Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Neverstop είπε:

      Να σέ ρωτήσω? γιατί το έχεις σχεδόν δεδομένο πως θα γεννήσεις νωρίς? από όσο θυμάμαι ο τράχηλος δεν είχε κοντύνει πολύ κι έκανες και περίδεση. έγινε κάτι άλλο?

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Να σου ζησουν οι κουκλες γερες και καλοτυχες να ειναι παντα!!!Η μικρουλα σου εχει 16 και εγω εχω στις 17 γενεθλια.Σκορπινες γυναικες ενωμενες....χι,χι!!!Σχετικα με το ονομα ειναι πολυ καλη ιδεα,και το Μαριαννα μου αρεσει και εμενα πολυ.Δυο ονοματα μπορεις να δωσεις απ'οτι ξερω.Σχετικα με το δωρο που ρωτας δεν ξερω τι παιρνουν,Εγω θα την εβγαζα για φαγητο και θα της εκανα δωρο μια πληρης περιποιηση σπα σε ενα ινστιτουτο!!!:D Εξαρταται και απο την σχεση που εχετε βεβαια...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωραια ιδεα για το δωρο αλλα θα ηθελα να ειναι κατι που να της μηνει.Δεν ξερω μπορει να την ρωτησω τι θελει ,ισως ετσι θα ειναι καλυτερα.Σκορπιος ειναι εισαι σιγουρη εγω νομιζα οτι ειναι κριος.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ο αντρουλης μου εχει υπηρεσια και ειμαι μοναχουλα μου.Καμια αλλη παθουσα να πουμε καμια κουβεντα βρε κοριτσια?:mrgreen:
Και ο δικος μου εχει υπηρεσια σημερα.Τι δυσκολη μερα θεε μου,μου βγαλαν την ψυχη.Δεν ειχε και η μεγαλη σχολειο λογω εκλογων.Περιμενω πως και πως να περασει η ωρα να κοιμηθουν.Χτυπησα και 2 φορες το κεφαλι μου στη γωνια στα ντουλαπια και απο τοτε με ποναει λιγο.Ειχε και μια τελεια μερα σημερα μονο για βολτες αλλα που τετοιο καλο.

Και μενα υπηρεσια εχει ο δικος μου αντρουλης και κοιμηθηκε και ο μικρος πριν καμια ωρα και θα την αραξω και γω γιατι δεν καθησα με τις δουλειες και με το μπομπιρακο μου καθολου!

Βικουλα για τον Εβρο ισχυει οτι περνας και κλεινουν τα παντζουρια τους ???Το ακουσα κ αυτο...

αν και ηρθαμε το καλοκαιρι εγω αλλη εντυπωση εχω για τους ντοπιους αν και καποιοι ειπαμε στον αντρα μου στη δουλεια να τους προσεχει τους ντοπιους και οτι με τον καιρο θα τους καταλαβουμε θα δειξει,χειροτερα απο τη μυτιληνη δε νομιζω να ειναι


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

maripoza.gr μπορεις να της παρεις κατι για το λαιμο χρυσο που ειναι της μοδας και διακριτικο! φυσικα αναλογως το στυλ της.ενα σταυρο η κανενα μπιχλιμπιδακι!!!!

εγω στο νονο του μικρου εδωσα λεφτα και πηρανε την κουνια για το εξοχικο τους και ευτυχως οσα τους ειχα δωσει τοσο την ειχανε παρει!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και τα χρηματα καλη ιδεα ειναι .Ευχαριστω κοριτσια για τις ιδεες σας.Παντως και εμεις εδω για την Χαλκιδα δεν εχουμε ακουσει τα καλυτερα.Για τον κοσμο εννοω,οτι ειναι τοπικιστες και τετοια.Αλλα τελικα εχω καταλαβει οτι οπου και να πας ετσι ειναι.Απο πειρα σας το λεω.Η μηπως τελικα λετε να φτεμε εμεις .Να εχουμε την σταμπα εννοω.ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ.

Link to comment
Share on other sites

και εγω αυτο πυστευω οπου και αν παμε η ιδια αντιμετοπιση και απο τους εργοδοτες και απο τους γειτονους.απλα δεν τους απασχολει καποιες φορες ειναι λες μας φοβουνται απο ηρθαμε κ.τ.λ,:confused: τι να πω ...καλα ειμασταν μονο στα μερη μας με τους γνωστους μας...:P υπομονη μεχρι να γυρησουμε στα μερη μας,και ο δικος μου λειπη αποψε,

Link to comment
Share on other sites

Αυτα που ειπες μπετυ μου δυστηχως τα εχει ολα.Μακαρι παναγια μου να γινει ενα θαυμα και να παμε σπιτια μας.Αν και εμεις δεν εχουμε καμια ελπιδα γιατι τωρα γρηγορα , τον Αυγουστο ηρθαμε εδω .Τιποτα κοριτσια η μονη λυση ειναι το τριτο αλλα ποιος περνει τετοια αποφαση.Δεν ειναι και ευκολο ξανα μανα σε αυτην την διαδικασια.Και με τετοιες εγκυμοσυνες και γεννες που ειχα εγω!!!Αστα και βραστα!!!

