Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Παλλίνδρομες κυήσεις


Recommended Posts

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!

Είναι καμία εδώ;

Εχω ξυπνήσει από τις 10:30 πίνω καφέ και σερφάρω στο ιντερνετ...:)..... Εχω πολλή δουλειά να κάνω για αυριο(για τη δουλειά μου) και βαριέμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαχαχα! Τι καλή που είσαι!! Έχεις δουλειά αλλά βαριέσαι!

Και εγώ μία από τα ίδια...

Καθάρισα πάντως χόρτα, είμαι μία άξια νοικοκυρά (να με βράσω πανάθεμά με!!)


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είσαι, είσαι... εγώ δεν έχω καθαρίσει ποτε μου χόρτα. Βέβαια δεν τα τρώει και ο καλός μου και ετσι εγώ τρωω από τη μαμα η την πεθερα όταν φτιάχνουν!!!

Ο μόνος τρόπος να κάνω την δουλεια που έχω είναι να ξυπνήσει ο καλός μου και να κάτσει στο ιντερνετ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενοοείται-ται πως τα ήπιαμε!! Καλά ήταν!

Καλός είναι και λίγος παλιμπαιδισμός, εγώ είμαι 30 και φοράω κάλτσες με μαϊμουδάκια :D!

Έκανες και σήμερα τεστ?

Καλημέρα adnihor! Πώς είσαι σήμερα?


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

καλα κοπελια ειμαι στην πεθερα μου κ μολις φαγαμε κ μπηκα για κουβεντουλα αλλα δεν εχει πολυ κινηση.εκανες κ αλο τεστ η το πρωτο μονο που ειχες κανει?


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κλελια μου με συγχωρεις αλλα κ μενα κ οι καλτσες κ τα περισσοτερα εσωρουχα μου εχουν γατουλες κ ηρωες της ντισνει τι παει να πει


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια δεν μπορω να ειμαι κ χαλια εδω (στην πεθερα μου)γιατι στεναχωριεται κ αυτη κ ασε που αν με δει στεναχωρημενη δεν θα ξεκολαει απο διπλα μου μεχρι να δει οτι εχει φιαξει η διαθεση μου οποτε κανω κ λιγακι τον καραγκιοζη


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλά κάνεις adnihor! Δεν βγάζει πουθενά η κατάθλιψη, ίσα-ίσα σε ρίχνει περισσότερο.

Έχεις καλή σχέση με την πεθερά σου, έτσι κατάλαβα... Αν σε νιώθει σαν παιδί της και στενοχωριέται με την λύπη σου είναι ελπιδοφόρο - αν και σπάνιο...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι για το χτεσινό μιλάω!!!

Και εγώ , μη δω εσώρουχο με ποντικάκια και περίεργα χρώματα(λαχανί, ροζ κτλ).....

Ο καλός μου βέβαια παραπονιέται θέλει άλλα.... καταλαβαίνετε......

Κορίτσια σας αφήνω να τιγανίσω τα κεφτεδάκια μου και επιστρέφω.....

Link to comment
Share on other sites

Ενοοείται-ται πως τα ήπιαμε!! Καλά ήταν!

Καλός είναι και λίγος παλιμπαιδισμός, εγώ είμαι 30 και φοράω κάλτσες με μαϊμουδάκια :D!

Έκανες και σήμερα τεστ?

Καλημέρα adnihor! Πώς είσαι σήμερα?

Κι εγώ σε λίγες μέρες κλείνω τα 38 και πάω στα 39 αλλά οι κάλτσες με τα μαϊμουδάκια δίνουν και παίρνουν.

Πολλές φορές ο άντρας μου και οι γονείς μου μού λένε ότι ξεχνάω πόσων χρόνων είμαι!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

μην του ακους ιολη φορα αυτα που σου αρεσουν.ναι κλελια πολυ καλη σχεση αλλα πολλες φορες ειναι υπερπροστατευτικη κ αυτο κουραζει κατα τα αλλα δεν εχω παραπονο καθε μερα τηλ.αν δεν ερθω κατω να δει πως ειμαι αν εχω φαει να μου στειλει φαι τι να πω μαλλον πετυχα τζακ ποτ χαχαχαχαχα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνεις και το ξεχνάς! Γιατί, φαίνεσαι 38? Δεν φαίνεσαι! Άρα! Ό,τι γουστάρουμε κάνουμε!

Αν είναι adnihor βάλε αγγελία να την νοικιάζεις την πεθερά σου, καθώς είναι πολλές οι πεθερόπληκτες εδώ πέρα (ευτυχώς όχι εγώ!). Θα βγάλεις και πολλά λεφτά!

Η μία πάει να τηγανίσει κεφτεδάκια, εγώ πάω να αλλάξω νερό στα χόρτα...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...