Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Μαριποζα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα να προσθεσεις ενα ακομη ονομα αφου στον σαραντισμο δινει ευχη.Η βαφτιση ειναι κατι αλλο. Εγω οταν 40ντησα δεν με ρωτησε τι ονομα θα δωσουμε.Στην βαφτιση εδωσα λεφτα στον νονο της να παρει οτι θελει..και πηρε ρολοι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οχ!!καλα ε!μιλαμε ωρες τωρα σκεφτομε τι μπορει να ειναι αυτο το φβ.Ουτε που πηγε μυαλο μου.Λοιπον θα με κανετε και μενα να γραφτω στο fb.Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω αν μπορω να κλειδωσω τον λογαριασμο μου ετσι ωστε να μην μπορει καποιος να κλεψει κατι.Και αν μπορω πως γινεται αυτο.Ξερει καμια?

μπορεις να γραφτεις απλα να μιλαμε δεν ειναι απαραιτητο να βαλεις φωτο αν δεν θες..Αν κανεις παντως λογαριασμο μπαινεις στις ρυθμισεις απορρητου και κλειδωνεις τα παντα για να μπορουν να βλεπουν αυτα που εχεις μεσα μονο οιι φιλοι σου..

Link to comment
Share on other sites

Τριδυμα??Πωπω...θα τα καταφερνα αραγε???Εδω το ενα και σε βγαζει off καθε μερα φαντασου τα 3!!!Σιγουρα θελει πολυ στηριξη και οικονομικη,και απο την οικογενεια,Θα παρω την πεθερουλα μου πανω να με βοηθαει για κανενα χρονο...αν κατσει τιποτα τετοιο...Πωπω....οσο το σκεφτομαι.....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Τριδυμα??Πωπω...θα τα καταφερνα αραγε???Εδω το ενα και σε βγαζει off καθε μερα φαντασου τα 3!!!Σιγουρα θελει πολυ στηριξη και οικονομικη,και απο την οικογενεια,Θα παρω την πεθερουλα μου πανω να με βοηθαει για κανενα χρονο...αν κατσει τιποτα τετοιο...Πωπω....οσο το σκεφτομαι.....

ενας συναδελφος που ειναι στο στρατοπαιδο των αντρων μας εχει ενα παιδακι 18 μηνων περιπου μπορει και μεγαλυτερο και η γυναικα του περιμενει 3δυμα..μπορει να γεννησε κιολας..οπως το λες και εσυ η μαμα της θα ερθει να μεινει μαζι τους δεν γινετε αλλιως..

εγω παντως με την μικρη μου φτου φτου μην το γκαντεμιασω μια χαρα τα παω ειναι πολυ καλοβολη και ησυχη..αν και στην κοιλια ηταν πολυ ζωηρη με το που γεννηθηκε δεν με τυρρανισε καθολου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι τον ξερωθα σου το ελεγα.χαχαχα!Ο καημενος πουλαει και το αμαξι του,Μινι βαν πως τα λενε θελει τωρα ο καημενος....:lol::lol::lol: Ναι και πρε[ει να γεννησε η κοπελα.Μπραβο τους παντως. οπως και να εχει ειναι ευλογια τα παιδια και θα τα βγαλουν μια χαρα περα.Αλλωστε ειναι κοντα τα πεθερικα και μπορουν να την βοηθησουν την κοπελα.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Δεν τους γνωριζω προσωπικα αλλα ο αντρας μου , μου εχει πει εμεινε οταν ακουσε οτι εχει τριδυμα... γερα να ειναι! και γλιτωσαν τις μεταθεσεις ..εχουν και δικο τους σπιτι οποτε μια χαρα τους εκατσε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια.Χτες σε συζητηση με συναδελφο του αντρα μου (αν και αυτος ειναι του πυροβολικου αλλα δεν εχει σχεση) εμαθα πως μετα απο αυτο τον μηνα που θα πληρωθουνε στις 27/11, η επομενη πληρωμη θα γινει 3/1/2011!!!Εν ολιγοις θα κανουμε Χριστουγεννα ΑΦΡΑΓΚΟΙ!!!(αφου το δωρο Χριστουγεννων θα παει ουτως ή αλλως σε ασφαλεια αυτοκινητου και τελη κυκλοφοριας).Επισης οριστικα θα κοπουν απο 1/1 τα παραμεθωριου εξαιτιας του ενιαιου μισθολογιου...

