Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Lila ki είπε:

      Το έχω περάσει παλαιότερα και ξέρω πως είναι … αλλά το αντιμετώπισα πολύ χαλαρά και με μεγάλη δύναμη απλά και μόνο για να μην με αποτρέψει από την επόμενη προσπάθεια μου… έχεις μια ακόμη βλαστοκύστη πράγμα πολύ πολύ θετικό … όσον αφορά εμένα δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη αλλά έχει ο θεός τι να πω … θα δείξει πραγματικά … δεν ξέρω γιατί να τα περνάμε όλα αυτά … εύχομαι όμως σύντομα να προσπαθήσεις ξανά και μην πτοείσαι … 

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλημερα κουκλες μου.Τι κανετε?ΝΕΝΗ κι εμεις τα καναμε τα χαρτια μας για τα εργοστασια,αλλα δεν εχω ιδεα ποτε θα ανακοινωσουν κατι,αν θα βγει και προκυριξη που ακουσα.Λογικα απο τον καινουργιο χρονο κατι θα μαθουμε δεν μπορει..!Το μονο που εχω ακουσει ειναι για το ποσες αιτησεις εχουν γινει πανω κατω...και το ερωτημα μου εμενα ειναι,ποσους χρειαζονται τελικα και αν τελικα μας παρουν αν θα ειναι σε καποια απο την μοναδα που επιλεξανε,'η σε στειλουν αυτοι οπου θελουν να καλυψουν θεσεις σε μερη που δεν ειχαν ζητηση!!Α'ι' βρες....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?@Λ+Ν@ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΟ ΠΑΣ ΟΠΟΥ ΘΕΣ!ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΩΣΑΜΕ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΒΟΛΟ ΚΟΖΑΝΗ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ.ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΘΑ ΠΑΝΕ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ 40ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΑΝΩ.ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΚΑΝΑΝ ΑΙΤΗΣΗ?ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΞΕΡΑΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.....

Link to comment
Share on other sites

Νενη συμφωνω για το βισμα!!!Σε τετοιες περιπτωσεις πρεπει να ενοχλησεις καποιον για να γινει αυτο που θες,γιατι διαφορετικα οι ελπιδες ειναι μηδαμινες!!!Και φυσικα δεν εισαι σιγουρος και για το ποσο θα βοηθησει ενα βισμα!!!Εμεις δηλωσαμε,Θεσ/νικη,Κοζανη,Βεροια,και Λαρισα και ευελπιστουμε πιο πολυ για Βεροια 'η Κοζανη,και Σαλονικη δεν με χαλαει.Δεν γνωριζω τιποτα σιγουρο,οπως επεισης και το οτι ακουσα για 5.000 αιτησεις καπου εκει,δεν ξερω κατα ποσο ισχυει!!!Πιστευω απο το νεο ετος να μαθουμε κατι!!!Αλλωστε αν ειναι να πας θα πας!!Εμεις δεν ασχολουμαστε ιδιαιτερα.Καναμε τα χαρτια μας και οτι γινει.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Ασε που γενικα οτι και να θες να κανεις στην Ελλαδα μας θελει να εχεις "κονε"!!!!οχι μονο στο στρατο και γι'αυτο που λεμε!!!Αλλα ασ'το αυτο ειναι αλλο θεμα!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

την πρωτη φορα που ηρθαν τα χαρτια ειπαν στο αντρα μου οτι δεν μπορει να τα κανει και μετα απο μια εβδομαδα τον ειπαν οτι μπορει αλλα δεν τον εδωσαν λιστα με τισ περιοχεσ και ετσι εβαλε οτι θυμοταν και ηταν κοντα μασ.δεν ηξερα οτι ειχε βεροια και μασ βολευε πολυ.ξερεισ τι μου εκανε εντυπωση που δεν εβαλαν ημερομηνια αποταλεσματων και που οπου και να εχω ψαξει σε διαφορα site και blog του στρατου δεν αναφερετε τιποτα για το συγκεκριμενο θεμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?ΤΙ ΤΡΕΛΟΣ ΑΕΡΑΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΩ?

ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΖΑΛΙΣΕΙ!!ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΥΞΟΥΛΕΣ.ΒΑΖΟΥΜΕ

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΡΟ ΣΤΗ ΜΥΤΟΥΛΑ.ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ?ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ?

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΠΩΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΕΣΑΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑΣ ΣΑΣ

ΤΟ ΒΡΑΔΥ?ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ?ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΜΟΥ!!!

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΒΟΗΘΗΣΤΕ....ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ

ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ

ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4 ΜΕ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ.ΕΙΝΑΙ 19 ΜΗΝΩΝ ΤΩΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ.

ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΕΧΕΙ ΒΡΕΞΕΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ.ΦΟΡΑΜΕ ΠΑΝΑ

ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΣΙΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ...ΑΝΥΣΗΧΩ ΠΟΛΥ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Δεσι μου δε νομιζω οτι πρεπει να ανυσηχεις το αντιθετο μαλιστα! ο μκρουλης σου ενοχλητε απο τα τσισα του και στο λεει! αν τον αλλαξεις το βραδυ καποια στιγμη κατα τις 3-4?ξερω οτι ειναι βαρβαρο αλλα αν δεν ξυπνησει το παιδι και συνεχισει τον υπνο του ισως ξυπνησει το πρωι πιο αργα. και εμενα που ειναι 21 μηνων εδω και 2 μερες ειναι μουσκεμα οταν ξυπναει γιατι εχει πολλα τσισακια αλλα δε μου το λεει ο βρωμιτσος!!!!

οσο για τον υπνο τον κανω μπανιο πινουμε γαλα -λεμε τωρα αν το λες γαλα τα 20 ml!- τον βαζω στην κουνια του του ανοιγω τον προβολεα και η κοιμαται αμεσως η αφου παιξει λιγο πρωτα τον περνει ο υπνος αργοτερα!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ΝΕΝΗ μου τι παιζει.Αλλη λενε οτι το κανουν μονο και μονο για να δουν αν+τι πτυχια εχει ο καθενας!!!Α'ι βρες!!Που ειστε εσεις τωρα?Εμας μας βολευουν ολα αυτα που δηλωσαμε,γιατι εγω ειμαι απο Γιαννιτσα και του αρεσει και του αντρα μου εδω πανω για να μεινουμε καιρο ακομα αν τυχει να γινει αυτο.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

η συνταγη για το κουλουρια κανελας ειναι,

1 ποτηρι χυμο πορτοκαλι

1)) ζαχαρι

1 )) λαδι σπορελαιο

1 μπεικην

κανελα 1 μεγαλη κουταλια σουπας

λιγο αλατι

λιγο γαριφαλο

αλευρι οσο παρει

1 κοφτο κουταλακι σοδα

πρεπει η ζυμη να ειναι μαλακη.παιρναμε τα χερια μας με σπορελαιο για να μην κολαει στα χερια μας η ζυμη,15 λεπτα ψησιμο στους 180 βαθμους,:P

καλη επυτιχια:P:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα!!!πολυ αερασ ΔΕΣΙ!!!@Λ+Ν@ εμεισ ημαστε κω!εγω ειμαι απο κατερινη και ο αντρασ μου απο καρδιτσα οποτε οπου και να παμε απο αυτα μασ βολευει!!!κοριτσια τα εργοστασια στρατου ειναι εργοστασια που υπαρχουν σε διαφορα μερη τησ ελλαδοσ στα οποια μεχρι τωρα απασχολουσαν πολιτεσ και τωρα θα αρχισουν να παιρνουν στρατιωτικουσ.ειναι πολυ καλη περιπτωση οποιοσ παει εκει θα μεινει 10 χρονια

+3 οποτε γλυτωνουμε μεταθεσεις και απο οτι λενε δεν εχει ασκησεισ εκει ουτε νυχτερινεσ και καθολικη απλα εχει περιπου 6 υπηρεσιες.οι αιτησεισ εχουν τελειωσει και περιμενουμε αποτελεσματα.καλη επιτυχια σε οσουσ εχουν κανει αιτηση....

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωω μπετυ ευχαριστουμε για την συνταγουλα.Και μενα παρομοια ειναι η δικη μου συνταγη!!!Εγω θα κανω μηλοπιτα σημερα...εχω ποσες μερες που το λεω και ο αντρας μου ολο με ρωταει αν και ποτε θα την κανω.Θα την κανω σημερα.Καλη μου επιτυχια.Θα ξανα μπω μετα οταν τελειωσω.φιλιαααα......


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

η συνταγη για το κουλουρια κανελας ειναι,

1 ποτηρι χυμο πορτοκαλι

1)) ζαχαρι

1 )) λαδι σπορελαιο

1 μπεικην

κανελα 1 μεγαλη κουταλια σουπας

λιγο αλατι

λιγο γαριφαλο

αλευρι οσο παρει

1 κοφτο κουταλακι σοδα

πρεπει η ζυμη να ειναι μαλακη.παιρναμε τα χερια μας με σπορελαιο για να μην κολαει στα χερια μας η ζυμη,15 λεπτα ψησιμο στους 180 βαθμους,:P

καλη επυτιχια:P:p:p:p:p:p

καλημερα και ευχαριστω πολυ παρομοια ειναι και η δικια μου μη σου πω ιδια! ειπα μηπως ειναι διαφορετικη να τη δοκιμασω,θα τα κανω μαλλον αυριο!icon12.gif


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...