Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Παλλίνδρομες κυήσεις


Recommended Posts

την μερα πριν την αποξεση ειχε ερθει σπιτι κ προσπαθουσενα με καθησυχασει γιατι φοβομουν πολυ επεμενε να ερθει κ στην κλινικη αλλα δεν την αφησα γιατι θα ερχοταν η μαμα μου η αδερφη μου ο αντρας μου ε ποσοι αλλοι


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χθες ημουν στην 9 μερα μετα την αποξεση σημειωτεο οτι εχω μεγαλο κυκλο απο 30-37 ειχα ακομα καφε κ οπως ειχε δει ο γιατρος προχθες ειχα κ λιγο αιμα που δυσκολευοταν να βγει χθες ολη μερα δεν ειχα καθολου αιμα κ ο αντρουλης μου ειχε ορεξεις κ λεω μια κ τον ειχα 1,5 μηνα στο περιμενε ας του κανω την χαρη αλλα στο τελος της πραξης ολοκληρωσε κνονικα υπαρχει περιπτωση μετα την αποξεση να γινει πιο νωρις ωορηξια φοβαμαι πολυ


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μετα την πραξη μου ηρθε κ αιμα κ λεω μηπως το αιμα που υπηρχε να εμποδιζει τα σπερματοζωαρια να μπουν στην μητρα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χλωμό, αλλά σίγουρα είναι μέσα στο παιχνίδι.

Προσωπικά τον 1ο μήνα μετά την απόξεση δεν έκανα ωορρηξία (έτσι νομίζω δλδ) αλλά κάποιες κοπέλες τον μήνα της απόξεσης συνέλαβαν κανονικά.

Να σου πω, ο γιατρός σου έδωσε οκ για επαφές? Εμένα και τις 2 φορές μου είπε 3 εβδομάδες αποχή, καθώς η περιοχή είναι τραυματισμένη...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν μου ειπε αποχη απλα 2 μερες αφου στματησει το αιμα κ μετα εγω περιμενα μια κ αποτι φαινεται δεν ειχε σταματησει


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατ' αρχήν, μην τρελλαίνεσαι! Λογικά δεν έχει συμβεί κάτι...

Αλλά και να έχει συμβεί, μπορείς σε κατάσταση εγκυμοσύνης να κάνεις τις εξετάσεις, να σου τις χαρακτηρίσουν ως επείγουσες και να πάρεις τα αποτελέσματα μέσα σε μία εβδομάδα. Οπότε ΑΑΑΑΑΝ βρεθεί κάτι, θα πάρεις την κατάλληλη αγωγή...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδι μου δεν μπορω να τον καταλαβω στην 1 αποβολη καναμε σεξ παντα με προφυλακτικο για 3 μηνες απο παροτρυνση δικια του φοβοταν μην μεινω εγκυος κ τωρα φερθηκε σαν να μην ηξερε τι να πω εχω εξετασεις μπροστα μου ανατομια μητρας αιματολογικες για αυτοανοσα καρυοτυπο ζευγους κ αυτος κανει βλα@@@ιες


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κλελια θελω να σου πω πως ολα τα περιεγα κ ολα τα παραξενα του κοσμου μου εχουν τυχει αφου ειμαι γκαντεμο κ το ξερω να δεις οτι με την γκαντεμια που με δερνει μπορει να εκανα νωρις ωορηξια


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αν δεις στις ειδησεις ψυχασθενης δολοφωνος σκοτωσε τον συζηγο της μην απορησεις εγω θα μαι


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...