Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια τι κανετε πως περνατε;

εμεις Πρωτομαγια μειναμε σπιτι γιατι ο αντρας μου ειχε υπηρεσια..μεχρι 15 του μηνα απο το Ραδιο αρβυλα ακουγετε οτι θα ανακοινωσουν μεταθεσεις μακαρι να την γλυτωσουμε λογω οικονομικης κρισης..

Ρε κοριτσια θα συμφωνησω με την otis πολυ τραγικο με τις περικοπες σε λιγο οι ιδιωτικοι υπαλληλοι θα περνουν περισσοτερα απο τους δημοσιους...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και καλό μήνα.

Αρχίζουν τις περικοπές από τους δημοσίους υπαλλήλους και θα σταματήσουν όταν αποτελειώσουν κι τους ιδωτικούς υπαλλήλους.

Τι άλλο θα πάθουμε :confused:


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Με την μικρή δεν προλαβαίνω πλεον να μπαίνω, εχει αρκετά δύσκολο πρόγραμμα!! ή μάλλον δεν έχει καθόλου προγραμμα και αυτο ειναι το δυσκολο!!

Περιττό να μιλήσω για να νέα μέτρα!! Έχουμε αγχωθεί πολυ για τα οικονομικά μας, το ταμείο μου λήγει τον Ιούλιο και δεν ξέρω κατα πόσο θα μπορέσω να βρω απογευματινή δουλειά και

κατα πόσο θα μπορέσω να βρω γυναίκα να εμπιστευτώ το παιδί μου τις ημέρες που εχει υπηρεσία ή βραδινά ο ανδρας μου!!! :(

Οπως ξέρεται μας κρατούν αναδρομικά τα επιδόματα απο τον Ιανουάριο. Τελικά κόβουν απ' ολα τα επιδόματα 20% συνολικά, δώρο Χριστουγέννων, Πάσχα κ' επίδομα αδείας πέφτει στο μισό,

μια κάρτα επιβίβασης τον χρόνο κτλ κτλ κτλ.

Εμείς δώσαμε ήδη προκαταβολή στο κέντρο που θα γίνει η βάπτιση και ο θρησκευτικός γάμος και δεν μπορούμε να τα ακυρώσουμε τωρα!!! Προσπαθώ να βρω οτι πιο οικονομικό μπορώ.

Τελικά περισυ κάναμε λάθος που δηλώσαμε παραμονή στην Χαλκίδα, αν τα πράγματα αγριέψουν περισσότερο που θα αγριέψουν θα στείλουν τον στρατό στις πορείες και φυσικά η πιο κοντινή

δυνατή μονάδα είναι η Αυλώνα!!! :( :Ακούσατε κάτι για τις πυρασφάλειες; Ο άνδρας μου άκουσε πως θα αυξηθούν πολύ!!

panoula, ellain πως πάνε οι εγκυμοσύνες σας;

Σοφία 2001 καλως ήρθες!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα mariamg

Καλως σας βρηκα κι απο οτι φαινεται θα βρεθουμε και απο κοντα σε 2 - 3 μηνες!Μαθαμε οτι το πιο πιθανο ειναι μα μας στειλουν Χαλκιδα!Οχι οτι το χαιρομαι αλλα ηδη εχω αρχισει να πακεταρω!!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα mariamg

Καλως σας βρηκα κι απο οτι φαινεται θα βρεθουμε και απο κοντα σε 2 - 3 μηνες!Μαθαμε οτι το πιο πιθανο ειναι μα μας στειλουν Χαλκιδα!Οχι οτι το χαιρομαι αλλα ηδη εχω αρχισει να πακεταρω!!

