Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Κοριτσια καλο χειμωνα να εχουμε ... ευχομαι να ειναι καλος για να μην χρειαστουμε πολλα πετρελαια γιατι με τις μειωσεις που κανουν η κατασταση ειναι δραματικη θα ελεγα.. θα γινουν μειωσεις αυτο ειναι το μονο σιγουρο ..τωρα το ποσο εξαρτατε απο τον μισθο και απο τον βαθμο που εχει ο καθενας δειτε αυτο τον πινακα και βγαλτε τα συμπερασματα σας

http://kranosgr.blogspot.com/2011/09/2_17.html

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

παρα πολυ ωραια δηλαδη παμε απο το κακο στο χειροτερο!!! και ερχονται και αλλα ετσι συν του οτι μαλλον θα λαβουν εκτακτα μετρα και θα εχουμε αναναμπουμπουλες. σε μας ακουστηκε κατι για επιφυλακη λογω λεει εκλογων κ.τ.λ αστα!!!

γεια σας κοριτσια εχω να μπω απειρο καιρο!!


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ ωραια δηλαδη παμε απο το κακο στο χειροτερο!!! και ερχονται και αλλα ετσι συν του οτι μαλλον θα λαβουν εκτακτα μετρα και θα εχουμε αναναμπουμπουλες. σε μας ακουστηκε κατι για επιφυλακη λογω λεει εκλογων κ.τ.λ αστα!!!

γεια σας κοριτσια εχω να μπω απειρο καιρο!!

Πολλα λενε για να περασουν αυτα πουθελουν. Μην μασατε σε ολα :wink:.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια τι κάνετε;

Ευχαριστώ πολύ believe76 !!

Νιόβη 3ο γραφείο είναι ο δικός μου!!!!! Να κανονισουμε να βρεθουμε!

Δεν αντέχουμε άλλες μειώσεις, δεν ξέρω πως θα ζήσουμε!!! Και για εμας παει σιχτίρι, τα κορίτσια μου σκέφτομαι και τρέμω!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Πολλα λενε για να περασουν αυτα πουθελουν. Μην μασατε σε ολα :wink:.

καλα αυτο ξαναπεστο αλλα μεχρι τωρα δυστυχως τα λενε και τελικα γινονται...ειναι απλα για να προετοιμασουν το εδαφος:!:ΑΧ:!::!:


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσια τι κάνετε;

Ευχαριστώ πολύ believe76 !!

Νιόβη 3ο γραφείο είναι ο δικός μου!!!!! Να κανονισουμε να βρεθουμε!

Δεν αντέχουμε άλλες μειώσεις, δεν ξέρω πως θα ζήσουμε!!! Και για εμας παει σιχτίρι, τα κορίτσια μου σκέφτομαι και τρέμω!!

Όταν επιστρέψει από Ξάνθη ο δικός μου θα ανέβω με την μικρή Ορεστιάδα, οπότε θα σου στείλω τότε π.μ. για να βρεθούμε.

Οσον αφορά τις μειώσεις μου έκοψαν κι εμένα που είμαι ιδιωτικό τομέα, τι να πω.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες τι κανετε?

Πως ειστε?

Εμεις ολα καλα..περιμενουμε να δουμε αν και ποσα θα μας κοψουν απο τον μισθο..αχ τι χαλι ειναι αυτο ρε παιδια???

Που θα παει αυτη η κατασταση?

Τεσπα...ας ειμαστε καλα να εχουμε την υγεια μας και ολα θα γινουν....καποτε....ΕΛΠΙΖΩ!!!!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια.ειστε καλα?εμας ο μπαμπας μας σημερα και μεχρι την παρασκ.βγηκε ασκηση.πιστευω οπως και πολλοι αλλοι μπαμπαδες...υπομονη κοριτσια θα γυρισουν συντομα.

σημερα μου ειπε ο αντρας μου οτι μαθανε οτι τους εκοψαν 220ευρω!!!τι θα κανουμε κοριτσια?που θα παει αυτη η κατασταση?χαλια!!!!αχαχαχαχ!!!!

