Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Lila ki είπε:

      Μακάρι να μην είναι εξωμητριο … αλλά εξωμητριο γιατί ;;; Τι τον οδήγησε σε αυτή την άτυπη διάγνωση ;;;; 

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλημερα σε ολους!ειμαι καινουρια εδω!οπως κ στο fb.με το καλο η μεταθεση!εμεις ειμαστε ορεστιαδα.μηπως μαθατε ποτε θα ανακοινωθουν οι μεταθεσεις?

Καλως την!

Κι εγω σχετικα καινουργια ειμαι στην παρεα!Ι μεταθεσις εχουν βγει απλα δεν εχουν υπογραφει ακομα για να ειναι ανακοινωσιμες αν και σιγα σιγα μαθαινονται εστω και ανεπισημα.Εμαθα οτι για τους κατωτερους θα ανακοινωθουν 15 με 18 Μαιου!Για μας τους υπολοιπους εχει ο Θεος!Στο fecebook με τι ονομα εισαι;Εγω Sofia Baliou κανε request να τα λεμε!!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

elain, έκοψαν και στην Κύπρο χρήματα, του άντρα μου του έκοψαν κοντά 500 Ευρώ, (αντάσου ότι 650 είναι το ενοίκιο που πληρώνουμε) δεν μπορώ να πω ότι δεν υπάρχει διαφορά, ακόμη κι εδώ! με τον μικρό και τις ανάγκες του στριμοχτήκαμε λίγο αυτόν τον μήνα με τα λιγότερα που πείραμε, στην Ελλάδα θα δείξει, απλά προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά, δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς, ότι κάνει όλος ο κόσμος!

ναι marh παραπανω απο 500 μαλιστα, μου το ειπε εχθες ο αντρας μου, απλα επειδη εδω ζουμε με τον δικο μου μισθο και τα υπολοιπα αποταμιευση (λεξη που στη Ελλαδα θα ξεχασουμε, αφου θα τρωμε απο τα ετοιμα...),δεν παιρνουμε χαμπαρι τις αλλαγες παρα μονο οταν ερχεται η μισθοδοσια.

lazarenia καταλαβα τι εννοεις. Κανε υπομονη, μακαρι να σας πανε ολα καλα.


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

lazarenia και εγω το ιδιο ευχομαι,ουτε ο δικος μου ειναι ακομα μονημος,:-(ο θεος να φυλαει να μην τους διωξουν,με τετοια κριση τι θα κανουμε?κοριτσια ακουγονται πολλα ελπιζω να μην ισχιουν,και ας παω και στην αλλη ακρη!:-(

τωρα πια κουκλα μου αυτο θα ευχομαστε.ας εχουμε δουλεια κι ας ειμαστε και στα ξενα!

ας εκτιμησουμε τουλαχιστον αυτο και να σταματησουμε την γκρινια!

για ολα εχει ο θεος!οικονομια και οχι περιτα απο δω και περα.

ολα τα αλα φτιαχνονται εκτος απο την υγεια.

καλα αποτελεσματα σε ολες κοριτσια!


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια..βλεπω ολες μας εχουμε τις ιδιες ανυσιχιες και προβληματισμους..ας εχουμε την υγεια μας και να ημαστε αγαπημενοι και θα τα καταφερουμε και με λιγοτερα..

ουτε ο δικος μου αντρας εγινε μονιμος ακομα..του χρονου πρωτα ο θεος..

για να σας καθυσυχασω λιγο δεν προκειτε να τους διωξουν..χθες στο στρατοπαιδο μας πηγε ο Ταξιαρχος και τους ειπε να μην ακουνε αυτα που λενε στα καναλια οτι θα διωξουν τους συμβασιουχους δεν υσχιει αυτο για τον στρατο επειδη λεει χρειαζομαστε κοσμο και επιτελουμε σοβαρο εργο..ο στρατος δεν ειναι δημοσια υπηρεσια .. μακαρι να υσχιει κατι τετοιο..δουλεια να εχουμε ..

Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω κατι? εγω δουλευω 4ωρο και με τα νεα μετρα ειπαν οτι θα μειωσουν τον βασικο μισθο απο τα 700 και κατι που ηταν στα 560...δηλαδη εγω με το 4ωρο ποσα θα περνω? 200 ευρω??? αν ειναι καθομαι και στο σπιτι μου και σπερνω ντοματες ,πιπεριες και μελιτζανες να εχουμε να τρωμε..ΕΛΕΟΣ δηλ.στον ιδιωτικο τομεα γιατι κανουν αυτες τις μειωσεις για να γινουν οι εργοδοτες πιο πλουσιοι??

Link to comment
Share on other sites

τωρα πια κουκλα μου αυτο θα ευχομαστε.ας εχουμε δουλεια κι ας ειμαστε και στα ξενα!

ας εκτιμησουμε τουλαχιστον αυτο και να σταματησουμε την γκρινια!

για ολα εχει ο θεος!οικονομια και οχι περιτα απο δω και περα.

ολα τα αλα φτιαχνονται εκτος απο την υγεια.

καλα αποτελεσματα σε ολες κοριτσια!

σε ολα εχεις δικιο!!υγεια πανω απο ολα!!

λαζαρενια μου ,μου λειπεις....γυρνα πισωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στον ιδωτικό οι εργοδότες είναι φραγκοκίλερ, εδώ κόβουν στο δημόσιο.

