Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!

Τελικά μου ήρθε η περίοδος (39η μέρα) την Παρασκευή.

Και επειδή κυριολεκτικά με τσάκισε στον πόνο και δεν

ήρθα στη δουλειά, πάω να διαβάσω τί έγινε το Παρασκ...κο.

Καλημέρα κοριτσάκι! Πω πω σε πέθανε η άτιμη ε? Α να χαθεί πια μας τυρανναει!

Αραξες σπίτι?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκι! Πω πω σε πέθανε η άτιμη ε? Α να χαθεί πια μας τυρανναει!

Αραξες σπίτι?

Σουσαμοφασουλάκι μου τί κάνεις????

Πώς είσαι??/ Γιατί τόσο πρωινή/ Δεν νυστάζει το μωρουλι???

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα...

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ...

Η Αλεξ είναι καλά και σας χαιρετά όλες, δεν μας έσβησε από το fb, απλά το διέγραψε γιατί ήθελε να κάνει το χατήρι στο μωρό της που δεν ήθελε(την καταλαβαίνω γιατί και ο δικός μου "στραβώνει")...

οταν θα είναι έτοιμη θα μπει να μας γράψει...τώρα ηρεμεί.

Μας διαβάζει συνέχεια και διάβασε και σήμερα και γι'αυτό μου έστειλε μνμ για να μην ανησυχούμε...Δήμητρα για σένα ειδικά μου είπε ότι είναι πολύ χαρούμενη με την εγκυμοσύνη σου...

Ελα ρε!! Δε το σκέφτηκα καθόλου οτι διέγραψε το λογαριασμό... Νόμιζα πως δεν ήθελε επαφές. .

Εδώ που τα λέμε και ο δικός μου είπε να τον σβήσω αλλά ολο του λεω "αυριο"!

Alex μου συγνώμη που νόμισα οτι δε θες επαφές, είμαι χαζουλα!

Φιλάκια πολλά, ευχομαι να γυρίσεις σύντομα πισω.

Μάκια ♡


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σουσαμοφασουλάκι μου τί κάνεις????

Πώς είσαι??/ Γιατί τόσο πρωινή/ Δεν νυστάζει το μωρουλι???

Τι να κάνω ρε μπέμπα? Παραλογιζομαι! Όλο το Σκ έβραζα στο ζουμί μου σαν αστακός.

Με ξύπνησε το αγόρι που έκανε φασαρία και δε μου κολλάει ύπνος.

Πέρασες ωραία Σκ αν εξαιρέσουμε την Αλέκα?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσούδια μου καλημέρα!

εχθές........

έσκισαααααααααααααααααα!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας! με συγκινήσατε παλιοβρωμίτσες.......:D

alex σε σκεφτόμαστε σου στέλνουμε θετική ενέργεια και σε περιμένουμεεεεε

λαμπρινούλα σούπερ ο γιος ε?

μιμιτρούλι μου καλή επιτυχία για σήμερα! κρίμα που δε θα είναι και το μανάρι μαζί να κλαίτε παρειτσα από τη συγκίνηση.... όσο για το μάθημα για μένα να πας στην επαναληπτική που και μεγαλύτερο χρονικό διάστημα θα έχεις για διάβασμα χωρίς πίεση και ο σπόρος θα είναι πιο μεγάλος.... εξάλλου μετά που θα το περάσεις θα κατοχυρώσεις και δικαίωμα διακοπής των σπουδών σου έως και 3 χρόνια....

ζεττάκι ξεκινάς χρυσούλι μου? τι τέλεια! μάλλον θα είσαι λίγο πριν το ρουμπίδι ε? θα πάω μες στη βδομάδα στο μοναστήρι και θα σου στείλω τα δέοντα....:D όλα θα πάνε καλά!

ρικάκι μου δεν έχω καταλάβει....εσύ θα ξαναπροσπαθήσεις ή θα το αφήσεις στην τύχη όποτε έρθει?

μορφούλα να προσέχεις τον εαυτό σου και με ρέγουλο τη δίαιτα! πότε έρχεσαι αθήνα να κανονίσω τα προγράμματά μου κι εγώ να σε δω?