Link to comment
Share on other sites

Να'μα ξανα.maripoza μου συγνωμη για το σκορπιος δικιο εχεις,νομιζα οτι ειδα οτι θα γινοταν 1 χρονων αλλα εσυ ελεγες 7 μηνων.Για δωρο αρχικα ρωτα την ιδια αν θελει κατι,και μετα θα δεις.Μπορεις να κανεις πολλα πραγματα..το θεμα ειναι να γνωριζεις το γουστο της και το στυλακι της.Ποντικακι και εσενα υπηρεσια?Αντε δεν ειμαι μονη μου.Τελικα κοριτσια οντως παντου γινονται αυτα,δεν ξερω αν εχει να κανει με το συγκεκρημενο επαγγελμα 'η με τους ξενους γενικα,τι να πω!Παντως εδω στο Κιλκις δεν εχω παραπονο απο τον κοσμο,με οσους γνωριζω και συναναστρεφομαι τοσα χρονια ειναι ολοι πολυ κοινωνικοι ανθρωποι,συζητησιμοι,ευγενικοι.Στην γειτονια μου οσοι εχουν μαγαζια με ξερουν με το μικρο μου και με φωναζουν και με χαιρετανε,και μενα και τον αντρα μου.Στα επομενα μερη που θα παω δεν ξερω τι εχω να δω ομως...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να'μα ξανα.maripoza μου συγνωμη για το σκορπιος δικιο εχεις,νομιζα οτι ειδα οτι θα γινοταν 1 χρονων αλλα εσυ ελεγες 7 μηνων.Για δωρο αρχικα ρωτα την ιδια αν θελει κατι,και μετα θα δεις.Μπορεις να κανεις πολλα πραγματα..το θεμα ειναι να γνωριζεις το γουστο της και το στυλακι της.Ποντικακι και εσενα υπηρεσια?Αντε δεν ειμαι μονη μου.Τελικα κοριτσια οντως παντου γινονται αυτα,δεν ξερω αν εχει να κανει με το συγκεκρημενο επαγγελμα 'η με τους ξενους γενικα,τι να πω!Παντως εδω στο Κιλκις δεν εχω παραπονο απο τον κοσμο,με οσους γνωριζω και συναναστρεφομαι τοσα χρονια ειναι ολοι πολυ κοινωνικοι ανθρωποι,συζητησιμοι,ευγενικοι.Στην γειτονια μου οσοι εχουν μαγαζια με ξερουν με το μικρο μου και με φωναζουν και με χαιρετανε,και μενα και τον αντρα μου.Στα επομενα μερη που θα παω δεν ξερω τι εχω να δω ομως...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Εγω κοριτσια θα σας αφησω.Στης 4 η μπεμπα ξυπναει για γαλα ,στης 5 κανουμε την μασκα και στης 7 εχουμε την αντιβιωση.Εχω μελλον και σημερα το βραδυ.Καληνυχτα και φιλακια .Τα λεμε αυριο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες μου να'μαι παλι.Τι μου κανετε?Ελπιζω ολες καλα και τα παιδακια σας ακομα καλυτερα.Joanna γεια σου ναι και ο αντρας μου στο 596 ειναι και ειμαστε εδω απο τον Απριλιο του '07 παιζει να ειναι και φιλοι οι αντρες δηλαδη.οχι δεν δουλευω πουθενα τωρα,αλλα εχω δουλεψει καπου οπου αντεξα 4 μηνες και την εκανα λογω ανευθυνοτητας των αφεντικων, την κοροιδια σε μισθους και αφαντη ασφαλεια με ενσημα την εκμεταλευση γενικα που προσλαμβανανε μονο γυναικες στρατιωτικων για να μην παιζουν με την φημη του ταχα καλυτερου μαγαζιου στα ειδη που πουλουσε μην χ@σω συγχυστηκα παλι:mrgreen:.Τωρα ανηκω στην ασφαλεια του αντρα μου.και εμενα μου αρεσει η Κατερινη και σαν πολη και το καλοκαιρι ξεφευγουμε τα σκ για μπανακια στην Πλακα στο Λιτοχωρο και παραλια κατερινης.Α τελικα ισχυει το αμεταθετο ε?Αντε θα κανω τριδυμα να ξεμπερδευω μια κ καλη...:lol::lol::lol:

Με το καλο τα 3δυμα..αυτη η κατασταση που περιγραφεις οντως υσχιει για τα Κιλκισιωτικα αφεντικα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...