βολτες,εγω τον εβαζα στον μαρσιπο και τον εκανα βολτες μεσα στο σπιτι και ηρεμουσε λιγο.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.περαστικα και γρηγορα να γινουν καλα τα μωρα σας.

οσο για κολικους,εδω καλε,η ''ειδικη'',ειχαμε 4μηνες κολικους πρωι μεσημερι βραδυ.

τρέλα περνουσαμε!! :)

τα καναμε ολα,βολτα πανω κατω στο σπιτι,βολτα με αυτοκινητο για νανουρισμα 1 τα μεσανυχτα,μπρουμυτα το μωρο στα ποδια μας και τριβεις την πλατουλα και κυριως

στον ωμο του μπαμπα και βολτα μεσα στο σπιτι,να ακουμπαει η κοιλιτσα στον ωμο,σαν σταφυλακι τον λεγαμε εμεις :)

και μετα απο πολυ πιεση στον παιδιατρο και αφου ειχαμε μπει στον 5μηνα,και ειχαν περασει

τα πολλα πονακια,τοτε μας εδωσε σταγονες και σωθηκαμε...τοσο καιρο λεει δεν εκανε...να καναμε λεει υπομονη..οπως ολοι οι γονεις!!!

ευχαριστω κοριτσια για τις συμβουλες σας.ευτυχως σημερα μας τον εβγαλε ο γιατρος τον γυψο και θα παμε μεθαυριο να τον ξανα δει μηπως θελει φυσικοθεραπειες.λεει οτι επειδη ειναι μικρος μπορει και να μην χρειαζεται.αλλα εμεις λεμε δεν θα ηταν καλυτερα να κανει?εσεις τι λετε?δεν ξερω τι κανουν σε τετοιες ηλικιες...

οσο για τον παιδικο σταθμο...περιμενουμε να τελειωσει η εδε...

αληθεια τι ειναι αυτη η σομπα?ειναι οικονομικη?ζεσταινει ολο το σπιτι ή μονο ενα χωρο?

εδω αρχισαν τα κρυα και εστρωσα χτες χαλια.καναμε κουβεντα για καλοριφερ στον ιδιοκτητη και λεει καλυτερα νοεμβρ.που θα πιασει πιο πολυ κρυο!!!μιλαμε θα παγωσουμε!!!

και εμεις ψαχνουμε λυσεις οικονομικες,αν καποια κοπελα εχει ιδεες ας μας πει και εμας...μεχρι τοτε αγκαλια με τις κουβερτες :(

να περνατε καλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...