νταντάκο μου σούπερ που θα είμαστε παρείτσα:tongue: συνέχισε το περπάτημα και μέχρι τον οκτώβρη θα έχεις δει διαφορά....θέλει όμως και λίγα βάρη όχι μόνο αερόβια...

αναστασούλα μου σε διαβάζω λίιιιιιγο πιο αισιόδοξη? σούπερ!

ρουμπίδι μια χαρά μου φαίνονται η ημερομηνίες περιόδου σου...θα έχεις προλάβει να πάρεις και τα φαρμακάκια και όλα καλά! στις 13-6 θα σου πει πρωτόκολλο? προσπάθησε να μην αγχώνεσαι τόσο για τα μαθητούδια σου δε σου κάνει καλό.....

αννιτάκι μου ελπίζω να έχεις τελειώσει με τη μετακόμιση, να είναι ωραίο και τυχερό το νέο σας σπιτάκι! που είσαι μαρή???????????????:confused:

marathn εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι?

εφάκι μου άρεσαν πολύ τα emoticons γέλαγα μία ώρα! και πιο πολύ αυτά που μας έχεις παρείτσα εγώ να σαβουριάζω τα ψητά κι εσύ το μηλαράκι! χαχχαχαχαχαχχαχαα πόσο πολύ με έχεις πιάσει! βλέπεις ότι όλες πέρνουμε το δρόμο μας σιγά σιγά...... πρέπει να πάρεις τις αποφάσεις σου!

χριστινάκι μου ακόμα να πάρεις άδεια? τι χρώμα θα έχετε το δωματιάκι των εξτρίμ? πλησιάζει ο καιρός ομορφούλα! τι όμορφα.... ελπίζω να συντονιστούμε κάποια στιγμή εδώ μέσα ε π ι τ έ λ ο υ ς!

pink hat που είσαι αλλοπαρμένη μου? ελπίζω να μου είσαι καλά....

λινάκι μου χαίρομαι που είσαι αισιόδοξη! έτσι σε θέλουμε! θα ανταμειφθείς για την υπομονή κι επιμονή σου είμαι σίγουρη!:tongue:

πολλά φιλάκια στα μουτράκια σε όλες σας! ματς!


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

ΜΙΜΙΤΡΟΥΛΑ μου, μη μου αγχώνεσαι όλα θα είναι super.

Σήμερα είναι άλλη μια υπέροχη μέρα μικρή μου.

Κρίμα που μας χωρίζουν τόσα χλμ, αν ήμουν κάτω θα ερχόμουν μαζί σου όμως και τώρα να ξέρεις είμαι πάλι δίπλα σου νοερά.

Να προσέχεις όταν βγεις έξω.

Πολλά φιλάκια

ΕΙΡΗΝΑΚΙ μου, επιτέλους, μας έλειψες.

Χαίρομαι που έσκισες, σε είχα στο μυαλό μου.

Σε πέτυχα μέσα ???

DADAKI μου, όλα καλά θα είναι. Περιμένω.

Φιλάκια σε όλες.


url]
Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνω ρε μπέμπα? Παραλογιζομαι! Όλο το Σκ έβραζα στο ζουμί μου σαν αστακός.

Με ξύπνησε το αγόρι που έκανε φασαρία και δε μου κολλάει ύπνος.

Πέρασες ωραία Σκ αν εξαιρέσουμε την Αλέκα?

Δημητρούλα μου καταλαβαίνω την ανησυχία σου αλλά μπορείς

να κάνεις κάτι????

Κάνε την προσευχούλα σου στην Παναγίτσα, έχε πίστη και απόψε θα ακούσεις τον πιο γλυκό ήχο!!!

Με το καλό αγαπούλα μου!!! και να προσέχεις!!!

Εγώ το Σ/Κ τίποτα δεν έκανα. Με τσάκισε η μέση μου και ήμουν σχεδόν ξαπλωτή. Αλλά διάβασα βιβλιαράκι είδα και ταινιουλες.