Εχω καταληξει σε δυο συμπερασματα τον τελευταιο χρονο σχετικα με τα διαφορα "ραδιο αρβυλα" που ακουμε:

1.Οτι ΟΛΑ μα ΟΛΑ αργα ή γρηγορα βγαινουν αληθινα-αρα οταν τα μαθαινουμε δεν πρεπει να τα θεωρουμε τελικα "ραδιο αρβυλα" αλλα προαγγελο οριστικων γεγονοτων.

2.Οτι αυτα τα "ραδιο αρβυλα" τα διασπειρουν τα ιδια προσωπα (πολιτικα ισως) που κυκλοφορουν κατα καιρους φημες, με σκοπο να μας τρομαξουν και εν συνεχεια "απαλυνουν" λιγο το τελικο αποτελεσμα ωστε να φτανουμε να λεμε κι ευχαριστω για το τιποτα...

Αυτα....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε?Γεια σου Σοφακι που μας εφτιαξες την διαθεση...:?Τελικα οχι γαλοπουλα δεν θα ψησουμε τα χριστουγεννα αλλα ουτε και κοτοπουλο!!!!Θα παρουμε μια ψευτικη να χορταινουμε με τα ματια.:DΚαι την πρωτοχρονια θα κοψουμε αντι για την κλασσικη βασιλοπιτα,μικρα βασιλοπιτακια σε ατομικες μεριδες που ολα θα εχουν φλουρι για να μην μενει κανενας παραπονεμενος επιτελους!!!:D:DΚαι αντι για ρεβεγιον με μπουφεδες και σαμπανιες(οχι οτι εχω κανει ποτε..λεμε τωρα),Θα φοραμε το πιο ακριβο μας χαμογελο και θα πηγαινουμε να γιορταζουμε σε εγκαινια μαγαζιων με δωρεαν φαγητο και ποτο.:D:D:DΑχ γελαω και γω τι να κανω.....χαλια εχουμε γινει.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει ρε εμεις να ειμαστε καλα και θα την βρουμε την ακρη!σιγα μην χαλασω εγω τα χριστουγεννα μου γι'αυτους!Να χιονιζει κιολας και αλλο τιποτα δεν θελω.Αληθεια ποτε θα στολισετε?Εγω στις 20-21 του μηνος.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

τωρα μου φτιαξατε την μερα...:rolleyes: ευχομαι να ειναι ψεματα τουλαχιστον να μας αφησουν να κανουμε χριστουγεννα σαν ανθρωποι!κοριτσια κανω κουλουρακια κανελας ελατε να φαμε,μιας και η μικρη κοιματε:P

Link to comment
Share on other sites

Και τα χρηματα καλη ιδεα ειναι .Ευχαριστω κοριτσια για τις ιδεες σας.Παντως και εμεις εδω για την Χαλκιδα δεν εχουμε ακουσει τα καλυτερα.Για τον κοσμο εννοω,οτι ειναι τοπικιστες και τετοια.Αλλα τελικα εχω καταλαβει οτι οπου και να πας ετσι ειναι.Απο πειρα σας το λεω.Η μηπως τελικα λετε να φτεμε εμεις .Να εχουμε την σταμπα εννοω.ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ.

Κι εγω για τη Χαλκιδα το ιδιο διαπιστωσα με τον κοσμο.Ειναι κλειστοι και δεν σε δεχονται ευκολα.Ισως να ειναι και η ταμπελα στρατιωτικοι.Ομως σε κανενα αλλο μερος δεν υπηρξε τετοιο προβλημα,Παντου ηταν ανοιχτοι και σε καλοδεχονταν.Στη Χαλκιδα δεν ξερω τι συμβαινει!Εγω παντως εχω παθει πλακα.Δεν ξερω πως θα περασουν 2 χρονια.....


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...