Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Παλλίνδρομες κυήσεις


Recommended Posts


Διαφημίσεις

γιατι να μην γινω ψυχασθενης δολοφονος δεν θα με πιασουν θα πω ατυχημα καταλαθος γλυστρισε το τσεκουρι φονος εξ αμελειας


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, γλύστρησε από το μπαλκόνι, έπεσε από τις σκάλες, καταλάθος έβαλες δηλητήριο αντί για αλάτι στο φαγητό του, καταλαβαίνω... :D

Πάω να λουστώωωωω


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα ήταν μια πολύ όμορφη μέρα....πήγαμε οικογενειακώς για χιονοπόλεμο! Μιλάμε για πολύ χιόνι κορίτσια...και έτσι όπως παίζαμε στο χιόνι και κυλιόμασταν κάτω με τα πιτσιρίκια σκέφτηκα τι όμορφη που είναι η ζωή.....(μη γελάτε!!! το εννοώ!)...και μετά σκέφτηκα τι ωραία που θα ήταν αν ανάμεσα στα άλλα δύο υπήρχε και ένα τρίτο κουκουλωμένο παιδάκι στην αγκαλιά μου...ορίστε, το είπα....μοιράστηκα την σκέψη μου μαζί σας...(μα γελάτε!:D)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για προσπάθησε χωρίς να κάνεις απάντηση στο δικό μου, να συντάξεις καινούριο μνμ και να μου το στείλεις...

Ήρθε;.........................


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΑΧ ΠΟΣΟ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Κ ΤΟ ΣΚ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ.ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ Κ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΜΙΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ.

Link to comment
Share on other sites

χθες ημουν στην 9 μερα μετα την αποξεση σημειωτεο οτι εχω μεγαλο κυκλο απο 30-37 ειχα ακομα καφε κ οπως ειχε δει ο γιατρος προχθες ειχα κ λιγο αιμα που δυσκολευοταν να βγει χθες ολη μερα δεν ειχα καθολου αιμα κ ο αντρουλης μου ειχε ορεξεις κ λεω μια κ τον ειχα 1,5 μηνα στο περιμενε ας του κανω την χαρη αλλα στο τελος της πραξης ολοκληρωσε κνονικα υπαρχει περιπτωση μετα την αποξεση να γινει πιο νωρις ωορηξια φοβαμαι πολυ

καλημερα,λιγο δυσκολο να μεινεις εγκυος μετα την αποξεση,ξεκιναει ο οργανισμος απο την αρχη,μετα απο 40 μερες θα επανελθεις και θα εχεις περιοδο και γονιμες,και εγω ειχα αιμα μετα απο 10 μερες και τελικα δεν ηταν περιοδος και ηρθε τωρα,μετα απο 50 μερες,τωρα θα εχω γονιμες.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΚΑΛΗ ΕΔΒΟΜΑΔΑ!!!ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑΜΕ 2 ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ,ΤΗΝ ΛΕΥΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΕΛΙΤΣΑ (ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ),ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μολις μιλησα με την εξωσωματικο μου,και μου ειπε οτι μετα την 2η περιοδο (δηλ.τον φλεβαρη),και μετα απο 21 μερες θα ξεκινησω θεραπεια που θα κρατησει 1 μηνα.καλο απριλη,μετα το πασχα,την επομενη εβδομαδα.αυτη η αναμονη με εχει τρελανει.και αν θα πιασω!!,και αν θα το κρατησω!!,αστα να πανε.τουλαχιστον οι περισσοτερες κοπελες περιμενετε καθε μηνα να δειτε εαν μεινατε εγκυος,εγω δεν εχω να περιμενω τιποτα μεχρι το πασχα.μονο σε ενα θαυμα (λογω της επεμβασης της κυρσοκιλης).αλλα γινονται και θαυματα (ετσι λενε),βεβαια 3,5 χρονια προσπαθουμε και τιποτα και τωρα θα πιασουμε.δεν ξερω τα συναισθηματα και οι σκεψεις μου ειναι αναμεικτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...