Καλημερα σε ολους!ειμαι καινουρια εδω!οπως κ στο fb.με το καλο η μεταθεση!εμεις ειμαστε ορεστιαδα.μηπως μαθατε ποτε θα ανακοινωθουν οι μεταθεσεις?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσακια εχω να μπω πολυ καιρο γιατι πνιγομαι στη δουλεια και δεν εχω και internet στο σπιτι εδω και 1 μηνα. τι κανετε? τι χαλια ειναι αυτα βρε κοριτσια με τα λεφτα? τι θα κανουμε???? θα γινουν τρελλες μειωσεις δεν ξερω τι να πω, ευτυχως που προς το παρον δεν μειωσαν των ιδιωτικων και ετσι εχουμε απωλεια απο τη μια μερια! τα δανεια μας μηπως να τα πληρωνουν αυτοι γιατι οταν τα πηραμε δεν μας ειπαν ουτε οτι θα χαναμε τη δουλεια μας αλλα ουτε και οτι θα γινοντουσαν τετοιες μειωσεις...και που εισαι ακομη!!!!!!!


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.μπηκα να πω ενα γεια γιατι εχω καιρο να μπω.αχ κοριτσια μου δυστυχως ολοι λενε πως ειμαστε στην αρχη τωρα αρχιζουν ολα.υπομονη τι αλλο μπορουμε να κανουμε?

οσο για μεταθεσεις στα μερη μας ακουγεται οτι βγηκαν αλλα δεν ειναι ανακοινωσιμες μεχρι νεωτερας διαταγης.υποθετω μεχρι να ψηφιστουν τα μετρα και να μας τα στειλουν ολα μαζι πακετο τα δωρακια μας

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τραγικη η κατασταση.......κουραγιο σε ολες.

εμενα αυτο που με νοιαζει ειναι να μην τον διωξουν κι ας μην παρω ποτε μεταθεση!!!

αρκει να χει το παιδι μου να φαει και θα την παλεψουμε κι εμεις.θα βγω στην δουλεια,θα μοιρασω φυλλαδια,θα καθαριζω σκαλες ,κατι θα κανω.αλλα να μηντους διωξουν!!!

αυτο θα ειναι ολικη κατστροφη!!!

κουραγιο σε ολες.........


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια καλησπερα κι απο μενα!

οπως τα λετε φανταζομαι οτι ειναι, εμεις στην Κυπρο ακομα δεν εχουμε νιωσει την διαφορα, το ακουμε αλλα δεν το νιωθουμε ακομα, αλλα καλομελετα κι ερχεται, σε λιγο θα επιστρεψουμε και κλαφτα! Μεταθεσεις ακομα τιποτα, μας εχουν γινει τα νευρα κροσια!

mariang χαρηκα που το κοριτσακι σου τα παει καλα! Κι εγω καλα ειμαι και συνεχιζω ακαθεκτη συν Θεω. (εχω αγορακι! ;) )

lazarenia γιατι λες να τους διωξουν? ποιους θα διωξουν? τι επεισοδια εχω χασει?


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

ellain δεν ξερω εσεις αν ειστε ηδη μονιμοι αλλα εμεις τωρα μονιμοποιουμαστε και ακουγεται οτι θα διωξουν ατομα λογω κρισης.

αυτη την στιγμη περνανε απο εξετασεις οποτε ολα κρινονται και ολατα σκεφτεσαι.

οι μεταθεσεις βγαινουν στις 18 του μηνα αλλα οι πιο αναγκαιες.εμενα δεν με νοιαζει.ας μη φυγω αρκει να εχει τη δουλεια του.


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

elain, έκοψαν και στην Κύπρο χρήματα, του άντρα μου του έκοψαν κοντά 500 Ευρώ, (αντάσου ότι 650 είναι το ενοίκιο που πληρώνουμε) δεν μπορώ να πω ότι δεν υπάρχει διαφορά, ακόμη κι εδώ! με τον μικρό και τις ανάγκες του στριμοχτήκαμε λίγο αυτόν τον μήνα με τα λιγότερα που πείραμε, στην Ελλάδα θα δείξει, απλά προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά, δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς, ότι κάνει όλος ο κόσμος!


Παναγιώτης 5 χρονών

Link to comment
Share on other sites

lazarenia και εγω το ιδιο ευχομαι,ουτε ο δικος μου ειναι ακομα μονημος,:-(ο θεος να φυλαει να μην τους διωξουν,με τετοια κριση τι θα κανουμε?κοριτσια ακουγονται πολλα ελπιζω να μην ισχιουν,και ας παω και στην αλλη ακρη!:-(
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...