Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια! πριν λιγο εκανα εγγραφη σε αυτο το forum.διαβασα οτι την πεμπτη θα ανακοινωθουν οι μεταθεσεις.αληθεια ειναι?αντε να ηρεμησουμε λιγακι γιατι δεν αντεχω αυτη την κατασταση,απο βδομαδα σε βδομαδα.............

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.. ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΨΑΧΝΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ. ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ 1/3 ΤΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙ ΚΑΘΕ ΟΡΙΟ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΤΟΥΣ. ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ Ο ΝΟΜΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΝΑΔΑ ΕΧΕΙ ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ 7-9 ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΑ. ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΨΩΜΙ ΑΚΟΜΑ..... ΒΕ COOL......:P:p:p

Καλως ηρθες Λαμπρινη!Για μας θα ηταν ευτυχημα να μας αφησουν καπου εστω 3 χρονια!Ηρθανε εδω Καλοκαιρι 2008 και φετος φευγουμε!Ακουσαμε στην αρχη οτι δεν θα γινουν μεταθεσεις και χαρηκαμε !Μετα μαθαμε απο συμμαθητη του αντρα μου οτι εχει βγει ο φακελος για μεταθεση!Για που ενας θεος ξερει!!!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια! πριν λιγο εκανα εγγραφη σε αυτο το forum.διαβασα οτι την πεμπτη θα ανακοινωθουν οι μεταθεσεις.αληθεια ειναι?αντε να ηρεμησουμε λιγακι γιατι δεν αντεχω αυτη την κατασταση,απο βδομαδα σε βδομαδα.............

Καλως ηρθες στην παρεα!Εγω βασικα βαρεθηκα να περιμενω για τις μεταθεσεις!Αι στο καλο στο τελος θα μας σαλεψει!Ασ ερθουν οποτε θελουν!!Εσεις που ειστε;


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως ηρθες στην παρεα!Εγω βασικα βαρεθηκα να περιμενω για τις μεταθεσεις!Αι στο καλο στο τελος θα μας σαλεψει!Ασ ερθουν οποτε θελουν!!Εσεις που ειστε;

συμφωνωωω.αφου θα βγουνε και αν ειναι να φυγουμε δεν θα θελουμε εμεις στο τελος!


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?εμεις συνεχιζουμε με τα δοντια μας,αχ,βαχ,ειμαστε:twisted:

ΚΟυράγιο, που θα πάει θα βγούνε, απλά εύχομαι σύντομα...:wink:


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Ελπιζω να εχουμε μια καλη και ηρεμη εβδομαδα!

Εμας παντως απο χθες το απογευμα φανηκε τι μας περιμενει...................χαλια σας λεω χαλια...............

Γιατί κορίτσι μου, τι έγινε λόγω μετάθεσης ή μονιμότητας;


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια..Καλη εβδομαδα,καλο μηνα και καλο καλοκαιρι...

αστα και εμεις απο χθες χαλιαγιατι αρρωστησε η μικρη βροχιολιτιδα εχει και ημαστε μεσα στην γκρινια..κατα τα αλλα ολα καλα..

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα!Εγω βασικα βαρεθηκα να περιμενω για τις μεταθεσεις!Αι στο καλο στο τελος θα μας σαλεψει!Ασ ερθουν οποτε θελουν!!Εσεις που ειστε;

Καλημερα!!!!!!και καλο μηνα!!!!οσο για τις μεταθεσεις....βαρεθηκα να ακουω την ατακα "φετος θα γινουν οι τελειως απαρετητες" αφου η αληθεια ειναι αλλη...και το ξερουμε ολες!!! "φετος θα γινου οι τελειως..βυσματικες"!!! :P

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΗΣ 5ΕΤΙΑΣ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΤΟ 1996. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΙΣΧΥΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΥΟΠΙΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΛΑ...:D:D:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΗ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΟΝΙΜΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ.... ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΨΑΞΙΜΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΑΛΙΣΤΑ... ΑΝ ΜΑΣ ΜΕΤΑΘΕΣΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΗΣΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΑΚΟΜΑ (ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΗΜΑΣΤΑΝ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ), ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??????? ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΧΩΡΙΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ :(:(:confused::confused::confused::confused: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα κοριτσια!:D:D:D:Dκαλο καλοκαιρι,αν και εδω εβρεχε σημερα,:(οι μεταθεσεις γιατι υγειονομικο υπογραφηκαν,αλλα δεν ανακοινοθηκαν ακομα,κουραγιο μετην βροχιολιτιδα και περαστηκα:wink:εμεις εχουμε οτιτιδα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...