Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Κοριτσια τι κανετε;;; Δεσι τα καγκελα οπως ειπε και η Λενα με ενα πλαστικο δυχτι ολοι αυτο βαζουν.Οσο για το αιρ κοντισιον χρειαζετε μια φορα το χρονο οπωσδηποτε να κανεις καθαρισμο τα φιλτρα.Αφου αυτα εχουν ηδη ενα χρονο και ειδικα εαν χρησιμοποιηθηκε και χειμωνα καλοκαιρι θα πρεπει να το κανετε συντηριση ερχετε τεχνικος και περνουν περιπου 40 ευρω και ψεκαζουν και τα φιλτρα για απολυμανση με ενα ειδικο για τα μικροβια...ο αδερφος μου που δεν εχει παιδι βγαζει τα φιλτρα και τα πλενει μονος του

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα λιγο πριν παω για δουλεια!!!πηγε ο αντρας μου και μετρησε το πρωι και μαλλον δεν συμφερει η λυση με το διχτυ γιατι το μπαλκονι ειναι περιμετρηκα του σπιτιου...αλλα τι να κανω???δεν ξερω!!!συνολικα ειναι 50μετρα!!!αχ,εχω αγχωθει πολυ!!!!λεμε να βαλουμε δυο πορτες και να το περιορισουμε το μπαλκονι,αλλα μια φορα να βγει απο το δωματιο του και γινει η στραβη???αααα,αφηστε που ανοιγουν πολυ ευκολα τα παραθυρα,τα ανοιγει και φευγει σφαιρα εξω.τι θα κανω κοριτσια???λεει ο αντρας μου να βαλουμε συρτες στα μπατζουρια,αλλα θα μας αφησει ο ιδιοκτητης???αχχχχχχχχ,δεν ξερω!!!!!!!helpppppp!!!!

Link to comment
Share on other sites

mariamg να σου ζήσει η κορούλα σου, καλή μετακόμιση και για άλλη μια φορά καλό κουράγιο.

Κι ο άντρας μου επί της Κων/πόλεως μένει.

Η μονάδα του άντρα σου είναι μέσα στην Ορεστιάδα; Εκεί είναι του δικού μου (ΤΘ).

Καλή μετακόμιση κι στις υπόλοιπες κοπέλες.

ΔΕΣΙ περαστικά.

ΌΣον αφορά το μπαλκόνι εγώ θα έβαζα δίχτυ,όσο κι αν κοστίζει μιλάμε για την ασφαλεια του παιδιού.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

καλημερα λιγο πριν παω για δουλεια!!!πηγε ο αντρας μου και μετρησε το πρωι και μαλλον δεν συμφερει η λυση με το διχτυ γιατι το μπαλκονι ειναι περιμετρηκα του σπιτιου...αλλα τι να κανω???δεν ξερω!!!συνολικα ειναι 50μετρα!!!αχ,εχω αγχωθει πολυ!!!!λεμε να βαλουμε δυο πορτες και να το περιορισουμε το μπαλκονι,αλλα μια φορα να βγει απο το δωματιο του και γινει η στραβη???αααα,αφηστε που ανοιγουν πολυ ευκολα τα παραθυρα,τα ανοιγει και φευγει σφαιρα εξω.τι θα κανω κοριτσια???λεει ο αντρας μου να βαλουμε συρτες στα μπατζουρια,αλλα θα μας αφησει ο ιδιοκτητης???αχχχχχχχχ,δεν ξερω!!!!!!!helpppppp!!!!

κοριτσι 1 ευρω εχει το μετρο δεν ειναι ακριβο!!!!!


7rdup2.png ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσαρες τι κανετε??

Εμεις ολα καλα,μεσα στην βδομαδα μετακομιζουμε και παμε στο νεο μας σπιτι...Απο Δευτερα θα ειναι ελευθερο το σπιτι που κλεισαμε..

Φουσκωνουμε κιολας και η ζωη συνεχιζετε...:D:D:D

Φιλια πολλα σε ολεεεεες....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;

Εμεις πακετάρουμε!!!! Περιττο να πω πόσο απίστευτα πολύ κουρασμένη είμαι! Μʼαρεσει που ειμαι και λεχώνα υποτίθεται με καισαρική και 2 μωρα!!! Πάντως οσο κουρασμένη κι αν ειμαι μόνο και μόνο που βλέπω τα κοριτσάκια μου, τα πάιρνω αγκαλιτσα και αυτομάτως παίρνω κουράγιο για τα πάντα!!!!! Λογικά αν όλα πάνε καλά με την μεταφορική και το βάψιμο του σπιτιού την Παρασκευή το απόγευμα μετα το φόρτωμα του φορτηγού ξεκινάμε και εμεις για πάνω!!!! Ελπιζω οι μικρές να κοιμηθούν και να έχουμε ένα ήρεμο ταξίδι!!!Ανυπομωνώ να δω το σπιτι από κοντά και να αρχίσω να το φτιάχνω για να τακτοποιηθούν τα κοριτσάκια μου!!! Πιο πολύ από όλα ανυπομωνώ να φτιάξω το δωμάτιο τους, νιώθω ασχημα τοσο καιρό που δεν έχω ετοιμο δωμάτιο να καλωσορίσω την μικρή μου!!