τα λεμε ευχομαι να ειστε καλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

hello girls!!! απ' οτι βλεπω ολες περιμενουμε να δουμε ποσα μας κοψανε αυτο το μηνα αχ! τι τραβαμε αυτο το μαρτυριο δεν εχει τελειωμο δυστυχως............ καλο μας κουραγιο!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!! εχω να μπω αιωνες, ισως να με θυμαται μονο η mariamg, μιλουσαμε οταν ηταν εγκυος και γεννησε το πρωτο της κοριτσακι και βλεπω οτι εκανε και δευτερο! να σου ζησει Μαρια, να την χαιρεσαι την μικρουλα!!

χαιρετω και τα υπολοιπα κοριτσια!

Δυστυχως θα συμφωνησω με τα παραπανω, θα κοπουν τα 200τοσα ευρουλακια!!

Υπαρχει καμια κοπελα που να ειναι Βολο??? Αντε γιατι αρχιζει ο χειμωνας και θα παλαβωσω εδω μοναχη μου!Εχω ενα αγορακι γλυκουλι 11 μηνων που μολις περπατησε και αλωνιζει....


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια....Χαλια χαλια χαλια....Δεν φτανουν με τιποτα.Που να δωσεις ενοικιο που να πληρωσεις λογαριασμους που να φας?Εγω ειμαι απο Βολο αλλα μας εχουν φαει οι μεταθεσεις....


w0fYp2.png

jdyQp2.png

Link to comment
Share on other sites

ψεματα τελος αρχιζει η πεινααααααααα! ο μηνας δε βγαινει με τπτ οσο και να προσπαθουμε τι θα κανουμε ρε γμτ?

βασικα εγω θα ηθελα παρα πολυ να τους δειρω!!!!!! χαλια μαυρα και καθε μηνα περνουμε και λιγοτερα και φυσικα μας ηρθε και η εκτακτη εισφορα, την οποια αποφασισαμε να μην πληρωσουμε....:rolleyes: κατα τα αλλα λεω να σταματησω να σκεφτομαι οτι ο μισθος θα παει ακοοοοοοομη πιο κατω:!:


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?απο οτι βλεπω την ιδια απορεια εχουμε ολες πως θα βγει ο μηνας?η βδομαδα να πω καλητερα?:confused::confused::confused::confused:εχει σκεφτει καμια για εξω?:?:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια η κατασταση ειναι τραγικη ,αθλια και λυπητερη......οπως ειπε και μια κοπελα στο fb και ηταν πολυ ευστοχο το κακο δεν ειναι οτι κοβουν απλα αλλα το οτι ακομα δεν ξερουμε που ειναι ο πατος!!!!! Πριν μηνες καποιος μου ελεγε πως θα εξισωθουν οι μισθοι του δημοσιου τομεα με αυτους του ιδιωτικου και των θεωρησα υπερβολικο τωρα πλεον το πιστευω και εγω...

Εμας αυτο το μηνα μας εκοψαν 140 ευρω πηραμε μισθο 1080 ... τα χειροτερα ομως ερχονται στον επομενο μισθο θα εχουμε και αλλη μειωση που ερχετε να προστεθει στην ηδη υπαρχων λογω μειωσης και παλι του αφορολογητου που και αυτο θα υσχισει αναδρομικα απο 1.1.11 .

Το αφορολογητο εγινε 5000 για οσους ειναι πανω των 30.

Οσοι ειναι κατω των 30 απο 12000 εγινε 9500 οποτε θα γινουν και αλλες κρατησεις .

Στο FB παλι εγραφαν οτι οι κατω των 30 θα εχουν περιπου μια νεα μειωση που θα ειναι περιπου 150 ευρω και οι ανω των 30 περιπου 200...

Οποτε εχουμε και λεμε 140+150=290 οι συνολικες κρατησεις... οποτε τον αλλο μηνα εμεις προσωπικα θα παρουμε 930...ΠΕΣΑΜΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 1000 ωραιοτατα... και απο την νεα χρονια για να παρουμε την 7η δοση ΝΕΑ ΜΕΤΡΑ...τα παραπανω ειναι για την 6η δοση μονο...και μεχρι τον Δεκεμβριο.Μαυρα Χριστουγεννα θα κανουμε!

Πως νιωθετε;;;;;;;;;;;; ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ;; δεν υπαρχει λεξη πιστευω να περιγραψεις κατι τετοιο ισως η πιο καταλληλη θα ειναι η ΚΑΤΟΧΗ!

Και μεσα σε ολες τις μειωσεις ερχονται και τα ραβασακια της εφοριας...τελη κυκλοφοριας,ασφαλειες,πετρελαιο κτλπ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...