Τα χαλιά να ΄δώ πότε θα τα κάνω..:P:p

Link to comment
Share on other sites

κοριτσούδια μου καλημέρα!

εχθές........

έσκισαααααααααααααααααα!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας! με συγκινήσατε παλιοβρωμίτσες.......:D

alex σε σκεφτόμαστε σου στέλνουμε θετική ενέργεια και σε περιμένουμεεεεε

λαμπρινούλα σούπερ ο γιος ε?

μιμιτρούλι μου καλή επιτυχία για σήμερα! κρίμα που δε θα είναι και το μανάρι μαζί να κλαίτε παρειτσα από τη συγκίνηση.... όσο για το μάθημα για μένα να πας στην επαναληπτική που και μεγαλύτερο χρονικό διάστημα θα έχεις για διάβασμα χωρίς πίεση και ο σπόρος θα είναι πιο μεγάλος.... εξάλλου μετά που θα το περάσεις θα κατοχυρώσεις και δικαίωμα διακοπής των σπουδών σου έως και 3 χρόνια....

ζεττάκι ξεκινάς χρυσούλι μου? τι τέλεια! μάλλον θα είσαι λίγο πριν το ρουμπίδι ε? θα πάω μες στη βδομάδα στο μοναστήρι και θα σου στείλω τα δέοντα....:D όλα θα πάνε καλά!

ρικάκι μου δεν έχω καταλάβει....εσύ θα ξαναπροσπαθήσεις ή θα το αφήσεις στην τύχη όποτε έρθει?

μορφούλα να προσέχεις τον εαυτό σου και με ρέγουλο τη δίαιτα! πότε έρχεσαι αθήνα να κανονίσω τα προγράμματά μου κι εγώ να σε δω?

νταντάκο μου σούπερ που θα είμαστε παρείτσα:tongue: συνέχισε το περπάτημα και μέχρι τον οκτώβρη θα έχεις δει διαφορά....θέλει όμως και λίγα βάρη όχι μόνο αερόβια...

αναστασούλα μου σε διαβάζω λίιιιιιγο πιο αισιόδοξη? σούπερ!

ρουμπίδι μια χαρά μου φαίνονται η ημερομηνίες περιόδου σου...θα έχεις προλάβει να πάρεις και τα φαρμακάκια και όλα καλά! στις 13-6 θα σου πει πρωτόκολλο? προσπάθησε να μην αγχώνεσαι τόσο για τα μαθητούδια σου δε σου κάνει καλό.....

αννιτάκι μου ελπίζω να έχεις τελειώσει με τη μετακόμιση, να είναι ωραίο και τυχερό το νέο σας σπιτάκι! που είσαι μαρή???????????????:confused:

marathn εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι?

εφάκι μου άρεσαν πολύ τα emoticons γέλαγα μία ώρα! και πιο πολύ αυτά που μας έχεις παρείτσα εγώ να σαβουριάζω τα ψητά κι εσύ το μηλαράκι! χαχχαχαχαχαχχαχαα πόσο πολύ με έχεις πιάσει! βλέπεις ότι όλες πέρνουμε το δρόμο μας σιγά σιγά...... πρέπει να πάρεις τις αποφάσεις σου!

χριστινάκι μου ακόμα να πάρεις άδεια? τι χρώμα θα έχετε το δωματιάκι των εξτρίμ? πλησιάζει ο καιρός ομορφούλα! τι όμορφα.... ελπίζω να συντονιστούμε κάποια στιγμή εδώ μέσα ε π ι τ έ λ ο υ ς!

pink hat που είσαι αλλοπαρμένη μου? ελπίζω να μου είσαι καλά....

λινάκι μου χαίρομαι που είσαι αισιόδοξη! έτσι σε θέλουμε! θα ανταμειφθείς για την υπομονή κι επιμονή σου είμαι σίγουρη!:tongue:

πολλά φιλάκια στα μουτράκια σε όλες σας! ματς!

Ειρηνάκι πήγες καλά ε????

Ρε συ πές μου σε ποιά σχολή είσαι???

Εσύ σε ποιά φάση είσαι???