@Λ+Ν@ ευχαριστώ πολύ, με το καλο να αγκαλιασετε και εσεις το μωράκι σας!! Μάθατε τι είναι; Με το καλο να μετακομήσετε!! Μια από τις ωραιότερες στιγμές της αναμονής ενός παιδιου είναι όταν φτιάχνεις το δωμάτιο του!! Εγω όταν ειχα φτιάξει της Μαρίνας πέρναγα πολλές ωρες εκει μεσα κι ας μην ειχα γεννησει!! Χάιδευα την κοιλιά μου, της μιλαγα και σκεφτόμουν τον ερχομό της!!! Δεν θα ξεχάσω ποτε αυτές τις στιγμές!!

Δεσι συμφωνώ μαζί σου, αν είναι να μείνετε μονο ένα χρόνο δεν υπάρχει λόγος να μπείτε στην διαδικασία του βαψίματος!! Και τα έξοδα και η κουραση θα είναι μεγάλα!! Οσο για τα φιλτρα εμείς τα πλένουμε!! Ισως όμως να πρέπει να κάνετε ένα σερβις στο κλιματιστικό να δειτε αν έχει αρκετο φρέον κτλ!! Οσο για τα κάγκελα και εμες πλαστικό δίχτυ βάλαμε το οποίο το έχουμε στερεώσει με δεματικά!! Μας έχει σώσει μιας και η μεγάλη μου είναι ταλιμπανάκι και πετάει τα πάντα κάτω!!! Περαστικά σας, συνήλθατε τώρα; Πόσο το βρήκατε το διχτυ και λες πως είναι ακριβό; Εμεις το πήραμε 1,5 ευρω το μετρο!! Πρόσεξε μήπως στην συνέχεια ο γιος σου θέλει να σκαρφαλώνει στις πόρτες!! Εμείς βάλαμε σιδερένιες πόρτες στην εσωτερική σκάλα στο πατρικο μου και η Μαρίνα παλευει ήδη να ανέβει από πάνω!!

Νιόβη ΤΘ είναι και ο δικός μου μέσα στην Ορεστιάδα θα είναι η μονάδα του, η 311 αν θυμάμαι καλα το νουμερο!! Θα τον ρωτήσω να σου πω!Μπορει να τον ξέρει τον ανδρα σου!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕια σας κοριτσαρες τι κανετε???

Χρονια πολλα σε ολες οσες γιορταζουν και στα αγαπημενα σας προσωπα!!!

Η Παναγια να σας εχει ολους καλα εσας και τις οικογενειες σας!!!

Mariamg μου σε ευχαριστω πολυ εμεις εχουμε αγορακι,μας εδειξε τα "προσοντα" του στον προηγουμενο υπερηχο κανονικα,τωρα μενει να το επιβεβαιωσουμε στην β επιπεδου σε ενα μηνα.

Ελπιζω να ειστε ολες καλα και να περνατε υπεροοοοοοοχα.....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Τι κανετε? Χαθηκαμε ολες μας εμεις ειμαστε ακομη διακοπες!!! Την Παρασκευη γυρναμε στο σπιτακι μας! Και ειναι σιγουρο οτι θα μας κακοφανει...... Λενακη μου με το καλο να γεννησεις το αντρακι σου!!!! Μαρακι πως τα πατε με το ξεπακεταρισμα?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΓΕια σας κοριτσαρες τι κανετε???

Χρονια πολλα σε ολες οσες γιορταζουν και στα αγαπημενα σας προσωπα!!!

Η Παναγια να σας εχει ολους καλα εσας και τις οικογενειες σας!!!

Mariamg μου σε ευχαριστω πολυ εμεις εχουμε αγορακι,μας εδειξε τα "προσοντα" του στον προηγουμενο υπερηχο κανονικα,τωρα μενει να το επιβεβαιωσουμε στην β επιπεδου σε ενα μηνα.

Ελπιζω να ειστε ολες καλα και να περνατε υπεροοοοοοοχα.....

Αντε με το καλό ο μπόμπιρας


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

mariamg στην ίδια μονάδα θα είναι οι άντρες μας.

ΚΑλή μετακόμιση κι κουράγιο;)


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Λες και το ήξερα, κορίτσια! Στις 29.07 έγραψα ότι σε λίγο καιρό γεννάω και γέννησα δύο μέρες μετά έναν υπέροχο μπέμπη!!! Ήρθε δύο βδομαδούλες νωρίτερα. Ήταν μικρούλης, μόλις 2,5 κιλά. Όμως τρώει πολύ γαλατάκι της μαμάς και έχει πάρει ένα κιλό!!!


hnnocbegeikn.png

MzaSp3.png

y1hhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λες και το ήξερα, κορίτσια! Στις 29.07 έγραψα ότι σε λίγο καιρό γεννάω και γέννησα δύο μέρες μετά έναν υπέροχο μπέμπη!!! Ήρθε δύο βδομαδούλες νωρίτερα. Ήταν μικρούλης, μόλις 2,5 κιλά. Όμως τρώει πολύ γαλατάκι της μαμάς και έχει πάρει ένα κιλό!!!

Να σου ζήσει ο μικρούλης σου, να έχει υγεία και να είναι τυχερός στη ζωή του.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...