Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Μπράβο Νάντια μου, το χρειαζόσουνα αυτό μετά από τόση κούραση και άγχος...Αυριό έχεις και πρωινό ή θα κοιμηθείς λίγο παραπάνω???

Εκανα λάθος τελικά με την εκδρομή. Αρα Εφούλα και την άλλη Κυριακή κοπάνα θα κάνει το Μορφάκι, αν και κάτι μου λέει ότι θα προτιμούσε να είναι εκεί...;););)...

Ναι έχω και πρωινό!!!!

Το Μορφάκι έκανε λάθος και νόμιζε ότι ήταν αυτήν την Κυριακή.Μετά μου το είπε εμένα όταν την είχα πάρει τηλέφωνο να μάθω για τις εξετάσεις της.Την άλλη Κυριακή δουλεύει όμως οπότε δεν νομίζω να πάει!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει με την περίοδό μου!!!!Και πιο πολύ με αγχώνει που μια ζωή είχα κύκλο ρολόι και τώρα λίγο πριν την εξωσωματική μου κάνει ανωμαλίες!!!!Δεν μπορεί το κάνει επίτηδες για να αγχωθώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω και πρωινό!!!!

Το Μορφάκι έκανε λάθος και νόμιζε ότι ήταν αυτήν την Κυριακή.Μετά μου το είπε εμένα όταν την είχα πάρει τηλέφωνο να μάθω για τις εξετάσεις της.Την άλλη Κυριακή δουλεύει όμως οπότε δεν νομίζω να πάει!!!!

Αααα τι γλίτωσε δηλαδή...Ρίχνει κάτι γέλια από μέσα της λέμεεε...:D:D:D:D


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει με την περίοδό μου!!!!Και πιο πολύ με αγχώνει που μια ζωή είχα κύκλο ρολόι και τώρα λίγο πριν την εξωσωματική μου κάνει ανωμαλίες!!!!Δεν μπορεί το κάνει επίτηδες για να αγχωθώ!!!!

Δεν υπάρχει λόγος να αγχωθεις, ούτως η άλλως δεν παίζει ρόλο στην εξωσωματική...Οπότε πρέπει να πάρεις το κέντρο να συννενοηθείς, να δεις πιο πρωτόκολλο θα κάνεις ή θα περιμένεις την επιτροπή????


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αααα τι γλίτωσε δηλαδή...Ρίχνει κάτι γέλια από μέσα της λέμεεε...:D:D:D:D

Μην σου πω και απ'έξω της!!!!!!Δεν την έχω για τύπο που συγκρατιέται!!!!Παίζει να είπε στον άντρα της "Ευτυχώς που δουλέυω γιατί δεν είχα καμία όρεξη να έρθω μαζί σας!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μην σου πω και απ'έξω της!!!!!!Δεν την έχω για τύπο που συγκρατιέται!!!!Παίζει να είπε στον άντρα της "Ευτυχώς που δουλέυω γιατί δεν είχα καμία όρεξη να έρθω μαζί σας!!!!"

Ε δε πιστεύω να το τράβηξε τόσο, αλλά έστω και λίγο να την ξέρει θα βλέπει ότι θα γελάνε και τα μουστάκια της!!!!


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος να αγχωθεις, ούτως η άλλως δεν παίζει ρόλο στην εξωσωματική...Οπότε πρέπει να πάρεις το κέντρο να συννενοηθείς, να δεις πιο πρωτόκολλο θα κάνεις ή θα περιμένεις την επιτροπή????

Μα καλά για ποιά με πέρασες για καμία ανοργάνωτη!!!!!Ήδη έχω κλείσει ραντεβού για την επομένη της επιτροπής!!!!Αυτή τη στιγμή τα πράγματα είναι πολύ πιεσμένα στην δουλειά και δεν είναι εύκολο να πάω,οπότε θα πάω μια και καλή τότε να τα πούμε όλα!!!!Απ'ότι θυμάμαι το μικρό προτόκολλο θα κάνω,αλλά και το μακρύ να χρειαστεί,όπως μετράω τώρα τις μέρες την ημέρα του ραντεβού θα είμαι στην 18 ή 19 μέρα του κύκλου,οπότε και πάλι προλαβαίνω.Οριακά μεν,αλλά προλαβαίνω!!!!

Ξέρω ότι δεν παίζει ρόλο στην εξωσωματική,αλλά αναρωτιέμαι γιατί συμβαίνει και με ψιλοαγχώνει αυτό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε δε πιστεύω να το τράβηξε τόσο, αλλά έστω και λίγο να την ξέρει θα βλέπει ότι θα γελάνε και τα μουστάκια της!!!!