Εμείς είχαμε υποτίθεται απεργία χθες κι σήμερα, αλλά πήγαμε για δουλειά (κάτι λίγο απογραφή, λίγο να τακτοποιησουμε, κτλ) πάλι καλά που μας άφησε τα απογεύματα. Κι έχουμε κι εφημερία αύριο.

Τουλάχιστον έχω αυτές τις μέρες τον αντρούλη μου κοντά με άδεια, κι την εβδομάδα του Αγ. πνεύματος θα πάρω άδεια για να πάμε Ορεστιάδα.

Αφού πέφτουν οι μισθοί να πέσουν κι δόσεις του δανείου, αλλά δεν το βλέπω.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

τωρα πια κουκλα μου αυτο θα ευχομαστε.ας εχουμε δουλεια κι ας ειμαστε και στα ξενα!

ας εκτιμησουμε τουλαχιστον αυτο και να σταματησουμε την γκρινια!

για ολα εχει ο θεος!οικονομια και οχι περιτα απο δω και περα.

ολα τα αλα φτιαχνονται εκτος απο την υγεια.

καλα αποτελεσματα σε ολες κοριτσια!

Τι οικονομία πια να κάνουμε εδώ είμαστε ήδη χώρια λόγω οικονομικών, έτσι που κατεβαίνουν οι μισθοί δεν θα μπορεί ούτε να έρχεται να μας βλέπει


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια Χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες,να χαιρονται τα παιδακια τους..και σε οσες δεν γιορταζουν φετος ευχομαι του χρονου τετοια μερα να κρατανε στα χερια τους ενα παιδακι ή να το εχουν στην κοιλιτσα τους! φιλακια

Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω κατι? εγω δουλευω 4ωρο και με τα νεα μετρα ειπαν οτι θα μειωσουν τον βασικο μισθο απο τα 700 και κατι που ηταν στα 560...δηλαδη εγω με το 4ωρο ποσα θα περνω? 200 ευρω??? αν ειναι καθομαι και στο σπιτι μου και σπερνω ντοματες ,πιπεριες και μελιτζανες να εχουμε να τρωμε..ΕΛΕΟΣ δηλ.στον ιδιωτικο τομεα γιατι κανουν αυτες τις μειωσεις για να γινουν οι εργοδοτες πιο πλουσιοι??

αχ κοριτσι μου.πριν 4 χρονια δουλευα σε καταστημα 4ωρη και επερνα 260ε και δεν υπηρχε οικονομικη κριση!!!

ποια κριση και βλακειες?δηλ τωρα βλεπουνε τον ιδιωτικο τομεα οτι ηταν χαλια?ολοι στο δημοσιο να βολευτουνε και καλα!

κουραγιο τι αλλο να πω!

σε ολα εχεις δικιο!!υγεια πανω απο ολα!!

λαζαρενια μου ,μου λειπεις....γυρνα πισωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!

κι εμενα μου λειπεις κουκλα μου.

Στον ιδωτικό οι εργοδότες είναι φραγκοκίλερ, εδώ κόβουν στο δημόσιο.

Εμείς είχαμε υποτίθεται απεργία χθες κι σήμερα, αλλά πήγαμε για δουλειά (κάτι λίγο απογραφή, λίγο να τακτοποιησουμε, κτλ) πάλι καλά που μας άφησε τα απογεύματα. Κι έχουμε κι εφημερία αύριο.

Τουλάχιστον έχω αυτές τις μέρες τον αντρούλη μου κοντά με άδεια, κι την εβδομάδα του Αγ. πνεύματος θα πάρω άδεια για να πάμε Ορεστιάδα.

Αφού πέφτουν οι μισθοί να πέσουν κι δόσεις του δανείου, αλλά δεν το βλέπω.

δικιο εχεις αλλα τωρα βγαινουν στην φορα.εγω δεν θυμαμαι να πληρωηκα ποτε ρεπο,ουτε αργια ουτε υπερωρια!και οταν εκανα παραπονο μου λεγανε ''αν σ'αρεσει'' κι αν δεν μου αρεσε κι εφευγα δεν επερνα ουτε κι αυτα που με αναλογουσαν.κι αν πηγαινα στον εποπτη ειχα τον φοβο μη και δεν ξαναβρω δουλεια γιατι θα ειχα ασχημη φημη.!!!

τωρα λεμε για τον ιδιωτικο τομεα?αυτα γινοντουσαν και θα γινονται παντα!!!

ελπιζω αυτη η ''κριση'' να μας ταρακουνησει λιγακι ολους γενικως!

οσο για τα δανεια ναι εχεις απολυτο δικιο!!!

481876qojaq5ujfk.gif

χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες του κοσμου!!!


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!

εχω και ενα ευχαριστο...ηρθε χαρτι στην μοναδα οτι τα εκτος εδρας θα τα παιρνουμε κανονικα.τωρα το μεχρι ποτε και ποτε θα τα παρουμε ειναι αλλο θεμα.ελπιζω να μην ερθει ΠΟΤΕ αλλο χαρτακι που να ακυρωνει το πρωτο

εμενα το καμαρι μου εφυγε σημερα σκηνακια για μια εβδομαδα ενω ειχαν πει δεν θα βγουν δεν θα μεινουν εξω γιατι δεν υπαρχει χρημα αλλα μετα αποφασισαν οτι θα μεινουν τωρα αν θα τους δωσουν τιποτα και ποτε ειναι αλλο θεμα....ματς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...