Εμείς ζουζού την Πέμπτη έχουμε ραντεβού με Τσιλι να δούμε τί έγινε

με το σύζυγο και μετά θα κάνω καμιά επίσκεψη σε εξωσ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες,

Πρώτα απ΄όλα να πω κάτι που συνειδητοποίησα τώρα, αν κάποια μού έγραψε και δεν της απάντησα να με συγχώρέσει απλά δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω όλα.. Προσπαθώ να δω αν μου έγραψε κάποια πίσω αλλά μπορεί να μου ξεφύγει κάτι.. Το σκέφτηκα τώρα διότι θυμήθηκα την dada που μου είπε ότι θα έρθει Κύπρο! dadaki μου!!! Κανονίσατε τπτ πιο σγκεκριμένο? χχχ

kale μου, είσαι μέσα τώρα? Συντονιστήκαμε?? πως είσαι? το χρώμα δεν είναι extreme! xixixi είναι μια απόχρωση γαλάζιου... Ασε δεν τα θέλουμε τοοοσο extreme από κούνια! Εσύ τι κάνεις? Είχες και συ μαθήματα/εξετάσεις αν θυμάμαι καλά???? Με το θέμα μπεμπάκι τί σκέφτεσαι να κάνεις?

mimitra good luck για σήμερα! Θα σε σκεφτόμαστε, πες μας μόλις μπορείς!

Φυσικά και θυμάμαι την alex. Και απ ότι θυμάμαι είναι και πολύ δυνατός και θετικός χαρακτήρας. Της στέλλω τις ευχές μου ναχει δύναμη και όλα θα γίνουν.

Labrinipo μου είσαι διακοπές ακόμη? Πως περνατε?

ANASTASIA μου, τι κάνεις κούκλα μου??? Ψες είδα όνειρο ότι τελικά είχα τρίδυμα! το τρίτο ήταν κόρη! Μου το είπε ο γιατρός και πανηγύριζα! Λες να βγει αληθινό? χιχιχι

leutaki όμορφο πως είσαι εσύ??

Πάντως πολύ χαίρομαι που βλέπω ότι πολλές κοπέλες είναι έτοιμες να ξαναξεκινήσουν! Αντε μακάρι!!!! Τις ευχές μου σε όλες, στη ζέτα στη ρουμπη και αν κατάλαβα καλά και η ρίκα??? Έχει κάποια άλλη? Και το ΛΙΝακι νομίζω??? Ε ΛΙΝ μου?

Morfoula oμορφούλα! Πήρες τα πάνω σου κοριτσάκι πως είσαι?

ANITAKI που είσαι τρέλλα? Σου στέλλω φιλάκια πολλά.

Pink hat! Που είσαι????????????? Πάνε όλα καλά με τα διδυμάκια? Δεν κατάφερα να διαβάσω νέα σου. Ας μου πει κάποια κοπέλα αν ξέρει.... Ελπίζω να είσαι καλά και με λιγότερο άγχος. χχχ

Χθές βάφτισα την ανηψούλα μου! Μου βγήκε η μέση και σήμερα πονάω και τα γόνατα και λίγο τα χέρια! Αλλά περάσαμε όμορφα! Τέλος και αυτό τώρα θα συγκεντρωθώ στα babies!

xxx


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κουκλιτσες μου γλυκες.

Κale συγχαρητηρια γλυκεια μου για τις επιδοδεις σου καλα αποτελεσματα να εχεις, και συντομα και το μπεμπε σας.

Christine1012 ωραιο γαλαζιο ανοιχτο το δωματιο ξεκινατε προετοιμασιες σιγα σιγα τι ωραιες στιγμες, εγω ειμαι Αθηνα θα ξαναφυγω ΣΚ μαλλον ολα καλα ο μπεμπης μεγαλώνει και στις 7 του μηνα εχω β επιπεδου πρωτα ο θεος. φιλακια στα Αγορακια σου. Παντα αξια νονα.

Αννιτακι μου που εισαι καλή μου ολα καλα?

Αληθεια και η pink hat εχει μερες να φανει ευχομαι ολα καλα.