Οπωσδήποτε!!!!Θα ήθελα να ήμουν από μια μεριά να έβλεπα τις αντιδράσεις της!!!!Πολλή πλάκα θα είχε!!!!!!Χιχιχιχιχιχι!!!

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά για ποιά με πέρασες για καμία ανοργάνωτη!!!!!Ήδη έχω κλείσει ραντεβού για την επομένη της επιτροπής!!!!Αυτή τη στιγμή τα πράγματα είναι πολύ πιεσμένα στην δουλειά και δεν είναι εύκολο να πάω,οπότε θα πάω μια και καλή τότε να τα πούμε όλα!!!!Απ'ότι θυμάμαι το μικρό προτόκολλο θα κάνω,αλλά και το μακρύ να χρειαστεί,όπως μετράω τώρα τις μέρες την ημέρα του ραντεβού θα είμαι στην 18 ή 19 μέρα του κύκλου,οπότε και πάλι προλαβαίνω.Οριακά μεν,αλλά προλαβαίνω!!!!

Ξέρω ότι δεν παίζει ρόλο στην εξωσωματική,αλλά αναρωτιέμαι γιατί συμβαίνει και με ψιλοαγχώνει αυτό!!!!

Το θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού την επόμενη της επιτροπης αλλά νόμιζα ότι θα τους έπαιρνες όταν ερχόταν η περίοδος...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού την επόμενη της επιτροπης αλλά νόμιζα ότι θα τους έπαιρνες όταν ερχόταν η περίοδος...

Γιατί το λες αυτό????Πρέπει να το κάνω????Πρέπει να πάω πιο νωρίς????Μολόγα γιατί αγχώνομαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το λες αυτό????Πρέπει να το κάνω????Πρέπει να πάω πιο νωρίς????Μολόγα γιατί αγχώνομαι!!!!

Όχι μαρήηηηη. Εσύ θα κάνεις ότι σου είπε το κέντρο σου. Μπερδεύομαι γιατί εγώ δεν πέρασα επιτροπή και όταν το αποφασίσαμε μόλις μου ήρθε περίοδος πήρα το κέντρο για οδηγίες και να δω πως να πάρω τα φάρμακα. Νόμιζα ότι θα μου τα δώσουν αυτοί. Σου εχω πει ήμουνα στον κόσμο μου....:oops::oops::oops::oops:


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Όχι μαρήηηηη. Εσύ θα κάνεις ότι σου είπε το κέντρο σου. Μπερδεύομαι γιατί εγώ δεν πέρασα επιτροπή και όταν το αποφασίσαμε μόλις μου ήρθε περίοδος πήρα το κέντρο για οδηγίες και να δω πως να πάρω τα φάρμακα. Νόμιζα ότι θα μου τα δώσουν αυτοί. Σου εχω πει ήμουνα στον κόσμο μου....:oops::oops::oops::oops:

Τρόμαξα προς στιγμήν!!!!Πάντως για καλό και για κακό θα πάρω τηλέφωνο να το επιβεβαιώσω ξανά!!!!Θα με περάσουν για τρελή οι άνθρωποι,αλλά φύλαγε τα ρούχα σου για να έχεις τα μισά!!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι μαρήηηηη. Εσύ θα κάνεις ότι σου είπε το κέντρο σου. Μπερδεύομαι γιατί εγώ δεν πέρασα επιτροπή και όταν το αποφασίσαμε μόλις μου ήρθε περίοδος πήρα το κέντρο για οδηγίες και να δω πως να πάρω τα φάρμακα. Νόμιζα ότι θα μου τα δώσουν αυτοί. Σου εχω πει ήμουνα στον κόσμο μου....:oops::oops::oops::oops:

Εσύ γιατί δεν πέρασες επιτροπή????Παίζει ρόλο ο ασφαλιστικός φορέας????

Link to comment
Share on other sites

Εσύ γιατί δεν πέρασες επιτροπή????Παίζει ρόλο ο ασφαλιστικός φορέας????

Εκτός του ότι δεν προλάβαινα γιατί το αποφασίσαμε τελευταία στιγμή, μου είπαν από το κέντρο ότι δύσκολα θα με περάσουνε γιατί όλες οι εξετάσεις ήταν καλές και θα μας έλεγαν προσπαθήστε κάνα χρόνο ακόμα και ξαναελάτε. Ευτυχώς τα φάρμακα τα έγραψαν στο βιβλιάριο του άντρα μου που είναι δημοσίου και δεν ήθελε επιτροπες...Πληρώσαμε μόνο τη συμμετοχή...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...