Alex με το καλο να μας ξαναρθεις καλη μου.

Δημητρουλα μεγαλη μερα σημερα ΤΑΚ ΤΟΥΚ ΤΑΚ ΤΟΥΚ χι χι.

Marathn με το καλο να ξεκινησεις σιγα σιγα κι εσυ την προσπαθεια που θα φερει το μωρακι σου, ξεκουρασου σε ρημαξε η παλιοαλεκα.

Λινακι μου με το καλο εισαι σε καλη ψυχολογια και θα δικαιωθεις θα το δεις.

φιλακια σε ολες να εχετε μια Υπεροχη εβδομαδα και μια πανεμορφη μερα!

ΦΡΟΥ ΟΥΟΥΟΥ ΟΥ μην ξεχνιομαστε τωρα που ξεκινανε τοσα κοριτσακια.


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Πω πω με πηρε ξαφνικά ο ύπνος! Τι ήταν αυτό Παναγία μου.

Είδα και ενα όνειρο φοβερό. Ειχα πιάσει λεει τη μάνα μου απο το μαλλί και την ξεμαλλιαζα! Πολύ γέλιο!

Kale μου σε ευχαριστώ είναι πολύ ωραία η ιδέα σου. Θα δώσω με τη δεύτερη φουρνιά! Νομίζω όμως οτι ειναι πιο δύσκολα τα θέματα, είναι έτσι?

Lambrini μου και Χριστίνα Κύπρια σας ευχαριστώ πολύ μάκια μάκια!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera omorfes !!!!

Eixame gamo tin Paraskevi kai olo to SK koimastan !!! San vrasmena kotopoula !!! Diavasa ligo ti grafate ala den eixa dinami na grapso.

Vre koritsia den antexo ta ksenixtia pleon.

Pw, pw, pw megalono !!!!!

mimitra mou kalh epitixia simera koritsaki mou !!! Ola kala tha pane. Perimenoume na mas peis mono poso dinata xtypaei i kardoula !!!!

kale mou mpravo kai sigxaritiria !!!! Den eixa amfivolia katholou an tha skiseis i oxi. Mpravoooo !!!!

leuta mou se euxaristw gia ta compliments pou mou egrapses.

christine1012 mou den ksero akoma pote akrivos tha erthoume, ala tha se enimeroso. Ax ti teleia pou kaneis tis proetimasies. Thelo kai egwwwww.

alex se skeutomaste kai otan thelisis mpes kai grapse mas kati.

zetta mou ola kala tha pane. Min se akouso pali oti tha pareis ta farmaka apo moni sou !!!! Na sizitisis mazi tous nai ok.

ANITAAAAA POY EISAI ????? Elpizo oti epitelous teliose i metakomisi !!!!

Morfw ?????

A nai ... Pira thl sto Pedon, vgike o kariotipos, eutixos OLA OK !!!! Avrio tha paei o Zak na ta parei !!!! Mou efige ena poli megalo varos !!!!!

Filakia se oles !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

ΜΙΜΙΤΡΟΥΛΑ μου, μη μου αγχώνεσαι όλα θα είναι super.

Σήμερα είναι άλλη μια υπέροχη μέρα μικρή μου.

Κρίμα που μας χωρίζουν τόσα χλμ, αν ήμουν κάτω θα ερχόμουν μαζί σου όμως και τώρα να ξέρες είμαι πάλι δίπλα σου νοερά.

Να προσέχεις όταν βγεις έξω.

Πολλά φιλάκια

ΕΙΡΗΝΑΚΙ μου, επιτέλους, μας έλειψες.

Χαίρομαι που έσκισες, σε είχα στο μυαλό μου.

Σε πέτυχα μέσα ???

DADAKI μου, όλα καλά θα είναι. Περιμένω.

Φιλάκια σε όλες.

Ζεττάκι μου καλό μου παιδί, είμαι σίγουρη ότι θα ερχόσουν μαζί μου αν ήσουν εδώ. ..

Όμως και που θα ξέρω οτι ΟΛΕΣ θα περιμένετε εδώ, είναι σα να πηγαμε όλες μαζί!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...